Onderbewustzijn, baby. Ik zal het zondag deels opnemen. En nee, niet verspreiden.quote:Op zaterdag 24 april 2010 02:18 schreef heksehiel het volgende:
[..]
Ik denk dat je me met een ander verward. Ik krijs namelijk nooit
Nou, ik heb hier eerder gepost en e.e.a. wel uitgelegd hoor.quote:Op zaterdag 24 april 2010 02:16 schreef heksehiel het volgende:
[..]
Voor mijn eerste post in dit topic niet nee.
Ik hoor net dat ik zondag niet kan, sorry.quote:Op zaterdag 24 april 2010 02:21 schreef MaskOfSanity het volgende:
[..]
Onderbewustzijn, baby. Ik zal het zondag deels opnemen. En nee, niet verspreiden.
Het wordt tijd dat jij De Bijbel weereens herleest.quote:Op zaterdag 24 april 2010 02:25 schreef Stali het volgende:
[..]
Nou, ik heb hier eerder gepost en e.e.a. wel uitgelegd hoor.
Btw, ik hou van kleur en heb geen favoriet eten behalve dat het zo diervriendelijk mogelijk geleefd en geslacht moet zijn en verder eet ik geen varkensvlees. Zo, zeg, scheelt dat even een zware portie seks. pfiieuuwww..
Dooing piiieeeep, kling klang...quote:Op zaterdag 24 april 2010 00:17 schreef heksehiel het volgende:
[..]
Je negeert mijn varkapte vraag of je een lange man bent, maar misschien kan ik de voorzichtige conclusie trekken dat dat niet het geval is, aangezien je in dit topic post![]()
Deftig bakje vlaWas het bakje deftig of de inhoud
3 borden?
Als je net zo zeikerig kieskeurig bent met de sex als je eetgewoontes, dan is het iid misschien maar beter dat je die overslaatquote:Op zaterdag 24 april 2010 02:25 schreef Stali het volgende:
[..]
Nou, ik heb hier eerder gepost en e.e.a. wel uitgelegd hoor.
Btw, ik hou van kleur en heb geen favoriet eten behalve dat het zo diervriendelijk mogelijk geleefd en geslacht moet zijn en verder eet ik geen varkensvlees. Zo, zeg, scheelt dat even een zware portie seks. pfiieuuwww..
Ik zou jou liever helpen met je internetimago. Dude, met je bakje vla.quote:Op zaterdag 24 april 2010 02:29 schreef MaskOfSanity het volgende:
[..]
Het wordt tijd dat jij De Bijbel weereens herleest.
Ga jij maar diepzinnig doen met je Yes- vraagjes. Die dikke bamivlabak van je staat er duidelijk wel voor open.quote:Op zaterdag 24 april 2010 02:31 schreef heksehiel het volgende:
[..]
Als je net zo zeikerig kieskeurig bent met de sex als je eetgewoontes, dan is het iid misschien maar beter dat je die overslaat
Mijn imago is precies zoals ik het voor ogen heb, maar ik zal van jouw diensten gebruik maken wanneer ik dat nodig acht.quote:Op zaterdag 24 april 2010 02:31 schreef Stali het volgende:
[..]
Ik zou jou liever helpen met je internetimago. Dude, met je bakje vla.
Ga jij dan werken aan je sarcasme-scanner? Dan hoef je de volgende keer ook niet jaloers te zijnquote:Op zaterdag 24 april 2010 02:34 schreef Stali het volgende:
Ga jij maar diepzinnig doen met je Yes- vraagjes. Die dikke bamivlabak van je staat er duidelijk wel voor open..
Vanwaar ineens zo kortzichtig en onnozel? Ik heb jou ook weleens aardige teksten zien bezigen. Ga je snel De Bijbel herlezen, baby?quote:Op zaterdag 24 april 2010 02:30 schreef Stali het volgende:
[..]
Dooing piiieeeep, kling klang...
Een stoero die drie bakken bami eet en dan zo'n bakje vla.
Vla!
Notabene vla!
Vla! Wat een papkindje zal het zijn. Doe wat aan je internetmannenfilter wil je? Vla..
Wat staat daar voor zinnigs in dan?quote:Op zaterdag 24 april 2010 02:41 schreef MaskOfSanity het volgende:
[..]
Vanwaar ineens zo kortzichtig en onnozel? Ik heb jou ook weleens aardige teksten zien bezigen. Ga je snel De Bijbel herlezen, baby?
ik denk dat dat per persoon verschillend isquote:Op zaterdag 24 april 2010 02:44 schreef agter het volgende:
Wat is dan de min. lengte van een man, eigenlijk?
Vanzelfsprekend niets, maar het houdt verveelde geesten bezig. Laten we niet doen alsof dat geen waarde heeft!quote:Op zaterdag 24 april 2010 02:44 schreef heksehiel het volgende:
[..]
Wat staat daar voor zinnigs in dan?
quote:Op zaterdag 24 april 2010 02:34 schreef MaskOfSanity het volgende:
[..]
Mijn imago is precies zoals ik het voor ogen heb, maar ik zal van jouw diensten gebruik maken wanneer ik dat nodig acht.
Je moet eens een pak vla aan jouw mond zetten wanneer jij klaarkomt vannacht. De uitwerking zal je verbazen.
Ik geloof dat je tip gelijk is opgevolgdquote:Op zaterdag 24 april 2010 02:45 schreef MaskOfSanity het volgende:
[..]
Vanzelfsprekend niets, maar het houdt verveelde geesten bezig. Laten we niet doen alsof dat geen waarde heeft!
Geeft niet hoor, je hebt je best gedaanquote:Op zaterdag 24 april 2010 02:48 schreef Stali het volgende:
[..]
Ik laat het verder aan jullie twee, want met alle respect, dit is niet iets voor mij.
Geniet ervan..
Stiekem maken wij ook al bij derden emoties los.. Ik maak me zorgen.quote:Op zaterdag 24 april 2010 02:49 schreef heksehiel het volgende:
[..]
Ik geloof dat je tip gelijk is opgevolgd
Fuck, als jij je zorgen gaat maken, dan is het wel heel ernstig. Ik vond het trouwens niet stiekem, het was best opzichtigquote:Op zaterdag 24 april 2010 02:51 schreef MaskOfSanity het volgende:
[..]
Stiekem maken wij ook al bij derden emoties los.. Ik maak me zorgen.
Het waren natuurlijk gespeelde emoties.quote:Op zaterdag 24 april 2010 02:54 schreef heksehiel het volgende:
[..]
Fuck, als jij je zorgen gaat maken, dan is het wel heel ernstig. Ik vond het trouwens niet stiekem, het was best opzichtig
Geef mij maar een biertje dan.quote:Op zaterdag 24 april 2010 02:34 schreef MaskOfSanity het volgende:
[..]
Je moet eens een pak vla aan jouw mond zetten wanneer jij klaarkomt vannacht. De uitwerking zal je verbazen.
+/- 27 cm.quote:Op zaterdag 24 april 2010 04:10 schreef agter het volgende:
Misschien heb ik het wel gemist: Maar wat is je lengte dan?
Nou nee, het was serieus een vraag uit interesse.quote:Op zaterdag 24 april 2010 03:48 schreef Stali het volgende:
[..]
Maar jij bent dus het kleine ventje dat verliefd is op een lang meisje?
Dit dus.quote:Op zaterdag 24 april 2010 17:30 schreef Quickie_Butt het volgende:
Ik heb 1 x een soort vriendje gehad die vrijwel evenlang (of klein) was als ikzelf. Als ik dus hakken aan had was ik ietsje groter. Ik vind dat wel een tamelijke afknapper ja, alsof je met je kleine broertje op stap bent
. Mannen moet lang, groot, sterk en imposant zijn. Je arm om je heen kunnen slaan zonder daarbij hun schouder in een onmogelijk positie te hoeven draaien
En natuurlijk intelligent, grappig, ambitieus, verzorgt, goed gekleed, goede baan, hoogopgeleid, sociaal, ruig, stoer maar toch lief, onverschillig maar wel gevoelig op de juiste momenten, kan dansen, zelfverzekerd en uiteraard groot geschapen.quote:
Nou nee. Al moet ik opmerken dat je opsomming voor veel vrouwen inderdaad de ultieme man zou zijn.quote:Op zondag 25 april 2010 18:41 schreef Fortitude het volgende:
[..]
En natuurlijk intelligent, grappig, ambitieus, verzorgt, goed gekleed, goede baan, hoogopgeleid, sociaal, ruig, stoer maar toch lief, onverschillig maar wel gevoelig op de juiste momenten, kan dansen, zelfverzekerd en uiteraard groot geschapen.
Ik heb medelijden met je.quote:Op zondag 25 april 2010 23:55 schreef bascross het volgende:
Ik ben 1.65m
Hoe lang ben je precies?quote:Op donderdag 22 april 2010 03:04 schreef DrDentz het volgende:
Ik ben wel een heel erg klein mannetje maar niet dominant. Ik heb maar één keer een eisje gesteld m.b.t. mijn lengte, ik moest in de afscheidsmusical voor mijn school de rol van de 'man' spelen, en voor de rol van de 'vrouw' hadden ze een langere meid dan ikzelf gekozen. Ik zei dat ik dat niet wilde, dan lijk ik helemaal een fucking kaboutertje, ik ging stampen met mijn voetjes op de grond, en anders deed ik niet mee. Toen kozen ze gelukkig een kleinere.
Dit dus.quote:Op
zondag 25 april 2010 18:41 schreef Fortitude het volgende:
[..]
En natuurlijk intelligent, grappig, ambitieus, verzorgt, goed gekleed, goede baan, hoogopgeleid, sociaal, ruig, stoer maar toch lief, onverschillig maar wel gevoelig op de juiste momenten, kan dansen, zelfverzekerd en uiteraard groot geschapen.
Ik ben het wel eens met je eerste stuk. Kleinere mannen kunnen net zo mannelijk zijn, mannelijkheid hangt niet puur van zijn lengte af. En daarnaast zijn er natuurlijk genoeg kleinere vrouwen, voor wie dit dus niet eens echt 'klein' is. Ik ken een jongen die een paar cm kleiner is dan ik ben, maar hij doet fanatiek aan voetbal, is niet op z'n mondje gevallen en heeft - erg fijn - een lage, zware stem.quote:Op maandag 26 april 2010 06:28 schreef Ritmo het volgende:
Ik denk dat weinig vrouwen echt op klein zullen vallen, want het is geen mannelijk kenmerk. Maar dat wil niet zeggen dat een kleinere man niet aantrekkelijk kan zijn, een kleine man van 1.60 meter die een beetje afgetraind is (niet té) en assertief in gedrag is/zelfvertrouwen heeft, is mannelijker dan een verlegen dunne slungel van 1.90 meter. En kijk maar naar die Molukkers en Indo's, daar zijn veel vrouwen gek op.
Vraag me wel af of je als klein mannetje die verder niets bijzonders kan (zoals bij een topclub voetballen, zingen, acteren of DJ'en) maar heel 'gewoon' studeert of een kantoorbaan en niet bijzonder knap of bijzonder lelijk bent (geen glad knap Mollukkertje dus) nog wel kansen hebt op een vrouw in Nederland. Je hebt toch iets te compenseren, maar ook weer niet te geforceerd... Met b.v. voetballen (of een andere sport) kan dat automatisch, maar als je dat niet goed kunt, wat dan? 10 uur per week de sportschool in is te, net als je lichaam laten vol tatooeren.
Je kunt heel sociaal en aardig gaan zijn om toch nog 'leuk' gevonden te worden maar dan word je snel een broertje.
ik vind het echt een afknapper...quote:Op donderdag 22 april 2010 02:06 schreef Friek_ het volgende:
Zeg het eens: welke vrouw hier vindt kleinere mannen aantrekkelijk? Of is er ooit verliefd op geworden?
Wil graag eens weten of er uitzonderingen bestaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |