Wat is er niet waar aan dan? Men doet net of de olie-industrie in de basis iets slechts is. Ja er zitten graaiers en ja er worden regels aan de laars gelapt. Maar we zijn er ook afhankelijk van.quote:Op woensdag 26 mei 2010 13:32 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Wat een ongepaste kutopmerking in dit topic
Nee we worden onder druk afhankelijk gehouden. Alle manieren om op andere manier aan energie te komen wordt onderdrukt.quote:Op woensdag 26 mei 2010 13:33 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Wat is er niet waar aan dan? Men doet net of de olie-industrie in de basis iets slechts is. Ja er zitten graaiers en ja er worden regels aan de laars gelapt. Maar we zijn er ook afhankelijk van.
Nogmaals, zonder olie als grondstof zou je ook geen computer hebben nu. Ik ook niet.quote:Op woensdag 26 mei 2010 13:37 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Nee we worden onder druk afhankelijk gehouden. Alle manieren om op andere manier aan energie te komen wordt onderdrukt.
Nogmaals:quote:Op woensdag 26 mei 2010 13:33 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Wat is er niet waar aan dan? Men doet net of de olie-industrie in de basis iets slechts is. Ja er zitten graaiers en ja er worden regels aan de laars gelapt. Maar we zijn er ook afhankelijk van.
Hennep zou een goede vervanger zijn van plastic e.d.quote:Op woensdag 26 mei 2010 13:38 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Nogmaals, zonder olie als grondstof zou je ook geen computer hebben nu. Ik ook niet.
uhh hoe bedoel je dat? ~125 jaar geleden wisten we niet eens van het bestaan van het goedje.quote:Op woensdag 26 mei 2010 13:41 schreef todaviamoonbathing het volgende:
[..]
Nogmaals:
Zonder olie bestonden wij niet.
vind je dat positief?quote:Het enige positieve aan de BP-olie lek...is dat de olie sneller op is. That`s it..de manier waarop is k*tzooi.
We hebben nog veel jaar te gaan hoor.
Als we naar de grafiek kijken en de trend doorzetten van net vóór de industrieele revolutie zouden we met veel minder mensen zijn. Toen alle gigavelden (rond 1900) gevonden werden is de populatie explosief gestegen, en dat doet hij nog steeds, puur alleen door de olie. Dat bedoel ik.quote:Op woensdag 26 mei 2010 14:00 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
uhh hoe bedoel je dat? ~125 jaar geleden wisten we niet eens van het bestaan van het goedje.
Bespottelijk niet die groei. Ondanks al die doden van oorlogen, (ingespoten en aangepraate) ziektes, hongersnoden, pechongelukken en hoge babysterfte blijft de populatie groeien. En ondanks het afname van vruchtbaarheid.
Al zijn we nog geen kwart op de biomassa van mieren.
[..]
vind je dat positief?
So tru!quote:Op woensdag 26 mei 2010 12:22 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Dat zou regelrecht naar het topic 'geheime boodschappen in films' kunnen gaan.
Ik zie ff niet wat de boodschap in "Waterworld" dan is. Lang geleden dat ik die film heb gezien. Enlighten mequote:Op woensdag 26 mei 2010 19:42 schreef Resonancer het volgende:
[..]
So tru!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Kijk de film maarquote:Op woensdag 26 mei 2010 20:22 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ik zie ff niet wat de boodschap in "Waterworld" dan is. Lang geleden dat ik die film heb gezien. Enlighten me
Ik heb inmiddels van betrouwbare bron een serie IP's gekregen van bedrijven die zoiets zouden kunnen bewerkstelligen en er bij betrokken zouden zijn.quote:Op woensdag 26 mei 2010 20:55 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Interessant dit: Het zou geen simpel lek zijn maar wellicht een door menselijke activiteit geinitieerde vulkaanuitbarsting. Dat zou betekenen dat dit niet te stoppen is. Tja. Beetje paniekerige video wel.
Melden bij 1-1-2, en zeggen dat je zojuist een moordaanslag op de zee hebt waargenomen?quote:Op donderdag 27 mei 2010 14:31 schreef Redux het volgende:
IP's? IP alsin Internet Protocol?
En wat ga je met die IP's doen?
Niets, ik ontving het bericht in IP's en heb een whois gedaan. Verder niet de intresse om verder onderzoek te doen eigenlijk. Vond het wel een typisch bericht zodoende.quote:Op donderdag 27 mei 2010 14:31 schreef Redux het volgende:
IP's? IP alsin Internet Protocol?
En wat ga je met die IP's doen?
Eeehm, uit betrouwbare bron heb je een serie IP's gekregen. Dat vind ik nogal vaag. Waarom IP's?quote:Op donderdag 27 mei 2010 14:22 schreef Buschetta het volgende:
Ik heb inmiddels van betrouwbare bron een serie IP's gekregen van bedrijven die zoiets zouden kunnen bewerkstelligen en er bij betrokken zouden zijn.
Enige IP die ik nog niet heb kunnen plaatsen is Apple Inc.
Verder is DOD en DOD naval en een microwave wapen producent betrokken volgens die bron.
Dezelfde bron vertelt dat wikileaks in 2 weken iets gaat onthullen wat dit inderdaad kan bevestigen.
TEOTWAWKI.... ja helaas ziet het er naar uit en op het moment dat US naval het overneemt dan worden er nukes gegooid :/
Gelukkig zijn IP adressen ook niet aan te passen dan wel te "vervalsen", dus het zegt nul komma noppes, hoe betrouwbaar de bron dan ook.quote:Op donderdag 27 mei 2010 16:42 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Eeehm, uit betrouwbare bron heb je een serie IP's gekregen. Dat vind ik nogal vaag. Waarom IP's?
En verder snap ik niet dat je hier gewoon zomaar wat flarden informatie post (waar je blijkbaar eigenlijk niet over mag praten, neem ik aan) die je uit betrouwbare bron hebt verkregen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |