HOE behandeld hij Moslims anders? Krijgen ze met Wilders minder loon, moeten ze meer belasting betalen? HOE HOE HOE?quote:Op maandag 12 april 2010 22:02 schreef remlof het volgende:
[..]
Hij doet niet anders en staat nog steeds op twintig zetels plus
Deels heb je gelijk ja, een deel van de pvv achterban zijn om het maar zo te noemen ''tokkies'' maar een ander groot deel weet donders goed waarop ze stemmen. Dat zijn mensen met een normale baan die werken voor de kost en het schoolgeld voor hun kinderen, gewoon een normaal huis hebben en een normaal huis, die man ziet alles duurder worden, auto's,benzine, vakanties, uitjes. Ook ziet hij dat er in dit land mensen zijn die helemaal niets doen en het toch beter hebben. Dat motiveert die mensen om op de pvv te stemmen. Maar als dat nu voortvloeit uit onvrede of gewoon een andere politiek willen zien.. i don't now. Een ding is zeker, niets doen biedt geen enkele oplossing, kijk maar naar 2002. Maar louter proteststemmers zijn het echt niet, kijk maar naar VB, ook al heel lang heel groot. Het heeft met iets anders te maken..quote:Op maandag 12 april 2010 22:16 schreef Frutsel het volgende:
[..]
De PVV heeft volgens mij een heel groot deel onvrede stemmers... onvrede over moslims, criminaliteit, maar ongetwijfeld ook over de EU, benzineprijzen, zorgkosten, bonussen, de Euro, het vorige kabinet etc etc
Het kan maar zo dat een hele grote groep mensen hoopt dat er iets veranderd met een proteststem. Een signaal aan de rest: Het kan zo niet langer. En dus maar PVV. Dat de PVV vooral hamert op het "islam/moslim" gedeelte nemen ze op de koop toe. Deel omdat ze het er mee eens zijn, deels omdat het ze hetn iet boeit. Ze hebben niets met moslims en ook niet tegen moslims, maar wel tegen de huidige maatschappij, het vorige kabinet of hun eigen financiele problemen. Men hoopt dat er iets veranderd. Noem het wanhopig, noem het dom... feit is dat er onder Fortuyn ook een grote groep was die zweeft, deels uit protest.
In ogen van Jan en ikweethetbeteralle Man is de achterban dus ook gewoon dom. Net als dat mensen die niet gaan stemmen ook dom zijn en als je op het CDA stemt ben je ook dom las ik net of op de knuffelPVDA... etc etcDat vind ik soms wel eens jammer en storend.
Je krijgt de PVV niet zomaar richting de 10 zetels of er moet iets bijzonders gebeuren. De enige manier lijkt me dat andere partijen de onvrede wegnemen, bezuinigingsplannen helpen dan niet (ook al zijn ze noodzakelijk) op dat moment. Wat roepen over aanpakken van criminaliteit, meer politie zou meer helpen..maar ja.. tussen de 18 en 25 zetels zullen het wel worden. En dan? Dan niets... want hij komt niet in de coalitie... daar wordt rechts te klein voor.
Leer zelf lezen. Ik heb het niet over of iemand een studie heeft afgerond. Mijn punt was dat de PVV geen enkele prominent, iemand met gezag of ervaring, aan weet te trekken. Enkel nobody's.quote:Op maandag 12 april 2010 21:49 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Je kan lezen of niet, jij niet, er staan duidelijk afgestuurde universitaire economen op de lijst. En GL heeft ook vaak zat bewezen met infantiele sukkels te komen, noem Rossenmuller en duyvendak, zakkenvullers pur sang. Tofik dibi die bij extreem linkse optochten is. GL is in potentie gewoon Stalin
Dat kan je ook niet verwachten van een partij die weggedrukt wordt als fascistisch/extreem rechts. Wilders roeit met de riemen die hij heeft, en tot nu toe doet hij dat voortreffelijk. Daarbij gaat het er niet om als de namen wel of niet bekend zijn maar om hun grijze massa. Daar draait het om en daar gaat het ook om draaien. Je kan veel zeggen of graus de mos en brinkman, maar dat zijn echt de rotte appels. De rest heeft zeker wel verstand van zaken. De Roon in het bijzondere.quote:Op maandag 12 april 2010 22:32 schreef Schadenfreude het volgende:
[..]
Leer zelf lezen. Ik heb het niet over of iemand een studie heeft afgerond. Mijn punt was dat de PVV geen enkele prominent, iemand met gezag of ervaring, aan weet te trekken. Enkel nobody's.
En je domme geneuzel of GL slaat weer nergens op. Ik vergelijk Wilders toch ook niet met Hitler.
De PVV wil hun heilige boek verbieden, het bouwen van moskeeën verbieden, moslims het land uitzetten na criminaliteit bij dubbele nationaliteit. Dat zegt hij niet over hindoes of joden of boeddhisten.quote:Op maandag 12 april 2010 22:19 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
HOE behandeld hij Moslims anders? Krijgen ze met Wilders minder loon, moeten ze meer belasting betalen? HOE HOE HOE?
Het leven bestaat uit meer dan loon krijgen en belasting betalen. De PVV wil moslims hun vrijheid van godsdienst ontnemen. Hij wil de koran afschaffen en de bouw van moskeeen en islamitische scholen stopzetten. Ook wil Wilders een hoofddoekjesverbod invoeren.quote:Op maandag 12 april 2010 22:19 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
HOE behandeld hij Moslims anders? Krijgen ze met Wilders minder loon, moeten ze meer belasting betalen? HOE HOE HOE?
Toon mij daar het eerste wetsvoorstel aan waar dat instaat, dat ze daadwerkelijk de Koran willen verbieden. Jij roept het Remlof. toon het aan, aantonen en bewijzenquote:Op maandag 12 april 2010 22:40 schreef remlof het volgende:
[..]
De PVV wil hun heilige boek verbieden, het bouwen van moskeeën verbieden, moslims het land uitzetten na criminaliteit bij dubbele nationaliteit. Dat zegt hij niet over hindoes of joden of boeddhisten.
WAAR STAAT HET DAT ER GEEN HOOFDDOEKJES GEDRAGEN MOGEN WORDEN? En de pvv verbiedt het ook niet om naar de Moskee te gaan, het enige wat ze zeggen is dat een externe religie die zich hier wil vestigen zich aan de primaire cultuur moet houden. Niet ondergeschikt maken maar wel ''rekening'' mee moet houden.quote:Op maandag 12 april 2010 22:42 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het leven bestaat uit meer dan loon krijgen en belasting betalen. De PVV wil moslims hun vrijheid van godsdienst ontnemen. Hij wil de koran afschaffen en de bouw van moskeeen en islamitische scholen stopzetten. Ook wil Wilders een hoofddoekjesverbod invoeren.
Dat noemt men anders behandelen.
http://www.nu.nl/raadsver(...)-haag-en-almere.htmlquote:Op maandag 12 april 2010 22:50 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
WAAR STAAT HET DAT ER GEEN HOOFDDOEKJES GEDRAGEN MOGEN WORDEN? En de pvv verbiedt het ook niet om naar de Moskee te gaan, het enige wat ze zeggen is dat een externe religie die zich hier wil vestigen zich aan de primaire cultuur moet houden. Niet ondergeschikt maken maar wel ''rekening'' mee moet houden.
En om even een specifiek stukje daaruit te quoten:quote:Op maandag 12 april 2010 23:14 schreef yootje het volgende:
[..]
http://www.nu.nl/raadsver(...)-haag-en-almere.html
Daar heb je dus een uitspraak van Wilders waar moslims anders behandeld moeten worden dan andere gelovigen.quote:Eerder pleitten de lijsttrekkers van de PVV in beide steden al voor het afschaffen van hoofddoekjes in alle openbare gebouwen.
Het verbod zou overigens niet gelden voor andere zichtbare religieuze symbolen als keppeltjes of kruisjes. ''Die horen bij de Nederlandse cultuur'', aldus Wilders.
Geen wetsvoorstel, maar wel woorden van de Grote Leider zelf: http://www.volkskrant.nl/binnenland/article451338.ecequote:Op maandag 12 april 2010 22:47 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Toon mij daar het eerste wetsvoorstel aan waar dat instaat, dat ze daadwerkelijk de Koran willen verbieden.
Dat is wat mij ook zo schokte. De maatschappij meer seculier maken, okay, ik ben er niet voor maar ik vind het niet eng. Dit soort dingen vind ik wel eng.quote:Op maandag 12 april 2010 23:18 schreef Wombcat het volgende:
[..]
En om even een specifiek stukje daaruit te quoten:
[..]
Daar heb je dus een uitspraak van Wilders waar moslims anders behandeld moeten worden dan andere gelovigen.
A er is nog nooit EEN wetsvoorstel ingediend voor dat ''gekke'' verbod. B het bestaat niet en het komt er niet. C Terecht overigens moeten er in openbare gebouwen een hoofddoekjes verbod komen, de overheid hoort neutraal te zijn, of wil je agenten brandweerlieden met een tulband om hebben? En lust but not least, het is iets vrouw onvriendelijks. Heeft helemaal niks te maken met identiteit.quote:Op maandag 12 april 2010 23:18 schreef Wombcat het volgende:
[..]
En om even een specifiek stukje daaruit te quoten:
[..]
Daar heb je dus een uitspraak van Wilders waar moslims anders behandeld moeten worden dan andere gelovigen.
Je weet dat Wilders dat niet doet. Deed deed ie om het onderwerp Islam aan het voetlicht te brengen.quote:Op maandag 12 april 2010 23:20 schreef yootje het volgende:
[..]
Dat is wat mij ook zo schokte. De maatschappij meer seculier maken, okay, ik ben er niet voor maar ik vind het niet eng. Dit soort dingen vind ik wel eng.
Er worden gescheiden inburgeringscursussen en zwemuurtjes gegeven om de integratie te bevorderen. Dat namelijk de enige manier om vrouwen met een zeer religieuze man naar buiten, onder andere mensen, te krijgen en hen zo te kunnen bereiken om hen te vertellen dat in Nederland dat gescheiden sexen gebeuren niet normaal is.quote:Op maandag 12 april 2010 22:47 schreef phpmystyle het volgende:
Nu we het toch over discriminatie hebben, en aangezien dat iets zeer verwerpelijks is wil ik er het volgende over kwijt. Waarom mogen Moslima's hun eigen zwemuurtjes hebben zonder dat daar andere mannen bij zijn? Discriminatie. Waarom wordt er gescheiden inburgerings cursussen gegeven? Discriminatie. Waarom krijgen Marokkaanse jongens voor wangedrag geld van de gemeente? Hardwerkende vmbo'ers uit het oosten krijgen dat niet, daar gedragen ze zich. Discriminatie dus.
STOP DISCRIMINATIE, STOP DE PVDA!
Ja, maar de intentie is er dus wel flip. Dat het internationaalrechtelijk en grondwettelijk waarschijnlijk überhaupt niet kan is iets anders. En die kopvoddentaks was volgens mij wel een serieus voorstel?quote:Op maandag 12 april 2010 23:23 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
A er is nog nooit EEN wetsvoorstel ingediend voor dat ''gekke'' verbod. B het bestaat niet en het komt er niet. C Terecht overigens moeten er in openbare gebouwen een hoofddoekjes verbod komen, de overheid hoort neutraal te zijn, of wil je agenten brandweerlieden met een tulband om hebben? En lust but not least, het is iets vrouw onvriendelijks. Heeft helemaal niks te maken met identiteit.
Hou toch op met excuses verzinnen man. Moet ik nu jou geloven dat-ie het allemaal niet zo meent? De beste man zegt het toch zelf allemaal? Wilders is moslimfoob en dat komt onze maatschappij niet ten goede.quote:Op maandag 12 april 2010 23:24 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Je weet dat Wilders dat niet doet. Deed deed ie om het onderwerp Islam aan het voetlicht te brengen.
Hij heeft het er wel regelmatig over, het staat wel in het verkiezingsprogramma, het is een breekpunt de coalitieonderhandelingen in Almere en Den Haag, maar dat is dus alleen maar voor de show?quote:Op maandag 12 april 2010 23:23 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
A er is nog nooit EEN wetsvoorstel ingediend voor dat ''gekke'' verbod. B het bestaat niet en het komt er niet. C Terecht overigens moeten er in openbare gebouwen een hoofddoekjes verbod komen, de overheid hoort neutraal te zijn, of wil je agenten brandweerlieden met een tulband om hebben? En lust but not least, het is iets vrouw onvriendelijks. Heeft helemaal niks te maken met identiteit.
Bevorderen?quote:Op maandag 12 april 2010 23:25 schreef remlof het volgende:
De rest is al behandeld, pak ik deze nog even:
[..]
Er worden gescheiden inburgeringscursussen en zwemuurtjes gegeven om de integratie te bevorderen. Dat namelijk de enige manier om vrouwen met een zeer religieuze man naar buiten, onder andere mensen, te krijgen en hen zo te kunnen bereiken om hen te vertellen dat in Nederland dat gescheiden sexen gebeuren niet normaal is.
Op subsidie instellingen ja, niet wat je op straat over je kop heen trekt. Daar heeft die witte knakker geen ruk mee te maken. Maar hij kan als medewetgever wel wetten maken dat bij overheids instellingen aan bepaalde dresscodes voldaan moet worden.quote:Op maandag 12 april 2010 23:31 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Hij heeft het er wel regelmatig over, het staat wel in het verkiezingsprogramma, het is een breekpunt de coalitieonderhandelingen in Almere en Den Haag, maar dat is dus alleen maar voor de show?
Volgens mij heeft de PVV nog nooit een initiatiefwetsvoorstel ingediend. Dus conclusie: de PVV heeft geen standpunten?quote:Op maandag 12 april 2010 23:23 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
A er is nog nooit EEN wetsvoorstel ingediend voor dat ''gekke'' verbod.
Als er geen gescheiden dingen zijn komen die vrouwen nooit opdagen. Wat wil je dan, dat we ze uit hun huis laten sleuren door stadscommando's?quote:Op maandag 12 april 2010 23:31 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Bevorderen?![]()
Ik ga er zo serieus als mogelijk op in, los ervan nog dat het giga maatschappelijke kosten met zich meebrengt.
Je bevordert de Islam niet door mensen ongelijk te behandelen, op het moment dat je mensen gaat beoordelen op sexe dan discrimineer je, basta. En die hele religieuze Moslims moet je 2 duidelijke keuze's in het Nederlands voorleggen. Optie A, je past je niet aan, je gaat niet werken, je gaat niet integreren. Resultaat, exit. Land uit! Optie B, (deze prefereer ik). Je behoudt je religie, je past je aan, je gaat werken, je voedt je kinderen zo op dat ze normaal functioneren naar school gaan, niet pesten, niet stelen, blab bla. Je laat je vrouw emanciperen en zorgt dat niemand hinder van heeft van je, dan kun je prima in dit land leven en sta je gelijk aan iedereen, je kan zo vaak naar de moskee gaan als je wilt, je koopt zoveel Korans dat je er een stapel van bouwt en er af springt, maakt niet uit, je ben welkom en gelijk aan iedereen!
Zo help je en Nederland, en de buitenlanders!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |