Je mag best blij zijn met jezelf hoorquote:Op dinsdag 20 april 2010 22:05 schreef DevilsAndDust het volgende:
En dat bedoel ik niet zo arrogant als dat het lijkt..
Ik las het gewoon als een constatering hoorquote:Op dinsdag 20 april 2010 22:05 schreef DevilsAndDust het volgende:
En dat bedoel ik niet zo arrogant als dat het lijkt..
Het is Champions League avond.quote:Op dinsdag 20 april 2010 22:12 schreef Syrena het volgende:
[..]
Ik las het gewoon als een constatering hoorNiets arro's aan.
Heb je trouwens CakeBoss gekeken daarstraks op Discovery? Die handtas
quote:Op dinsdag 20 april 2010 18:56 schreef conleche het volgende:
[..]hihihihiiiiiiiihhhihiihihihihi wat een leuke meneer! (nadat ik eerst dacht dat ie een punthoofd, geen gezicht, en grote oorbellen had...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.)
Kwak
ik vind dat ie je minstens je eigen tv programma's kan laten kijkenquote:Op dinsdag 20 april 2010 22:13 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Het is Champions League avond..
als je me t adres even pm't weet ik wel hoe je er moet komen vermoed ikquote:Op dinsdag 20 april 2010 22:18 schreef Syrena het volgende:
Donderdag op kraambezoek in Leiden, wat een onderneming om er te komen. Moet mijn collega ook nog ergens in Voorburg of Den Haag oppikken, met de trein. En dan nog uitvissen hoe we ter plekke komenschoot me net pas te binnen dat de kraamvrouw altijd 20 minuten moest fietsen naar 't station.
En tritooooquote:
Echt?quote:Op dinsdag 20 april 2010 18:51 schreef uniekhoorn het volgende:
Ow, na keuken opruimen...
chico, dat is echt te weinig!
Ligt er een beeje aan waar het zit, schouder is een ruim begrip. Schouders laag houden, oppassen dat 'ie niet stijver wordt doordat je 'em ontlast (onbewust kun je 'em extra gespannen krijgen als je 'em wilt ontzien).quote:Op dinsdag 20 april 2010 19:39 schreef MevrouwPuff het volgende:
Oh ja, heb al een week of 2 flinke last van een stijve schouder en hij wordt maar niet beter, echt rot. Iemand een idee of er oefeningetjes zijn die helpen ertegen?
Bij die lingeriewinkel een hoek verder is de badmode met 60% korting. Koop een te kleine bikini en trek die elke dag aan voor de spiegel tot 'ie past. Helpt dat?quote:Op dinsdag 20 april 2010 20:16 schreef Merel het volgende:
[..]
Maar dat deed ik al de hele tijd en toen stond m'n gewicht stil en raakte ik gedemotiveerd en ging ik vreten. Dus ik heb even een kickstart nodig. Ik mekker hier al weken dat ik de knop niet kan onzetten, dus het moet gewoon even!
quote:Op dinsdag 20 april 2010 22:17 schreef neen het volgende:
He! Ik kan hieronder met volslanke dames daten
quote:Op woensdag 21 april 2010 07:38 schreef Viking84 het volgende:
*schrik* ik kom er net via Hyves achter dat de jongen met wie ik op de kleuterschool zou gaan trouwen ws homo is!
Ik wil niet meer hebben dat jij zulke dingen zegt want er is niets van waar.quote:Op dinsdag 20 april 2010 23:19 schreef anna82 het volgende:
Ik heb vanavond mijn eerste pilates les doorstaan! Ik was surrounded by long en lean meisjes en ik stond daar als dik gnoompje tussen die bij elke strekoefening haar mollige knietjes moest buigenDat werkt trouwens best goed voor je motivatie: morgen ga ik hardlopen!
quote:Op dinsdag 20 april 2010 22:12 schreef Syrena het volgende:
Ik las het gewoon als een constatering hoorNiets arro's aan.
Heb je trouwens CakeBoss gekeken daarstraks op Discovery? Die handtas
DaD: Kan ik jou een plezier doen met een aantal DvD(quote:
Ik zie regelmatig doperwtjes en/of worteltjes op je lijstje staan.quote:Op woensdag 21 april 2010 08:49 schreef Ewelina het volgende:
Gister:
O: 2 boterhammen selleriesalade
L: 3 crackers filet americain
D: aardappeltjes uit oven, worteltjes, slavink
T: bakje blueberry muffin yoghurt
T: 2 crackers met hagelslag
Ik ook nog niet, dus bij deze!quote:Op woensdag 21 april 2010 07:57 schreef Merel het volgende:
Ik had Kwak nog niet gefeliciteerd met haar nieuwe baan!
Komt uit een pot, maar volgens mij zit er geen suiker in hoor....quote:Op woensdag 21 april 2010 09:01 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
Ik zie regelmatig doperwtjes en/of worteltjes op je lijstje staan.
Maar is dat dan uit pot? Want daar zit veel suiker in.![]()
Of is het vers of diepvries?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |