Ja, die van mij gaat best vaak uit. staat ingesteld, savonds gaat ie uit, en dan sochtends als de wekker afgaat automatisch aan.quote:Op vrijdag 23 april 2010 18:23 schreef PPL het volgende:
[..]
Is er hier iemand die zijn blackberry dan wel eens uitzet?
(afgezien van de incidentele battery pull, of na het installeren van een nieuwe app)
uh dan komt dat toch omdat die netwerken gewoon beveiligd zijn? Of bedoel je wat andersquote:Op zaterdag 24 april 2010 16:55 schreef Leonos het volgende:
Hoe maken jullie automatisch verbinding met een hotspot op het station ofzo ?
Ik moet elke keer opnieuw een wachtwoord instellen die ik niet heb
kom je ook de groep joinenquote:Op zondag 25 april 2010 22:06 schreef Ali_Ilegali het volgende:
[..]
hahaha, ik wist dit topic niet eens![]()
Eerst wel, maar ik had m'n tel op 3G staan, wat op een of andere manier m'n batterij 20x zo snel laat dood gaat dan op m'n iPhone... nu GPRS, en kan er veeul langer meequote:Op zondag 25 april 2010 22:07 schreef Ali_Ilegali het volgende:
[..]
Gaat je batterij dan niet snel opzoiets las ik
Aha ic, mijne kan niet op 3G. Heb namelijk de 8900quote:Op zondag 25 april 2010 22:12 schreef pumpkinsoup het volgende:
[..]
Eerst wel, maar ik had m'n tel op 3G staan, wat op een of andere manier m'n batterij 20x zo snel laat dood gaat dan op m'n iPhone... nu GPRS, en kan er veeul langer mee
Ik heb ook geen 3G, maar kan in principe alles, behalve filmpjes kijkenquote:Op zondag 25 april 2010 22:15 schreef Ali_Ilegali het volgende:
[..]
Aha ic, mijne kan niet op 3G. Heb namelijk de 8900
Stop je headset er een keer in en haal hem eruit, misschien dat er een pinnetje blijft haken?quote:Op maandag 26 april 2010 18:13 schreef Leonos het volgende:
Ik heb weer een nieuw vaag probleem.
Als ik iemand probeer te bellen dan schakelt ie heletijd om de seconden van headset naar gewoon bellen.
Ook al heb ik geen oordoppen erin zitten. Nu kan ik dus niet meer bellen wat opzich ook wel handig is.
Iemand hier meer last van gehad, of iemand weet hoe ik het oplos?
Heb een BB9700
Mijne staat vaak op 3G, snelheid is ook goed. Browser is alleen beetje irritant.quote:Op maandag 26 april 2010 17:54 schreef pumpkinsoup het volgende:
Ik vind dat het zo traag word met gprs.. Maarja gebruik mn internet gewoon op mn iphone als ik wat nodig heb ofzo.
Daar heb je backups voor?quote:Op dinsdag 27 april 2010 00:52 schreef Tazar_Yoot het volgende:
Ik dacht mijn wachtwoord te veranderen
heb ik hem waarschijnlijk veranderd in iets wat ik niet wou.
Nu ben ik alles kwijt qua gegevens.
Beetje kak
gewoon Q (zonder alt) ... had ik dus ookquote:Op dinsdag 27 april 2010 17:01 schreef nelisb het volgende:
Ok probleempje hier.
Heb een 9700 en tmobile.
Nu wil ik mijn voicemail instellen. Als eerste moet ik verplicht een wachtwoord ingeven en afsluiten met een hekje.
Tijdens het gesprek kan ik klikken wat ik wil maar dat hekje lukt me dus echt niet.
Hier geen problemen met de 8520, die ik van de baas heb.quote:Op vrijdag 30 april 2010 13:06 schreef Cherryblossom het volgende:
Hey,
ik wil misschien een BB Curve 8520 kopen via Bol, prepaid, want ik heb nog een abonnement lopen.
Is dit een goede keuze?? Andere BB's zijn me te duur, dus anders word het een ander merk.
Iemand ervaring met batterijduur? Is het makkelijk typen? Ook met wat langere nagels en wanneer je linkshandig bent? Fijne besturing? Makkelijk in te stellen dat internet alléen connectie maakt via wifi?
Jazeker!quote:Ik probeer nu mn LG Renoir te verkopen omdat ik het besturingssysteem kut vind en niet kan smsen enzo met het touchscreen, daarom gebruik ik al 3,5 jaar een Sony Ericsson Cybershot(K800i).
Kun je met BB makkelijker smsen dan met touchscreen?
Als je hem los koopt weet wel dat je dan veel dingen niet kunt gebruiken, msn internet email e.d.quote:Op vrijdag 30 april 2010 13:06 schreef Cherryblossom het volgende:
Hey,
ik wil misschien een BB Curve 8520 kopen via Bol, prepaid, want ik heb nog een abonnement lopen.
Is dit een goede keuze?? Andere BB's zijn me te duur, dus anders word het een ander merk.
Iemand ervaring met batterijduur? Is het makkelijk typen? Ook met wat langere nagels en wanneer je linkshandig bent? Fijne besturing? Makkelijk in te stellen dat internet alléen connectie maakt via wifi?
Ik probeer nu mn LG Renoir te verkopen omdat ik het besturingssysteem kut vind en niet kan smsen enzo met het touchscreen, daarom gebruik ik al 3,5 jaar een Sony Ericsson Cybershot(K800i).
Kun je met BB makkelijker smsen dan met touchscreen?
Misschien veel vragen, maar ik wil niet weer het risico lopen veel geld uit te geven voor een telefoon die me tegenvalt.
Ohja, laatste vraag: Bestaat de mogelijkheid om een BB een week uit te proberen en als hij niet bevalt terug te brengen?
Maar als je je eigen Wifi netwerk gebruikt kan dat toch wel?quote:Op vrijdag 30 april 2010 16:34 schreef Antony1989 het volgende:
[..]
Als je hem los koopt weet wel dat je dan veel dingen niet kunt gebruiken, msn internet email e.d.
Daar heb je een bb data abbo voor nodig ( BIS )
quote:Op zaterdag 1 mei 2010 05:16 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Maar als je je eigen Wifi netwerk gebruikt kan dat toch wel?
quote:Op zaterdag 1 mei 2010 13:53 schreef Prego het volgende:
ik heb vandaag de Berry Bold 9700 besteld
M'n Storm ben ik beu en ik wil een toetsenbord en WiFi
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |