Dat dus ^^^quote:
Prutserquote:Op donderdag 6 mei 2010 23:28 schreef Socios het volgende:
Mooie verhalen dit.
Keertje een geweldige treinreis beleefd met een leuk meisje van Leeuwarden naar Utrecht Centraal station. Daar moesten we allebei overstappen op een andere trein...
Dit is al ruim 7 jaar geleden en moet er soms (zoals nu) nog steeds aan denken. Twee uur lang prachtige gesprekken gehad en ineens was ze weg. Geen gegevens, niets...
MAAK ER WERK VAN, TS
Dit probeer ik ook echt te denken, iets in de trend van 'wat heb ik te verliezen?'.quote:Op donderdag 6 mei 2010 23:47 schreef Dribbel_ het volgende:
Je kan beter spijt hebben dat je iets gedaan hebt dan spijt hebben dat je iets niet gedaan hebt
Het mooie is dat er niks te verliezen is, dus gewoon doen de volgende keerquote:Op donderdag 6 mei 2010 23:53 schreef FBreijer het volgende:
[..]
Dit probeer ik ook echt te denken, iets in de trend van 'wat heb ik te verliezen?'.
Next time....
Dát heb ik dus ook al geregeld gehad.... en wil ik dit keer voorkomen.quote:Op donderdag 6 mei 2010 23:45 schreef FBreijer het volgende:
Ik ben er op zulk soort momenten altijd veel te verlegen voor.![]()
Later denk ik altijd: 'you stupid idiot! weer een kans verspild'
quote:Op donderdag 6 mei 2010 23:45 schreef FBreijer het volgende:
Ik ben er op zulk soort momenten altijd veel te verlegen voor.![]()
Later denk ik altijd: 'you stupid idiot! weer een kans verspild'
Thanks! Ervaringen die je wil delen?quote:
Is dat niet eng, stalkerig zeg maar?quote:Op vrijdag 7 mei 2010 00:26 schreef Logical het volgende:
Wie stelt het immers nu niet op prijs dat iemand moeite voor 'm doet
Nee, niet echt. Maar vind het wel een aandoenlijk/lief topic.quote:
Ik heb alleen maar de ervaring dat ik zo'n bijzondere ontmoeting had en er vervolgens geen fuck meer mee deed, waardoor het nu geen goed verhaal is. Damn me en mijn nietsdoenerij! Respect TS, ik duim op een goede afloop!quote:Op vrijdag 7 mei 2010 00:28 schreef Evienne het volgende:
[..]
Is dat niet eng, stalkerig zeg maar?
Of hangt dat er weer van af hoe knap of interessant je bent?
Het mailtje is verstuurd in ieder geval. Ik hou jullie op de hoogte, maar vertel me ondertussen over jullie ontmoetingen met bijzondere mensen? Please?
Als je het subtiel doet niet.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 00:28 schreef Evienne het volgende:
Is dat niet eng, stalkerig zeg maar?
Of hangt dat er weer van af hoe knap of interessant je bent?
Het zegt eigenlijk genoeg dat je je de ontmoeting nog zo goed kan herinneren, heeft dan toch een behoorlijke indruk achter gelaten. Zit je er nog mee dat je niet bent omgedraaid? Of is het meer zo'n onderbuikgevoel, 'wat als...?' Je noemt hem 'de ware' maar het had net zo goed rampzalig af kunnen lopen als het wél tot een relatie was gekomen... maar misschien...? Ik vind het echt enorm interessante materie, ineens.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 00:39 schreef ShadyLane het volgende:
Ik heb het een paar jaar terug gehad toen ik na het skaten m'n schoenen weer aan aan het trekken was bij m'n fiets. Lang en leuk gesprek gehad met iemand die op het punt stond daar te gaan hardlopen. Toen ik uiteindelijk wegfietste en hij ging hardlopen dacht ik na een meter of vijftig: "wow, wat een gaaf gesprek eigenlijk en wat een leuke man" en keek om. En hij bleek toen ook om aan het kijken te zijn. Maar toch fietste ik verder. Tja. Het was vast de ware, want ik ben echt bizar onaantrekkelijk als ik stikbezweet en zonder make-up terugkom van het skaten en toch leek ie me leuk te vinden
.
Ben wel benieuwd naar het vervolg van dit verhaal, dus tvp.
Ik denk dat hij wel weet hoe ik hem heb gevonden, als ie zo snugger is als ik 'm in heb geschatquote:Op vrijdag 7 mei 2010 00:35 schreef Logical het volgende:
[..]
Als je het subtiel doet niet.
(of als ie aangeeft dat het eenmalig was, het er d'r gewoon bij laten natuurlijk
Mail die broer gewoon dat je uit toeval z'n broer hebt ontmoet en nu graag verder met hem in contact zou willen komen. Helaas heb je z'n mail adres niet en je zou het op prijs stellen als z'n broer jou terug zou willen mailen.
Groetjes,
Het bushaltemeisje, Evienne
Op die manier leg je de bal bij hem en je ziet wel of hij wel of niet reageert.
(en ik zou er d'r persoonlijk niet over beginnen hoe je nu precies aan dat mailadres gekomen bent)
Anders lees je het topic even.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 01:11 schreef Schenkstroop het volgende:
Heb je een naam, achternaam, wete je naar welke plaats hij ging?
Das toch makkelijk? En dan hyves enzo checken..
Aah, ok, en inderdaad, welbeschouwd is het vaak een kort moment van saamhorigheid.... Mensen bestaan uit zoveel facetten dat zo'n korte ontmoeting nergens garant voor hoeft te staan. Toch... De dingen die hij mee had gemaakt, en ik ook, zijn geen dingen die iedereen overkomen, ik heb natuurlijk meer contact gevonden met potentieel interessante mensen, maar dit was waaay beyond all that. Ik denk dat het wel de moeite waard is te onderzoeken.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 01:08 schreef ShadyLane het volgende:
Haha, nee, ik dacht eraan terug toen ik dit topic las, had er al tijden niet meer aan gedacht en nuchter gezien weet je natuurlijk ook wel dat je wel meer ontmoetingen hebt gehad die zo leuk begonnen en dat je na korte tijd toch totaal niet bij elkaar bleek te passen. Het is mogelijk dat het met deze man wel langere tijd was blijven klikken maar ik denk dat iedereen wel met meerdere mensen kan klikken en dat het dus geen wereldramp is als je er een keer eentje laat lopen. Dat neemt niet weg dat ik het toejuich dat jij wel actie hebt ondernomen. Want je weet inderdaad anders nooit 'wat als'.
Oh noesquote:En eh, het kan natuurlijk dat die broer zijn mail maar eens per week leest, of op vakantie is ofzo he.
Wacht eerst nu maar even af johquote:Op vrijdag 7 mei 2010 01:05 schreef Evienne het volgende:
Stel dat het mailadres wat ik vond niet meer gebruikt wordt, kan ik wellicht nog justitiële archieven in duiken. Dat gaat te ver, toch? Zo ja, wat kan ik dan nog doen?
Sorry, maar het wil me echt niet met rust laten
OMGquote:Op vrijdag 7 mei 2010 02:02 schreef MOD het volgende:
Lache!
Een keer tijdens de terugreis van een festival ben ik in gesprek geraakt met een heel leuk meisje. Wij waren helemaal verpaupert en naar de klote en zij was bloedmooi en zwaar spraakzaam en kwam gewoon bij ons chillen. Heel de reis mee gepraat en was hardstikke gezellig.
Een van mijn kornuiten moest bellen maar had geen telefoon bij of wat dan ook, mocht ie de telefoon van die meid gebruiken. Eenmaal waren de twee heren uitgestapt en was ik alleen met de dame tot nog een stuk. Was echt leuk, maar toen stapte ze uit.
We keken elkaar nog aan zo van "nou, dit is het dan......." met beide zo een houding van "uh.. hand? hug? zoen?" maar het bleef bij een hand. Ongemakkelijk liep ze weg en de deuren sloten. Pas op dat moment voelde ik me de grootste looser omdat k haar telefoonnummer niet had gevraagd.
Ik lopen mijmeren de hele dag, ze zei waar ze heen ging en dat was relatief dicht in de buurt, alleen ga je haar ook tegen komen? Dus ik had al een heel plan om die paar dorpen rond te fietsen of ik haar tegen zou komen, maar toch maar niet gedaan.
Aangezien die kerel met haar telefoon had gebeld moest ik hem zien te vinden. Maar ik kende heel die gast alleen van het festival en verder niks. Dus ik, via een vriend van mij, de vriend van die kerel die met haar telefoon gebeld had, zijn telefoonnummer gevraagd, om te vragen aan die persoon wie hij met haar telefoon gebeld had, met welk nummer er gebeld was.
Nou een hele rompslomp. Ik heb na een halve dag een telefoonnummer gekregen en natuurlijk gesmst en alles. Maar geen reactie. Vet bummer.
Maar ja.. Het smsje waar ook het telefoonnummer van dat meisje in zou staan, werd afgesloten met "het was inderdaad een heel leuk meisje ja"
Ofwel, ik ben geownd en heb slijmerige smsjes gestuurd naar de pa van een van die gasten. Of zo.
Uiteindelijk had het toch geen reet uitgemaakt, dat meisje kwam net van parijs om door te gaan naar een dorp in zeeland waarna ze na twee dagen terug zou vliegen naar Chicago. Ik heb zelfs op facebook nog elk meisje met de naam Emely opgezocht in Chicago met de zelfde leeftijd om haar te kunnen achterhalen. Geen succes.
Mijn enige hoop is nog dat ik haar tegen kom op Lowlands, aangezien ze daar naar toe zou gaan komende zomer als ze hier heen zou komen..
Ik heb geen kaartje
Jouw bericht over spijt kunnen krijgen kan zeker zo zijn...quote:Dit is volgens mij zo'n moment waarvan ik, als ik niks doe, over 20 jaar nog spijt van ga hebben.
Vandaarquote:Op vrijdag 7 mei 2010 13:31 schreef IceBeach het volgende:
Ik zou er alleen later nog achteraan gaan als het een gezellige kerel is met gemeenschappelijke interesses. Bij vrouwen kom je toch altijd over als een stalker.
Me too!!! Ik hoop dat het een happy ending heeftquote:Op vrijdag 7 mei 2010 14:35 schreef drijfhout het volgende:
Goed dat je actie hebt ondernomen TS.![]()
![]()
Dikke vette TVP , want ik ben erg benieuwd naar de afloop.
Helemaal mee eens!quote:Op donderdag 6 mei 2010 23:47 schreef Dribbel_ het volgende:
Je kan beter spijt hebben dat je iets gedaan hebt dan spijt hebben dat je iets niet gedaan hebt
Ach gut, iemand is zijn hoop in de liefde verloren. Het komt goed knulquote:Op vrijdag 7 mei 2010 15:53 schreef Northside het volgende:
Oh jee, alle prinsesjes-op-zoek-naar-romantiek houden hun hart vast. Het leven is geen film mensen.
'Film-momenten' bestaan echt nog wel! Ze zijn er niet vaak, maar ze zijn er welquote:Op vrijdag 7 mei 2010 15:53 schreef Northside het volgende:
Oh jee, alle prinsesjes-op-zoek-naar-romantiek houden hun hart vast. Het leven is geen film mensen.
jaja, en daarna word je gewoon keihard gefriendzonedquote:Op vrijdag 7 mei 2010 20:56 schreef BananaCoconutFrappuccino het volgende:
[..]
'Film-momenten' bestaan echt nog wel! Ze zijn er niet vaak, maar ze zijn er wel
Das nie!quote:Op zaterdag 8 mei 2010 15:58 schreef Prenzlauer het volgende:
[..]
jaja, en daarna word je gewoon keihard gefriendzoned
welles, t gaat alleen niet over waar jij denkt waar het over gaatquote:
Zie jouw sigquote:Op vrijdag 7 mei 2010 20:56 schreef BananaCoconutFrappuccino het volgende:
[..]
'Film-momenten' bestaan echt nog wel! Ze zijn er niet vaak, maar ze zijn er wel
Ik heb het ook gehad in de underground. Alleen was mijn crush een grote brede neger in pak. Dajum.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 15:32 schreef Kper_Norci het volgende:
Ook een keer meegemaakt, tevens tvp. Was ik met 3 vrienden een lang weekend in Londen. Als je daar ergens naartoe wilt pak je de subway. Wij dus ook. Zit ik met mijn vrienden in de metro, stond nog stil, ik kijk naar buiten, recht in de ogen van een prachtig meisje. Zij keek ook, en we keken elkaar denk ik zo'n 5 seconde aan met een blik van ik vind jou leuk en jij mij. Op zo'n moment weet je dat dan ook, dat voel je gewoon.
Maar goed, op dat moment gingen dus de deuren van de metro dicht, en vertrokken we. Direct erna had ik al spijt dat ik niet snel uitgestapt was, dus volgende halte eruit, en weer terug. Nooit meer terug gezien natuurlijk. Maar tot op de dag van vandaag herinner ik me haar ogen, en zal ze ook nooit vergeten.
Nog steeds spijt natuurlijk dat ik niet uitgestapt ben toen ik haar zag, maar ja, het gaat zo snel, in een flits, maar aan de andere kant, tijdens het aankijken had ik al zoiets van zal ik uitstappen of niet? Niet dat ik zoiets nog een keer meegemaakt heb, maar ik heb er wel van geleerd op zulke momenten gewoon je intutie te volgen, en niet te gaan twijfelen.
quote:Op donderdag 6 mei 2010 23:47 schreef Dribbel_ het volgende:
Je kan beter spijt hebben dat je iets gedaan hebt dan spijt hebben dat je iets niet gedaan hebt
Ik zou wel echt nog even wachten, stel dat ze je 2e bericht wel krijgen.. En dan pas dat Ebay-account eens checken, dan komt het mssn wel wanhopig over omdat ze kort na elkaar beide berichten vinden.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 16:45 schreef Evienne het volgende:
[..]
Zie jouw sig
Ik heb nog niks vernomen, nadat ik contact op had genomen via een ebay-account. Misschien wordt het niet gebruikt, maar ik heb nog andere contactgegevens gevonden. Too soon, toch? Niet iedereen is vergroeid met zijn pc. Hoe lang wacht ik na deze eerste poging om nog een ander balletje op te gooien?
quote:Op zaterdag 8 mei 2010 17:12 schreef tombolafan het volgende:
Oeh, romantisch! TVP voor de afloop, ik zou ook gewoon contact proberen op te nemen (zoals je gedaan hebt); het is idd zo dat je niets te verliezen hebt
quote:
En onze vrouwenhartjes lopen nu over van romantiek...quote:
And by the way, if you see your mom this weekend, would you be sure and tell her... SATAN SATAN SATAN SATAN SATAN!!quote:Op donderdag 6 mei 2010 23:47 schreef Dribbel_ het volgende:
Je kan beter spijt hebben dat je iets gedaan hebt dan spijt hebben dat je iets niet gedaan hebt
Als ik het "doelwit" was en ik het net zo zou voelen als TS dan zou ik wel meer geven dan een kop koffiequote:Op dinsdag 11 mei 2010 14:30 schreef Nexie het volgende:
Oh dit is leuk, tvp!
Ik zou zoiets wel kunnen waarderen (mits niet te stalkerig) en TS zou dan ook een kop koffie van me krijgen
Ja, en die jongen blijkt ook nog een mr. Big te zijn met heel veel geld en een penthouse en een inloopkast speciaal voor TS. Oh ja, en toevallig is hij ook nog vrijgezel, wat een geluk maar weer...quote:Op vrijdag 7 mei 2010 20:56 schreef BananaCoconutFrappuccino het volgende:
'Film-momenten' bestaan echt nog wel! Ze zijn er niet vaak, maar ze zijn er wel
Rustig aan beginnen hè, het is dan tenslotte een vrouw die ik misschien een uurtje heb gesproken. Voor hetzelfde geld heeft ze rare bedoelingenquote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:23 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Als ik het "doelwit" was en ik het net zo zou voelen als TS dan zou ik wel meer geven dan een kop koffie
"Father, what is regret?quote:Op dinsdag 11 mei 2010 16:56 schreef goofy_goober het volgende:
[..]
And by the way, if you see your mom this weekend, would you be sure and tell her... SATAN SATAN SATAN SATAN SATAN!!
Sorry, alleen Orbital-fans zullen de grap snappen.
quote:Op donderdag 6 mei 2010 23:29 schreef Metalfrost het volgende:
Als je gelooft in 'liefde op het eerste gezicht', waarom niet? Alle remmen los.
Dat is wel nice, met je moeder erbij en alles. Ik zou het niet durvenquote:Op dinsdag 11 mei 2010 20:42 schreef VeerEli het volgende:
Tvp, hoop echt dat je een (leuke) reactie krijgt.![]()
Ik heb eens een jongen ook op een hele grappige manier leren kennen.
Stonden beide in de file vlakbij Groningen, en beetje oogcontacten enzo.
Tot de file dus weer begon te rijden en dan haalde wij hem in, dan hij ons weer.
Op een gegeven moment zag ik dat hij me een briefje wou gevenMaar ik kon er niet bij.
Uiteindelijk via de andere kant (waar mijn moeder zat) gewoon met 90 km op de snelweg nog geen meter tussen de auto's dat briefje aan mijn moeder gegeven, die greep hem wild beet hahaha maar we hadden hem wel. Stond zijn telefoonnummer op. Heb hem nog wel gesmst en uiteindelijk ook op msn gehad enzo maar is nooit een ontmoeting uitgekomen. Maar het was wél een hele grappige ervaring.
Hahaha mijn moeder vond het zelf ook gewoon grappig dat hij zoveel moeite deedquote:Op dinsdag 11 mei 2010 21:19 schreef Nexie het volgende:
[..]
Dat is wel nice, met je moeder erbij en alles. Ik zou het niet durven
Naast dat ik wil weten hoe dit af loopt ben ik ook wel erg nieuwsgierig naar jouw verhaal! So please do tell...quote:Op vrijdag 7 mei 2010 11:04 schreef NowOrNextLive het volgende:
Hoi Evienne, voor jouw heb ik een username aangemaakt om te kunnen reageren.
Neem het advies van andere hier over en gewoon doen! Ik zit nu ook in een soortgelijke situatie.
[..]
Jouw bericht over spijt kunnen krijgen kan zeker zo zijn...
In een enkel geval kom je iemand in je leven tegen, die een geweldige indruk op je maakt dat je denkt we zijn elkaar niet voor niets tegen gekomen (op eens geldt "toeval bestaat niet") kan je nagaan dat ik dat als man zeg.
Dus probeer via die broer contact zoeken (echt doen!)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |