De SGP.quote:Op woensdag 28 april 2010 13:53 schreef -AnneX- het volgende:
dichtst bij PVDA, verst van " staatkundig gereformeerde partij"?wat dat ook wezen mag
Conservatief liberalisme is ook liberalismequote:Op woensdag 28 april 2010 14:06 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
En jij noemt jezelf liberaal?
quote:Op woensdag 28 april 2010 13:54 schreef bioloogje het volgende:
Ik zat het dichtste bij D66 en het verste van de SGPKlopt helemaal.
ik ook, maar als ik er wat dieper op inkijk zit ik daar juist het verst vanaf met de antwoordenquote:
Ik ook zoiets, terwijl ik me toch echt het best met de VVD kan vinden. Als ik de standpunten analyseer daarna, is vooral het verschil dat ik 'mee (on)eens' heb en zij 'helemaal mee (on)eens'. Blijkbaar is het CU gewoon gematigd met alles.quote:Op woensdag 28 april 2010 13:41 schreef Xlarge het volgende:
[ afbeelding ]
Op zijn minst verassend te nomen, ik ben echter nog nooit wezen stemmen
Dit dusquote:
Het wordt dan ook mede ontwikkeld door de Trouw, vroeger nogal een gereformeerd blad. Weet niet hoe het tegenwoordig zit, maar als ik zo kijk dat er toch wel wat mensen bij de CU uitkomen.....quote:Op woensdag 28 april 2010 14:20 schreef gebruikersnaam het volgende:
[..]
ik ook, maar als ik er wat dieper op inkijk zit ik daar juist het verst vanaf met de antwoorden
Ik denk dat dit wel voor meer mensen zal gelden, alleen omdat de beeldvorming rond Trots niet bepaald florissant is zullen ze er weinig vruchten van plukken.quote:
Conclusie: verhuis naar Iran, want met jouw gestoorde visie kun je in Nederland nergens terecht.quote:
Nee, VVD blijkt mijn partij te zijn en dat klopt wel.quote:Op woensdag 28 april 2010 14:52 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Conclusie: verhuis naar Iran, want met jouw gestoorde visie kun je in Nederland nergens terecht.
Overigens gaat die stelling over ouderen die een einde aan hun leven willen maken niet over de gebruikelijke euthanasie bij ondraaglijk lijden (waar ik wel voor ben), maar een soort hulp bij zelfdoding bij een "voltooid leven".quote:Op woensdag 28 april 2010 14:53 schreef Bolkesteijn het volgende:
[ afbeelding ]
Ik zit dus het dichtst bij de VVD. Opvallend is dat ik niet meer in het kwadrant rechtsboven sta, te meer omdat ik voor legalisering van soft-drugs gekozen heb, niet voor hogere straffen ben en ook vind dat iedereen alles mag zeggen, zelfs als dat tot discriminatie leidt. Kennelijk wordt in de test helemaal te niet gedaan doordat ik tegen euthanasie ben en vind dat scholen homoseksuele docenten mogen weigeren (imo is dat juist een zeer progressief standpunt).
Speciale vermelding vind ik overigens D66 waard, die het basispakket voor de ziektekostenverzekering fors in wil krimpen.
quote:Progressieven kenmerken zich over het algemeen door een kosmopolitische en multiculturele houding. Ze hechten veel waarde aan persoonlijke vrijheden, met name op het gebied van ethische vraagstukken als abortus, euthanasie en het homohuwelijk. Progressieven staan tolerant tegenover alternatieve leefstijlen en zijn bij het dilemma 'milieu' versus 'economie' eerder geneigd voor het milieu te kiezen. Conservatieven daarentegen kenmerken zich over het algemeen door een nationale en monoculturele houding. Ze hechten veel waarde aan traditionele waarden en instituties van de samenleving, zoals de kerk, het gezin en het verenigingsleven. Conservatieven geloven in een overheid die krachtig optreedt om de orde en stabiliteit van de maatschappij te waarborgen. Bij het dilemma 'milieu' versus 'economie' zijn conservatieven eerder geneigd voor de economie te kiezen.
Mijn resultaat was vrijwel hetzelfde.quote:Op woensdag 28 april 2010 13:49 schreef waht het volgende:
[ afbeelding ]
Klopt wel. Min of meer tussen de twee partijen waar ik waarschijnlijk op zal stemmen (VVD-D66)
Economisch gezien neigt de PVV behoorlijk naar links met standpunten zoals over de WAO.quote:Op woensdag 28 april 2010 13:50 schreef Ryon het volgende:
De PVV kwam bij uit op links-conservatief. Wilders zit dus bij dezelfde kerk als zijn meest gehate tegenstanders.
Beetje een merkwaardige test.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |