quote:Op zaterdag 8 mei 2010 14:19 schreef DeWaasheid het volgende:
Ik heb daar als jongen ook veel last van, dames dan, maar er valt mee te leven.
Jij hebt het eerder over Paris Hilton types.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 14:20 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Ik denk dat die vrouwen zeer gelukkig zijn, want ze kunnen iedere kerel krijgen.. en gratis uitgaan!
Tuurlijk snappen ze het. En ze zijn nog steeds gelukkig, want ze kunnen kiezen. En waarom zouden ze hun niet serieus nemen?quote:Op zaterdag 8 mei 2010 14:29 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
Jij hebt het eerder over Paris Hilton types.
Er zijn echter ook zat niet-arrogante mooie meisjes die omringd zijn door mannelijke "vrienden". Dan heb ik zoiets, "heb je dan echt niet door dat ze je enkel willen batsen?"Blijkbaar snappen ze het niet ofzo, anders neem je die kerels toch niet serieus...
Nu ja, als ik een knappe dame was (ja, dat is wel érg hypothetischquote:Op zaterdag 8 mei 2010 14:31 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Tuurlijk snappen ze het. En ze zijn nog steeds gelukkig, want ze kunnen kiezen. En waarom zouden ze hun niet serieus nemen?
Ja, dat is het dus. Misschien beseffen ze zelf wel niet hoe knap ze zijn en denken ze effectief dat die kerels met hen omgaan vanwege hun interessante en leuke innerlijk, wat in de meeste gavallen natuurlijk niet zo isquote:Op zaterdag 8 mei 2010 14:38 schreef Lelieblaadje het volgende:
wat een keuzeloos topic je gaat niet van jezelf zeggen dat je lekker bent kun je wel maken aan de aandacht die je krijgt in het dagelijks leven maar dan nog moet je ze al erg hoog in je bol hebben
Ja, ik snap wat je bedoelt.. Het kan irritant zijn om steeds omgeven te worden door geile jongetjes en mannen..quote:Op zaterdag 8 mei 2010 14:29 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
Jij hebt het eerder over Paris Hilton types.
Er zijn echter ook zat niet-arrogante mooie meisjes die omringd zijn door mannelijke "vrienden". Dan heb ik zoiets, "heb je dan echt niet door dat ze je enkel willen batsen?"Blijkbaar snappen ze het niet ofzo, anders neem je die kerels toch niet serieus...
Nouja ligt ook aan de situatie als iemand je nog nooit gesproken heeft en je kent hem-zij bijv alleen van zien op school en hij zij vraagt om je msn Dan is het nattuurlijk niet om je innerlijk... Maar als je met iemand een gesprek start op een spontane manier is het wel om je innerlijk .....quote:Op zaterdag 8 mei 2010 14:44 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
Ja, dat is het dus. Misschien beseffen ze zelf wel niet hoe knap ze zijn en denken ze effectief dat die kerels met hen omgaan vanwege hun interessante en leuke innerlijk, wat in de meeste gavallen natuurlijk niet zo is
Ja, maar die vrienden blijven ook rond haar voor haar karakter. Niemand blijft bevriend met een mooie dame als ze een bitch is. Dan blijven we maar kijken.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 14:41 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
Nu ja, als ik een knappe dame was (ja, dat is wel érg hypothetisch) zou ik toch liever met mensen omgaan die me graag hebben vanwege m'n karakter; dat stelletje geile honden dat me voortdurend proberen te imponeren in de hoop ooit eens hun pielemuisje tussen m'n dikke memmen te mogen steken zou ik dan zo veel mogelijk negeren...
logisch, die wachten op het moment dat het uit gaat met haar vriendje, zich volgiet en een troostneukertje zoekt.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 15:01 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Ja, maar die vrienden blijven ook rond haar voor haar karakter. Niemand blijft bevriend met een mooie dame als ze een bitch is. Dan blijven we maar kijken.
En de mannen die rond haar blijven hangen, blijven niet wanhopig vragen of ze wilt neuken. Ze doen zo goed mogelijk hun best om normaal over te komen, leuke gesprekken te houden, luisteren naar haar, enz.
Logisch, toch?
Ja, er zullen altijd wel een paar minimumvereisten zijn i.v.m. karakter. Maar no fucking way dat die kerels ook maar 1 minuutje rond haar zouden hangen als ze lelijk was.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 15:01 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Ja, maar die vrienden blijven ook rond haar voor haar karakter. Niemand blijft bevriend met een mooie dame als ze een bitch is. Dan blijven we maar kijken.
Oh leuk, gefakete interessequote:En de mannen die rond haar blijven hangen, blijven niet wanhopig vragen of ze wilt neuken. Ze doen zo goed mogelijk hun best om normaal over te komen, leuke gesprekken te houden, luisteren naar haar, enz.
Als ik mijn ex vriendin moest geloven had ze dat echt niet door (ik geloof haar alleen niet want het lag er zo duidelijk bovenop). Helaas heeft de jongen in kwestie nooit zijn pityfuck gekregenquote:Op zaterdag 8 mei 2010 15:09 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
Ja, er zullen altijd wel een paar minimumvereisten zijn i.v.m. karakter. Maar no fucking way dat die kerels ook maar 1 minuutje rond haar zouden hangen als ze lelijk was.
[..]
Oh leuk, gefakete interesseDat was dus m'n vraag, zouden ze doorhebben dat die aandacht er (zo goed als) enkel is vanwege hun uiterlijk?
Dat is natuurlijk verschillende per vrouw. Daarnaast zijn (sommige) mannen vaak zo transparant. Het is dan wel duidelijk te merken welke gozer meer van je wilt.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 15:09 schreef Bonzai. het volgende:Oh leuk, gefakete interesseDat was dus m'n vraag, zouden ze doorhebben dat die aandacht er (zo goed als) enkel is vanwege hun uiterlijk?
Sommige knappe vrouwen lijken ook naief te zijn op dat punt. Zo ken ik een paar knappe dames waarmee ik bevriend ben, die echt niet zien dat mannen zo zijn. Als man zijnde natuurlijk weet ik precies hoe mannen reageren bij een mooie dame en opzich is het wel lachwekend om te zien hoe mannen zich zo anders kunnen gedragen.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 15:14 schreef Bonzai. het volgende:
Ik bedoel, als kerels omringd worden door wijfen, zijn ze óf homo óf superknap. In dat laatste geval hebben ze echt wel door dat vrouwen hen gewoon lekker vinden en keizen die kerels gewoon een leuke (bats)partner uit.
Bij sommige knappe vrouwen heb ik het gevoel dat ze het écht niet doorhebben
quote:Op zaterdag 8 mei 2010 16:52 schreef superdrufus het volgende:
[..]
Sommige knappe vrouwen lijken ook naief te zijn op dat punt. Zo ken ik een paar knappe dames waarmee ik bevriend ben, die echt niet zien dat mannen zo anders doen. Als man zijnde natuurlijk weet ik precies hoe mannen reageren bij een mooie dame en opzich is het wel lachwekend om te zien hoe mannen zich zo anders kunnen gedragen.
Jaja, als mannen niet geil zouden zijn, dan sta jij ALTIJD alleen in de kroeg of wat dan ook.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 14:41 schreef Bonzai. het volgende:
in de hoop ooit eens hun pielemuisje tussen m'n dikke memmen te mogen steken zou ik dan zo veel mogelijk negeren...
Dat laatste is vaak ook gewoon waar hoor. Domme blondjes zeggen we wel eens, maar vaak is dat ook van toepassing. Blondjes die knap zijn bedoel ik dan en als je veel dingen van hun hoort, denk ik echt van: in godsnaam, doe nou eens normaal.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 15:14 schreef Bonzai. het volgende:
Ik bedoel, als kerels omringd worden door wijfen, zijn ze óf homo óf superknap. In dat laatste geval hebben ze echt wel door dat vrouwen hen gewoon lekker vinden en keizen die kerels gewoon een leuke (bats)partner uit.
Bij sommige knappe vrouwen heb ik het gevoel dat ze het écht niet doorhebben
Tsja, anders weten dee mannen dat ze OF een rechtse in hun gezicht krijgen ( die kans is klein ) of gewoon volledig genegeerd worden.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 16:52 schreef superdrufus het volgende:
[..]
Sommige knappe vrouwen lijken ook naief te zijn op dat punt. Zo ken ik een paar knappe dames waarmee ik bevriend ben, die echt niet zien dat mannen zo zijn. Als man zijnde natuurlijk weet ik precies hoe mannen reageren bij een mooie dame en opzich is het wel lachwekend om te zien hoe mannen zich zo anders kunnen gedragen.
Misbruik maken van de situatie, hehequote:Op zaterdag 8 mei 2010 17:44 schreef SSeth het volgende:
Dat is toch prima voor man in haar nabijheid, als zo'n lekkere meid zo naief is? Doe er je voordeel mee!
Ze weten niet wat dat is hè, 'normaal'. Mannen om zo'n persoon heen hebben de ballen niet om te vertellen dat ze normaal moeten doen, omdat neuken er dan helemaal niet meer in zit.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 17:33 schreef Kluivert_Vandervaart het volgende:
[..]
Dat laatste is vaak ook gewoon waar hoor. Domme blondjes zeggen we wel eens, maar vaak is dat ook van toepassing. Blondjes die knap zijn bedoel ik dan en als je veel dingen van hun hoort, denk ik echt van: in godsnaam, doe nou eens normaal.
Dus je bedoelt te zeggen dat al je mannelijke vrienden jou alleen maar wilde neuken en daarom bleven ze met je praten?quote:Op zaterdag 8 mei 2010 16:40 schreef Evienne het volgende:
Ik was zo iemand die vroeger dacht dat ze gewoon beter met mannen op kon schieten dan met vrouwen
Nu weet ik wel beter maar dat heeft mijn vertrouwen in de mensheid niet veel goeds gedaan. Gelukkig zijn er, in de loop van mijn adolescentie, wel dingen voorgevallen waarbij ik mijn echte vrienden heb leren kennen, en er bleven er nog best een aantal over, maar over het algemeen ben ik niet meer zo naief over mannen en hun intenties...
Dus niet allemaal.quote:Gelukkig zijn er, in de loop van mijn adolescentie, wel dingen voorgevallen waarbij ik mijn echte vrienden heb leren kennen, en er bleven er nog best een aantal over
Het is waar dat knappe vrouwen makkelijker vrienden maakt met mannen, maar de meeste mannen blijven toch wel bevriend met haar omdat kans denken te maken bij der of iets proberen te krijgen.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 18:04 schreef Keep_Walking het volgende:
Ik snap eigenlijk niet wat het probleem is.
Een vrouw is knap, dus mannen zijn sneller geinteresseerd in haar. Dus ze maakt makkelijker vrienden met mannen op school of werk ofzo. Dat betekent niet dat alle mannen haar alleen maar voor de seks wilt en niks meer niks minder.
Dus wat zeurt ze dan? Er zullen altijd eikels zijn, mannen of vrouwen, mooi of lelijk, Turks of Chinees.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 18:15 schreef raebyddet het volgende:
Ze probeert te zeggen dat een paar van haar mannelijke vrienden met haar omgingen omdat ze er meer in zagen.
[..]
Dus niet allemaal.
Naar mijn mening zeurt ze niet, ze geeft aan dat ze nu wel beter weet.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 18:33 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Dus wat zeurt ze dan? Er zullen altijd eikels zijn, mannen of vrouwen, mooi of lelijk, Turks of Chinees.
ja oke, ik snap het. Maar ik vind dit toch een dom topic. Het is alsof alle mannen alleen met mooie vrouwen praten omdat ze willen neuken en anders zouden ze niet met een mooie vrouw praten. En alsof het fout is dat mannen mooie vrouwen aandacht geven.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 18:36 schreef raebyddet het volgende:
[..]
Naar mijn mening zeurt ze niet, ze geeft aan dat ze nu wel beter weet.
Met de rest ben ik het eens.
Ik ben het deels met je eens. Maar ik denk ook dat het in het begin toch wel om de "jacht" gaat en later eventueel uitbloeit tot een vriendschap. In het begin zie je ook wel vaak dat de man zich heel anders gedraagt tegenover een mooie vrouw, dat laat mij denken dat ze in het begin een balletje opgooien.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 18:44 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
ja oke, ik snap het. Maar ik vind dit toch een dom topic. Het is alsof alle mannen alleen met mooie vrouwen praten omdat ze willen neuken en anders zouden ze niet met een mooie vrouw praten. En alsof het fout is dat mannen mooie vrouwen aandacht geven.
Hoe mooier iemand is, hoe meer aandacht hij of zij krijgt, zo werkt het gewoon. Bij mannen en bij vrouwen. Mensen zijn eerder geinteresseerd in iemand die interessant of aantrekkelijk eruit ziet.
Ja, ik vroeg me alleen af of die knappe vrouwen door zouden hebben dat de meeste mannen enkel in hen geïnteresseerd zijn vanwege hun mooie looks (en natuurlijk die minimumvereisten i.v.m innerlijk waar de meeste lelijke wijfen ook wel aan voldoen)quote:Op zaterdag 8 mei 2010 18:44 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
ja oke, ik snap het. Maar ik vind dit toch een dom topic. Het is alsof alle mannen alleen met mooie vrouwen praten omdat ze willen neuken en anders zouden ze niet met een mooie vrouw praten. En alsof het fout is dat mannen mooie vrouwen aandacht geven.
Hoe mooier iemand is, hoe meer aandacht hij of zij krijgt, zo werkt het gewoon. Bij mannen en bij vrouwen. Mensen zijn eerder geinteresseerd in iemand die interessant of aantrekkelijk eruit ziet.
Ja tuurlijk. Meeste mannen hebben genoeg vrienden, dus waarom zouden ze een nieuwe vriend willen zoeken in een mooie vrouw? Beter om haar te als zijn vriendin te hebben, als ze in een kroeg ontmoeten of zoiets.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 18:50 schreef raebyddet het volgende:
[..]
Ik ben het deels met je eens. Maar ik denk ook dat het in het begin toch wel om de "jacht" gaat en later eventueel uitbloeit tot een vriendschap. In het begin zie je ook wel vaak dat de man zich heel anders gedraagt tegenover een mooie vrouw, dat laat mij denken dat ze in het begin een balletje opgooien.
Ja, inderdaad.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 19:06 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Ja tuurlijk. Meeste mannen hebben genoeg vrienden, dus waarom zouden ze een nieuwe vriend willen zoeken in een mooie vrouw? Beter om haar te als zijn vriendin te hebben, als ze in een kroeg ontmoeten of zoiets.
Het gaat in eerste instantie altijd toch om het uiterlijk, of je nu knap of lelijk bent. Voor de eerste ontmoeting weet je nog niet hoe iemand z'n innerlijk is.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 19:03 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
Ja, ik vroeg me alleen af of die knappe vrouwen door zouden hebben dat de meeste mannen enkel in hen geïnteresseerd zijn vanwege hun mooie looks (en natuurlijk die minimumvereisten i.v.m innerlijk waar de meeste lelijke wijfen ook wel aan voldoen)
Jawel hoor.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 18:04 schreef Keep_Walking het volgende:
Ik snap eigenlijk niet wat het probleem is.
Een vrouw is knap, dus mannen zijn sneller geinteresseerd in haar. Dus ze maakt makkelijker vrienden met mannen op school of werk ofzo. Dat betekent niet dat alle mannen haar alleen maar voor de seks wilt en niks meer niks minder.
Ik denk dat het in de meeste gevallen niet een kwestie van naieviteit is, maar simpelweg dat de dame geen haar beter is dan de kerels die zich zo aanstellen.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 16:52 schreef superdrufus het volgende:
[..]
Sommige knappe vrouwen lijken ook naief te zijn op dat punt. Zo ken ik een paar knappe dames waarmee ik bevriend ben, die echt niet zien dat mannen zo zijn. Als man zijnde natuurlijk weet ik precies hoe mannen reageren bij een mooie dame en opzich is het wel lachwekend om te zien hoe mannen zich zo anders kunnen gedragen.
Dat je enkel op looks afgerekend wordt zegt vaak ook iets over jezelf natuurlijk. Je kunt ook wat persoonlijkheid kweken hé, wat gevoel voor humor creëren enzo...quote:Op zondag 9 mei 2010 12:03 schreef EviL_AleX het volgende:
Sommige dames hebben dat heel goed door, en maken daar al dan niet gebruik van. Andere dames zien het niet en denken dat ze gewoon heel interessant zijn. Het aantal dames dat ik ken die zich vaak in deze situatie bevinden vinden het enorm irritant dat ze alleen op looks afgerekend worden, zeker wanneer ze zelf een gast leuk vinden.
Jij met je knuffelsquote:Op zaterdag 8 mei 2010 14:43 schreef Socios het volgende:
Terechte klacht.
Echter vind ik het wel chill dat ik, door de vriendschappelijke omgang, toch nog dichtbij mooie vrouwen kan zijn. Ik hoop altijd op een lieve knuffel erbij.
quote:Op zondag 9 mei 2010 12:34 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
Dat je enkel op looks afgerekend wordt zegt vaak ook iets over jezelf natuurlijk. Je kunt ook wat persoonlijkheid kweken hé, wat gevoel voor humor creëren enzo...
En hoe testen ze dat? Veel mannen zijn dan zo single-minded dat ze exact dezelfde reacties geven ongeacht of ze wat interessants of doms zegt. Beetje ontwikkeling is wel gebaat bij eerlijke feedback, en het is moeilijker voor die meiden om die te krijgen, want mijn geslachtsgenoten zijn zo geil dat ze alles zullen zeggen/doen wat ze denken dat zij wil horen/zien.quote:Op zondag 9 mei 2010 12:34 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
Dat je enkel op looks afgerekend wordt zegt vaak ook iets over jezelf natuurlijk. Je kunt ook wat persoonlijkheid kweken hé, wat gevoel voor humor creëren enzo...
Vrouwen testen mannen. Dit doen ze bewust of onbewust. En in mijn ervaring zullen de wat intelligentere dames ook wel door dat gedrag heen prikken. Of is dat een wat al te naïeve aanname van mij ?quote:Op maandag 10 mei 2010 08:55 schreef EviL_AleX het volgende:
[..]
En hoe testen ze dat? Veel mannen zijn dan zo single-minded dat ze exact dezelfde reacties geven ongeacht of ze wat interessants of doms zegt. Beetje ontwikkeling is wel gebaat bij eerlijke feedback, en het is moeilijker voor die meiden om die te krijgen, want mijn geslachtsgenoten zijn zo geil dat ze alles zullen zeggen/doen wat ze denken dat zij wil horen/zien.
Dat is wel correct, denk ik. Maar ik denk dat het dus langer duurt voor deze dames dit gedrag echt herkennen. Dan bedoel ik niet dat het bij elk gesprek lang duurt voor ze het zien, maar dat het langer duurt voor ze het punt in hun leven hebben bereikt dat ze dit gedrag makkelijk kunnen herkennen. Deels is dit afhankelijk van hoe afhankelijk ze zichzelf maken van mannelijke aandacht, in welke mate ze in staat zijn tot kritische introspectie, en welk intelligentieniveau ze hebben.quote:Op maandag 10 mei 2010 12:09 schreef Krullehoofd het volgende:
[..]
Vrouwen testen mannen. Dit doen ze bewust of onbewust. En in mijn ervaring zullen de wat intelligentere dames ook wel door dat gedrag heen prikken. Of is dat een wat al te naïeve aanname van mij ?
In mijn ervaring zijn deze typetjes ook ontzettend afhankelijk. Het zijn net strontvliegen op een hoop stront.quote:Op maandag 10 mei 2010 12:35 schreef Fes1-2 het volgende:
Die lekkere dames die rond allemaal gasten heen hangen zijn naar mijn ervaring vaak retedom, net als de gasten die eromheen hangen. Die snappen het dus niet. Er zijn ook zat knappe en slimme vrouwen die niet rond allemaal mannen heen hangen hoor, die hebben het dan denk ik wel door.
Ik denk dat je met het bovenstaande een goed punt hebt. De vrouw die aan bovenstaande voorwaarden voldoet vind ik dan ook woest aantrekkelijk.quote:Op maandag 10 mei 2010 12:18 schreef EviL_AleX het volgende:
[..]
Deels is dit afhankelijk van hoe afhankelijk ze zichzelf maken van mannelijke aandacht, in welke mate ze in staat zijn tot kritische introspectie, en welk intelligentieniveau ze hebben.
Denk ik.
Acceptabel in de vorm van er leuk uitzien of acceptabel in de vorm van inhoud hebben ?quote:Op maandag 10 mei 2010 13:11 schreef Ripley het volgende:
Dit geldt niet alleen voor hele lekkere vrouwen hoor. Over het algemeen kun je er van uitgaan dat een vrijgezelle man bij iedere vrouw die enigszins acceptabel is waarschijnlijk geen nee zou zeggen als het hem aangeboden zou worden, zeg maar.
Maakt verder niks uit, je kiest er toch zelf voor of je omgaat met iemand als een vriend of niet uiteindelijk
Dat ligt voor iedereen anders waarschijnlijk. In ieder geval acceptabel als in geen combinatie van bochel, haakneus, theezakjestieten en en wrattenepidemie zeg maar.quote:Op maandag 10 mei 2010 13:22 schreef Krullehoofd het volgende:
[..]
Acceptabel in de vorm van er leuk uitzien of acceptabel in de vorm van inhoud hebben ?
Maar die vrouwen hebben ook liefde nodigquote:Op maandag 10 mei 2010 13:24 schreef Ripley het volgende:
[..]
Dat ligt voor iedereen anders waarschijnlijk. In ieder geval acceptabel als in geen combinatie van bochel, haakneus, theezakjestieten en en wrattenepidemie zeg maar.
Ik denk alleen niet dat die combo's voorkomen bij de vrouwen beschreven in dit topic.quote:Op maandag 10 mei 2010 13:24 schreef Ripley het volgende:
[..]
Dat ligt voor iedereen anders waarschijnlijk. In ieder geval acceptabel als in geen combinatie van bochel, haakneus, theezakjestieten en en wrattenepidemie zeg maar.
De beeldschone varianten hiervan zijn bijzonder zeldzaam.quote:Op maandag 10 mei 2010 12:53 schreef Krullehoofd het volgende:
[..]
Ik denk dat je met het bovenstaande een goed punt hebt. De vrouw die aan bovenstaande voorwaarden voldoet vind ik dan ook woest aantrekkelijk.
Het blijft nog altijd een kwestie van smaak.quote:Op maandag 10 mei 2010 16:23 schreef EviL_AleX het volgende:
[..]
De beeldschone varianten hiervan zijn bijzonder zeldzaam.
Als ik daar doorheen prik (als man) bij een erg aantrekkelijk exemplaar maakt dat me toch vaak helemaal niks uit hoorquote:Op maandag 10 mei 2010 16:54 schreef Tassiepassie het volgende:
[..]
Het blijft nog altijd een kwestie van smaak.
Wat jij woest aantrekkelijk vindt is voor een andere man misschien juist een afknapper en vice versa
Verder vind ik bij beide geslachten het pogen tot versieren vaak vreselijk doorzichtig.
Het is totaal niet charmant als iemand zonder subtiliteit de ander omver blaast met complimenten alleen maar om in de belangstelling te staan.
Iemand die niet eens de moeite neemt een fatsoenlijke conversatie aan te gaan is imo echt niet van plan de ander beter te willen leren kennen en is dus alleen uit op seks.
Als je daar niet doorheen kunt prikken heb je toch een plank voor je kop.
Dit geldt voor beide geslachten!
Wauw wat ben jij een baas!quote:Op zaterdag 8 mei 2010 14:19 schreef Keep_Walking het volgende:
Daarom falen de meeste kerels ook bij lekkere dames. Want je laten het heel duidelijk merken dat ze die dame in kwestie leuk vinden voor haar looks. Hoe meer schijt je hebt aan het feit dat ze een schoonheid is, hoe groter je kansen zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Omnia dicta fortiora, si dicta Latina
quote:Op maandag 10 mei 2010 18:32 schreef EvilMarc het volgende:
[..]
Wauw wat ben jij een baas!
Cool hoor, schijt hebben aan vrouwen. Dan ben je de man
Leer lezen, dat zegt hij helemaal niet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bedankt Hans.
Als je beiden op lust gebaseerd contact wil leggen is daar ook niks mis mee, ik had het echter over iets andersquote:Op maandag 10 mei 2010 17:11 schreef Fes1-2 het volgende:
[..]
Als ik daar doorheen prik (als man) bij een erg aantrekkelijk exemplaar maakt dat me toch vaak helemaal niks uit hoorDaarbovenop zijn er ook wel slimme vrouwen die allereerst op seks uit zijn.
Voeg dan ook even toe welk deel van zijn post ik volgens jou verkeerd interpreteerquote:Op maandag 10 mei 2010 18:35 schreef bascross het volgende:
[..]
Leer lezen, dat zegt hij helemaal niet.
quote:Op maandag 10 mei 2010 20:30 schreef EvilMarc het volgende:
[..]
Voeg dan ook even toe welk deel van zijn post ik volgens jou verkeerd interpreteer
Dit gedeelte.quote:Hoe meer schijt je hebt aan het feit dat ze een schoonheid is, hoe groter je kansen zijn.
Jij mist een woord. Het gaat niet om schijt hebben aan vrouwen, maar schijt hebben aan haar uiterlijk! En ik denk idd dat Keep_Walking daar een punt heeft.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 13:06 schreef EvilMarc het volgende:
Insinueren dat door schijt te hebben aan vrouwen je succes bij ze zal hebben, en dit dus ook als boodschap overbrengen aan mannen die niet weten wat ze met vrouwen aanmoeten maakt de user in kwestie volgens jou geen eikel?
Dus mannen die stamelen van de zenuwen kunnen beter schijt krijgen aan het uiterlijk van mooie vrouwen in plaats van leren om een gesprek te voeren? Er zijn vast mannen bij wie het een psychologisch hulpmiddel kan zijn maar om het te gebruiken als een filosofie.. Dat klinkt als iemand met een laag iq en body image problemen (die leiden tot een laag zelfvertrouwen).quote:Op dinsdag 11 mei 2010 13:20 schreef heksehiel het volgende:
[..]
Jij mist een woord. Het gaat niet om schijt hebben aan vrouwen, maar schijt hebben aan haar uiterlijk! En ik denk idd dat Keep_Walking daar een punt heeft.
Niets is irritanter dan een gast die compleet staat te shaken op zijn benen en begint te stamelen omdat een vrouw er knap uit ziet.
klinkt misschien gewoon te 'VMBO' in mijn oren.quote:Daarom falen de meeste kerels ook bij lekkere dames. Want je laten het heel duidelijk merken dat ze die dame in kwestie leuk vinden voor haar looks. Hoe meer schijt je hebt aan het feit dat ze een schoonheid is, hoe groter je kansen zijn.
Feels greatquote:Op zaterdag 8 mei 2010 14:17 schreef Bonzai. het volgende:
dat de meeste kerels alleen met hen willen omgaan omdat ze de dame in kwestie graag eens het hof zouden maken?
En zo ja, hoe voelt het als vrouw dan om met mensen om te gaan die je enkel voor je looks willen?
Niet denigrerend bedoeld ofzo, vroeg het me gewoon af...
Liever jij dan ik.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 19:37 schreef Dwab het volgende:
Voor veel vrouwen is het ook gewoon een lachwekkend spelletje, ze genieten van de aandacht, maar kiezen ondertussen zorgvuldig uit met wie ze wel en niet willen neuken. Het is een luxe positie. Vrouwen genieten ook van het 'batsen' hoor! Het zijn geen projectielen die passief genaait worden, een mooie vrouw heeft ze gewoon voor 't uitkiezen, om daar een beetje mee te spelen is best vermakelijk voor een tijdje.
Dat vind ik flauw!quote:
Ik denk dat jij op de VMBO zit, man, want jij hebt kennelijk een lage IQ.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 19:04 schreef EvilMarc het volgende:
[..]
Dus mannen die stamelen van de zenuwen kunnen beter schijt krijgen aan het uiterlijk van mooie vrouwen in plaats van leren om een gesprek te voeren? Er zijn vast mannen bij wie het een psychologisch hulpmiddel kan zijn maar om het te gebruiken als een filosofie.. Dat klinkt als iemand met een laag iq en body image problemen (die leiden tot een laag zelfvertrouwen).
Sorry maar
[..]
klinkt misschien gewoon te 'VMBO' in mijn oren.
Wanneer ik zei dat de man schijt moet hebben aan schoonheid, bedoelde ik dat hij zich niet anders moet gaan gedragen omdat het meisje een schoonheid is. Niet dat hij schijt aan haar moet hebben ofzo.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 21:28 schreef Lily-Ella het volgende:
Het is denk ik een leeftijddingetje. Vooropgesteld hoef je absoluut niet bloedmooi te zijn om veel aandacht te verkrijgen, een gewoon leuk meisje kan ook heel wat mannen aan haar voeten hebben liggen. Als je jong bent is aandacht in die vorm belangrijker dan als je wat ouder bent, dan haal je je waardering eerder uit andere zaken en zul je zulke mannen minder snel in je leven houden, hopelijk ook uit enig respect voor de mannen in kwestie.
Schijt hebben aan schoonheid is niet iets waar je punten mee scoort, overigens. Haar waarderen om meer dan alleen haar grote tieten wél.
Sowieso is de omgang met super lelijke mensen niet tof. Het klinkt heel hard, maar zowel mijn mannelijke als vrouwelijke vrienden zijn niet afschrikwekkend lelijk. Ze zijn ook geen fotomodellen, maar ze hebben wel allemaal een leuke uitstraling. Een open blik, een leuke lach, etc. Iets dat mij in hen aanspreekt. Ik word gewoon in het geheel niet aangesproken door mensen die écht héél lelijk zijn, die gedragen zich ook altijd wat meer naar de achtergrond en wat meer als een soort slachtoffer ofzo. Ik hou van mensen met pit en ambitie, en die wat te zeggen hebben, en humor hebben etc....quote:Op woensdag 12 mei 2010 00:35 schreef Dipkip het volgende:
Ik denk dat er niet een selecte groep lekkere vrouwen bestaat, maar dat alle vrouwen in een bepaalde mate lekker zijn. Zelfs als je geen topmodel bent kun je mannen in je omgeving hebben die als hondjes achter je aanlopen omdat jij in hun ogen een lekker ding bent (ik denk zelfs dat iedere vrouw dat heeft tenzij ze echt onwijs lelijk is), en ook als je vrijwel iedere man om je vingers kan winden bestaan er mannen die je uiterlijk niet zo bijzonder vinden. Natuurlijk zullen de verhoudingen wel verschillen van vrouw tot vrouw.
Punt is dat iedere vrouw daar dus naief in kan zijn, ook een lelijke. En dat hele knappe vrouwen ook kunnen doorhebben wanneer het iemand niet daar om gaat, omdat ze ook mannen tegenkomen die het niet daar om gaat, zelfs het mooiste meisje in de wereld kan bijv. een gay best friend hebben en daardoor weten hoe mannen zich naar je opstellen als ze niet met hun pik denken.
Hoewel je door de extreme gevallen meestal makkelijk heen prikt, vraag ik me wel eens af in hoeverre het helpt om er leuk uit te zien voor man-vrouw vriendschappen die verder ok in elkaar zitten. Volgens mij werkt het onbewust toch door, want ook al zou ik nooit iets met mijn mannelijke vrienden doen (temeer omdat het de mannen van mijn vriendinnen zijn) merk ik dat ik toch liever met aantrekkelijke mannen bevriend ben dan met afzichtelijke horken. Of doen die me dan weer teveel denken aan het type man wat achter je kont aanhangt en heb ik daarom instant een afkeer van ze?
Dit vraagt natuurlijk om pics.quote:Op woensdag 12 mei 2010 11:42 schreef Dwab het volgende:
Ik ben zelf bijvoorbeeld echt wel leuk om te zien, maar niet in die mate dat mensen mij áltijd op handen dragen ofzo.
Dan zijn mannen idioten.quote:Op woensdag 12 mei 2010 00:05 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Ik denk dat jij op de VMBO zit, man, want jij hebt kennelijk een lage IQ.
Ik zal het wat netter en simpler uitleggen:
Veel mannen zien een mooie vrouw en gaan 'anders' gedragen. Ze gaan haar veel complimentjes geven, heel veel aandacht geven, ze knikken ja op alles wat ze zegt, ze durven haar nooit tegen te spreken, kotrom een beetje wanhopig gedragen. Dit komt omdat ze een mooie vrouw is en hij denkt "als ik zo gedraagd, dan gaat ze wel verliefd op me worden". Maar dat werkt natuurlijk averrechts.
Maar als een man een mooie vrouw leert kennen, in plaats van als alle andere wanhopige mannen te gedragen, gewoon normaal gedraagd en niet anders gedraagd omdat ze een mooie vrouw is, heeft hij meer kans.
Haha, nee sorry!! Ik plaats nooit foto's het voelt fijner om anoniem te zijnquote:
De factoren die jij beschrijft zie ik deels als interne aangeboren zaken zoals intelligentie. Welstand kan ook bijdragen, maar het hebben van geld kan juist ook extra oppervlakkig maken. Daarom vind ik dat als factor te dubieus om mee te nemen.quote:Op woensdag 12 mei 2010 11:42 schreef Dwab het volgende:
^ Hier heb ik ook wel eens over nagedacht. Ik denk dat het ten dele wel klopt, maar dan moeten ook de andere gebieden waardoor iemand zich kan ontwikkelen in dezelfde lijn liggen. Aandacht van mannen of eigenlijk positieve aandacht van mensen in het algemeen is natuurlijk niet het enige in het leven. Een persoon ontwikkeld zich ook anders afhankelijk van bijvoorbeeld: armoede/rijkdom, intelligentie/domheid, beide ouders aanwezig in de opvoeding/niet aanwezig etc. etc. etc.
Ik denk ook dat deze regel alleen geldt voor vrouwen die echt hééél knap zijn. Ik ben zelf bijvoorbeeld echt wel leuk om te zien, maar niet in die mate dat mensen mij áltijd op handen dragen ofzo. Mannen zijn sowieso (over het algemeen) wel makkelijk, daar hoef je weer geen ultieme schoonheid voor te zijn. Maar of je daarmee alleen nou zo ver komt in het leven? Dan wordt je een paar keer geneukt, en dan...? Echt veel verder kom je er natuurlijk niet mee.
De leukste mensen in mijn ogen, zijn mensen die een paar jaar van hun leven knetterlelijk zijn geweest. Dan ontwikkel je in die tijd even humor enzo, en daarna wordt je óók nog eens mooi. Dat zijn de beste
Dit is dus onzin hè? Intelligentie is namelijk niet bepaald erfelijk.quote:Op woensdag 12 mei 2010 12:20 schreef Dwab het volgende:
Ze maken kinderen die mooier zijn en meer intelligentie zullen bezitten dan de rest van het uitschot.
Intelligentie schijnt in hoge mate erfelijk te zijn. Maar schoonheid is dat stukken minder. Uiterlijke schoonheid wordt veroorzaakt door een combinatie van vele genen. Het eenvoudigst om dit uit te leggen is door te kijken naar het gezicht. Gelaatstrekken die bij een vrouw als erg aantrekkelijk ervaren worden zijn bij mannen juist onaantrekkelijk om te zien in veruit de meeste gevallen, en andersom net zo. Dus ik zou stellen dat schoonheid niet bepaald sterk erfelijk is, maar intelligentie juist wel. Het komt in mijn persoonlijke ervaring veel vaker voor dat "mooie" ouders lelijke kinderen hebben, en "lelijke" ouders mooie kinderen dan dat "domme" ouders slimme kinderen hebben, en slimme ouders "domme" kinderen hebben. Hierbij laat ik de rol van familie-cultuur en zelfverzorging even buiten beschouwing.quote:Op woensdag 12 mei 2010 12:20 schreef Dwab het volgende:
Ik zit er nog eens over na te denken... En als ik hier langs een VMBO school fiets, zie ik toch een stuk minder aantrekkelijke mensen dan als ik op mijn eigen vertrouwde Unietje rond hobbel... Dat ontkracht het beeld eigenlijk behoorlijk. Het ligt er natuurlijk ook aan wat je verstaat onder die ontwikkeling, maar ik vind het onderwijs dat iemand geniet toch een aardige graadmeter, voor in elk geval 1 deel van die ontwikkeling.
Het is ook wel logisch, want mannen zijn van oudsher de kostwinners, de slimme mannen zullen meer macht verwerven, vrouwen vallen op die macht, dus de slimme mannen hebben de vrouwen voor het uitkiezen en zullen gaan voor de mooie vrouwen. Ze maken kinderen die mooier zijn en meer intelligentie zullen bezitten dan de rest van het uitschot.
Als dit eeuwenlang zo doorwerkt is het begrijpelijk dat intelligentie en schoonheid inmiddels op één lijn staan. En dat zie je dus ook terug. + nog eens dat mensen met een hoge intelligentie beter voor zichzelf zorgen, meer bewust zijn van gezonde voeding, en dus ook slanker zijn, wat weer staat voor meer schoonheid...
Uhm. Ok, ik draaf weer door. Kut ik moet studeren... aarrgh
Met die factor welstand bedoelde ik meer dat wanneer een mooi meisje opgroeit in armoede zij waarschijnlijk meer weerstand zal ondervinden, wat dus juist méér ontwikkeling met zich mee kan brengen.quote:Op woensdag 12 mei 2010 12:52 schreef EviL_AleX het volgende:
[..]
De factoren die jij beschrijft zie ik deels als interne aangeboren zaken zoals intelligentie. Welstand kan ook bijdragen, maar het hebben van geld kan juist ook extra oppervlakkig maken. Daarom vind ik dat als factor te dubieus om mee te nemen.
Vrouwen met uiterlijke schoonheid kunnen de oppervlakkigheid van menig man veel verder uitbuiten dan enkel een paar keer geneukt worden.De term "omhoogneuken" springt nu in mijn gedachtes.
Persoonlijk vind ik de mensen die een langdurig levensbedreigende situatie hebben ondervonden, of anderzijds helemaal op zichzelf aangewezen zijn geweest vaak het meest interessant.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |