FOK!forum / Muziek / Rate Your Music #2
Onzaterdag 8 mei 2010 @ 02:29
En weer door, hopelijk goed overgenomen van Emokids OP.


http://rateyourmusic.com

Rate Your Music, nog voor velen onbekend territorium maar voor menig muziek liefhebber een bron voor ontelbare nieuwe ontdekkingen. Het is kort gezegd een volwassen versie van wat we in Nederland kennen met Musicmeter.nl. Provocerend op de manier hoe ik het omschrijf, maar dat is allemaal te onderbouwen.

De userdatabase van rateyourmusic is een paar keer groter en kent feitelijk een wat oudere community. Hierdoor wordt er iets verder gekeken, daar waar mensen Coldplay in de top10 hebben staan, heeft rateyourmusic samen met de broodnodige The Beatles platen een Charles Mingus gigant staan.

Wat kun je er nu precies doen?
- Een catalogus aanmaken voor je fysieke collectie, met keuze uit (verschilt per album) tientallen verschillende issues per album. Altijd accuraat dus.
- De database uitgroeien door platen (van bijv. je eigen collectie) een cijfer geven. rate(yourmusic).
- Recensies schrijven voor albums die door de bezoekers gelezen kunnen geworden.
- Een wishlist aanmaken, met platen die je graag zou willen toevoegen aan de collectie.
- Toplijsten aanmaken met onderwerp naar keuze. Dat mag zijn een lijst van platen met daarop de artiesten als kind, of nog logischer een best of.

Een muziekoverzicht:


Lijstoverzicht:


De toplijsten en het raten.
Misschien wel het belangrijkste onderdeel van de webste. De platen kunnen op de 5 sterren schaal gerate worden, en zo ontwikkelt rym er een gemiddelde voor. Met deze gemiddelde wordt de plaat weer in verschillende toplijsten gecalculeerd, mits hoog genoeg. De toplijsten zijn min of meer een overzicht van de platen met de hoogste ratings, in combinatie met het aantal stemmen.

The cream always rises to the top zeggen ze weleens, en dat is dus hier het geval. Een voorbeeld van de beste platen, uit alle genres, overall:

http://rateyourmusic.com/charts/top/album/all-time

De toplijsten zijn weer te onderscheiden in genres, altijd benieuwd geweest naar de cream van het glam rock genre?


rateyourmusic kent ook actualiteit met de lijsten die elk jaar aangemaakt worden. Zo kent 2009 de volgende platen in de top:


Gezellig wordt het pas wanneer de vrienden toegevoegd worden, je kunt van elkaar de ratings bekijken, vergelijken waarop ze overeen komen en welke platen je samen bezit. Heb je zo'n stuk of 40 vrienden, dan maakt ook rym daar een toplijst voor met de beste platen, volgens de 40 vrienden uit je lijst. Kortom, ben je op zoek naar nieuwe muziek, dan weet je waar je moet zijn.

Fok kent inmiddels al wat liefhebbers en we hebben zelfs een rym Site Moderator hier rondhangen. Nu jij nog!

fok!ers op rateyourmusic:
http://rateyourmusic.com/list/arjan/fok/
RitseBzaterdag 8 mei 2010 @ 02:30
Ik heb een kut smaakt, dat weet ik nu al
Onzaterdag 8 mei 2010 @ 02:30
quote:
Op vrijdag 7 mei 2010 20:18 schreef trebremmit het volgende:
Vandaag ook maar eens gebruiker van RYM geworden, best leuk om lijstjes mee te maken.
http://rateyourmusic.com/~trebremmit
Toegevoegd, succes met het invoeren van je muziek collectie.
ranjazaterdag 8 mei 2010 @ 10:38
Overigens kent RYM inmiddels ook een flinke collectie films die je op dezelfde manier kunt behandelen als muziek, dus ook aangeven of je die hebt of hebt gezien, wat je waardering is en in lijsten zetten.
Desunotozaterdag 8 mei 2010 @ 10:38
Ik heb er ook maar een aangemaakt dan:
http://rateyourmusic.com/~Desunoto
trebremmitzaterdag 8 mei 2010 @ 11:37
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 02:30 schreef On het volgende:

[..]

Toegevoegd, succes met het invoeren van je muziek collectie.
Heb jou en Emokid ook toegevoegd, nog even uitvogelen hoe het allemaal werkt.
wallofdollszaterdag 8 mei 2010 @ 11:52
TVP.

Die wishlistfunctie is eigenlijk heel frustrerend. Hij groeit sneller dan dat ie krimpt.
emokidzaterdag 8 mei 2010 @ 12:22
Ik ken dat, ik probeer hem altijd rond de 100 te houden. Gisteren voor het eerst opzettelijk niks gewishlist, ik baal nu al dat ik die platen ga vergeten om later te checken.
OMGzaterdag 8 mei 2010 @ 16:05
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 10:38 schreef ranja het volgende:
Overigens kent RYM inmiddels ook een flinke collectie films die je op dezelfde manier kunt behandelen als muziek, dus ook aangeven of je die hebt of hebt gezien, wat je waardering is en in lijsten zetten.
Ik was daar ooit aan begonnen, maar destijds zaten er nog niet zoveel titels in die database en kon ik dus niet al m'n DVDs in op m'n lijst zetten. Misschien dat ik dat binnenkort weer eens oppak.
emokidzondag 9 mei 2010 @ 02:38
Ik ben nog niet echt iets tegengekomen wat er nog niet op zat, qua muziek dan. Soms voeg ik ook zelf wat toe, is ook wel leuk.
OMGzondag 9 mei 2010 @ 03:42
Toen ik begon met het maken van mijn lijst op RYM wachtte ik nog wel eens met het toevoegen van artiesten / releases omdat ik er nooit zo'n zin in had om ze zelf toe te voegen en omdat er destijds nog geen goede mogelijkheid was om meerdere verschillende versies van één release toe te voegen. Sinds dat wel kan heb ik een stuk meer toegevoegd.

Dat upcoming lijstje vind ik wel handig om nieuwe albums en dergelijke op m'n wishlist te zetten. Vooral handig voor bands waar ik in tijden niet naar heb geluisterd en eigenlijk niet van wist of ze nog bij elkaar waren of niet. .
ranjazondag 9 mei 2010 @ 10:52
quote:
Op zondag 9 mei 2010 02:38 schreef emokid het volgende:
Soms voeg ik ook zelf wat toe, is ook wel leuk.
Toen ik net begon op RYM heb ik een hoop moeten toevoegen. Nog steeds doe ik dat wel veel, zeker met nederlandse bands of met releases waar ik net een andere van heb dan al bestaat.
Dat toevoegen is gelukkig wel wat makkelijker dan op musicmeter. Al werkt dat ook wel weer fouten en 'gein' in de hand.
trebremmitzondag 9 mei 2010 @ 11:50
Er staat inderdaad best veel op, bij musicmeter voeg ik vaak albums toe maar hier staat bijna alles op wat ik heb of ken.
ranjazondag 9 mei 2010 @ 11:53
Ik heb het bij moviemeter en boekmeter opgegeven nog dingen toe te voegen, kostte teveel tijd omdat je meteen álles moet weten. Heb me daarom ook nooit aan musicmeter gewaagd (plus omdat ik toen al zag dat daar bijna niks op stond wat ik heb).
trebremmitzondag 9 mei 2010 @ 12:21
Het toevoegen bij musicmeter is vrij makkelijk, inmiddels staat er ook wel aardig wat op.
Komen er trouwens vanzelf albums bij te verschijnen te staan of kun je dat zelf regelen? RYM heb ik het nu over.
ranjazondag 9 mei 2010 @ 12:25
quote:
Op zondag 9 mei 2010 12:21 schreef trebremmit het volgende:
Komen er trouwens vanzelf albums bij te verschijnen te staan of kun je dat zelf regelen? RYM heb ik het nu over.
Volgens mij gaat dat vanzelf. Maar dat gaat wel via je ratings, dus alleen bands waar je iets van gerate hebt. Maakt dan niet uit of dat 5 sterren of een halve ster is (dus ik weet ook meteen als Coldplay het weer nodig vind iets uit te brengen )
Overigens kun je het wel aan/uitzetten bij de opties: userpage - account - options - Customize what appears on your personal page maar dacht dat het default aanstaat. Tenzij het een betaalde optie is.

[ Bericht 6% gewijzigd door ranja op 09-05-2010 12:31:30 ]
Felagundzondag 9 mei 2010 @ 13:01
Denk dat ik me toch ga wagen aan RYM, ik heb al een account (http://rateyourmusic.com/~Chris_W), maar tot nu toe nog niet veel albums een cijfer gegeven. Kun je zelf toevoegen aan de FOK! groep, of moet de groepleider dat doen?
ranjazondag 9 mei 2010 @ 13:06
Groepsleider? Het is gewoon een lijst die ik heb samengesteld.
Ik zet je er wel bij.
Arn0zondag 9 mei 2010 @ 13:09
Ben ook aan het twijfelen om een account aan te maken maar als ik dit zie:
collection [4,843]

Pff, Ik kom nog niet op 1/20ste denk ik
Felagundzondag 9 mei 2010 @ 13:26
quote:
Op zondag 9 mei 2010 13:06 schreef ranja het volgende:
Groepsleider? Het is gewoon een lijst die ik heb samengesteld.
Ik zet je er wel bij.
Merci, ik dacht dat het een groep was, zoals je ze ook bij Last.FM hebt, maar ik zie nu dat zoiets bij RYM niet bestaat.
quote:
Op zondag 9 mei 2010 13:09 schreef Arn0 het volgende:
Ben ook aan het twijfelen om een account aan te maken maar als ik dit zie:
collection [4,843]

Pff, Ik kom nog niet op 1/20ste denk ik
Dat is dan nog veel meer dan ik, ik kom volgens mij net aan de 50.
Desunotozondag 9 mei 2010 @ 13:31
4.843?! Allejezus. Heeft diegene voor ¤50.000 aan CDs of zo?! Om het nog maar niet te hebben over de kosten voor het magazijn waar dat alles in moet staan.

Trouwens RYM is erg incompleet merk ik. Waarom zijn er daar maar 4 CD's van Kiyoharu?
ranjazondag 9 mei 2010 @ 13:41
quote:
Op zondag 9 mei 2010 13:31 schreef Desunoto het volgende:

Trouwens RYM is erg incompleet merk ik. Waarom zijn er daar maar 4 CD's van Kiyoharu?
Ik zie dat die 4 albums in totaal 5 ratings hebben. Niet erg bekend dus.
Dan moet je de andere albums zelf toevoegen Zonder dat mensen iets toevoegen komt er niks op.
Desunotozondag 9 mei 2010 @ 13:47
Hij is juist erg bekend! Ik zette net mijn rating erop van Area51's nieuwste album en die zijn heel onbekend, maar die CD stond er dus wel op. Terwijl 90% van Kiyoharu mist. Maar ja, dan voeg ik later zelf wel iets toe inderdaad.
ranjazondag 9 mei 2010 @ 13:52
Mwah, 5 ratings op een website met een paar 10.000 leden noem ik niet bekend

We krijgen wel een aardig subcultuur op RYM trouwens, al 33 fokkers
emokidzondag 9 mei 2010 @ 14:04
Haha, mooi. Wat was ook alweer het linkje voor de fok charts? Kunnen we zien wat de beste platen zijn onder alle fokkers.
Jabberwockyzondag 9 mei 2010 @ 14:06
Even een tvp, wil nog steeds eens aan deze website beginnen dus even een reminder voor mezelf.
ranjazondag 9 mei 2010 @ 14:09
quote:
Op zondag 9 mei 2010 14:04 schreef emokid het volgende:
Haha, mooi. Wat was ook alweer het linkje voor de fok charts? Kunnen we zien wat de beste platen zijn onder alle fokkers.
Die staat als link bij de lijst. Beetje lang om te posten
Felagundzondag 9 mei 2010 @ 14:09
quote:
Op zondag 9 mei 2010 14:04 schreef emokid het volgende:
Haha, mooi. Wat was ook alweer het linkje voor de fok charts? Kunnen we zien wat de beste platen zijn onder alle fokkers.
http://rateyourmusic.com/(...)+wallofdolls%2C+ZedZ

Werkt volgens mij niet zo, maar hij staat ook hier:
http://rateyourmusic.com/list/arjan/fok/
emokidzondag 9 mei 2010 @ 14:12
Ah kijk. Staan we er allemaal tussen ook?
Felagundzondag 9 mei 2010 @ 14:12
quote:
Op zondag 9 mei 2010 14:12 schreef emokid het volgende:
Ah kijk. Staan we er allemaal tussen ook?
Iedereen die in de FOK lijst staat nu wel lijkt me.
Arn0zondag 9 mei 2010 @ 14:13
Hmm, mijn collectie bleek toch véél kleiner dan gedacht. Maar goed, veel bootlegs staan er niet tussen en dat scheelt wel wat. Kan je mij eventueel toevoegen aan de FOK lijst?
http://rateyourmusic.com/~Arn0
Onzondag 9 mei 2010 @ 15:28
quote:
Op zaterdag 8 mei 2010 10:38 schreef Desunoto het volgende:
Ik heb er ook maar een aangemaakt dan:
http://rateyourmusic.com/~Desunoto
Heb je toegevoegd.
quote:
Op zondag 9 mei 2010 11:50 schreef trebremmit het volgende:
Er staat inderdaad best veel op, bij musicmeter voeg ik vaak albums toe maar hier staat bijna alles op wat ik heb of ken.
Ik heb zelf alleen die plaat van Sungrazer toe hoeven voegen. Voor de rest heb ik rym nergens op kunnen betrappen iets niet te hebben.
wallofdollszondag 9 mei 2010 @ 15:57
quote:
Op zondag 9 mei 2010 13:31 schreef Desunoto het volgende:
4.843?! Allejezus. Heeft diegene voor ¤50.000 aan CDs of zo?! Om het nog maar niet te hebben over de kosten voor het magazijn waar dat alles in moet staan.

Trouwens RYM is erg incompleet merk ik. Waarom zijn er daar maar 4 CD's van Kiyoharu?
Dat is wat RYM is... user input. Geen pro's zoals Allmusic.
Arn0zondag 9 mei 2010 @ 16:00
Van de 41 albums die ik heb gerate, ben jij het ongeveer met 21 albums eens wallofdolls, niet slecht
Allcoolnamesweretakenzondag 9 mei 2010 @ 17:51
http://rateyourmusic.com/~Tabula_rasa

Add me gerust als je mijn muziek dragelijk vindt.
wallofdollszondag 9 mei 2010 @ 19:35
quote:
Op zondag 9 mei 2010 16:00 schreef Arn0 het volgende:
Van de 41 albums die ik heb gerate, ben jij het ongeveer met 21 albums eens wallofdolls, niet slecht
Waarvan 13 Beatles
Arn0zondag 9 mei 2010 @ 20:28
quote:
Op zondag 9 mei 2010 19:35 schreef wallofdolls het volgende:

[..]

Waarvan 13 Beatles
Haha ja Moest mijn smaak niet zo beperkt zijn, zouden het wellicht nog wel wat meer albums zijn.
ranjazondag 9 mei 2010 @ 20:55
quote:
Op zondag 9 mei 2010 17:51 schreef Allcoolnamesweretaken het volgende:
http://rateyourmusic.com/~Tabula_rasa

Add me gerust als je mijn muziek dragelijk vindt.
Eh, ik weet het niet. Ik voegde je toe en ineens ging Loveless van 1 naar 8.
Kan ook door de rest van de 'nieuwelingen' komen natuurlijk...
Arn0zondag 9 mei 2010 @ 20:57
quote:
Op zondag 9 mei 2010 20:55 schreef ranja het volgende:

[..]

Eh, ik weet het niet. Ik voegde je toe en ineens ging Loveless van 1 naar 8.
Kan ook door de rest van de 'nieuwelingen' komen natuurlijk...
Yes: dat betekent dat Revolver op #1 staat
emokidzondag 9 mei 2010 @ 20:57
Loveless op 1.5? Zo moeilijk is die niet.
wallofdollsmaandag 10 mei 2010 @ 09:44
Mwah, ik heb m nog niet gerate, maar m'n eerste indrukken waren bedroevend, dus hij zal nog wel verder zakken.
emokidmaandag 10 mei 2010 @ 16:46
Wie heeft zin in een spelletje? http://rateyourmusic.com/(...)phone_in_rock_albums

Als je een album kent en je staat ingelogd kun je die suggesten en post hier of daar in de shoutbox erbij welke nummers een saxofoon hebben. Hopelijk wordt die wat langer dan die is nu.
ranjamaandag 10 mei 2010 @ 16:50
Thuis eens over nadenken
Maar waarom een saxofoon
emokidmaandag 10 mei 2010 @ 16:52
Ik zat Fun House te luisteren en het viel me op hoe briljant die toevoeging is. 21st Century Schizoid Man is ook een goed voorbeeld, zonder de sax is dat nummer zoveel minder.
tim.maandag 10 mei 2010 @ 17:09
Ik heb ook een account: http://rateyourmusic.com/~Third Ik zal daar binnenkort wat werk van maken. Ook ik sta open voor toevoegingen, ook aan de FOK!-lijst. 'Loveless' vind ik een van de beste albums ooit gemaakt (al heb ik er al lang niet meer naar geluisterd), 5 sterren. Dat album verdient een hogere plek!
Arn0maandag 10 mei 2010 @ 17:25
Heb twee suggesties gedaan, kom helaas niet verder.. Over lijsten gesproken: ik vind je "1001 Albums I'm Supposed to Hear Before I Die" lijst wel tof, zeker omdat ik dat boek ook net heb aangeschaft
Allcoolnamesweretakenmaandag 10 mei 2010 @ 18:15
quote:
Op zondag 9 mei 2010 20:55 schreef ranja het volgende:

[..]

Eh, ik weet het niet. Ik voegde je toe en ineens ging Loveless van 1 naar 8.
Kan ook door de rest van de 'nieuwelingen' komen natuurlijk...
Dus ik hoor niet meer bij de coole-mensen-club als ik het een slecht album vindt?
wallofdollsmaandag 10 mei 2010 @ 18:24
quote:
Op maandag 10 mei 2010 18:15 schreef Allcoolnamesweretaken het volgende:

[..]

Dus ik hoor niet meer bij de coole-mensen-club als ik het een slecht album vindt?

Ik denk eerder dat het een uncool album is dat op wonderbaarlijke en onterechte wijze hoog gewaardeerd wordt
ranjamaandag 10 mei 2010 @ 18:44
quote:
Op maandag 10 mei 2010 17:09 schreef tim. het volgende:
Ik heb ook een account: http://rateyourmusic.com/~Third Ik zal daar binnenkort wat werk van maken. Ook ik sta open voor toevoegingen, ook aan de FOK!-lijst. 'Loveless' vind ik een van de beste albums ooit gemaakt (al heb ik er al lang niet meer naar geluisterd), 5 sterren. Dat album verdient een hogere plek!
Gestegen naar 4
emokidmaandag 10 mei 2010 @ 19:05
quote:
Op maandag 10 mei 2010 17:25 schreef Arn0 het volgende:
Heb twee suggesties gedaan, kom helaas niet verder.. Over lijsten gesproken: ik vind je "1001 Albums I'm Supposed to Hear Before I Die" lijst wel tof, zeker omdat ik dat boek ook net heb aangeschaft
Tof! Maak ook een lijst, dan houd ik je bij. Geweldig boek is het, moet binnenkort eens verder.

Bedankt voor je suggesties, heb ze toegevoegd.
emokidmaandag 10 mei 2010 @ 19:10
quote:
Op maandag 10 mei 2010 16:50 schreef ranja het volgende:
Thuis eens over nadenken
Maar waarom een saxofoon
Welk nummer is het van The Waterboys? A Girl Called Johnny? Want dan voeg ik gewoon het eerste album toe, heb liever hele albums ipv singles. Bedankt voor je suggestie! Hoor er graag meer.
ranjamaandag 10 mei 2010 @ 19:21
Ja, dat nummer inderdaad
Onmaandag 10 mei 2010 @ 19:22
Suggestie gedaan en Tim toegevoegd.
emokidmaandag 10 mei 2010 @ 20:26
http://rateyourmusic.com/(...)hone_in_rock_albums/

Heb m even vernieuwd, saxofonisten erbij gezet. ranja, weet je ook wie de sax doet dat Waterboys nummer? Kon het niet vinden.
ranjamaandag 10 mei 2010 @ 20:46
Volgens de singlehoes: Anthony Thistlethwaite
emokidmaandag 10 mei 2010 @ 23:42
Oke bedankt, heb hem er nu bij. Ik krijg echt suggesties van wildvreemde mensen, ook gewoon non-fokkers. Wel leuk.
R4m0n_46maandag 10 mei 2010 @ 23:44
tvp'tje
Felagunddinsdag 11 mei 2010 @ 00:00
quote:
Op maandag 10 mei 2010 23:42 schreef emokid het volgende:
Oke bedankt, heb hem er nu bij. Ik krijg echt suggesties van wildvreemde mensen, ook gewoon non-fokkers. Wel leuk.
Ik had ook een suggestie gedaan, maar heb op RYM een andere naam (Chris_W) dan hier.
Desunotodinsdag 11 mei 2010 @ 00:01
"Mijn muziek" wordt niet echt goed vertegenwoordigd op RYM (lees: weinig tot helemaal niet...) dus ik denk dat ik het toch maar alleen bij last.fm houd...
SPOILER
Doe me geen pijn
OMGdinsdag 11 mei 2010 @ 00:46
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 00:01 schreef Desunoto het volgende:
"Mijn muziek" wordt niet echt goed vertegenwoordigd op RYM (lees: weinig tot helemaal niet...) dus ik denk dat ik het toch maar alleen bij last.fm houd...
SPOILER
Doe me geen pijn
Dan voeg je het toch zelf toe? Je helpt de site er alleen maar mee groeien. Ik heb ook genoeg artiesten en releases toegevoegd waarvan ik de enige ben die ze op z'n lijst heeft staan en een rating heeft gegeven. Iemand moet het uiteindelijk doen. . Maar goed, als je daar geen zin in hebt, dan houdt het op.
emokiddinsdag 11 mei 2010 @ 10:00
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 00:00 schreef Felagund het volgende:

[..]

Ik had ook een suggestie gedaan, maar heb op RYM een andere naam (Chris_W) dan hier.
Had al zo'n vermoeden dat jij van fok zou zijn. Ik krijg ook Hongaren en Italianen die op een of andere manier op mijn lijst terecht komen.
wallofdollsdinsdag 11 mei 2010 @ 10:49
The MArs Volta - Frances The Mute:

http://www.amazon.com/gp/recsradio/radio/B0007GAEW6/ref=pd_krex_dp_001_010?ie=UTF8&track=010&disc=001

track: Cassandra gemini
sax players: dezelfde als dat andere mars volta album

Golden Earring - Seven Tears

http://www.amazon.com/gp/recsradio/radio/B00005UBMZ/ref=pd_krex_dp_001_003?ie=UTF8&track=003&disc=001


tracks: Hope, She Flies on Strange Wings
sax players: onbekend
emokiddinsdag 11 mei 2010 @ 11:31
Ah kijk, bedankt. Dat van Golden Earring zou jij toch moeten weten?
wallofdollsdinsdag 11 mei 2010 @ 12:58
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 11:31 schreef emokid het volgende:
Ah kijk, bedankt. Dat van Golden Earring zou jij toch moeten weten?
Je zou het zeggen, maar dat is 1 van de weinige cd's waarvan ik t origineel niet heb, zodat ik neit kan checken wie de sax bespeelt. HEt zou zomaar Barry Hay zelf kunnen zijn omdat ie naast fluit en gitaar ook een klein riedeltje kan saxen.

edit:

ha. Special thanks to Bertus Borgers. Lijkt me overduidelijk. Sax: Bertus Borgers. Wie had t ook anders kunnen zijn.

[ Bericht 10% gewijzigd door wallofdolls op 11-05-2010 13:03:51 ]
wallofdollsdinsdag 11 mei 2010 @ 16:46
No offence verder, maar welke klapmongool heeft Touch Me bij The Doors gezet? Die is natuurlijk van The Soft Parade
Arn0dinsdag 11 mei 2010 @ 21:31
Ik keek net bij de pagina voor Ringo's "Ringo" album en ik zag dat je hem op je wishlist had gezet wallofdolls: Ben blij dat je mijn suggestie hebt gelezen
wallofdollsdinsdag 11 mei 2010 @ 21:55
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 21:31 schreef Arn0 het volgende:
Ik keek net bij de pagina voor Ringo's "Ringo" album en ik zag dat je hem op je wishlist had gezet wallofdolls: Ben blij dat je mijn suggestie hebt gelezen
Haha, ik sta altijd open voor suggesties tenzij het gruntende gnomen zijn .
Arn0dinsdag 11 mei 2010 @ 21:59
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 21:55 schreef wallofdolls het volgende:

[..]

Haha, ik sta altijd open voor suggesties tenzij het gruntende gnomen zijn .
Haha Nja, als je hem ooit beluistert moet je maar zeggen wat je er van vindt. Ik zal al blij zijn als ik een andere Ringo-liefhebber vind
ranjadonderdag 13 mei 2010 @ 14:41
Pff wat een werk... de afgelopen week ben ik bezig geweest al m'n 12" singles op de juiste manier in te voeren. Sommige waren goed, maar ook sommige had ik al toen er nog geen verschillende issues mogelijk waren. Als ik die dan ook op 7" en/of cd heb stond die dus nog niet goed. En sommige zijn in de loop van de tijd door anderen veranderd in 7" of andere versies.
Volgende klus de 10" singles, al heb ik daar lang zoveel niet van.
Zelfde wil ik ook nog doen met de cd's, lp's en 7" maar daar moet ik eerst moed voor verzamelen.
Arn0donderdag 13 mei 2010 @ 15:43
Ik ben dan weer aan het twijfelen of ik mijn bootlegs zal toevoegen.. Vooral de tracklisting heb ik geen tijd voor om eerlijk te zijn.
wallofdollsdonderdag 13 mei 2010 @ 16:08
quote:
Op donderdag 13 mei 2010 15:43 schreef Arn0 het volgende:
Ik ben dan weer aan het twijfelen of ik mijn bootlegs zal toevoegen.. Vooral de tracklisting heb ik geen tijd voor om eerlijk te zijn.
Tuurlijk. Gewoon toevoegen. Ik voeg ook heel vaak gewoon een album toe zonder tracklisting als ik geen tijd heb. Elk kleine stapje is er 1!
cafcadonderdag 13 mei 2010 @ 18:41
Ohja, die lijst moet ik ook weer eens aanvullen
trebremmitvrijdag 14 mei 2010 @ 21:39
Weet iemand ook of het mogelijk is een tracklist in zijn geheel te kopieeren en te plakken bij albums toevoegen.
Ik wil Collected van Cuby + Blizzards toevoegen alleen daar staan iets van 55 nummers op en ik heb niet zo'n zin om die allemaal handmatig in te gaan voeren.
ranjavrijdag 14 mei 2010 @ 22:04
quote:
Op vrijdag 14 mei 2010 21:39 schreef trebremmit het volgende:
Weet iemand ook of het mogelijk is een tracklist in zijn geheel te kopieeren en te plakken bij albums toevoegen.
Ik wil Collected van Cuby + Blizzards toevoegen alleen daar staan iets van 55 nummers op en ik heb niet zo'n zin om die allemaal handmatig in te gaan voeren.
Bij de tracklist kun je 'simple' en 'advanced' gebruiken.
Bij advanced kun je de tracklist er in plakken, je moet alleen wel tussen het nummer en de titel een | zetten en evt tussen de titel en de tijd ook.
trebremmitvrijdag 14 mei 2010 @ 22:21
Aha, ik had daar al gekeken maar niet goed dus, thanks!
wallofdollsdinsdag 18 mei 2010 @ 11:59
quote:
Op vrijdag 14 mei 2010 22:04 schreef ranja het volgende:

[..]

Bij de tracklist kun je 'simple' en 'advanced' gebruiken.
Bij advanced kun je de tracklist er in plakken, je moet alleen wel tussen het nummer en de titel een | zetten en evt tussen de titel en de tijd ook.
Verrek!
cafcadinsdag 18 mei 2010 @ 16:24
quote:
Op maandag 10 mei 2010 20:26 schreef emokid het volgende:
http://rateyourmusic.com/(...)hone_in_rock_albums/

Heb m even vernieuwd, saxofonisten erbij gezet. ranja, weet je ook wie de sax doet dat Waterboys nummer? Kon het niet vinden.
Je kunt het tweede album (Red Army Blues) en het derde album (Don't Bang the Drums) van the Waterboys er ook wel bijzetten
wallofdollswoensdag 19 mei 2010 @ 00:32
Are you receiving me op Moontan van Golden Earring ontwaarde ik toch net echt een saxofoon van Bertus Borgers
Arn0woensdag 14 juli 2010 @ 05:43
He, had ik net mijn eerste tracklist toegevoegd, blijkt dat er voor Nederlandse albums andere hoofdletter regels zijn dan voor Engelse albums. Kan ik weer opnieuw beginnen

Edit: Oh, wacht, je kan het nog corrigeren

[ Bericht 21% gewijzigd door Arn0 op 14-07-2010 05:59:30 ]
ranjawoensdag 14 juli 2010 @ 10:15
quote:
Op woensdag 14 juli 2010 05:43 schreef Arn0 het volgende:
He, had ik net mijn eerste tracklist toegevoegd, blijkt dat er voor Nederlandse albums andere hoofdletter regels zijn dan voor Engelse albums. Kan ik weer opnieuw beginnen

Edit: Oh, wacht, je kan het nog corrigeren
Ja, de hoofdletterregels van het land zelf worden overgenomen.
In Nederland is het gebruikelijk om - bij titels - alleen de 1e letter en namen met hoofdletter te schrijven terwijl dat in het Engels alle woorden behalve voorzetsels en lidwoorden zijn, zo ongeveer.
trebremmitzaterdag 31 juli 2010 @ 16:59
Weet iemand hoe het zit met stemmen, als ik namelijk een cijfer geef aan een film of muziek wordt dit niet meegenomen in het gemiddelde. Moet je dit activeren ofzo?
ranjazaterdag 31 juli 2010 @ 17:34
Er zit een hele systematiek achter de gemiddelde berekening waarbij elke stem gewogen meetelt.
Misschien telt jouw stem nog niet zo zwaar mee :?

Heb je een voorbeeld van een film of album?
trebremmitzaterdag 31 juli 2010 @ 18:06
Hier http://rateyourmusic.com/(...)_nld_/pop_condition/ bijvoorbeeld.

Dus elke stem telt niet even zwaar?
ranjazaterdag 31 juli 2010 @ 21:58
Klopt... de andere stemmer heeft meer dan 2800 ratings, jij 80. Ook heb jij nog 0 reviews, ok hij ook maar 5. Het is niet zo dat het tot in het oneindige 'hoe meer hoe zwaarder' is maar 2800 tegen 80 dat verlies je dus wel, dan telt je stem nog niet echt mee.
Dat is om te voorkomen dat je bv fanclubs hebt die allemaal 1 stem uitbrengen op 1 album en vervolgens niks meer, dan telt die stem helemaal niet mee. Overigens telt ook de spreiding van je stemmen nog mee in de berekening, als iemand 500 stemmen heeft maar alleen maar 5 sterren dan telt die alsnog bijna niet mee. Jouw 80 ratings waarvan 58 keer 4 sterren helpt dan ook niet.

Als je meer ratings en reviews hebt gaat je stem vanzelf zwaarder tellen.

Overigens is het preciese algoritme zwaar geheim, weet alleen de eigenaar van de site :)

[ Bericht 27% gewijzigd door ranja op 31-07-2010 22:05:32 ]
Grobbelzaterdag 31 juli 2010 @ 22:02
quote:
Op zaterdag 31 juli 2010 21:58 schreef ranja het volgende:
Klopt... de andere stemmer heeft meer dan 2800 ratings, jij 36. Ook heb jij nog 0 reviews, ok hij ook maar 5. Het is niet zo dat het tot in het oneindige 'hoe meer hoe zwaarder' is maar 2800 tegen 36, dat verlies je dus wel, dan telt je stem nog niet echt mee.
Me dunkt. De score is nog geen honderdste opgeschoven door trebremmits stem...
trebremmitzaterdag 31 juli 2010 @ 22:25
quote:
Op zaterdag 31 juli 2010 21:58 schreef ranja het volgende:
Klopt... de andere stemmer heeft meer dan 2800 ratings, jij 80. Ook heb jij nog 0 reviews, ok hij ook maar 5. Het is niet zo dat het tot in het oneindige 'hoe meer hoe zwaarder' is maar 2800 tegen 80 dat verlies je dus wel, dan telt je stem nog niet echt mee.
Dat is om te voorkomen dat je bv fanclubs hebt die allemaal 1 stem uitbrengen op 1 album en vervolgens niks meer, dan telt die stem helemaal niet mee. Overigens telt ook de spreiding van je stemmen nog mee in de berekening, als iemand 500 stemmen heeft maar alleen maar 5 sterren dan telt die alsnog bijna niet mee. Jouw 80 ratings waarvan 58 keer 4 sterren helpt dan ook niet.

Als je meer ratings en reviews hebt gaat je stem vanzelf zwaarder tellen.

Overigens is het preciese algoritme zwaar geheim, weet alleen de eigenaar van de site :)

Dat eerste kan ik nog inkomen, alhoewel ik mij bij mensen die zoveel stemmen afvraag of ze het echt allemaal serieus beluisterd hebben of alleen om zo snel mogelijk hun stem zwaarder te laten wegen.
Dat tweede met de spreiding van je stemmen vind ik maar een rare regel.
ranjazaterdag 31 juli 2010 @ 22:48
quote:
Op zaterdag 31 juli 2010 22:25 schreef trebremmit het volgende:

Dat eerste kan ik nog inkomen, alhoewel ik mij bij mensen die zoveel stemmen afvraag of ze het echt allemaal serieus beluisterd hebben of alleen om zo snel mogelijk hun stem zwaarder te laten wegen.
Nou, hij is al 4 jaar bij RYM zie ik dus vind ik meer dan 2000 stemmen niet zo gek :)
ik heb er meer dan 5000 :o

En wat die spreiding betreft, tja, dat is om de extremen er uit te filteren. Mensen die alleen 5 sterren geven of juist alleen 0.5 sterren, of alles wat ze goed vinden 5 en wat ze niet goed vinden 0.5 en niks er tussen... dat kan een vertekend beeld geven, zeker bij albums met weinig ratings als alles even zwaar telt dus ik snap het wel.
Norragezondag 10 oktober 2010 @ 01:34
Ik heb deze site nog nooit gesnapt, en doe het nog steeds niet..Het is zo;n verdorie onhandige, onoverzichtelijke site..Ik wil gewoon mijn collectie toevoegen maar het is volstrekt onmogelijk adequaat op albums te zoeken...Als ik intype Pink Floyd Wish You Were Here wil ik gewoon alleen die versies daarvan tevoorschijn toveren!! Maar dat kan niet (zover ik weet).
Verder dacht ik leuk te doen en eens mijn top 100 in een list om te toveren, maar ben al een half uur bezig met de eerste 10 entries..Kan je niet gewoon rechtermuisknop doen op je library en dan "add to list"...zucht...
Maar goed..Eens in het jaar heb ik een moment dat ik denk van, ok, deze site moet ik toch eens gebruiken want zoveel mensen doen dat...dus heb vandaag weer iets van 200 albums toegevoegd...

Maar in ieder geval, als je eenmaal die lijstjes hebt is het leuk en zo..maar dat invoeren, dat moet beter kunnen :') Die Go! search gaat de goede kant op, maar ook daar staat er niks goed gesorteerd. Alle Pink Floyd albums staan bijvoorbeeld volledig door elkaar. Heb je 10 Pipers at the gate of dawn op de eerste pagina, maar alleen LPs..komen alle cds ergens halverwege, maar de cd die ik wil (europese release) staat dan op pagina 30 ofzo..het slaat echt nergens op..Ja, ik ben gefrustreerd. _O- Ben verdorie al in totaal nu 2 uur bezig met lijstjes maken en albums toevoegen, en heb het gevoel niks opgeschoten te zijn. Ik wil gewoon klik add klik add...en makkelijk kunnen zoeken :(

Maar goed, het leuke van de site begint me langzaamaan een klein beetje duidelijk te worden...maar nog niet helemaal. Ik zweer bij last.fm.

Mijn collectie is vooral digitaal though, daar moet ik eens wat aan gaan doen :Y

Ps. voeg me ook ff toe aan die fok lijst *O*

[ Bericht 19% gewijzigd door Norrage op 10-10-2010 01:55:13 ]
ranjazondag 10 oktober 2010 @ 04:34
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 01:34 schreef Norrage het volgende:

Ps. voeg me ook ff toe aan die fok lijst *O*
hoe heet je op rym dan?
Norragezondag 10 oktober 2010 @ 04:56
Hetzelfde :) Norrage dus
Norragezondag 10 oktober 2010 @ 09:21
Nou na heel veel gezweet heb ik mijn top 100 ver-ratemymusic-t...Het moet toch makkelijker kunnen? En zelfs nu zijn er veel albums tussen met een late reissue ofzo..Bv the Wall staat op 1994... :')
Je moet toch gewoon uit je eigen library zo'n lijst kunnen opstelllen? niet?
Maar goed...ik ben er trots op want het lijstje staat er wel en het ziet er mooier uit dan op dit forum :P
http://rateyourmusic.com/list/Norrage/top_100_albums__2010_
ranjazondag 10 oktober 2010 @ 11:28
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 04:56 schreef Norrage het volgende:
Hetzelfde :) Norrage dus
Je staat er bij :)
ranjazondag 10 oktober 2010 @ 11:31
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 09:21 schreef Norrage het volgende:
Nou na heel veel gezweet heb ik mijn top 100 ver-ratemymusic-t...Het moet toch makkelijker kunnen? En zelfs nu zijn er veel albums tussen met een late reissue ofzo..Bv the Wall staat op 1994... :')
Je moet toch gewoon uit je eigen library zo'n lijst kunnen opstelllen? niet?

Het makkelijkste is gewoon naar de band pagina te gaan, dan naat het album en dan 'add to list' te doen, dan krijg je de 'primary' op de lijst. Als je een bepaalde uitgave wil zoek je die in de verzameling uitgaves, ga je daarheen en doet dan 'add to list'.
Als je de albums al in je collectie hebt kun je via daar meteen naar de album pagina gaan natuurlijk.
Grobbelzondag 10 oktober 2010 @ 11:39
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 01:34 schreef Norrage het volgende:
Ik heb deze site nog nooit gesnapt, en doe het nog steeds niet..Het is zo;n verdorie onhandige, onoverzichtelijke site..Ik wil gewoon mijn collectie toevoegen maar het is volstrekt onmogelijk adequaat op albums te zoeken...Als ik intype Pink Floyd Wish You Were Here wil ik gewoon alleen die versies daarvan tevoorschijn toveren!! Maar dat kan niet (zover ik weet).

(...)
Maar in ieder geval, als je eenmaal die lijstjes hebt is het leuk en zo..maar dat invoeren, dat moet beter kunnen :') Die Go! search gaat de goede kant op, maar ook daar staat er niks goed gesorteerd. Alle Pink Floyd albums staan bijvoorbeeld volledig door elkaar. Heb je 10 Pipers at the gate of dawn op de eerste pagina, maar alleen LPs..komen alle cds ergens halverwege, maar de cd die ik wil (europese release) staat dan op pagina 30 ofzo..het slaat echt nergens op..Ja, ik ben gefrustreerd. _O- Ben verdorie al in totaal nu 2 uur bezig met lijstjes maken en albums toevoegen, en heb het gevoel niks opgeschoten te zijn. Ik wil gewoon klik add klik add...en makkelijk kunnen zoeken :(
Wat een rare manier om albums te zoeken. :D Een beetje alsof je Tom Tom gebruikt om van je slaapkamer naar de koelkast te gaan, en dan te zitten vloeken dat de uitgestippelde route je eerst naar de straat stuurt.

Zoals ranja zei moet je gewoon naar de bandpagina gaan, en van daaruit gewoon de juiste cd aanklikken. Gaat het om een reissue of wat dan ook dan moet je gewoon bij de 'hoofd'-release de optie '# issues' open klikken naast die cd. Een kind kan de was doen.
psaexorpzondag 10 oktober 2010 @ 16:54
quote:
Op dinsdag 11 mei 2010 00:01 schreef Desunoto het volgende:
"Mijn muziek" wordt niet echt goed vertegenwoordigd op RYM (lees: weinig tot helemaal niet...) dus ik denk dat ik het toch maar alleen bij last.fm houd... :@ :@ :@
SPOILER
Doe me geen pijn :@
Tja, op rym zitten nou eenmaal veel rockers en indiekids, dus voor wat techno / gabber of darkstep moet je soms zelf moeite doen
Norragezondag 10 oktober 2010 @ 18:40
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 11:39 schreef Grobbel het volgende:

[..]

Wat een rare manier om albums te zoeken. :D Een beetje alsof je Tom Tom gebruikt om van je slaapkamer naar de koelkast te gaan, en dan te zitten vloeken dat de uitgestippelde route je eerst naar de straat stuurt.

Zoals ranja zei moet je gewoon naar de bandpagina gaan, en van daaruit gewoon de juiste cd aanklikken. Gaat het om een reissue of wat dan ook dan moet je gewoon bij de 'hoofd'-release de optie '# issues' open klikken naast die cd. Een kind kan de was doen.
Ja, ik heb net ervaren dat dat makkelijker was :@
Maar goed, het was ook vooral onhandig voor artiesten als Pink Floyd die veel te veel issues hebben per album..voor de rest ging het nog relatief snel...begin het langzaam een beetje te waarderen..Maar vnd het steeds allemaal nog een beetje onoverzichtelijk.
ranjazondag 10 oktober 2010 @ 18:47
Het aantal issues loopt soms aardig uit de hand ja... maar ja, albums die in verschillende landen bij verschillende labels worden uitgegeven of met andere covers of zelfs tracklist, dan krijg je dat.
Ik geloof dat de single Paranoid van Black Sabbath recordhouder is.
PdeHoogmaandag 25 oktober 2010 @ 15:14
Ik ben inmiddels ook lid *O* Binnenkort eens flink aan de bak om mijn 700 CD's toe te voegen :') Er zou een upload-mogelijkheid meoten zijn voor excel sheets :P

http://rateyourmusic.com/~pdehoog :7
emokiddinsdag 26 oktober 2010 @ 12:04
Heb je geadd, interpolb heet ik.
PdeHoogdinsdag 26 oktober 2010 @ 12:21
quote:
1.gif Op dinsdag 26 oktober 2010 12:04 schreef emokid het volgende:
Heb je geadd, interpolb heet ik.
Gezien ja :D ^O^
Gillinghamdinsdag 26 oktober 2010 @ 14:20
Ranja, kun je mij ook toevoegen op de fok-lijst?

Nickname is hetzelfde als hier. Alvast bedankt!
PdeHoogdinsdag 26 oktober 2010 @ 14:44
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 oktober 2010 14:20 schreef Gillingham het volgende:
Ranja, kun je mij ook toevoegen op de fok-lijst?
En mij?
cafcadinsdag 26 oktober 2010 @ 15:08
quote:
Op maandag 25 oktober 2010 15:14 schreef PdeHoog het volgende:
Ik ben inmiddels ook lid *O* Binnenkort eens flink aan de bak om mijn 700 CD's toe te voegen :') Er zou een upload-mogelijkheid meoten zijn voor excel sheets :P

http://rateyourmusic.com/~pdehoog :7
Hee, we hebben al 19 gezamelijke albums :')
Darkestrahdinsdag 26 oktober 2010 @ 15:19
Ik ben al een tijdje lid, wist alleen niet dat dit topic bestond.
www.rateyourmusic.com/~_koen
PdeHoogdinsdag 26 oktober 2010 @ 15:37
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 oktober 2010 15:08 schreef cafca het volgende:

[..]

Hee, we hebben al 19 gezamelijke albums :')
Doen we goed :7 Ik ben nog volop bezig met toevoegen hoor :') Maar wat een kutklus is dat. 700 albums toevoegen :')
PdeHoogdinsdag 26 oktober 2010 @ 15:40
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 oktober 2010 15:08 schreef cafca het volgende:

[..]

Hee, we hebben al 19 gezamelijke albums :')
Wa's jouw usernaam dan :?
Felagunddinsdag 26 oktober 2010 @ 15:47
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 oktober 2010 15:37 schreef PdeHoog het volgende:

[..]


Doen we goed :7 Ik ben nog volop bezig met toevoegen hoor :') Maar wat een kutklus is dat. 700 albums toevoegen :')
Ik heb je ook even toegevoegd.

Joe Bonamassa. ^O^
ranjadinsdag 26 oktober 2010 @ 15:49
40 fokkers op de lijst nu :7
albumlijst ook meteen bijgewerkt.
cafcadinsdag 26 oktober 2010 @ 15:54
quote:
Op dinsdag 26 oktober 2010 15:40 schreef PdeHoog het volgende:

[..]


Wa's jouw usernaam dan :?
http://rateyourmusic.com/~K1000

Ik vergeet alleen vaak de lijst bij te werken, en dan vergeet ik vervolgens welke albums ik wel en niet ingevoerd heb :')
PdeHoogdinsdag 26 oktober 2010 @ 16:07
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 oktober 2010 15:54 schreef cafca het volgende:

[..]

http://rateyourmusic.com/~K1000

Ik vergeet alleen vaak de lijst bij te werken, en dan vergeet ik vervolgens welke albums ik wel en niet ingevoerd heb :')
Die naam had ik dus echt nooit geraden _O-
PdeHoogdinsdag 26 oktober 2010 @ 16:09
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 oktober 2010 15:47 schreef Felagund het volgende:

[..]



Ik heb je ook even toegevoegd.
Top :D
quote:
Joe Bonamassa. ^O^
Ja. Held _O_
cafcadinsdag 26 oktober 2010 @ 16:10
quote:
Op dinsdag 26 oktober 2010 16:07 schreef PdeHoog het volgende:

[..]



Die naam had ik dus echt nooit geraden _O-
Je moet hem op zijn frans uitspreken :P
Norragedinsdag 26 oktober 2010 @ 17:13
quote:
1.gif Op dinsdag 26 oktober 2010 15:54 schreef cafca het volgende:

[..]

http://rateyourmusic.com/~K1000

Ik vergeet alleen vaak de lijst bij te werken, en dan vergeet ik vervolgens welke albums ik wel en niet ingevoerd heb :')
Ja dat is echt vervelend ja, kan je dat voorkomen op een of andere manier? :P
PdeHoogwoensdag 27 oktober 2010 @ 00:26
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 oktober 2010 15:08 schreef cafca het volgende:

[..]

Hee, we hebben al 19 gezamelijke albums :')
Inmiddels al 29 :7
Norragewoensdag 27 oktober 2010 @ 00:27
Hoe kan je dat zien? :@
PdeHoogwoensdag 27 oktober 2010 @ 00:29
quote:
1s.gif Op woensdag 27 oktober 2010 00:27 schreef Norrage het volgende:
Hoe kan je dat zien? :@
Door deze url te gebruiken en dan de namen aan te passen :P

http://rateyourmusic.com/compare?to=interpolb&from=pdehoog

Wij hebben bijv. de volgende dingen in ons beider bezit:
John Coltrane- Blue Train
Dire Straits- Dire Straits
Dire Straits- Communiqué
Dire Straits - On the Night

En we zijn het allebei roerend eens over het feit dat On The Night vier sterren verdiend :Y)
ranjawoensdag 27 oktober 2010 @ 00:31
Of je gaat naar de pagina van iemand en klikt op de C :)
PdeHoogwoensdag 27 oktober 2010 @ 00:31
quote:
1s.gif Op woensdag 27 oktober 2010 00:31 schreef ranja het volgende:
Of je gaat naar de pagina van iemand en klikt op de C :)
Weer wat geleerd :') Ik heb me daar echt de tandjes naar gezocht :o
Norragewoensdag 27 oktober 2010 @ 00:33
Leuk! *O* Mooie feature zeg.

:o ik deel 43 albums met methmodmich (en ik heb er pas 150 ingevoerd ofz0)! Komt waarschijnlijk omdat hij gewoon alles heeft... ;) Verder nog niet met veel mensen gechecked, maar dit zal vast niet getopt worden :P

[ Bericht 36% gewijzigd door Norrage op 27-10-2010 00:48:34 ]
Norragewoensdag 27 oktober 2010 @ 08:16
Hoe kan je nou zelf albums/releases toevoegen die er niet op staan??? Ik blijf de site toch enorm onoverzichtelijk vinden zeg....bijvoorbeeld die 'c' die men niet kon vinden waar we het hierboven over hebben :P
ranjawoensdag 27 oktober 2010 @ 08:22
Je zoekt een band, vind 'm niet bij de resultaten, dan klik je op 'add artist' onder de resultaten.
Ben je op een artiest pagina, klik op 'Adding a release to the discography' om een album toe te voegen. Die kun je dan ook nog koppelen aan een bestaand album door dat aan te geven bij 'parent issue'
Ben je op een album pagina, wil je een andere versie toevoegen dan er al staat, klik op 'add issue'.
Zo moeilijk is dat toch niet? :)
Norragewoensdag 27 oktober 2010 @ 08:29
Hmm...Dat is wat ik probeerde...kennelijk is het wat te laat voor me :P
ranjawoensdag 27 oktober 2010 @ 08:33
Hele nacht doorge'rate'? :P
Norragewoensdag 27 oktober 2010 @ 08:48
(ohnee, zit in de VS he ;))
Maar heb erg veel lopen lezen en zo qua muziek...via de site...leuk lijstjes van de anderen doorkijken :)
PdeHoogwoensdag 27 oktober 2010 @ 08:56
quote:
1s.gif Op woensdag 27 oktober 2010 08:48 schreef Norrage het volgende:
(ohnee, zit in de VS he ;))
Maar heb erg veel lopen lezen en zo qua muziek...via de site...leuk lijstjes van de anderen doorkijken :)
Daar moet ik ook aan beginnen :D *O* Zodra ik mijn resterende 300 albums heb ingevoerd :')
Onwoensdag 27 oktober 2010 @ 09:44
Darkestrah en Cafca toegevoegd. :)
methodmichwoensdag 27 oktober 2010 @ 19:20
quote:
1s.gif Op woensdag 27 oktober 2010 00:33 schreef Norrage het volgende:
Leuk! *O* Mooie feature zeg.

:o ik deel 43 albums met methmodmich (en ik heb er pas 150 ingevoerd ofz0)! Komt waarschijnlijk omdat hij gewoon alles heeft... ;) Verder nog niet met veel mensen gechecked, maar dit zal vast niet getopt worden :P
43 al? Gaat goed. Benieuwd op welk aantal we eindigen dan. :)
Norragewoensdag 27 oktober 2010 @ 19:28
Ik heb je puur vanwege deze statistiek even toegevoegd als vriendje op RYM...heb je eigenlijk last.fm? Ik wil de mensen waar ik gemiddeld mijn inspiratie uit haal graag als vriendjes hebben :@ O+
methodmichwoensdag 27 oktober 2010 @ 19:50
Nee, last.fm heb ik niet. Alleen RYM. :)
Norragewoensdag 27 oktober 2010 @ 19:51
Hoe kun je nou zonder last.fm???
methodmichwoensdag 27 oktober 2010 @ 19:53
Tja, ik luister altijd gewoon ouderwets CD's via de stereo enzo. :)
Norragewoensdag 27 oktober 2010 @ 19:58
Last.fm is echt heiligschennis in dat geval...ik luister nooit meer cds omdat ik dan niet meer scrobbel :( Er zou een soort van app moeten zijn die je nummers hoort als je ze via de cd afspeelt, herkent en dan scrobbelt ofzo!

Maar even niet teveel slowchatten hier :P
Arn0woensdag 27 oktober 2010 @ 20:03
Nou, je kan RateYourMusic wel linken met Last.FM, zodat als je een album pagina op RYM bekijkt, je alle tracks van het album in een keer kan scrobblen. Zowel realtime als in een "previous play".

http://www.last.fm/group/rateyourmusic.com/forum/56148/_/507947
emokidwoensdag 27 oktober 2010 @ 21:25
Yeah dat bovenste gebruik ik ook. Als ik een cd'tje heb afgespeeld dan ga ik naar RYM en dan zeg ik dat ik hem geluisterd heb. Instellen wanneer etc kan ook.
Norragevrijdag 29 oktober 2010 @ 07:52
Begin het ondertussen steeds leuker te vinden. Als je het eenmaal bijhoudt is het wel fijn :) En het is wel een handig overzicht...

Maar is er nou een beetje een goede manier om het te exporteren inclusief plaatjes ofzo? Dat je bijvoorbeeld je top 50 ervan afhaalt en meteen op fok kunt planten? Voorlopig vind ik alleen nog maar een soort van xml-export, maar daar hebben we natuurlijk niet zoveel aan :P

Iets anders: ik heb er nog enigszins moeite mee om alles wat ik digitaal heb ook toe te voegen...dat is natuurlijk heel erg veel en voorlopig houd ik het gewoon bij wat ik leuk vind en wat ik in lijstjes heb verwerkt. Maar hoe staan jullie daar nou allemaal tegenover? Gewoon lekker alles wat je hebt toevoegen ook al is het digitaal? Of hou je het als je het alleen digitaal hebt maar bij alleen raten?

quote:
1s.gif Op woensdag 27 oktober 2010 20:03 schreef Arn0 het volgende:
Nou, je kan RateYourMusic wel linken met Last.FM, zodat als je een album pagina op RYM bekijkt, je alle tracks van het album in een keer kan scrobblen. Zowel realtime als in een "previous play".

http://www.last.fm/group/rateyourmusic.com/forum/56148/_/507947
Moet dat nou weer met firefox en greasemonkey? ik haat firefox....wat was die andere site dat je gewoon handmatig kan scrobbelen? dat is toch altijd wel het handigst :)

[ Bericht 16% gewijzigd door Norrage op 29-10-2010 08:14:55 ]
Darkestrahvrijdag 29 oktober 2010 @ 09:27
Dingen in de categorie digitaal stoppen ga ik echt niet doen. Als ik het een rating gegeven heb, en ik zet er niet bij dat ik de cd in bezit heb, dan kan je er vanuit gaan dat hij digitaal is.
ranjavrijdag 29 oktober 2010 @ 09:36
Wat darkestrah zegt, als ik iets rate zonder te 'ownen' dan heb ik meestal ergens het album gedownload of gehoord op de Luisterpaal of Spotify. Die bezit ik dus niet.
chansadresvrijdag 29 oktober 2010 @ 09:57
Ik ga denk ik hier wat meer aandacht aan besteden. Tenminste als ik klaar ben met mijn eigen database. Heb nu met ASP een website gemaakt voor het bijhouden van mijn verzameling. Als die klaar is ga ik alles op RYM zetten. Laatste tijd koop ik toch zelden wat bij.
PdeHoogvrijdag 29 oktober 2010 @ 09:58
Ben klaar met alles toevoegen :P Nou ja...bijna alles 8-) Er zijn nog wat verzamelaars, maar ik heb ff geen zin om die allemaal toe te voegen eigenlijk :')
Norragevrijdag 29 oktober 2010 @ 18:03
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 oktober 2010 09:36 schreef ranja het volgende:
Wat darkestrah zegt, als ik iets rate zonder te 'ownen' dan heb ik meestal ergens het album gedownload of gehoord op de Luisterpaal of Spotify. Die bezit ik dus niet.
Ja, dat is wellicht toch een betere manier om "te digitaliseren" dan ze als bezit aan te geven...Maar toch, als je het download is het toch niet helemaal niet je bezit..toch? Ik hecht op zich nog best wat waarde aan de verzameling op mijn computer. STaat in principe alleen muziek die ik het waard vind te houden en niet meteen te deleten...Weet niet hoe dat mij jullie is hoor?

Maar op zich is het simpelweg raten wellicht al een goede manier om het aan te tonen...
ranjavrijdag 29 oktober 2010 @ 18:22
Ik vind dat ik iets digitaal 'own' als ik voor de mp3's heb betaald. Dat is momenteel 0.
Norragevrijdag 29 oktober 2010 @ 18:26
Ja ok, ik wil ook nog wel eens albums "kopen" via itunes. Maar ik ben natuurlijk wel wat van de nieuwe generatie. Ik vind het persoonlijk lastig om gedownload spul niet als "eigendom" te beschouwen. Ik koester het met liefde :P

Zijn er nog anderen met een mening hierover? ik vind het wel een interessante vraag..
Darkestrahvrijdag 29 oktober 2010 @ 18:31
quote:
Op vrijdag 29 oktober 2010 18:26 schreef Norrage het volgende:
Ja ok, ik wil ook nog wel eens albums "kopen" via itunes. Maar ik ben natuurlijk wel wat van de nieuwe generatie. Ik vind het persoonlijk lastig om gedownload spul niet als "eigendom" te beschouwen. Ik koester het met liefde :P

Zijn er nog anderen met een mening hierover? ik vind het wel een interessante vraag..
Ik zou nooit iets uit die iTunes store kopen, wat ik ook in de winkel kan kopen of gewoon in tastbare versie kan bestellen. Wat is het voordeel van die mp3's boven een cd?

En nee, scrobblen is geen reden. Dat kon zogezegd al, mocht je daar echt zo veel waarde aan hechten.
Norragevrijdag 29 oktober 2010 @ 18:35
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 oktober 2010 18:31 schreef Darkestrah het volgende:

[..]

Ik zou nooit iets uit die iTunes store kopen, wat ik ook in de winkel kan kopen of gewoon in tastbare versie kan bestellen. Wat is het voordeel van die mp3's boven een cd?

En nee, scrobblen is geen reden. Dat kon zogezegd al, mocht je daar echt zo veel waarde aan hechten.
Ik heb een aantal albums moeten kopen via itunes omdat ik het nergens in de winkel kon vinden, zelfs niet in obscure platenzaken :o Maar voortaan kan ik het dan wellicht beter gewoon via amazon bestellen...(alhoewel ik ook nog 2 platen had die ze zelfs daar niet hadden, maar dan wel op itunes :? )

Op de vraag ingaande: een verder probleem is natuurlijk een beetje dat je al je cd's (ik tenminste, en ik ben geloof ik niet de enigste) toch digitaliseer en via itunes afspeel (en niet alleen omdat het scrobbelt, ook omdat het makkelijker is). Dan staat het tussen alle gedownloade muziek en gaat het onderscheid bijna verloren.
ranjavrijdag 29 oktober 2010 @ 18:46
Er komt wel steeds meer alleen digitaal uit, zonder cd of vinyl release. Maar die luister ik dan liever via spotify of myspace of desnoods youtube dan dat ik mp3's ga kopen.

En trouwens, nee, ik digitaliseer m'n cd's niet. Die draai ik gewoon in de cd speler en niet als mp3's.

[ Bericht 24% gewijzigd door ranja op 29-10-2010 18:54:33 ]
Gillinghamvrijdag 29 oktober 2010 @ 19:06
Digitaal muziek luisteren doe ik vooral om nieuwe dingen te leren kennen. En dat gaat dan vooral via de Luisterpaal, First Listen van npr.org, youtube en spotify. Dat is meer kennismaking met dan echt genieten van muziek.

Cd's draai ik altijd met mijn cd-speler. Het geluid is beter (in mijn geval), ik hoef de computer niet aan te hebben en ik luister toch bijna enkel naar albums. iTunes heb ik niet, last.fm gebruik ik niet.
Norragezondag 31 oktober 2010 @ 22:46
Bedenk me net dat het misschien gewoon een goed alternatief is om gewoon alles wat je digitaal hebt (of in ieder geval het goede materiaal) gewoon op je wishlist te zetten :P
Maar nu begint mijn twijfel weer van...waarom kopen we eigenlijk nog cds? :(
PdeHoogzondag 31 oktober 2010 @ 22:54
quote:
1s.gif Op zondag 31 oktober 2010 22:46 schreef Norrage het volgende:
Maar nu begint mijn twijfel weer van...waarom kopen we eigenlijk nog cds? :(
Omdat CD's tof zijn! En als ik geld uitgeef wil ik gewoon iets tastbaars ;)
Felagundzondag 31 oktober 2010 @ 23:04
Ik heb al een hele tijd geen cd's meer gekocht, sinds ik niet meer in Nijmegen woon een stuk minder (Kroese/Waaghaals niet meer in de buurt :( ).

Is er trouwens een manier om je lijstjes van RYM op een snelle/handige manier naar bbcode om te zetten? Ik zie dat je het wel allemaal op twitter en zo kan posten.
Norragezondag 31 oktober 2010 @ 23:08
quote:
3s.gif Op zondag 31 oktober 2010 23:04 schreef Felagund het volgende:
Ik heb al een hele tijd geen cd's meer gekocht, sinds ik niet meer in Nijmegen woon een stuk minder (Kroese/Waaghaals niet meer in de buurt :( ).

Is er trouwens een manier om je lijstjes van RYM op een snelle/handige manier naar bbcode om te zetten? Ik zie dat je het wel allemaal op twitter en zo kan posten.
Ja die vraag stelde ik ook een aantal posts geleden! Hup iemand, antwoorden..het moet toch kunnen???

En ik heb altijd wel cd's gekocht, van mijn favoriete bands en zo...maar doe het de laatste tijd toch weer meer..(zeker omdat het hier in de VS heel cheap is)...het is leuk om een cd-rek vol te hebben staan met cd's..en je gasten die er dan altijd een beetje doorheen bladeren een beetje te observeren en zo :P
PdeHoogzondag 31 oktober 2010 @ 23:09
quote:
1s.gif Op zondag 31 oktober 2010 23:08 schreef Norrage het volgende:
...het is leuk om een cd-rek vol te hebben staan met cd's..en je gasten die er dan altijd een beetje doorheen bladeren een beetje te observeren en zo :P
Ja :D Dat dus :D Plus dat je hele leuke gesprekken krijgt daarover :)
Mini_rulezmaandag 1 november 2010 @ 00:05
quote:
1s.gif Op zondag 31 oktober 2010 23:08 schreef Norrage het volgende:

[..]


Ja die vraag stelde ik ook een aantal posts geleden! Hup iemand, antwoorden..het moet toch kunnen???

En ik heb altijd wel cd's gekocht, van mijn favoriete bands en zo...maar doe het de laatste tijd toch weer meer..(zeker omdat het hier in de VS heel cheap is)...het is leuk om een cd-rek vol te hebben staan met cd's..en je gasten die er dan altijd een beetje doorheen bladeren een beetje te observeren en zo :P
Dat ja. O+ Het is een beetje zoals een goed gevulde boekenkast, een woonkamer is niet compleet zonder een kast vol CD's/LP's. :) Niet dat ik die heb (nouja, één Benno van Ikea, maar die heb je snel vol), maar ik ben aan het sparen...

Wat brengt jou trouwens naar de VS, Norrage? Ik ben er op moment ook, vandaar dat ik nieuwsgierig ben. Antwoorden mag ook per PM, dan hoeven we hier niet offtopic te gaan.

Ontopic: ik heb me intussen aangemeld bij RYM, dus ik wil er binnenkort eens een keer voor gaan zitten om mijn muziek in te voeren.
Norragemaandag 1 november 2010 @ 00:12
quote:
1s.gif Op maandag 1 november 2010 00:05 schreef Mini_rulez het volgende:

[..]

Dat ja. O+ Het is een beetje zoals een goed gevulde boekenkast, een woonkamer is niet compleet zonder een kast vol CD's/LP's. :) Niet dat ik die heb (nouja, één Benno van Ikea, maar die heb je snel vol), maar ik ben aan het sparen...

Wat brengt jou trouwens naar de VS, Norrage? Ik ben er op moment ook, vandaar dat ik nieuwsgierig ben. Antwoorden mag ook per PM, dan hoeven we hier niet offtopic te gaan.

Ontopic: ik heb me intussen aangemeld bij RYM, dus ik wil er binnenkort eens een keer voor gaan zitten om mijn muziek in te voeren.
Ik heb je gePMed ;)

En, mijn cds passen niet meer in mijn huidige cd-toren..Als ik weer terug ben straks ga ik eens naar een mooie muziek-zaak om een mooi ding te kopen om het allemaal in te zetten :)
RYM is in ieder geval een leuke virtuele boekenkast. Het leukste vind ik vooral dat je van die mooie lijstjes kan maken met alle albumcovers zo mooi op een rijtje *O*
wallofdollsmaandag 1 november 2010 @ 00:13
Er is nog geen RYM api, anders was het voor mij niet heel moeilijk geweest om zoiets te maken.
Norragemaandag 1 november 2010 @ 23:30
Hey hoe krijgen jullie die latest artists van last.fm op je RYM profiel? Je weet wel, bij "listening to"?
PdeHoogdinsdag 2 november 2010 @ 06:40
quote:
1s.gif Op maandag 1 november 2010 23:30 schreef Norrage het volgende:
Hey hoe krijgen jullie die latest artists van last.fm op je RYM profiel? Je weet wel, bij "listening to"?
Door je Last.FM profiel in te vullen daar :D De volledige URL that is, zoals http://www.last.fm/user/pdehoog
PdeHoogdinsdag 2 november 2010 @ 06:41
Ik vind RYM trouwens echt handig :o Al tijden op zoek naar zoiets, met name om dan eindelijk eens een lijst bij te kunnen houden van alles wat ik nog een keer moet gaan luisteren :D
Norragedinsdag 2 november 2010 @ 07:30
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 november 2010 06:41 schreef PdeHoog het volgende:
Ik vind RYM trouwens echt handig :o Al tijden op zoek naar zoiets, met name om dan eindelijk eens een lijst bij te kunnen houden van alles wat ik nog een keer moet gaan luisteren :D
Ja ik merk dat ik ook gewoon een wishlist aan het bijhouden ben! gaat op den duur zeker helpen..Zeker omdat je die mooi kan uitprinten met die printfunctie..Sta ik tenminste niet in de winkel met "oh kut, welke artiesten had ik ook al weer op mijn lijstje staan?" :P
PdeHoogdinsdag 2 november 2010 @ 08:25
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 november 2010 07:30 schreef Norrage het volgende:

[..]


Ja ik merk dat ik ook gewoon een wishlist aan het bijhouden ben! gaat op den duur zeker helpen..Zeker omdat je die mooi kan uitprinten met die printfunctie..Sta ik tenminste niet in de winkel met "oh kut, welke artiesten had ik ook al weer op mijn lijstje staan?" :P
:D idd :Y
cafcadinsdag 2 november 2010 @ 08:47
Waar is de knop met "Similar List" of zoiets gebleven? Ik wil mijn allertijdenlijst eens vergelijken met medegebruikers....
ranjadinsdag 2 november 2010 @ 10:18
Features komen en gaan... zal wel gesneuveld zijn in de voorbereiding op RYM3.0.
Of het werd te lastig toen de filmsectie werd opgericht, of toen de lijsten ook gemengd kunnen worden gemaakt (voorheen maakte je een lijst van óf releases óf artiesten óf users en nu kan alles doorelkaar).
emokiddinsdag 2 november 2010 @ 10:22
Ik vind nog steeds dat ze de meest recente jaarlijst moeten verstoppen tot aan het eind. Elke keer als iets 4.08 heeft uit 200 ratings, en dus vanzelfsprekend na de update op #1 staat in 2010, krijgt het een stuk of 50 ratings met 0.5, zodat het niet op #1 staat.

Als je naar de jaarlijsten kijkt is het vanaf 2006 gaande waar jaarlijsten niet meer eindigen met 4.00+ albums, maar de hoogste platen 3.80 scoren. Vanaf 2006 kreeg de website ook de meeste gebruikers. Zonde.
Gillinghamdinsdag 2 november 2010 @ 10:37
quote:
1.gif Op dinsdag 2 november 2010 10:22 schreef emokid het volgende:
Ik vind nog steeds dat ze de meest recente jaarlijst moeten verstoppen tot aan het eind. Elke keer als iets 4.08 heeft uit 200 ratings, en dus vanzelfsprekend na de update op #1 staat in 2010, krijgt het een stuk of 50 ratings met 0.5, zodat het niet op #1 staat.

Als je naar de jaarlijsten kijkt is het vanaf 2006 gaande waar jaarlijsten niet meer eindigen met 4.00+ albums, maar de hoogste platen 3.80 scoren. Vanaf 2006 kreeg de website ook de meeste gebruikers. Zonde.
Hier ben ik het volkomen mee eens.
Norragedinsdag 2 november 2010 @ 18:41
Dat soort dingen vallen mij ook steeds meer op...Wat triest eigenlijk...Zo'n site gebruik je toch vooral om dingen die je leuk vind? Niet om dingen af te lopen kraken? Zielig :(
ranjadinsdag 2 november 2010 @ 18:55
Ach, er zitten nogal wat amerikaanse tieners op die zodra er een nieuwe Britney Spears uitkomt massaal halve sterren gaan geven enzo. Zullen we het over de Simpson zusjes maar helemaal niet hebben. Dat hou je toch niet tegen.
wallofdollswoensdag 3 november 2010 @ 00:40
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 november 2010 07:30 schreef Norrage het volgende:

[..]


Ja ik merk dat ik ook gewoon een wishlist aan het bijhouden ben! gaat op den duur zeker helpen..Zeker omdat je die mooi kan uitprinten met die printfunctie..Sta ik tenminste niet in de winkel met "oh kut, welke artiesten had ik ook al weer op mijn lijstje staan?" :P
Ja, fucking handig :(. De nieuwe albums op de wishlist groeien exponentieel, terwijl mijn luistergedrag lineair is... Het wordt dus evengoed nog een grote janboel.

Haha, nee, maar ik vind t evengoed wel handig. Je zou alleen nog even een spotify link moeten hebben ofzo, dat als je klikt dat ie meteen je spotify opent met dat album. Dat kopieren van die links is echt irritant.
cafcawoensdag 3 november 2010 @ 09:47
Och ik kan toch niet alles kopen wat op mijn wishlist staat, dus die hou ik niet eens meer bij :')
Grobbelwoensdag 3 november 2010 @ 09:49
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 november 2010 18:55 schreef ranja het volgende:
Ach, er zitten nogal wat amerikaanse tieners op die zodra er een nieuwe Britney Spears uitkomt massaal halve sterren gaan geven enzo. Zullen we het over de Simpson zusjes maar helemaal niet hebben. Dat hou je toch niet tegen.
Je kunt in grote lijnen echter wel inschatten wat voor 'soort' gebruikers massaal van die lage stemmen uitdelen. Er is volgens mij wel een reden waarom metal altijd zo verrassend hoog staat in dit soort lijstjes...
Norragewoensdag 3 november 2010 @ 16:40
quote:
1s.gif Op woensdag 3 november 2010 09:47 schreef cafca het volgende:
Och ik kan toch niet alles kopen wat op mijn wishlist staat, dus die hou ik niet eens meer bij :')
Maar het is dan nog steeds goed om platen die je moet kopen te onthouden...Ik heb zovaak dat ik denk van "yes, die plaat moet ik binnenkort halen" en dan ben ik dat binnenkort vergeten :P
cafcawoensdag 3 november 2010 @ 16:51
quote:
Op woensdag 3 november 2010 16:40 schreef Norrage het volgende:

[..]


Maar het is dan nog steeds goed om platen die je moet kopen te onthouden...Ik heb zovaak dat ik denk van "yes, die plaat moet ik binnenkort halen" en dan ben ik dat binnenkort vergeten :P
Och.... ik kom toch altijd wel met wat leuks thuis :)
Norragewoensdag 3 november 2010 @ 17:12
quote:
1s.gif Op woensdag 3 november 2010 16:51 schreef cafca het volgende:

[..]

Och.... ik kom toch altijd wel met wat leuks thuis :)
Ja ok, als je wishlist uit 100en albums bestaat :D
cafcawoensdag 3 november 2010 @ 17:31
quote:
Op woensdag 3 november 2010 17:12 schreef Norrage het volgende:

[..]


Ja ok, als je wishlist uit 100en albums bestaat :D
Was het maar waar....
Norragewoensdag 3 november 2010 @ 19:24
Mijn wishlist is ook te hard aan het groeien nu...Ik ben alle artiesten die ik heb en waar ik nog eens wat extra cd's van wil kopen gewoon aan het taggen als wishlist...en dat gaat hard oplopen...Gebruik het dus vooral als een reminder lijstje...
Misschien moet ik daar een extra tag voor aanmaken ofzo :/
Norragewoensdag 3 november 2010 @ 22:19
Vraagje: Waarom zijn sommige albums dikgedrukt en sommige niet in het lijstje van de artiest? Het lijkt alsof het de belangrijkste/officiele/albums-met-meeste-ratings zijn ofzo...maar dat gaat ook niet altijd op.... :?
ranjawoensdag 3 november 2010 @ 23:01
quote:
Op woensdag 3 november 2010 22:19 schreef Norrage het volgende:
Vraagje: Waarom zijn sommige albums dikgedrukt en sommige niet in het lijstje van de artiest? Het lijkt alsof het de belangrijkste/officiele/albums-met-meeste-ratings zijn ofzo...maar dat gaat ook niet altijd op.... :?
Dat is wel het geval, de albums die relatief het best gewaardeerd worden.
Norragewoensdag 3 november 2010 @ 23:08
Hmm..zat bij Bruce te kijken...en daar was Born in the USA niet dikgedrukt, en eeen hoop andere albums ook niet...Maar als ik het inderdaad sorteer op rating dan klopt het inderdaad...Wel goed dat deze site dat album zo laag rate haha _O- Had verwacht dat het wel in de top 5 zou staan maar dus niet, dat verklaart alles.
fripperwoensdag 3 november 2010 @ 23:31
combinatie van de gemiddelde rating en het aantal ratings inderdaad.
emokidzaterdag 13 november 2010 @ 17:07
Er staan met de nieuwe update 3 nieuwe albums in de top3:
3417692.jpg

Maar zoals je ziet worden er al 0.5's uitgedeeld.
Norragezaterdag 13 november 2010 @ 17:14
En veel :P
Wat triest toch....Maar goed...
psaexorpmaandag 15 november 2010 @ 01:58
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 oktober 2010 09:27 schreef Darkestrah het volgende:
Dingen in de categorie digitaal stoppen ga ik echt niet doen. Als ik het een rating gegeven heb, en ik zet er niet bij dat ik de cd in bezit heb, dan kan je er vanuit gaan dat hij digitaal is.
het is anders wel handig te doen zodat je netjes kan zien netjes kan zien hoeveel albums je qua genre hebt geluisterd (of in digitaal bezit hebt)
Norragemaandag 15 november 2010 @ 21:52
Wat ik zo irritant vind is dat ik een hele rits albums een tijd geleden met een iets andere zoekfunctie direct heb gerate en zo....maar dat die ratings niet zichtbaar zijn in de albumlijst van de artiest en ik dus niet de "officiele" releases heb gerate ofzo...Waardoor ik alles moet re-raten..snap niet dat als je een album rate het uit maakt welke release je rate....het is toch hetzelfde album? :/

Zucht, dus ik ben dus een heleboel opnieuw aan het doen...
ranjamaandag 15 november 2010 @ 23:15
Als het je niet uitmaakt kun je het beste de 'main' release doen (herkenbaar aan de .p in de url). Veel mensen willen echter de releasen raten die ze ook hebben en dan wordt het dus regelmatig een andere issue. Die zie je inderdaad (nog) niet op de artiestenpagina, ik weet niet of dat verandert met RYM3.0.
Houdini72zaterdag 18 december 2010 @ 19:38
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 november 2010 06:40 schreef PdeHoog het volgende:

[..]

Door je Last.FM profiel in te vullen daar :D De volledige URL that is, zoals http://www.last.fm/user/pdehoog
Fijn! Dat wilde ik nu net weten!
Norragevrijdag 14 oktober 2011 @ 17:05
Hoi mensen, wordt er nog goed geRYMt door jullie? :P
emokidvrijdag 14 oktober 2011 @ 17:32
Nog amper. Sterker nog, heb mijn account zo goed als inactief gemaakt:
http://rateyourmusic.com/~interpolb

De huidige en recente toplijsten zijn niet meer mijn smaak. Overbodig veel metal weer in de top 100 wat ik toch niet meer luister. Verder heb ik al zo'n beetje bijna alles ontdekt inclusief de obscure platen met hoge cijfers (Harmonium, Comus, etc).. Muziek is eindeloos, maar RYM niet.
ranjavrijdag 14 oktober 2011 @ 17:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2011 17:05 schreef Norrage het volgende:
Hoi mensen, wordt er nog goed geRYMt door jullie? :P
Tuurlijk, alles wat ik koop en veel wat ik luister registreer ik en probeer ik te 'raten'. Verder maak ik nog veel lijsten natuurlijk en ben ik wat actiever op het forum met de lijstjes en polls.
OMGvrijdag 14 oktober 2011 @ 18:02
Hier ook nog steeds. Alles wat ik koop voeg ik nog steeds aan m'n lijst toe. Daarnaast voeg ik ook regelmatig dingen toe aan m'n wishlist, zodat ik die ook op 1 centrale plek heb.
RYM is langzaam maar zeker m'n enige muzieklijst geworden. Geen zin meer om op meerdere plaatsen (websites naast RYM en Excel gedoe bijvoorbeeld) m'n collectie bij te houden.
Norragevrijdag 14 oktober 2011 @ 18:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2011 17:32 schreef emokid het volgende:
Nog amper. Sterker nog, heb mijn account zo goed als inactief gemaakt:
http://rateyourmusic.com/~interpolb

De huidige en recente toplijsten zijn niet meer mijn smaak. Overbodig veel metal weer in de top 100 wat ik toch niet meer luister. Verder heb ik al zo'n beetje bijna alles ontdekt inclusief de obscure platen met hoge cijfers (Harmonium, Comus, etc).. Muziek is eindeloos, maar RYM niet.
Ja dat is echt crap, maar dat was ook niet de reden dat ik RYM gebruik. Nu ik mijn eigen collectie op orde heb kan ik het makkelijk bijhouden en zoals de rest gebruik ik het dus nog lekker :)
Onvrijdag 14 oktober 2011 @ 19:56
Ik gebruik het ook volop. Hoef niet noodgedwongen zoveel mogelijk te raten. Maar vooral voor mijn collectie is het erg handig. Daarnaast vind ik het ook leuk om albums te vergelijken, recensies te lezen etc. Echt veel nieuws ontdek ik niet meer though.
wallofdollszaterdag 15 oktober 2011 @ 10:48
Ik rate het om een overzicht te hebben en terug te kunnen kijken wat ik heb geluisterd en wat niet. Ook handig dat je een wishlist kunt bijhouden. Die jaarlijsten zijn wat minder prioriteit als bron voor wat ik ga luisteren.

Daardoor zijn mijn ratings nog behoorlijk actief.

Enige waar ik bang voor ben en wat ik jammer vind is dat het schijnbaar nog steeds van 1 persoon afhangt. Wat als die er ooit mee stopt. Hoe zit het met exporteeropties.
ranjazaterdag 15 oktober 2011 @ 10:54
Je kunt exporteren naar csv...

Het is inderdaad een 1 mans 'bedrijf' al heeft Sharifi inmiddels wel een paar programmeurs er bij volgens mij. Maar het is soms lastig het hoofd boven water te houden, daarom zijn er ook abonnementen met extra's gekomen en reclames, die waren er eerder ook niet (links naar amazon, ebay e.d.).
wallofdollszaterdag 15 oktober 2011 @ 10:57
Het lijkt me trouwens ideaal als er ooit een API komt waarmee je bijvoorbeeld Spotify kunt koppelen om je albums te raten. Of waarmee je zelf aan de slag kunt om een programma te maken waarmee je heel makkelijk iets kunt doen (zoeken, raten, whatever).
Norragezaterdag 15 oktober 2011 @ 11:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 oktober 2011 10:57 schreef wallofdolls het volgende:
Het lijkt me trouwens ideaal als er ooit een API komt waarmee je bijvoorbeeld Spotify kunt koppelen om je albums te raten. Of waarmee je zelf aan de slag kunt om een programma te maken waarmee je heel makkelijk iets kunt doen (zoeken, raten, whatever).
Jazeker. Wat ik allemaal wel niet doe aan playlists, ratings en alles in mijn iTunes...als dat meteen doorgepasst zou worden naar RYM ofzo zou echt fantastisch zijn :P
Felagundzaterdag 15 oktober 2011 @ 11:17
Ik vind het raten altijd zoveel tijd kosten dat ik tot nu toe er nog niet heel veel mee heb gedaan. Maar misschien toch maar eens mijn albumlijsten invullen en gelijk alles raten.
ranjazaterdag 15 oktober 2011 @ 11:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 oktober 2011 11:17 schreef Felagund het volgende:
Ik vind het raten altijd zoveel tijd kosten dat ik tot nu toe er nog niet heel veel mee heb gedaan. Maar misschien toch maar eens mijn albumlijsten invullen en gelijk alles raten.
mass-edit is wel handig om snel veel te raten.

http://rateyourmusic.com/collection_t/xxx/r0.0
waar xxx is je rym naam

(of gewoon naar toe klikken via ratings - unrated - mass edit/tag)

[ Bericht 5% gewijzigd door ranja op 15-10-2011 11:39:15 ]
afraid_techzaterdag 15 oktober 2011 @ 12:03
heb mij inmiddels ingeschreven, en mijn platen die ik heb er in gezet, wel handig om bij te houden wat je hebt. cd's begin ik nog wel aan, geen zin meer in :D. twijfel of ik mijn mp3's erin ga zetten vind ik een beetje nep.
ranjazaterdag 15 oktober 2011 @ 12:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 oktober 2011 12:03 schreef afraid_tech het volgende:
heb mij inmiddels ingeschreven
fok-lijst aangepast :7
wallofdollszaterdag 15 oktober 2011 @ 14:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 oktober 2011 11:25 schreef ranja het volgende:

[..]

mass-edit is wel handig om snel veel te raten.

http://rateyourmusic.com/collection_t/xxx/r0.0
waar xxx is je rym naam

(of gewoon naar toe klikken via ratings - unrated - mass edit/tag)

Cool, dat is iets om in de OP te zetten denk ik
Darkestrahzaterdag 15 oktober 2011 @ 16:39
Ik vind niet zoveel nieuws meer, topcharts van de leuke genres heb ik nu zo ongeveer wel geluisterd. Collectie wordt nog wel actief bijgehouden.
afraid_techzaterdag 15 oktober 2011 @ 17:35
vind het wel handig om eens een keer in kaart te brengen, heb nu ongeveer 50 albums gehad en kende van alle albums eentje niet :P
Darkestrahmaandag 17 oktober 2011 @ 13:17
Vraagje. Er staan een aantal waarderingen voor films op mijn profiel, maar die wil ik weg hebben. Ik heb ze geprobeerd te verwijderen met mass edit. Maar er gebeurt niks.

Iemand een oplossing?
psaexorpdonderdag 20 oktober 2011 @ 22:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2011 17:32 schreef emokid het volgende:
Nog amper. Sterker nog, heb mijn account zo goed als inactief gemaakt:
http://rateyourmusic.com/~interpolb

De huidige en recente toplijsten zijn niet meer mijn smaak. Overbodig veel metal weer in de top 100 wat ik toch niet meer luister. Verder heb ik al zo'n beetje bijna alles ontdekt inclusief de obscure platen met hoge cijfers (Harmonium, Comus, etc).. Muziek is eindeloos, maar RYM niet.
Rym is iets wat altijd in ontwikkeling is, aangezien het een muzieksite is die de overvloed aan muziek probeert bij te houden. dus jawel, de mogelijkheden zijn wel degelijk eindeloos.

Ik weet niet hoe jullie in godsnaam zoeken, maar er zijn wel degelijk nieuwe dingen toegevoegd aan die site op muzikaal gebied.
Die gehele genre list is bijv nog meer uitgebreid en er staat een hele hoop ´´ǵenres´´ in waar ik zelf nog nooit van heb gehoord. Moohnbahton? Flashcore? en zo zijn er nog veeeel meer.

Comus en harmonium zijn trouwens het topje van de ijsberg :')

quote:
0s.gif Op maandag 17 oktober 2011 13:17 schreef Darkestrah het volgende:
Vraagje. Er staan een aantal waarderingen voor films op mijn profiel, maar die wil ik weg hebben. Ik heb ze geprobeerd te verwijderen met mass edit. Maar er gebeurt niks.

Iemand een oplossing?
Je wilt de sterretjes wegkrijgen? het zijn maar 16 ratings, dus handmatig wegslopen is toch geen probleem?

Gewoon film opzoeken, kom je de film tegen met de rating, dan iets naast de sterretjes van desbetreffende film klikken en dan heb je weer een blanco waardering. evt digitaal ownership e.d wegslopen als je een geheel lege filmlijst wilt
Darkestrahdonderdag 20 oktober 2011 @ 22:46
quote:
3s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:19 schreef psaexorp het volgende:

[..]

Je wilt de sterretjes wegkrijgen? het zijn maar 16 ratings, dus handmatig wegslopen is toch geen probleem?

Gewoon film opzoeken, kom je de film tegen met de rating, dan iets naast de sterretjes van desbetreffende film klikken en dan heb je weer een blanco waardering. evt digitaal ownership e.d wegslopen als je een geheel lege filmlijst wilt
Wauw, al die tijd moeilijk zitten doen. Bedankt.
wallofdollsvrijdag 21 oktober 2011 @ 17:03
quote:
3s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:19 schreef psaexorp het volgende:

[..]

Rym is iets wat altijd in ontwikkeling is, aangezien het een muzieksite is die de overvloed aan muziek probeert bij te houden. dus jawel, de mogelijkheden zijn wel degelijk eindeloos.

Ik weet niet hoe jullie in godsnaam zoeken, maar er zijn wel degelijk nieuwe dingen toegevoegd aan die site op muzikaal gebied.
Die gehele genre list is bijv nog meer uitgebreid en er staat een hele hoop ´´ǵenres´´ in waar ik zelf nog nooit van heb gehoord. Moohnbahton? Flashcore? en zo zijn er nog veeeel meer.

Comus en harmonium zijn trouwens het topje van de ijsberg :')

Mja, lijkt mij ook. Ik heb heel vaak dat ik als ik iets hoor ik even op RYM kijk wat het beste is van iemand, of in ieder geval wat bevredigende recensies krijgt. Voorheen deed ik dat altijd met AMG, aangezien daar mensen zitten met verstand in plaats van voor de helft mongooltjes, maar daar kun je helaas geen wishlist voor/overzicht van je eigen geluisterde / aangeschafte muziek maken.
afraid_techvrijdag 21 oktober 2011 @ 17:09
ik vind het toch een beetje te veel werk :P, gooi er nu alleen maar mijn nieuw aangeschafte muziek in, blijf bezig zo :D
JohanLeWittmaandag 24 oktober 2011 @ 12:45
Waarom duurt het zo lang voordat geuploade cover-art wordt goedgekeurd? Heb 2 weken geleden de hoes van de nieuwe Spinvis al gestuurd en het staat er nog niet op...
emokidmaandag 24 oktober 2011 @ 12:46
quote:
3s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:19 schreef psaexorp het volgende:

[..]

Rym is iets wat altijd in ontwikkeling is, aangezien het een muzieksite is die de overvloed aan muziek probeert bij te houden. dus jawel, de mogelijkheden zijn wel degelijk eindeloos.

Ik weet niet hoe jullie in godsnaam zoeken, maar er zijn wel degelijk nieuwe dingen toegevoegd aan die site op muzikaal gebied.
Die gehele genre list is bijv nog meer uitgebreid en er staat een hele hoop ´´ǵenres´´ in waar ik zelf nog nooit van heb gehoord. Moohnbahton? Flashcore? en zo zijn er nog veeeel meer.

Comus en harmonium zijn trouwens het topje van de ijsberg :')

[..]

Je wilt de sterretjes wegkrijgen? het zijn maar 16 ratings, dus handmatig wegslopen is toch geen probleem?

Gewoon film opzoeken, kom je de film tegen met de rating, dan iets naast de sterretjes van desbetreffende film klikken en dan heb je weer een blanco waardering. evt digitaal ownership e.d wegslopen als je een geheel lege filmlijst wilt
autist alert.
wallofdollsmaandag 24 oktober 2011 @ 13:27
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:45 schreef JohanLeWitt het volgende:
Waarom duurt het zo lang voordat geuploade cover-art wordt goedgekeurd? Heb 2 weken geleden de hoes van de nieuwe Spinvis al gestuurd en het staat er nog niet op...
Vrijwilligers, veel nieuwe aanvragen, etc?

Ik vind t niet zo heel gek.
sinterklaaskapoentjemaandag 24 oktober 2011 @ 13:31
zit al jaren op musicmeter met 550 albums gerate.. nu zou ik dat ook moeten doen voor deze site ;(
sinterklaaskapoentjemaandag 24 oktober 2011 @ 13:35
quote:
The following genres were not found and therefore ignored: tekno
meh..
emokidmaandag 24 oktober 2011 @ 13:35
Je bent sowieso aan het verkeerde adres als je dat soort muziek luistert.
Gillinghammaandag 24 oktober 2011 @ 13:36
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:35 schreef emokid het volgende:
Je bent sowieso aan het verkeerde adres als je dat soort muziek luistert.
Niet meer of minder dan op musicmeter, lijkt me.
sinterklaaskapoentjemaandag 24 oktober 2011 @ 13:37
ze worden dus niet op avg rating geordend, ik kom er niet uit hoe je dan wel hoog in de top terecht komt
emokidmaandag 24 oktober 2011 @ 13:39
Worden ze wel, maar in tegenstelling tot Musicmeter zit er op Rateyourmusic een systeem. Een algoritme bepaalt de rating van alle albums aan het cijfer/aantal ratings.

100 ratings - 3.98/5.00

zal lager staan dan

3716 ratings - 3.76/5.00
Felagundmaandag 24 oktober 2011 @ 13:39
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:37 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
ze worden dus niet op avg rating geordend, ik kom er niet uit hoe je dan wel hoog in de top terecht komt
Gewogen gemiddelde, hangt volgens mij o.a. af hoevaak op een albums is gestemd.
emokidmaandag 24 oktober 2011 @ 13:41
#80 overall http://rateyourmusic.com/release/album/nirvana/nevermind/

Avg rating: 4.00 | Ratings: 14,747 | Reviews (total): 1,220

#81 overall http://rateyourmusic.com/(...)nes/beggars_banquet/

Avg rating: 4.17 | Ratings: 5,343 | Reviews (total): 286
psaexorpmaandag 24 oktober 2011 @ 13:57
quote:
4s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:46 schreef emokid het volgende:

[..]

autist alert.
Ik ben blij dat het inhoudelijk blijkbaar dusdanig in orde is dat je op zo´n infantiele manier moet reageren O+ .

quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:35 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

meh..
Tja als je meer tekno wilt ontdekken kun je toch beter een doorgesnoven kraakpand induiken. :')

quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:31 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
zit al jaren op musicmeter met 550 albums gerate.. nu zou ik dat ook moeten doen voor deze site ;(
Ja, maar zoveel moeite is dat toch niet? eens in de zoveel tijd ga je er goed voor zitten en hoppatee. je hebt zo´n dude ergens die gooit er op een dag 3000 ratings bij en is dan weer pleite voor een heel jaar :D
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:45 schreef JohanLeWitt het volgende:
Waarom duurt het zo lang voordat geuploade cover-art wordt goedgekeurd? Heb 2 weken geleden de hoes van de nieuwe Spinvis al gestuurd en het staat er nog niet op...
Duurt ongeveer een maand of 2 zover ik weet. kijk dus extra goed of je upload goed is voordat je hem de site op knalt.

[ Bericht 9% gewijzigd door psaexorp op 24-10-2011 14:04:15 ]
wallofdollsdinsdag 25 oktober 2011 @ 21:53
quote:
10s.gif Op maandag 24 oktober 2011 13:57 schreef psaexorp het volgende:

Ik ben blij dat het inhoudelijk blijkbaar dusdanig in orde is dat je op zo´n infantiele manier moet reageren O+ .

Het autistische zat hem in dat ene zinnetje, waar ik geen ongelijk in kan geven.
ranjadinsdag 25 oktober 2011 @ 23:09
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 12:45 schreef JohanLeWitt het volgende:
Waarom duurt het zo lang voordat geuploade cover-art wordt goedgekeurd? Heb 2 weken geleden de hoes van de nieuwe Spinvis al gestuurd en het staat er nog niet op...
nu wel O-)

Maar waarom het zo lang duurt, op dit moment staan er ca. 7000 images ter goedkeuring. Sommige al lange tijd omdat er vragen bij gesteld worden. Het aantal mensen dat de plaatjes beoordeelt is niet supergroot, in theorie zijn er 200 mods/admins maar een hoop daarvan zijn niet heel erg actief of zijn actief in de albums of de profielen en niet de plaatjes e.d...
psaexorpdinsdag 25 oktober 2011 @ 23:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 21:53 schreef wallofdolls het volgende:

[..]

Het autistische zat hem in dat ene zinnetje, waar ik geen ongelijk in kan geven.
:')
Als je naar de comus en harmonium opmerking doelt, dan noem je dat kennis van zaken.
Ik moet oprecht lachen als iemand dat als obscuur betiteld en doodleuk zegt dat ie alles wel heeft ontdekt.

Om vervolgens iets anders dan zichzelf te verwijten van ´´ja het is allemaal niet zo denderend meer´´. Vind je het gek met zo´n suffe instelling.

Ik zou even googlen naar autisme, want je halen jullie zo te zien wat dingen door elkaar. Mijn pm staat open als je erover wit discussiëren.
emokidwoensdag 26 oktober 2011 @ 00:34
quote:
2s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 23:27 schreef psaexorp het volgende:

[..]

:')
Als je naar de comus en harmonium opmerking doelt, dan noem je dat kennis van zaken.
Ik moet oprecht lachen als iemand dat als obscuur betiteld en doodleuk zegt dat ie alles wel heeft ontdekt.

Om vervolgens iets anders dan zichzelf te verwijten van ´´ja het is allemaal niet zo denderend meer´´. Vind je het gek met zo´n suffe instelling.

Ik zou even googlen naar autisme, want je halen jullie zo te zien wat dingen door elkaar. Mijn pm staat open als je erover wit discussiëren.
Damn.
wallofdollswoensdag 26 oktober 2011 @ 10:32
quote:
2s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 23:27 schreef psaexorp het volgende:

[..]

:')
Als je naar de comus en harmonium opmerking doelt, dan noem je dat kennis van zaken.
Ik moet oprecht lachen als iemand dat als obscuur betiteld en doodleuk zegt dat ie alles wel heeft ontdekt.

Om vervolgens iets anders dan zichzelf te verwijten van ´´ja het is allemaal niet zo denderend meer´´. Vind je het gek met zo´n suffe instelling.

Ik zou even googlen naar autisme, want je halen jullie zo te zien wat dingen door elkaar. Mijn pm staat open als je erover wit discussiëren.
Hee, dan hoef je mij niet aan te vallen. Ik gaf je gelijk w.b. de oneindigheid van RYM. En ik denk dat je het voorbeeld Comus/Harmonium niet zo letterlijk moet opvatten, meer als verwijzing naar "kleine bands met (terecht) superhoge waarderingen"

edit: dit in contrast met kleine bands met (onterecht) lage waarderingen die je niet zo expliciet in die lijst tegenkomt, waardoor ze dus schijnbaar middelmaat zijn waardoor je ze door middel van de waardering niet op RYM gaat ontdekken, of toch minimaal niet eerder tegenkomt dan de gebruikelijke middelmaat. Daarom is RYM voor dat soort albums een slecht middel om de rest van de ijsberg te onderzoeken, of minimaal om dit zonder hulp van buitenaf te doen (mensen of recensies die invloed op jou hebben, toevallig een nummer horen, whatever).

[ Bericht 17% gewijzigd door wallofdolls op 26-10-2011 11:15:12 ]
psaexorpwoensdag 26 oktober 2011 @ 15:00
Okee, dan doen we het hier :')

quote:
0s.gif Op woensdag 26 oktober 2011 10:32 schreef wallofdolls het volgende:

[..]

Hee, dan hoef je mij niet aan te vallen. Ik gaf je gelijk w.b. de oneindigheid van RYM. En ik denk dat je het voorbeeld Comus/Harmonium niet zo letterlijk moet opvatten, meer als verwijzing naar "kleine bands met (terecht) superhoge waarderingen"

edit: dit in contrast met kleine bands met (onterecht) lage waarderingen die je niet zo expliciet in die lijst tegenkomt, waardoor ze dus schijnbaar middelmaat zijn waardoor je ze door middel van de waardering niet op RYM gaat ontdekken, of toch minimaal niet eerder tegenkomt dan de gebruikelijke middelmaat. Daarom is RYM voor dat soort albums een slecht middel om de rest van de ijsberg te onderzoeken, of minimaal om dit zonder hulp van buitenaf te doen (mensen of recensies die invloed op jou hebben, toevallig een nummer horen, whatever).
Het is geen aanval, het is meer een opmerking van ´´hey zoek het eens op, dan gaan we vervolgens een discussie houden´´. Ik heb het gehad met half-nederland die ´´autist´´ roept zonder te weten wat het is. Het autisme /adhd gebeuren is onderhand zover doorgeslagen dat dit soort dingen het gevolg zijn. Of jij deze discussie ook wil voeren is geheel aan jou. (Simon-Baran-Cohen mag natuurlijk ook meedoen)

´´Obscure´´ platen met hoge cijfers vind je niet in in de top 100. tenzij je natuurlijk de matthijs van nieuwkerken regel hanteert. Oh ja. in Nederland met al die indie-kids is het natuurlijk een wonder dat iemand comus kent! Maar als je groter denkt dan dit kikkerland, is niets minder waar. Comus kent men overal! Vind je comus ook echt nog zo obscuur als je ooit getuige bent van een experimenteel rock bandje die in jouw omgeving ontstaat en begint met spelen?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
verdere onderbouwing:
Goed, hieronder zie je emokids muziekpagina.

http://rateyourmusic.com/collection/interpolb/strm_h/krautrock/1
http://rateyourmusic.com/(...)h/progressive+rock/1
http://rateyourmusic.com/(...)h/progressive+folk/1

Ik heb eens rustig rondgekeken, en ik zie gemiddelde ratings die meestal niet lager dan de 3.80 liggen. laagste hoeveelheid ratings bij een album is zo te zien 147. Voor de rest is het voornamelijk jaarlijst verantwoord met dikke hoeveelheden ratings.

Als ik die lijstjes van de heer indiekid bekijk, dan zie ik hier als uitschieter van de drie linkjes, 4 lullige (prog rock) pagina´s.
4 x 20 (albums per pagina) = 80
prog rock. Genrelijst: 25 albums per pagina, 597 lijsten.
597 x 25= 14.925 albums
Het aantal procent dat hij dus kent, is dus (80/14925)x100 = 0.54 %

Laten we daarbij in rekening houden dat aantal albums in de genre lijst verkeerd getagd zijn, en laag ´gewaardeerde´ instinkers die afvallen door hun lage rating. dan heb je alsnog een enorm pleurispercentage die je niet kent.

Als je dit allemaal bedenkt, en vervolgens het volgende leest

Verder heb ik al zo'n beetje bijna alles ontdekt inclusief de obscure platen met hoge cijfers (Harmonium, Comus, etc).

Tja.
--------------------------------------------------------------
Wat betreft het punt; buiten de boot vallen; Ik zie dat je enkel albums in beschouwing neemt die een ´´lage´´ rating hebben, die niet kunnen worden opgemerkt. Er zijn natuurlijk ook albums die een hoge rating hebben, maar een laag aantal mensen die het hebben geluisterd (tussen 0 en 20 mensen), waardoor dit ook onopgemerkt kan blijven.

Ik ben het met je eens dat de laatste categorie, geen tags, lage hoeveelheid stemmers of een combinatie daarvan moeilijk te vinden zijn als je geen insider bent. Dat wil niet zeggen dat er op rym een gebrek is aan ´´obscure lijst over dit en dat´´, en dat je met slim zoeken al een heel eind kan komen.

Bedankt voor de moeite om te reageren trouwens!

[ Bericht 12% gewijzigd door psaexorp op 26-10-2011 15:11:11 ]
Onwoensdag 26 oktober 2011 @ 15:48
:o
wallofdollswoensdag 26 oktober 2011 @ 20:46
Holy shit. Goede analyse :P. Wel ietsjes te veel op de man nog, maar dat zien we door de vingers. Kun je er bij mij niet zo 1 doen.

Trouwens, ik heb al 42 albums gecontribute nu ik het zo zie. En ik heb er nog 10 op mijn lijstje.

http://rateyourmusic.com/contributed?user_req=wallofdolls#albums

Ben ik nu obscuur 8-) ?
MyTiredFeetwoensdag 26 oktober 2011 @ 22:02
MyTiredFeet op RYM.

Ben druk bezig mijn quoteringen toe te voegen. Heb nu A t/m C gedaan (387 stemmen). Wat een monnikenwerk...

In september 2005 heb ik blijkbaar ook al een PM-wisseling met ranja gehad aldaar. It's a small world. ;)

[ Bericht 0% gewijzigd door MyTiredFeet op 26-10-2011 22:12:17 ]
ranjawoensdag 26 oktober 2011 @ 22:23
Ha :) Ik heb die oude pm's niet meer.
Ik heb je wel toegevoegd aan de foklijst.
psaexorpwoensdag 26 oktober 2011 @ 23:13
quote:
0s.gif Op woensdag 26 oktober 2011 20:46 schreef wallofdolls het volgende:
Holy shit. Goede analyse :P. Wel ietsjes te veel op de man nog, maar dat zien we door de vingers. Kun je er bij mij niet zo 1 doen.

Trouwens, ik heb al 42 albums gecontribute nu ik het zo zie. En ik heb er nog 10 op mijn lijstje.

http://rateyourmusic.com/contributed?user_req=wallofdolls#albums

Ben ik nu obscuur 8-) ?
Ik maak hier liever geen gewoonte van als je dat niet erg vind.

Hm, Ik heb het idee dat je op verkenning bent gegaan vergeleken met laatste keer dat ik er keek, veel meer namen etc, leuk!
En tof dat je je steentje bijdraagt aan de site

Wat een knotsgekke vraag, nee hoor naar mijn weten ben je nog steeds wallofdolls; bekend bij iedereen en fervent bezoeker van MUZ!

SPOILER
:')
Onwoensdag 26 oktober 2011 @ 23:17
quote:
0s.gif Op woensdag 26 oktober 2011 22:02 schreef MyTiredFeet het volgende:
MyTiredFeet op RYM.
Geadd. Nu ik wat meer 'vrienden' kom ik vaker pardoes beoordelingen tegen bij vrij obscure albums. Alsof je een vriend tegenkomt op vakantie in een ver oord. :)
wallofdollsdonderdag 27 oktober 2011 @ 10:08
quote:
0s.gif Op woensdag 26 oktober 2011 23:13 schreef psaexorp het volgende:

Hm, Ik heb het idee dat je op verkenning bent gegaan vergeleken met laatste keer dat ik er keek, veel meer namen etc, leuk!

:?

Dan heb je al n tijdje niet gekeken?
tim.vrijdag 28 oktober 2011 @ 01:38
quote:
0s.gif Op woensdag 26 oktober 2011 23:17 schreef On het volgende:

[..]

Geadd. Nu ik wat meer 'vrienden' kom ik vaker pardoes beoordelingen tegen bij vrij obscure albums. Alsof je een vriend tegenkomt op vakantie in een ver oord. :)
On, ik wil jou als mede-postpunkliefhebber al maanden op "Monarchie und Alltag" van Fehlfarben wijzen. Bij deze. Jij bent een van mijn vier vrienden daar, en ik ben je vooralsnog niet tegengekomen op vakantie in een ver oord.

fmua.jpg

Overigens gebruik ik vooral de wishlistfunctie van RYM. Tenzij je soms wat van die lijst afhaalt, is dat een vervelende functie.
wallofdollsvrijdag 28 oktober 2011 @ 08:51
Waarom? Ik vind het ideaal. Lekker opstapelen en af en toe iets vanaf halen.

Ik moet wel zeggen dat mijn lijst extreem gekrompen is sinds ik deze gebruik O+

http://rateyourmusic.com/(...)249&find=3315249&x=m
Onvrijdag 28 oktober 2011 @ 10:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 oktober 2011 01:38 schreef tim. het volgende:

[..]

On, ik wil jou als mede-postpunkliefhebber al maanden op "Monarchie und Alltag" van Fehlfarben wijzen. Bij deze. Jij bent een van mijn vier vrienden daar, en ik ben je vooralsnog niet tegengekomen op vakantie in een ver oord.

[ afbeelding ]

Overigens gebruik ik vooral de wishlistfunctie van RYM. Tenzij je soms wat van die lijst afhaalt, is dat een vervelende functie.
Thanks voor de tip! Ik heb hem eens binnengehaald toen ik de post-punk charts aan het doorspitten was, maar heb hem vooralsnog niet geluisterd. Ga ik zeker eens doen.
tim.zaterdag 29 oktober 2011 @ 00:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 oktober 2011 08:51 schreef wallofdolls het volgende:
Waarom? Ik vind het ideaal. Lekker opstapelen en af en toe iets vanaf halen.

Ik moet wel zeggen dat mijn lijst extreem gekrompen is sinds ik deze gebruik O+

http://rateyourmusic.com/(...)249&find=3315249&x=m
Ik haal er eigenlijk nooit wat vanaf. Daarom heb ik nu 253 albums gerate (moet nog steeds een groot deel van mijn iTunes-bibliotheek en cd-collectie toevoegen) en staan er 946 releases op mijn wishlist. Bijna een onmogelijke situatie. En muziek die ik er twee jaar geleden op zette vind ik nu soms niet meer boeiend, waardoor de zin om die muziek te beluisteren en beoordelen helemaal weg is. Ik wil trouwens een vriendje van je worden.

quote:
0s.gif Op vrijdag 28 oktober 2011 10:30 schreef On het volgende:

[..]

Thanks voor de tip! Ik heb hem eens binnengehaald toen ik de post-punk charts aan het doorspitten was, maar heb hem vooralsnog niet geluisterd. Ga ik zeker eens doen.
Misschien moet je er wel hard om lachen, want niet iedereen neemt die Duitsers even serieus als ik.
psaexorpdinsdag 1 november 2011 @ 15:18
quote:
0s.gif Op donderdag 27 oktober 2011 10:08 schreef wallofdolls het volgende:

[..]

:?

Dan heb je al n tijdje niet gekeken?
Dat klopt, jaartje ofzo
psaexorpzaterdag 5 november 2011 @ 12:55
Voor gebruikers van last.fm:
Je kan trouwens met behulp van SCrymble lp´s (en andere cd´s e.d die je niet op je computer hebt staan) scrobbelen!

http://upyourlegsforever.com/scrymble/
wallofdollszondag 6 november 2011 @ 10:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 oktober 2011 00:39 schreef tim. het volgende:

[..]

Ik haal er eigenlijk nooit wat vanaf. Daarom heb ik nu 253 albums gerate (moet nog steeds een groot deel van mijn iTunes-bibliotheek en cd-collectie toevoegen) en staan er 946 releases op mijn wishlist. Bijna een onmogelijke situatie. En muziek die ik er twee jaar geleden op zette vind ik nu soms niet meer boeiend, waardoor de zin om die muziek te beluisteren en beoordelen helemaal weg is. Ik wil trouwens een vriendje van je worden.

Hmm, ik heb laatst juist even grote schoonmaak gehouden. Van 950 naar iets van 550 ongerate wishlist items. Alles wat in spotify stond staat er nu niet meer in.

Eh, vrienden, doe je ding :).
Norragezondag 6 november 2011 @ 11:07
quote:
14s.gif Op zaterdag 5 november 2011 12:55 schreef psaexorp het volgende:
Voor gebruikers van last.fm:
Je kan trouwens met behulp van SCrymble lp´s (en andere cd´s e.d die je niet op je computer hebt staan) scrobbelen!

http://upyourlegsforever.com/scrymble/
*O*
werkt dat goed?
ranjazondag 6 november 2011 @ 11:12
quote:
1s.gif Op zondag 6 november 2011 11:07 schreef Norrage het volgende:

werkt dat goed?
en alleen met firefox of ook andere browsers?
en wat is greasemonkey?
Darkestrahzondag 6 november 2011 @ 11:14
quote:
0s.gif Op zondag 6 november 2011 11:12 schreef ranja het volgende:

[..]

en alleen met firefox of ook andere browsers?
en wat is greasemonkey?
Dat is een programma voor FF om scripts te laten draaien in de browser.
wallofdollszondag 6 november 2011 @ 11:15
Greasemonkey is een plugin waarmee je custom made scripts kunt draaien binnen je firefox
ranjazondag 6 november 2011 @ 11:44
Ok, ik heb geen firefox dus laat dan maar :)
wallofdollszondag 6 november 2011 @ 14:21
Oh, als je Chrome hebt:

http://www.howtogeek.com/(...)ts-in-google-chrome/
Inkomenzondag 6 november 2011 @ 17:59
O ja, ik stond nog op de FOK!lijst :D

Was de laatste tijd meer bezig met mijn filmlijst(je), proberen alles te bekijken en zoveel mogelijk te recenseren. Tot nu toe niet echt gelukt :')
Darkestrahwoensdag 18 januari 2012 @ 12:02
Ja hoor, RYM doet ook mee met de SOPA-actie. Hoe kom ik nu aan mijn nieuwe muziekjes?
trebremmitwoensdag 18 januari 2012 @ 12:10
-O-

Balen.
ranjawoensdag 18 januari 2012 @ 12:16
Tja, als ik dat verhaal lees blijkt dus dat er artiesten en labels zijn die denken dat RYM aan illegale muziekverspreiding doet. Met de nieuwe wetten zou dat betekenen dat die artiesten en labels RYM uit de lucht kunnen laten halen tot bewezen is dat die beschuldiging onterecht is. Bovendien kunnen providers dan beloond worden als ze RYM blokkeren.
Aangezien RYM een prive onderneming is zou dat binnen een paar dagen het failliet van de site betekenen.
Onwoensdag 18 januari 2012 @ 12:50
:{
Norragewoensdag 18 januari 2012 @ 13:20
:')
Gillinghamwoensdag 18 januari 2012 @ 13:23
quote:
8s.gif Op woensdag 18 januari 2012 12:02 schreef Darkestrah het volgende:
Ja hoor, RYM doet ook mee met de SOPA-actie.
Niet meer dan logisch toch?
Ik vind het wel goed dat ze actie ondernemen, die voorgestelde wetgeving als ronduit belachelijk.
Darkestrahwoensdag 18 januari 2012 @ 13:53
quote:
2s.gif Op woensdag 18 januari 2012 13:23 schreef Gillingham het volgende:

[..]

Niet meer dan logisch toch?
Ik vind het wel goed dat ze actie ondernemen, die voorgestelde wetgeving als ronduit belachelijk.
Natuurlijk ook niets slechts aan, maar ik had het juist even nodig.
Darkestrahdonderdag 19 januari 2012 @ 02:25
Hij is er weer. *O*
Gehennadonderdag 19 januari 2012 @ 10:57
oh raar, ik heb 'm helemaal niet gemist, terwijl ik normaal vrijwel elke dag wel even kijk op RYM...

had ik het zo druk dan gisteren? :')
Gehennavrijdag 20 januari 2012 @ 15:28
quote:
Verbinding met server mislukt
;(
Inkomenvrijdag 20 januari 2012 @ 15:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 januari 2012 15:28 schreef Gehenna het volgende:

[..]

;(
Nu je het zegt, ja ;(.

[ Bericht 0% gewijzigd door Inkomen op 20-01-2012 15:42:35 ]
Onvrijdag 20 januari 2012 @ 16:00
En ik maar f5en, maar dan weet ik dat ik daar ook mee op mag houden.
Gehennavrijdag 20 januari 2012 @ 16:36
en hij doet het weer *O*
Inkomenvrijdag 20 januari 2012 @ 16:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 januari 2012 16:36 schreef Gehenna het volgende:
en hij doet het weer *O*
Mooi *O* wilde net even wat lijstjes maken
Onvrijdag 20 januari 2012 @ 16:55
quote:
14s.gif Op vrijdag 20 januari 2012 16:39 schreef Inkomen het volgende:

[..]

Mooi *O* wilde net even wat lijstjes maken
Jou heb ik nog niet in mijn vriendencollectie. Even geadd. :)
ranjazondag 22 januari 2012 @ 12:16
quote:
Dat werkt wel mooi _O_
alleen jammer dat ik nu vaak 2 browsers open heb staan, vind Opera toch net wat fijner voor normaal gebruik :)
Ondinsdag 7 februari 2012 @ 13:51
Even mijn album top 100 spammen hoor.
OMGdinsdag 7 februari 2012 @ 14:52
Gaaf.

Ik moet wil ooit nog eens zo'n soort lijst maken, gewoon voor de lol. Alleen dan korter denk ik, ik heb altijd wat moeite met lijsten langer dan 40 - 50.
Darkestrahdinsdag 7 februari 2012 @ 14:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 februari 2012 13:51 schreef On het volgende:
Even mijn album top 100 spammen hoor.
Je bent Soulja Boy vergeten. :N
Gillinghamdinsdag 7 februari 2012 @ 15:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 februari 2012 13:51 schreef On het volgende:
Even mijn album top 100 spammen hoor.
Hele mooie lijst. Er zitten wel een aantal dingen tussen waar ik benieuwd naar ben.

En een nieuwe nummer één!
Ondinsdag 7 februari 2012 @ 15:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 februari 2012 14:52 schreef OMG het volgende:
Gaaf.

Ik moet wil ooit nog eens zo'n soort lijst maken, gewoon voor de lol. Alleen dan korter denk ik, ik heb altijd wat moeite met lijsten langer dan 40 - 50.
Ik vond het nu wel eens tijd, mijn smaak heeft een aardig stabiel punt bereikt. Dus als ik eens een andere plaat een plekje gun kan ik af en toe wat aanpassen zonder meteen heel mijn lijst om te gooien. :)
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 februari 2012 15:16 schreef Gillingham het volgende:

[..]

Hele mooie lijst. Er zitten wel een aantal dingen tussen waar ik benieuwd naar ben.

En een nieuwe nummer één!
Thanks. En ja mijn nummer 1 wisselt elk jaar wel. Die plaat van Swans is voor mij momenteel echt kolossaal.
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 februari 2012 14:57 schreef Darkestrah het volgende:

[..]

Je bent Soulja Boy vergeten. :N
Nummer 101. Helaas!
Inkomendinsdag 7 februari 2012 @ 19:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 februari 2012 13:51 schreef On het volgende:
Even mijn album top 100 spammen hoor.
^O^ Gaaf. Goeie ambientkeuzes en Amber zo hoog _O_.
Inkomendinsdag 7 februari 2012 @ 19:49
Mijne dan ook maar even spammen.
Ondinsdag 7 februari 2012 @ 21:19
quote:
14s.gif Op dinsdag 7 februari 2012 19:49 schreef Inkomen het volgende:
Mijne dan ook maar even spammen.
Ook een toffe lijst, maar dat zag je al in mijn reactie op rym. :P En heb je Incunabula van Autechre ook al gehoord? Die staat wat mij betreft op gelijke hoogte met Amber.
Onmaandag 16 juli 2012 @ 14:01
Kick.

Iemand anders nog toevoegingen voor mijn lijst? Ik hou er één bij waarin ik albumcovers verzamel die geïnspireerd zijn door of in zijn geheel zijn overgenomen van schilderijen.
ranjamaandag 16 juli 2012 @ 14:06
Je mist zo'n beetje de bekendste volgens mij?

61Tr94rZf0L._SL500_AA300_.jpg

luncheon_on_the_grass.jpg
Onmaandag 16 juli 2012 @ 14:18
Nu niet meer. Thanks!
frippermaandag 16 juli 2012 @ 14:30
hier staan er nog een paar
Onmaandag 16 juli 2012 @ 14:35
^O^
frippermaandag 16 juli 2012 @ 14:49
( ik heb niet het hele filmpje bekeken , waarschijnlijk heb je de meeste al )
Gehennamaandag 16 juli 2012 @ 15:32
Pearls Before Swine zag ik nog niet staan (Bosch en Breughel), Tom Rapp heeft solo ook meestal een schilderij als hoesje
Gillinghammaandag 16 juli 2012 @ 15:34
Niet direct één specifiek schilderij, maar toch:

tH2cP.jpg
Maxerazzimaandag 16 juli 2012 @ 15:35

Geen antwoord op je vraag, maar ik vind deze clip altijd zo tof.
Gehennamaandag 16 juli 2012 @ 15:57
quote:
0s.gif Op maandag 16 juli 2012 15:35 schreef Maxerazzi het volgende:

Geen antwoord op je vraag, maar ik vind deze clip altijd zo tof.
bazenclip ^O^
frippermaandag 16 juli 2012 @ 16:27
Sphere-US-Four-In-One-471294.jpg

Magritte :

img233.jpg
Onmaandag 16 juli 2012 @ 16:31
Toevoegingen zijn gemaakt. ^O^
Norragezaterdag 16 februari 2013 @ 22:05
Hoi iedereen ^O^

Wat is nou beter, RYM of musicmeter? :P
ranjazaterdag 16 februari 2013 @ 22:15
quote:
7s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 22:05 schreef Norrage het volgende:

Wat is nou beter, RYM of musicmeter? :P
serieus?
Norragezaterdag 16 februari 2013 @ 22:16
Mjah, RYM is uiteraard bezig maar ik moest met een vraag dit topic nieuw leven inblazen :P
Arn0zaterdag 16 februari 2013 @ 22:16
Hehe. Ik kan geen enkel punt bedenken waarop musicmeter beter is :P
Norragezaterdag 16 februari 2013 @ 22:19
De reacties zijn daar wat doordachter en nuttiger, het heeft fijne masstag systemen en het ziet er toch heel wat overzichtelijker uit. En tsja, waarom in godsnaam al die verschillende album releases kunnen invoeren...Ik wil gewoon zeggen dat ik iets heb op CD, op LP of digitaal...ofzo....maar kennelijk zijn er heel veel mensen die wel 100 verschillende versies van een album hebben?

Dat zijn de enige nadelen die ik kan bedenken. Verder ziet RYM er veel mooier (lees niet overzichtelijker)r uit en is het bovendien veel meer uptodate met releases.
Gehennazaterdag 16 februari 2013 @ 22:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 22:16 schreef Arn0 het volgende:
Hehe. Ik kan geen enkel punt bedenken waarop musicmeter beter is :P
De discussies in het Nederlands lopen daar wel veel beter :P
ranjazaterdag 16 februari 2013 @ 22:34
quote:
1s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 22:22 schreef Gehenna het volgende:

De discussies in het Nederlands lopen daar wel veel beter :P
RYM heeft wel een nederlandstalig subforum maar daar gebeurt niet veel nee :)
Norragezaterdag 16 februari 2013 @ 22:37
Uiteindelijk staat Fok toch boven alles :p
ranjazaterdag 16 februari 2013 @ 22:39
quote:
7s.gif Op zaterdag 16 februari 2013 22:19 schreef Norrage het volgende:
En tsja, waarom in godsnaam al die verschillende album releases kunnen invoeren...Ik wil gewoon zeggen dat ik iets heb op CD, op LP of digitaal...ofzo....maar kennelijk zijn er heel veel mensen die wel 100 verschillende versies van een album hebben?

Dat zijn de enige nadelen die ik kan bedenken. Verder ziet RYM er veel mooier (lees niet overzichtelijker)r uit en is het bovendien veel meer uptodate met releases.
Ja ik vind dat ook wel wat overdreven. Ik snap nog dat je verschil wil maken tussen een lp of cd versie of een versie met bonustracks maar als alles identiek is behalve het label of datum van uitgave vind ik het ook niet nodig. Ik heb ook vrijwel geen albums verschoven die ik al had gerate voor die versie-splitsing er was naar de juiste versie dus ik heb nog steeds cd's uit 1970 ofzo :7

Dat invoeren, ik ken musicmeter niet maar wel boekmeter en filmmeter en daar werd ik moedeloos van de eisen die gesteld werden bij het toevoegen van een titel... dan is RYM toch een stuk gebruiksvriendelijker (helaas ook wat makkelijker te misbruiken maar dat wordt vaak wel snel ontdekt).
Melomaanzondag 17 februari 2013 @ 16:58
Er zijn nog wel wat nadelen van RYM:
Wanneer je veel verschillende tags aan je albums toevoegd wordt het laden van de pagina's dusdanig traag dat het niet meer werkbaar is...ben daarom na ongeveer 250 albums gestopt met taggen.
Wanneer je een obscuur label wilt toevoegen wordt er dusdanig veel info gevraagd, dat dit niet realistisch is. Had een label met 12 verschillende lp's als bronnen, maar na ruim een half jaar werd het afgewezen. Ben dus ook gestopt met labels toevoegen.
Verder vind ik het wel de beste web2.0-tool om mijn muziekverzameling te beheren, maar vind librarything.com (waar ik mijn boekenverzameling beheer) vele malen beter...jammer dat deze niet voor muziek bedoeld is.
Mochten Fokkers mij toe willen voegen:
http://rateyourmusic.com/~Melomaan
emokidzondag 17 februari 2013 @ 17:11
Zit er al ongeveer 5-6 jaar op nu, maar ben sinds een jaar ongeveer gestopt met het raten en actief bijhouden van de verzameling. Gebruik het nog steeds wel dagelijks als middel om nieuwe dingen te ontdekken.
ranjazondag 17 februari 2013 @ 18:22
quote:
7s.gif Op zondag 17 februari 2013 16:58 schreef Melomaan het volgende:
Mochten Fokkers mij toe willen voegen:
http://rateyourmusic.com/~Melomaan
toegevoegd aan de fok-lijst, meteen Nick Drake van 1 naar 4 gezakt :)
ranjazondag 24 februari 2013 @ 21:33
Je kunt nu (sinds een week al :@) ook ratings per track op een album geven... vooral voor compilaties vind ik dat wel handig.
psaexorpzondag 24 februari 2013 @ 21:37
quote:
0s.gif Op zondag 24 februari 2013 21:33 schreef ranja het volgende:
Je kunt nu (sinds een week al :@) ook ratings per track op een album geven... vooral voor compilaties vind ik dat wel handig.
wow, dat is verrekte handig!
Norragezondag 24 februari 2013 @ 21:45
Oooooeh, leuk :)
Felagundzondag 24 februari 2013 @ 22:42
Ik moet eerst maar eens zien dat ik het albums raten bij ga houden.
Gehennazondag 24 februari 2013 @ 22:52
wat een werk :'( :'(

wel een leuke feature :D
Gehennazondag 24 februari 2013 @ 22:53
Ik ben wel benieuwd of er nu ook track-charts komen :)
Gillinghamzondag 24 februari 2013 @ 22:55
Albums en ep's raten kost me al genoeg tijd, dus die tracks laat ik voorlopig even zitten.
Norragezondag 24 februari 2013 @ 22:56
Ja ik zie voorlopig ook nog geen toegevoegde waarde.
quote:
0s.gif Op zondag 24 februari 2013 22:53 schreef Gehenna het volgende:
Ik ben wel benieuwd of er nu ook track-charts komen :)
Laten we het hopen :)
ranjazondag 24 februari 2013 @ 23:27
quote:
0s.gif Op zondag 24 februari 2013 22:53 schreef Gehenna het volgende:
Ik ben wel benieuwd of er nu ook track-charts komen :)
voorlopig nog niet maar later wel.