Om die bovenste zou ik niet klagen.quote:Op dinsdag 4 mei 2010 19:07 schreef Tabloid het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wat is daar "lekker gek" aan dan?quote:Op dinsdag 4 mei 2010 19:19 schreef ThingFish het volgende:
[ afbeelding ]
't gaat allemaal om het juiste sleutelwoord: verpleegkundige in Google in dit geval
Ik heb stage gedaan in een bejaardentehuisquote:
Dat dus...quote:Op dinsdag 4 mei 2010 20:22 schreef sciter het volgende:
[..]
Ik heb stage gedaan in een bejaardentehuisEn elke schoonmaker/verpleegkundige leek op deze mensen.
Ja, dus? Zij heeft gewoon kort haar omdat het makkelijk is/ze dat leuk vindt staan, niet omdat ze lekker gek wil zijn. Voor de rest ziet ze er ook heel normaal uit, dus ik snap het niet helemaal.quote:Op dinsdag 4 mei 2010 20:22 schreef sciter het volgende:
[..]
Ik heb stage gedaan in een bejaardentehuisEn elke schoonmaker/verpleegkundige leek op deze mensen.
Is zij nog vrij?quote:
Veeg me op.quote:
quote:
Reactie:quote:sommige mensen huigelen aan een stuk door niet tegeloven zeg pffffffff:blablabla: :blablabla: :shouting: :shouting: :wtf: :wtf: MAAR GOED IK WEET WIE MIJN VRINDEN ZIJN EN DE REST BOEIT ME NIET ZO VEEL hahahahahahaha leef mijn leventje lekker met mijn echte vrienden en familliie en met mijn kinderen en mijn GROTE LIEVDE JAN @ THUIS BIJ MIJN KIDS EN VENTJE
quote:en zo is het maar net :lol:
moniek je hebt weer eens de juiste woorden gezecht
1-0 voor jou whahahaha:cheer:
schijt aan de overheid schijt aan iedereen
Hier zitten wel toppers tussen:quote:Op woensdag 5 mei 2010 00:42 schreef Pulzzar het volgende:
Ik zoek me rot naar die standaard vrouw van middelbare leeftijd met een 'kort pittig' kapsel. Op straat zie je ze overal, maar ze zijn goed verstopt op internet.
Zou eigenlijk andersom moeten wezen
That bitch got no Forehead but a Fivehead!quote:Op zondag 2 mei 2010 23:20 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Waar halen jullie deze foto's toch vandaan
Dat moet wel een homo zijn of een jaloerse kapster: een echte hetero zou nooit iemand een kort pittig vlot kapsel aanmeten.quote:Op woensdag 5 mei 2010 01:27 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Nu wil ik toch weten wie er achter die yes-haarlijn terreur zit
Toen ik er langs scrollde dacht ik dat het Jan Smit was.quote:Op woensdag 5 mei 2010 10:06 schreef sensimilia het volgende:
mevrouw Jeannet Bruyn doet ''lekker gek'' met haar geverfde korte kapsel (misschien vind ze nou toch eindelijk een man)
[ afbeelding ]
en kijk haar vrolijke gezicht nou toch
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |