CP fijn dat je je goed voelt, en vermoeidheid hoort er inderdaad een beetje bij, succes!
Son, ik ben 3 weken geleden naar de vk geweest en moet vandaag weer. Ik weet niet vanaf wanneer ik elke 2 weken moet.
Belabberd geslapen vannacht. Gisteravond van ellende maar 2 paracetamols genomen, helaas waren die vanochtend om 6 uur uitgewerkt... Ik heb het idee dat de fysio met die massage meer heeft losgemaakt dan de bedoeling was. Ik heb nu continu het idee dat ik "uit elkaar val", en kon vannacht dus geen houding vinden die geen pijn deed. Jullie nog een idee? Zal het vanmiddag even vragen aan de vk, misschien dat zij nog iets weet.
Vanmiddag weer lekker hartje luisteren

. Verder heb ik ongeveer 10 vragen te stellen aan de vk, dus ik hoop dat ze tijd genoeg heeft voor ons. Manlief gaat weer mee

.
Ik heb vanochtend urine op kweek laten zetten, ze zullen volgende week maandag de uitslag hebben. Ik ben benieuwd of er iets uit komt! Mijn huisarts zet alleen iets op kweek als ze wel iets vinden met zo'n staafje maar ze er niet zeker van zijn. Bizar, had toch echt begrepen van de vk dat ze 40% van de blaasontstekingen niet vinden met zo'n staafje. Nou ja, huisarts zal er wel verstand van hebben, meer dan ik in ieder geval!