Dat dus ^^^quote:
Prutserquote:Op donderdag 6 mei 2010 23:28 schreef Socios het volgende:
Mooie verhalen dit.
Keertje een geweldige treinreis beleefd met een leuk meisje van Leeuwarden naar Utrecht Centraal station. Daar moesten we allebei overstappen op een andere trein...
Dit is al ruim 7 jaar geleden en moet er soms (zoals nu) nog steeds aan denken. Twee uur lang prachtige gesprekken gehad en ineens was ze weg. Geen gegevens, niets...
MAAK ER WERK VAN, TS
Dit probeer ik ook echt te denken, iets in de trend van 'wat heb ik te verliezen?'.quote:Op donderdag 6 mei 2010 23:47 schreef Dribbel_ het volgende:
Je kan beter spijt hebben dat je iets gedaan hebt dan spijt hebben dat je iets niet gedaan hebt
Het mooie is dat er niks te verliezen is, dus gewoon doen de volgende keerquote:Op donderdag 6 mei 2010 23:53 schreef FBreijer het volgende:
[..]
Dit probeer ik ook echt te denken, iets in de trend van 'wat heb ik te verliezen?'.
Next time....
Dát heb ik dus ook al geregeld gehad.... en wil ik dit keer voorkomen.quote:Op donderdag 6 mei 2010 23:45 schreef FBreijer het volgende:
Ik ben er op zulk soort momenten altijd veel te verlegen voor.![]()
Later denk ik altijd: 'you stupid idiot! weer een kans verspild'
quote:Op donderdag 6 mei 2010 23:45 schreef FBreijer het volgende:
Ik ben er op zulk soort momenten altijd veel te verlegen voor.![]()
Later denk ik altijd: 'you stupid idiot! weer een kans verspild'
Thanks! Ervaringen die je wil delen?quote:
Is dat niet eng, stalkerig zeg maar?quote:Op vrijdag 7 mei 2010 00:26 schreef Logical het volgende:
Wie stelt het immers nu niet op prijs dat iemand moeite voor 'm doet
Nee, niet echt. Maar vind het wel een aandoenlijk/lief topic.quote:
Ik heb alleen maar de ervaring dat ik zo'n bijzondere ontmoeting had en er vervolgens geen fuck meer mee deed, waardoor het nu geen goed verhaal is. Damn me en mijn nietsdoenerij! Respect TS, ik duim op een goede afloop!quote:Op vrijdag 7 mei 2010 00:28 schreef Evienne het volgende:
[..]
Is dat niet eng, stalkerig zeg maar?
Of hangt dat er weer van af hoe knap of interessant je bent?
Het mailtje is verstuurd in ieder geval. Ik hou jullie op de hoogte, maar vertel me ondertussen over jullie ontmoetingen met bijzondere mensen? Please?
Als je het subtiel doet niet.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 00:28 schreef Evienne het volgende:
Is dat niet eng, stalkerig zeg maar?
Of hangt dat er weer van af hoe knap of interessant je bent?
Het zegt eigenlijk genoeg dat je je de ontmoeting nog zo goed kan herinneren, heeft dan toch een behoorlijke indruk achter gelaten. Zit je er nog mee dat je niet bent omgedraaid? Of is het meer zo'n onderbuikgevoel, 'wat als...?' Je noemt hem 'de ware' maar het had net zo goed rampzalig af kunnen lopen als het wél tot een relatie was gekomen... maar misschien...? Ik vind het echt enorm interessante materie, ineens.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 00:39 schreef ShadyLane het volgende:
Ik heb het een paar jaar terug gehad toen ik na het skaten m'n schoenen weer aan aan het trekken was bij m'n fiets. Lang en leuk gesprek gehad met iemand die op het punt stond daar te gaan hardlopen. Toen ik uiteindelijk wegfietste en hij ging hardlopen dacht ik na een meter of vijftig: "wow, wat een gaaf gesprek eigenlijk en wat een leuke man" en keek om. En hij bleek toen ook om aan het kijken te zijn. Maar toch fietste ik verder. Tja. Het was vast de ware, want ik ben echt bizar onaantrekkelijk als ik stikbezweet en zonder make-up terugkom van het skaten en toch leek ie me leuk te vinden
.
Ben wel benieuwd naar het vervolg van dit verhaal, dus tvp.
Ik denk dat hij wel weet hoe ik hem heb gevonden, als ie zo snugger is als ik 'm in heb geschatquote:Op vrijdag 7 mei 2010 00:35 schreef Logical het volgende:
[..]
Als je het subtiel doet niet.
(of als ie aangeeft dat het eenmalig was, het er d'r gewoon bij laten natuurlijk
Mail die broer gewoon dat je uit toeval z'n broer hebt ontmoet en nu graag verder met hem in contact zou willen komen. Helaas heb je z'n mail adres niet en je zou het op prijs stellen als z'n broer jou terug zou willen mailen.
Groetjes,
Het bushaltemeisje, Evienne
Op die manier leg je de bal bij hem en je ziet wel of hij wel of niet reageert.
(en ik zou er d'r persoonlijk niet over beginnen hoe je nu precies aan dat mailadres gekomen bent)
Anders lees je het topic even.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 01:11 schreef Schenkstroop het volgende:
Heb je een naam, achternaam, wete je naar welke plaats hij ging?
Das toch makkelijk? En dan hyves enzo checken..
Aah, ok, en inderdaad, welbeschouwd is het vaak een kort moment van saamhorigheid.... Mensen bestaan uit zoveel facetten dat zo'n korte ontmoeting nergens garant voor hoeft te staan. Toch... De dingen die hij mee had gemaakt, en ik ook, zijn geen dingen die iedereen overkomen, ik heb natuurlijk meer contact gevonden met potentieel interessante mensen, maar dit was waaay beyond all that. Ik denk dat het wel de moeite waard is te onderzoeken.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 01:08 schreef ShadyLane het volgende:
Haha, nee, ik dacht eraan terug toen ik dit topic las, had er al tijden niet meer aan gedacht en nuchter gezien weet je natuurlijk ook wel dat je wel meer ontmoetingen hebt gehad die zo leuk begonnen en dat je na korte tijd toch totaal niet bij elkaar bleek te passen. Het is mogelijk dat het met deze man wel langere tijd was blijven klikken maar ik denk dat iedereen wel met meerdere mensen kan klikken en dat het dus geen wereldramp is als je er een keer eentje laat lopen. Dat neemt niet weg dat ik het toejuich dat jij wel actie hebt ondernomen. Want je weet inderdaad anders nooit 'wat als'.
Oh noesquote:En eh, het kan natuurlijk dat die broer zijn mail maar eens per week leest, of op vakantie is ofzo he.
Wacht eerst nu maar even af johquote:Op vrijdag 7 mei 2010 01:05 schreef Evienne het volgende:
Stel dat het mailadres wat ik vond niet meer gebruikt wordt, kan ik wellicht nog justitiële archieven in duiken. Dat gaat te ver, toch? Zo ja, wat kan ik dan nog doen?
Sorry, maar het wil me echt niet met rust laten
OMGquote:Op vrijdag 7 mei 2010 02:02 schreef MOD het volgende:
Lache!
Een keer tijdens de terugreis van een festival ben ik in gesprek geraakt met een heel leuk meisje. Wij waren helemaal verpaupert en naar de klote en zij was bloedmooi en zwaar spraakzaam en kwam gewoon bij ons chillen. Heel de reis mee gepraat en was hardstikke gezellig.
Een van mijn kornuiten moest bellen maar had geen telefoon bij of wat dan ook, mocht ie de telefoon van die meid gebruiken. Eenmaal waren de twee heren uitgestapt en was ik alleen met de dame tot nog een stuk. Was echt leuk, maar toen stapte ze uit.
We keken elkaar nog aan zo van "nou, dit is het dan......." met beide zo een houding van "uh.. hand? hug? zoen?" maar het bleef bij een hand. Ongemakkelijk liep ze weg en de deuren sloten. Pas op dat moment voelde ik me de grootste looser omdat k haar telefoonnummer niet had gevraagd.
Ik lopen mijmeren de hele dag, ze zei waar ze heen ging en dat was relatief dicht in de buurt, alleen ga je haar ook tegen komen? Dus ik had al een heel plan om die paar dorpen rond te fietsen of ik haar tegen zou komen, maar toch maar niet gedaan.
Aangezien die kerel met haar telefoon had gebeld moest ik hem zien te vinden. Maar ik kende heel die gast alleen van het festival en verder niks. Dus ik, via een vriend van mij, de vriend van die kerel die met haar telefoon gebeld had, zijn telefoonnummer gevraagd, om te vragen aan die persoon wie hij met haar telefoon gebeld had, met welk nummer er gebeld was.
Nou een hele rompslomp. Ik heb na een halve dag een telefoonnummer gekregen en natuurlijk gesmst en alles. Maar geen reactie. Vet bummer.
Maar ja.. Het smsje waar ook het telefoonnummer van dat meisje in zou staan, werd afgesloten met "het was inderdaad een heel leuk meisje ja"
Ofwel, ik ben geownd en heb slijmerige smsjes gestuurd naar de pa van een van die gasten. Of zo.
Uiteindelijk had het toch geen reet uitgemaakt, dat meisje kwam net van parijs om door te gaan naar een dorp in zeeland waarna ze na twee dagen terug zou vliegen naar Chicago. Ik heb zelfs op facebook nog elk meisje met de naam Emely opgezocht in Chicago met de zelfde leeftijd om haar te kunnen achterhalen. Geen succes.
Mijn enige hoop is nog dat ik haar tegen kom op Lowlands, aangezien ze daar naar toe zou gaan komende zomer als ze hier heen zou komen..
Ik heb geen kaartje
Jouw bericht over spijt kunnen krijgen kan zeker zo zijn...quote:Dit is volgens mij zo'n moment waarvan ik, als ik niks doe, over 20 jaar nog spijt van ga hebben.
Vandaarquote:Op vrijdag 7 mei 2010 13:31 schreef IceBeach het volgende:
Ik zou er alleen later nog achteraan gaan als het een gezellige kerel is met gemeenschappelijke interesses. Bij vrouwen kom je toch altijd over als een stalker.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |