Ikquote:Op maandag 10 mei 2010 19:16 schreef nokwanda het volgende:
Wie zegt dat hij niet onder begeleiding in de tuin van dat ziekenhuis/observatieruimte kan zitten?
Wat bedoel je eigenlijk met rijkquote:Op maandag 10 mei 2010 10:24 schreef nokwanda het volgende:
O, trouwens, in de tijd dat hij die voorlichting kreeg hadden wij nog geen internet hoor. Da's al zo'n 12 jaar geleden en toen was dat nog niet standaard, behalve als je nerd of rijk was.
Deze mogen dan altijd wel naar mijn goddelijke lichaam kijken:quote:Op maandag 10 mei 2010 18:15 schreef JoepiePoepie het volgende:
Nou ja, voor de zweverige types moet dat geen probleem zijn.
JAAAAAAAAAAA!!! Hallo Vampie! Leuk je hier weer eens te zien!quote:Op dinsdag 11 mei 2010 00:22 schreef vamperotica het volgende:
vampje komt tru weer eens binnen gewandeld
Nou, in die tijd kon ik F 89,- per maand echt niet missen. Ik had toen wel internet op mijn werk en mijn buren hadden internet en daar zat ik weleens op. Dat was zo tot 2003 bij mij. Daarna werd kabelinternet relatief goedkoper en kon ik het wel betalen. Ik heb daarvoor ook wel even internet thuis voor mijn werk gehad.quote:Op maandag 10 mei 2010 21:10 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Ik.
Maar eh nokwanda, in:
"Oma stuurde mij terug"
schreef jij:
[..]
Wat bedoel je eigenlijk met rijk? Mijn vader en ik waren inderdaad nerd/nerdin, maar zo ontzettend duur was internet nou ook weer niet hoor
!
Ik bedacht me trouwens later dat ik in 1999 voor het eerst internet had en dus niet 1998. Mijn ouders hebben internet sinds 1998 of eerder.
Ik betaalde toen 89 gulden per maand voor kabelinternet bij A2000.
Ha die bijna tante Vampquote:Op dinsdag 11 mei 2010 00:22 schreef vamperotica het volgende:
vampje komt tru weer eens binnen gewandeld
Maar ja, om het kunnen missen van 89 gulden per maand dan per definitie 'rijk' te noemen, is ook weer wat overdreven vind ikquote:Op dinsdag 11 mei 2010 11:28 schreef nokwanda het volgende:
Nou, in die tijd kon ik F 89,- per maand echt niet missen. Ik had toen wel internet op mijn werk en mijn buren hadden internet en daar zat ik weleens op. Dat was zo tot 2003 bij mij. Daarna werd kabelinternet relatief goedkoper en kon ik het wel betalen. Ik heb daarvoor ook wel even internet thuis voor mijn werk gehad.
Ik was alleenstaand moeder en werkte zoveel mogelijk parttime binnen schooltijden en had dus soms minder dan bijstand.
Pareidolie? Echt nietquote:Op dinsdag 11 mei 2010 11:52 schreef Flammie het volgende:
ooh god... die plastic zak lijkt ook nog echt op een hitlerParaleidoliolielaloe enzo
Voor mij was een inkomen van 2000 gulden onvoorstelbare rijkdom die ik me niet kon voorstellen, hoor. Daarna was ¤ 1500 euro zo'n mijlpaal.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 12:05 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Maar ja, om het kunnen missen van 89 gulden per maand dan per definitie 'rijk' te noemen, is ook weer wat overdreven vind ik.
[..]
Pareidolie? Echt niet!
En nou snap ik ook de orbs op de foto, het zijn Joden, want ze zweven precies rondom het afgehakte hoofd van Hitler
.
Hangt ervan af wat voor werk je doetquote:
Hoe doe je dat dan?quote:Op dinsdag 11 mei 2010 15:52 schreef Flammie het volgende:
http://mrdoob.com/projects/harmony/
Hier... voor de mensen die willen painten... het is echt een leuke tool om vrij efficient leuke art mee te maken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |