Het staat in het huidige verkiezingsprogramma voor de kamer. De inkt is net droogquote:Op woensdag 5 mei 2010 13:28 schreef Alecks het volgende:
[..]
De gemeenteraadsverkiezingen waren 3 maart jl.
Ah, mijn excuses. Ik moet toegeven dat ik me niet zo verdiept heb in het programma van de PVV.quote:Op woensdag 5 mei 2010 17:31 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Het staat in het huidige verkiezingsprogramma voor de kamer. De inkt is net droogDie verkiezingen zijn nog niet geweest.
Cordon Sanitaire, dus tochquote:Op woensdag 5 mei 2010 18:11 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Die reactie van De Roon ook"Ja, we hebben geen uitnodiging gekregen en iedereen zei, dat we die zouden krijgen, dus zijn we maar niet gekomen." Ze wisten natuurlijk ook niet meer wanneer het ook alweer was. En even een paar dagen van te voren bij de gemeente vragen, waar de uitnodiging blijft is natuurlijk ook iets te ver doorgedacht mijnerzijds
Het is natuurlijk superkneuzig allemaal en ik wil het ook niet voor de PVV opnemen, maar de organisatie had ook even kunnen bellen toen ze geen reactie op hun uitnodiging kregen. Alles baseren op één mailtje is als organisatie van zoiets belangrijks ook niet echt superprofessioneel ofzo.quote:Op woensdag 5 mei 2010 18:11 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Die reactie van De Roon ook"Ja, we hebben geen uitnodiging gekregen en iedereen zei, dat we die zouden krijgen, dus zijn we maar niet gekomen." Ze wisten natuurlijk ook niet meer wanneer het ook alweer was. En even een paar dagen van te voren bij de gemeente vragen, waar de uitnodiging blijft is natuurlijk ook iets te ver doorgedacht mijnerzijds
Jemig, stem je pvv of zoquote:Op woensdag 5 mei 2010 18:16 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het is natuurlijk superkneuzig allemaal en ik wil het ook niet voor de PVV opnemen, maar de organisatie had ook even kunnen bellen toen ze geen reactie op hun uitnodiging kregen. Alles baseren op één mailtje is als organisatie van zoiets belangrijks ook niet echt superprofessioneel ofzo.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 5 mei 2010 18:32 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Poeh poeh. Ja, alles baseren op een mailtje is echt gekkenwerk. Ik bedoel; 4 mei is nou eenmaal een datum die je snel vergeet. Idiote PVV'er
Nou... het helpt wel kennelijk.quote:Op woensdag 5 mei 2010 18:43 schreef Morthill het volgende:
[..]ja de organisatie treft natuurlijk 0,0 blaam dat ze niet even checken of de uitnodiging is aangekomen. Kom op zeg, je hoeft echt niet pro-PVV te zijn om door te hebben dat dat gewoon geen goede manier van werken is.
Inderdaad. Ik kan me de verwarring best voorstellen als je de mail niet gezien hebt, zeker bij een partij die nog niet helemaal ingewerkt is in de plaatselijke politiek. Ik ben verre van een PVV-stemmer, maar ik vond dit bericht vanmorgen wel erg stemmingmakend.quote:Op woensdag 5 mei 2010 18:16 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het is natuurlijk superkneuzig allemaal en ik wil het ook niet voor de PVV opnemen, maar de organisatie had ook even kunnen bellen toen ze geen reactie op hun uitnodiging kregen. Alles baseren op één mailtje is als organisatie van zoiets belangrijks ook niet echt superprofessioneel ofzo.
Blijkbaar is het zelfs nodig. Mensen vinden het veel leuker om weer te kunnen bashen, zonder naar beide kanten van het verhaal te kijken. Organisatie hoort gewoon daar achteraan te gaan en ja, de PVV kan zelf ook wat moeite doen.quote:
Op zich.quote:Op woensdag 5 mei 2010 19:00 schreef Morthill het volgende:
Organisatie hoort gewoon daar achteraan te gaan
quote:Op woensdag 5 mei 2010 14:20 schreef Dichtpiet. het volgende:
ik kan me niet voorstellen dat zoiets aan een complete gemeenteraadsfractie voorbij gaat ...
Waarom zou dat niet waar kunnen zijn?quote:De PVV laat via fractievoorzitter Raymond de Roon weten geen uitnodiging van het comité te hebben ontvangen. "We zouden per mail gevraagd zijn te komen. Ik ben tot 3 februari teruggegaan in onze mailbox, maar ik heb niets kunnen vinden. Het spreekt voor zich dat we er anders bij waren geweest als we die invitatie hadden aangetroffen", aldus De Roon. Hij gaat niet in op de vraag of de PVV zelf initiatief had kunnen nemen om acte de présence te geven bij de dodenherdenking.
Lees de reactie boven die van jou. Ik kijk er niet vreemd van op dat ze niet eens een mail hebben gehad met een uitnodiging.quote:Op woensdag 5 mei 2010 21:57 schreef msnk het volgende:
Ik vind het wel vreemd dat juist de PVV er niet bij aanwezig was eigenlijk, gezien hun politieke agenda m.b.t. de Joodse zaak.
Tja en na 64 eerdere herdenkingen is het natuurlijk erg vreemd om uit jezelf te bedenken dat je als partij in de Raad op de herdenking verwacht wordt. Het is tenslotte een erg korte traditie....quote:Op woensdag 5 mei 2010 22:14 schreef paddy het volgende:
[..]
Lees de reactie boven die van jou. Ik kijk er niet vreemd van op dat ze niet eens een mail hebben gehad met een uitnodiging.
Ik denk werkelijk dat ze daar wel heen zouden willen gaan. Dit is het moment van Nationalisme. Misschien hadden ze het moeten vragen, maar hebben ze dus niet gedaan. Wanneer ze misschien hoorden dat anderen wel een uitnodiging kregen maar hun niet, zouden ze dit als "niet welkom" kunnen ervaren?(zou zomaar kunnen) Ze zitten niet in het college hoor.quote:Op woensdag 5 mei 2010 22:18 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Tja en na 64 eerdere herdenkingen is het natuurlijk erg vreemd om uit jezelf te bedenken dat je als partij in de Raad op de herdenking verwacht wordt. Het is tenslotte een erg korte traditie....
Omdat het gewoon gelul is. In elke gemeente worden dodenherdenkingen gehouden. En altijd komen de gemeenteraadsfractiesopdagen.quote:Op woensdag 5 mei 2010 21:47 schreef paddy het volgende:
[..]
[..]
Waarom zou dat niet waar kunnen zijn?
Misschien ga je dan gewoon naar de herdenking.? Het is niet zo dat het een besloten feest is.quote:Op woensdag 5 mei 2010 22:23 schreef paddy het volgende:
[..]
Ik denk werkelijk dat ze daar wel heen zouden willen gaan. Dit is het moment van Nationalisme. Misschien hadden ze het moeten vragen, maar hebben ze dus niet gedaan. Wanneer ze misschien hoorden dat anderen wel een uitnodiging kregen maar hun niet, zouden ze dit als "niet welkom" kunnen ervaren?(zou zomaar kunnen) Ze zitten niet in het college hoor.
Misschien hebben ze er problemen mee dat ook andere doden worden herdacht. Er zijn natuurlijk ook Noord-Afrikanen gesneuveld in de oorlog.quote:Op woensdag 5 mei 2010 21:57 schreef msnk het volgende:
Ik vind het wel vreemd dat juist de PVV er niet bij aanwezig was eigenlijk, gezien hun politieke agenda m.b.t. de Joodse zaak.
quote:
Blijkbaar. Ik heb geen idee hoe dit altijd ging. Kan me ook niet herinneren dat alle partijen aanwezig waren van een stad. Kan me wel herinneren dat het college aanwezig was in Groningen. En daar zit de PVV niet bij in Almerequote:De PVV laat via fractievoorzitter Raymond de Roon weten geen uitnodiging van het comité te hebben ontvangen. "We zouden per mail gevraagd zijn te komen. Ik ben tot 3 februari teruggegaan in onze mailbox, maar ik heb niets kunnen vinden. Het spreekt voor zich dat we er anders bij waren geweest als we die invitatie hadden aangetroffen", aldus De Roon. Hij gaat niet in op de vraag of de PVV zelf initiatief had kunnen nemen om acte de présence te geven bij de dodenherdenking.
Tja....quote:Hij gaat niet in op de vraag of de PVV zelf initiatief had kunnen nemen om acte de présence te geven bij de dodenherdenking.
Of gewoon uitnodigenquote:Op donderdag 6 mei 2010 10:19 schreef Dichtpiet. het volgende:
M.a.w.: voortaan om een ontvangst- en leesbevestiging vragen bij PVV'ers
Ik weet niet. Ik ga ook nooit ergens naartoe als ik geen uitnodiging krijg hoor. Lijkt me logisch dat je voor zoiets belangrijks uitgenodigd wordt.quote:Op donderdag 6 mei 2010 16:44 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
Ga er dan gewoon uit je zelf heen.
Het gaat om een 4 mei herdenking niet om een bruiloft.quote:Op donderdag 6 mei 2010 16:45 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Ik weet niet. Ik ga ook nooit ergens naartoe als ik geen uitnodiging krijg hoor. Lijkt me logisch dat je voor zoiets belangrijks uitgenodigd wordt.
Dan nog. Hoe moet een nieuwe partij dat allemaal weten?quote:Op donderdag 6 mei 2010 16:49 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
Het gaat om een 4 mei herdenking niet om een bruiloft.
Algemene ontwikkeling.quote:Op donderdag 6 mei 2010 16:53 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Dan nog. Hoe moet een nieuwe partij dat allemaal weten?
Als je je ook maar 3 seconden in de lokale politiek verdiept hebt voor je je naam op de kieslijst liet zetten dan is het niet echt vreemd dat je weet dat iedere partij in die plaats een krans legt op 4 mei.quote:Op donderdag 6 mei 2010 16:53 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Dan nog. Hoe moet een nieuwe partij dat allemaal weten?
Als de raadsleden van de PVV dat niet weten, geeft dat alleen maar aan hoeveel belangstelling ze in het verleden voor de gemeentepolitiek hebben getoond. Namelijk 0,0. Elk jaar besteedt elk plaatselijk sufferdje uitgebreid aandacht aan die herdenking.quote:Op donderdag 6 mei 2010 16:53 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Dan nog. Hoe moet een nieuwe partij dat allemaal weten?
Kan me ook niet voorstellen dat mensen uit Almere die in de fractie zitten dit voor het eerst horen.quote:Op donderdag 6 mei 2010 16:55 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Als de raadsleden van de PVV dat niet weten, geeft dat alleen maar aan hoeveel belangstelling ze in het verleden voor de gemeentepolitiek hebben getoond. Namelijk 0,0. Elk jaar besteedt elk plaatselijk sufferdje uitgebreid aandacht aan die herdenking.
quote:Op donderdag 6 mei 2010 16:55 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Als de raadsleden van de PVV dat niet weten, geeft dat alleen maar aan hoeveel belangstelling ze in het verleden voor de gemeentepolitiek hebben getoond. Namelijk 0,0. Elk jaar besteedt elk plaatselijk sufferdje uitgebreid aandacht aan die herdenking.
zoals voor de strijd tegen het (nationaal) socialisme bvquote:Op woensdag 5 mei 2010 12:36 schreef Gulo het volgende:
Los van het feit dat ik een enorme hekel aan de PVV heb, en daarom dit soort negatieve berichtgeving rondom die partij wel prima vind, slaat het eigenlijk nergens op.
Als de PVV niet gekomen is omdat ze dodenherdenking geen politieke aangelegenheid vinden, hebben ze groot gelijk.
Juist degenen die de dodenherdenking wil politiseren, cq mensen die de dodenherdenking instrumentaliseren voor hun eigen belang, zijn walgelijk.
Dit is serieus scoren ten koste van overledenen.
Denk daar maar eens over na.
de Hollandersquote:Op donderdag 6 mei 2010 17:16 schreef Pool het volgende:
Wie hebben Almere destijds eigenlijk bevrijd?
Ben je nu serieus?quote:Op donderdag 6 mei 2010 17:16 schreef Pool het volgende:
Wie hebben Almere destijds eigenlijk bevrijd?
Op de dag na de gemeenteraadsverkiezingen las ik in de Telegraaf dat de nieuwbakken PVV-raadsleden niet eens wisten dat ze de eed af moesten leggen. Dan heb je mijns inziens wel verrekte weinig kaas gegeten van (lokale) politiek.quote:Op donderdag 6 mei 2010 16:55 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als je je ook maar 3 seconden in de lokale politiek verdiept hebt voor je je naam op de kieslijst liet zetten dan is het niet echt vreemd dat je weet dat iedere partij in die plaats een krans legt op 4 mei.
De politiek in willen en dat niet weten in je eigen woonplaats is net zo debiel als in de tweede kamer gaan zitten en claimen dat je niet wist dat je via de voorzitter van de kamer moet spreken.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |