Dramaqueen.quote:Als ik eraan terug denk krijg ik het koud (rillingen), ik word misselijk en mijn hartslag schiet zo omhoog dat ik bijna geen lucht krijg.
Je overdrijft wel een beetje.quote:Op dinsdag 27 april 2010 10:18 schreef Foutje. het volgende:
Ik voelde me eerder al ontzettend onzeker of ik hem wel genoeg bevredig, maar nu het nogal duidelijk is dat dat inderdaad niet zo is, weet ik al helemaal niet meer wat te doen.
quote:
dit dusquote:Op dinsdag 27 april 2010 10:26 schreef Xrtzsck het volgende:
En waarom heb je hem trouwens niet een handje geholpen?
quote:Op dinsdag 27 april 2010 10:18 schreef Foutje. het volgende:
Ik voelde me eerder al ontzettend onzeker of ik hem wel genoeg bevredig, maar nu het nogal duidelijk is dat dat inderdaad niet zo is, weet ik al helemaal niet meer wat te doen. Ik ben lamgeslagen en het janken staat me nader dan het lachen.
quote:Op dinsdag 27 april 2010 10:25 schreef Xrtzsck het volgende:
Je vriendkijkt ook naar porno
wanneer jij niet in de buurt bent
![]()
Dit dus.quote:Op dinsdag 27 april 2010 10:23 schreef Semz0r het volgende:
Dat jouw vriend met zichzelf speelt wil niet zeggen dat jij hem niet genoeg bevredigd hoor.
Als het je echt dwars zit zeg dat dan tegen hem en vraag hem het voortaan even ergens anders te doen.
In een goede relatie is alles bespreekbaar toch
wat maakt dat nou weer uit?quote:Op dinsdag 27 april 2010 10:37 schreef eNGine10 het volgende:
[..]
Dit dus.
Alhoewel ik het wel raar vind om het in bed te doen met je vriendin gewoon langs je.
Jezelf niet zo aanstellen zou een goed begin zijn. Je hebt toch ook sex in dat bed neem ik aan? Of vind je dat ook vies?quote:Op dinsdag 27 april 2010 10:38 schreef Foutje. het volgende:
Blijkbaar ben ik dus zelf het probleem.
Nah goed, ik kan er ook niets aan doen dat ik me zo voel.
En ik wilde er graag meningen over omdat ik dus niet weet hoe ik me behoor te voelen.
Aangezien men hier altijd zo goed weet hoe men zich behoort te voelen dacht ik, ik vraag het hier.![]()
En ik maak dit topic juist zodat ik niet onnodig moeilijk ga doen zonder dat ik weet of dat nodig is oid..
Nogmaals, ik vind het niet schokkend dát hij masturbeert, maar wel dat hij dat doet terwijl ik naast hem lig.
En ik ben ook geschrokken van mijn eigen reactie. Had als ik dit topic zelf had gelezen ook heel elitair "grow up, dramaqueen!" geroepen, maargoed zo voel ik me nu eenmaal en ik weet niet wat ik ermee aan moet.
En dat terwijl het tót aan dat moment nog een vuige fantasie van d'r was hè.quote:Op dinsdag 27 april 2010 10:30 schreef RM-rf het volgende:
Typisch voor vrouwen om gelijk de draai naar "Ik voelde me eerder al ontzettend onzeker of ik hem wel genoeg bevredig" te maken, als hij er zelf een slinger aan geeft ....
dat is schijnbaar echt de vrouwen-variant van de aloude "Everytime you masturbate, God kills a kitten."
Jij zou wel naast de vriend van TS willen liggen masturberen hè?quote:Op dinsdag 27 april 2010 10:40 schreef Schenkstroop het volgende:
Waar mensen zich druk om maken zeg. Wil je een dagje ruilen met mij als dat kon?
Ik stel me niet aan, ik probeer wat aan het probleem in mijn hoofd te doen zodat ik hem niet hoef lastig te vallen hiermee.quote:Op dinsdag 27 april 2010 10:39 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Jezelf niet zo aanstellen zou een goed begin zijn. Je hebt toch ook sex in dat bed neem ik aan? Of vind je dat ook vies?
Er is geen probleem.quote:Op dinsdag 27 april 2010 10:41 schreef Foutje. het volgende:
[..]
Ik stel me niet aan, ik probeer wat aan het probleem in mijn hoofd te doen zodat ik hem niet hoef lastig te vallen hiermee.
Ja, en je begint door het 'probleem' te analyseren. Dus de vraag is nog steeds; waarom vind je het niet vies in bed sex te hebben, maar walg je van het idee dat hij daar aan zijn leuter ligt te sjorren.quote:Op dinsdag 27 april 2010 10:41 schreef Foutje. het volgende:
[..]
Ik stel me niet aan, ik probeer wat aan het probleem in mijn hoofd te doen zodat ik hem niet hoef lastig te vallen hiermee.
Begin met van jezelf te accepteren dat je kennelijk niet zo ruimdenkend bent als je in je wilde fantasie was. Je bent preuts. Weet je dat ook weer.quote:Op dinsdag 27 april 2010 10:41 schreef Foutje. het volgende:
Ik stel me niet aan, ik probeer wat aan het probleem in mijn hoofd te doen zodat ik hem niet hoef lastig te vallen hiermee.
Dat doe je welquote:Op dinsdag 27 april 2010 10:41 schreef Foutje. het volgende:
[..]
Ik stel me niet aan, ik probeer wat aan het probleem in mijn hoofd te doen zodat ik hem niet hoef lastig te vallen hiermee.
NLP!quote:Op dinsdag 27 april 2010 10:41 schreef Foutje. het volgende:
[..]
Ik stel me niet aan, ik probeer wat aan het probleem in mijn hoofd te doen zodat ik hem niet hoef lastig te vallen hiermee.
Ik walg niet van het idee dat hij ligt te sjorren, maar meer van het feit dat hij dat doet terwijl ik naast hem lig... Niet omdat ik het vies vind, integendeel. Ik denk dat meer ligt aan het idee dat ik blijkbaar niet genoeg gedaan heb die avond, iets waar ik me overigens al behoorlijk schuldig over voelde.quote:Op dinsdag 27 april 2010 10:44 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ja, en je begint door het 'probleem' te analyseren. Dus de vraag is nog steeds; waarom vind je het niet vies in bed sex te hebben, maar walg je van het idee dat hij daar aan zijn leuter ligt te sjorren.
Dan had ik me omgedraaid en was verder gaan slapenquote:Op dinsdag 27 april 2010 10:48 schreef -moppie- het volgende:
Wat had je zelf gedaan als je vannacht wakker was geworden, niet meer kon slapen en eigenlijk ontzettend geil was... had je hem dan wakker gemaakt of had je het ook even zelf gedaan?
Jij hebt liever een vriendin die gewoon meteen begint met zeiken als iets haar dwars zit wat jij niet begrijpt?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |