Ik ga waarschijjnlijk naar de dutch comicon.quote:Op woensdag 25 juni 2014 20:20 schreef Breuls het volgende:
Nu dit topic weer wat beweging heeft; gaan jullie wel eens langs comic-gerelateerde conventies? De Comic-Cons en dergelijke. Hoewel daar natuurlijk veel aandacht is voor andere media (zeker in San Diego) zijn comics daar nog steeds erg leuk vertegenwoordigd.
Hoe was die? Wat was er allemaal te doen/zien?quote:Op woensdag 25 juni 2014 21:06 schreef Dr.Mikey het volgende:
Tevens ben ik twee jaar geleden naar een comic beurs in België geweest.
Veel standjes met lui die dingen wilde verkopen.quote:Op woensdag 25 juni 2014 21:09 schreef Breuls het volgende:
[..]
Hoe was die? Wat was er allemaal te doen/zien?
Ik houd sowieso al niet van losse comics, dus een comicstore die zich daarop richt mis ik niet zo. Ik heb liever de collected editions. Daar zijn wel meerdere stripwinkels voor. Maar niet echt in Zwolle waar ik woon. Daarnaast richt de grote markt (als je daar al van kan spreken) zich voornamelijk op Marvel en ik ben toch een echte DC-fan. Ik bestel ze gewoon via internet. Heb inmiddels al een paar planken vol.quote:Op woensdag 25 juni 2014 20:44 schreef HalfGod het volgende:
Ik torrent zeZijn er uberhaupt stripwinkels in Nederland?
Ook een beetje van alles dus. Da's wel leuk.quote:Op woensdag 25 juni 2014 21:20 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Veel standjes met lui die dingen wilde verkopen.
Al waren er wel tekenaars en wat acteurs van True Blood en Got ook werd er een preview van de walking dead gedraaid.
Gek volk? Is dat niet juist heel leuk om te zien?quote:Helaas was het wel een mixed beurs met Manga dus er liep veel gek volk rond.
Jawel er liepen ook professionele cosplay mensen rond dat was wel gaaf.quote:Op woensdag 25 juni 2014 21:57 schreef Breuls het volgende:
[..]
Ook een beetje van alles dus. Da's wel leuk.
[..]
Gek volk? Is dat niet juist heel leuk om te zien?
Zien? Heb een comic shelf fetish.quote:Op woensdag 25 juni 2014 21:40 schreef Young_David het volgende:
e stripwinkels voor. Maar niet echt in Zwolle waar ik woon. Daarnaast richt de grote markt (als je daar al van kan spreken) zich voornamelijk op Marvel en ik ben toch een echte DC-fan. Ik bestel ze gewoon via internet. Heb inmiddels al een paar planken vol.
Ik las ergens dat het idee is dat het reguliere universum en de Ultimates worden gecombineerd cq. vervangen door een nieuw universum met de naam Battleworld. Daarmee heeft Marvel een soort eigen New 52. Maar ik volg Marvel niet echt, dus ik weet er ook weer het fijne niet van.quote:Op donderdag 22 januari 2015 16:43 schreef SaintOfKillers het volgende:
Wat zou Marvel van plan zijn met die Secret Wars?
Sommigen suggereren dat ze verschillende realiteiten gaan creëren en de figuren waar ze geen filmrechten meer voor hebben, allemaal elders en dus in hun eigen wereldje gaan dumpen. Ik hoop dat dit niet het geval is.
Ik ga meer voor de theorie dat ze populaire personages uit andere timelines in hun 616 gaan dumpen. Miles Morales, Spider-Gwen en zo. Ook meteen even een nieuwe Wolverine importeren, zodat ze kunnen zeggen dat de "echte" toch wel dood is gebleven. En als een bestaand personage een coolere versie heeft, dan daagt die plots op in de nieuwe, centrale wereldje.
Je bedoelt 'strips'?quote:Op dinsdag 3 februari 2015 04:58 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Zijn er hier ook mensen die Nederlandse comics lezen?
Ik volg Marvel al een tijdje niet meer, nadat ze eigenlijk geen boeiende series meer hadden.quote:Op donderdag 22 januari 2015 16:43 schreef SaintOfKillers het volgende:
Wat zou Marvel van plan zijn met die Secret Wars?
Sommigen suggereren dat ze verschillende realiteiten gaan creëren en de figuren waar ze geen filmrechten meer voor hebben, allemaal elders en dus in hun eigen wereldje gaan dumpen. Ik hoop dat dit niet het geval is.
Ik ga meer voor de theorie dat ze populaire personages uit andere timelines in hun 616 gaan dumpen. Miles Morales, Spider-Gwen en zo. Ook meteen even een nieuwe Wolverine importeren, zodat ze kunnen zeggen dat de "echte" toch wel dood is gebleven. En als een bestaand personage een coolere versie heeft, dan daagt die plots op in de nieuwe, centrale wereldje.
mja, met dank aan Hollywood (en het gedoe met filmrechten)quote:Op dinsdag 3 februari 2015 09:21 schreef Dr.Mikey het volgende:
We gaan ten onder als mutants!
Wij als X-men fans worden in de steek gelaten.
Ze veranderen mutants in inhumans Marvel geeft niks om X-Men fans.
Dat is een beetje een samenvatting van wat ik veel zo al lees op X-Men fans.
Meer het kinderachtige gedoe van Marvel.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 09:47 schreef Tokus het volgende:
[..]
mja, met dank aan Hollywood (en het gedoe met filmrechten)
Ben ik het niet helemaal mee eens. Dat ze de Xmen niet brengen in media als games en cartoons is tot daar aan toe maar nu slopen ze het bronmateriaal.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 09:47 schreef Tokus het volgende:
[..]
mja, met dank aan Hollywood (en het gedoe met filmrechten)
de reden dat ze ze Inhumans maken is waarschijnlijk dat ze ze daarna in hun eigen films kunnen gebruiken. Fox heeft namelijk de rechten op de mutants uit het bronmateriaal, en ik gok dat ze nu dus een juridische loophole gevonden hebben.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:17 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Ben ik het niet helemaal mee eens. Dat ze de Xmen niet brengen in media als games en cartoons is tot daar aan toe maar nu slopen ze het bronmateriaal.
Ik snap de reden wel maar je pist wel trouwe fans in het gezicht.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 10:43 schreef Tokus het volgende:
[..]
de reden dat ze ze Inhumans maken is waarschijnlijk dat ze ze daarna in hun eigen films kunnen gebruiken. Fox heeft namelijk de rechten op de mutants uit het bronmateriaal, en ik gok dat ze nu dus een juridische loophole gevonden hebben.
Jepquote:
Ik zat continu te zoeken op stripboek + himalaya/luchtballon etc. maar toen dacht ik, laat ik het wat dichter bij huis zoeken en dan op stripboek + alpen en verrek, gelijk gevondenquote:Ik weet helaas niet welke titel je bedoelt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |