Godsamme wat ben jij een bekrompen kneus.quote:Op vrijdag 9 april 2010 17:15 schreef LordFuzzlesworth het volgende:
Ze kunnen zich beter afscheiden. Het is echt een kutplek. De Friezen wilden toch sowieso al een eigen land? Laat ze dat doorzetten dan. En Groningen is helemaal kanker. De verzamelplek voor de linkse kliek. Om van Drenthe maar te zwijgen. Het enige dat ik in Groningen zag was vieze hippies, scenekids en dikke kakkers. Af en toe nog wat lekkere chicks, maar zo ver ga je toch niet reizen voor een neukertje?
Mooie avatarquote:
Ja, dan is het moeilijk voor te stellen hoe het in Friesland aan toe gaat, inderdaad.quote:Op vrijdag 9 april 2010 17:18 schreef LordFuzzlesworth het volgende:
Ik woon in Amsterdam. Straks weer Koninginnedag. Zit het vol met kutprovincialen.
Ik open toch ook niet van die trieste topics over Amsterdam...quote:Op vrijdag 9 april 2010 17:18 schreef LordFuzzlesworth het volgende:
Ik woon in Amsterdam. Straks weer Koninginnedag. Zit het vol met kutprovincialen.
Doe maar joh, kunnen we lachen. En ik heb een tijd in het Noorden doorgebracht. Ik weet precies hoe het eraan toe gaat. En mooi is het niet.quote:Op vrijdag 9 april 2010 17:20 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Ik open toch ook niet van die trieste topics over Amsterdam...
Ik ben er ook vaak geweest en ik kan het wel waarderen.quote:Op vrijdag 9 april 2010 17:23 schreef LordFuzzlesworth het volgende:
[..]
Doe maar joh, kunnen we lachen. En ik heb een tijd in het Noorden doorgebracht. Ik weet precies hoe het eraan toe gaat. En mooi is het niet.
HEY NIGGER, GOAST NOG UUT VANAAMD!?quote:Op vrijdag 9 april 2010 17:17 schreef afcajos het volgende:
Ohja, overduidelijke troll is overduidelijk.
quote:Op vrijdag 9 april 2010 17:23 schreef LordFuzzlesworth het volgende:
[..]
Doe maar joh, kunnen we lachen. En ik heb een tijd in het Noorden doorgebracht. Ik weet precies hoe het eraan toe gaat. En mooi is het niet.
Flevoland is het afvoerputje van Amsterdam. Mss als ze nog bij NH gaan het niveau ietsjes omhoog gaat. Eigenlijk moet alles buiten de Randstad gewoon onder water,.quote:Op vrijdag 9 april 2010 17:32 schreef remlof het volgende:
Goed plan. En Noord-Holland kan samen met Utrecht, Zuid-Holland met Zeeland, Noord-Brabant met Limburg en Flevoland kan verdeeld worden tussen Gelderland en Overijssel. Voilà, 5 provincies, meer dan genoeg voor een klein kutlandje als het onze.
Dan kan ie naar POL, goed item voor de heroverwegingen.quote:Op vrijdag 9 april 2010 17:36 schreef mwaterl het volgende:
lame lemming..
En junkie's zwervers asociale jongeren enz enz enzquote:Op vrijdag 9 april 2010 17:41 schreef LordFuzzlesworth het volgende:
Ik woon in het centrum tussen de mooie historische gebouwen, hoor.
Ik heb geen respect voor mensen die met dit soort taalgebruik ook nog is van Fok! door mogen gaan.quote:Op vrijdag 9 april 2010 17:53 schreef LordFuzzlesworth het volgende:
Mijn vrijheid van meningsuiting wordt weer eens onderdrukt door zo'n kankerprovinciaal.
De hoofdstedelijke arrogantie slaat weer toe.quote:Op vrijdag 9 april 2010 17:53 schreef LordFuzzlesworth het volgende:
Mijn vrijheid van meningsuiting wordt weer eens onderdrukt door zo'n kankerprovinciaal.
Krijg dan zelf kanker johquote:Op vrijdag 9 april 2010 17:53 schreef LordFuzzlesworth het volgende:
Mijn vrijheid van meningsuiting wordt weer eens onderdrukt door zo'n kankerprovinciaal.
Maar jouw tekst sloeg nergens op en de mijne is gewoon waar. En kanker hoort gewoon bij de Nederlandse taal, hoezeer de linkse kliek er ook over miept. Ga een knuffel allochtoon knuffelen ofzo.quote:Op vrijdag 9 april 2010 18:01 schreef schommelstoel het volgende:
Geef dit topic godverdoemme een slotje of ik krijg een heel verkeerd beeld van FOK!
Of ban de desbetreffende persoon is even.
Doe even normaal, provinciale herindeling in het kader van bezuinigingen is een valide politieke discussie.quote:Op vrijdag 9 april 2010 18:01 schreef schommelstoel het volgende:
Geef dit topic godverdoemme een slotje of ik krijg een heel verkeerd beeld van FOK!
Of ban de desbetreffende persoon is even.
En nu doe je het weer.quote:Op vrijdag 9 april 2010 18:06 schreef LordFuzzlesworth het volgende:
[..]
Maar jouw tekst sloeg nergens op en de mijne is gewoon waar. En kanker hoort gewoon bij de Nederlandse taal, hoezeer de linkse kliek er ook over miept. Ga een knuffel allochtoon knuffelen ofzo.
Dat begrijp ik perfect, ik denk dat jij niet begrijpt dat een woord meerdere betekenissen kan hebben.quote:Op vrijdag 9 april 2010 18:08 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
En nu doe je het weer.
Heb jij wel enig levens ervaring ?
of ervaring in een discussie voeren ?
Als mensen zoals jij het voor het zeggen hadden, dan hadden we nu geen dijken die ons zouden beschermen en dan dachten we nog dat de aarde plat is.
kanker is een Nederlands woord, alleen begrijp jij denk ik niet in wat voor zin het woord kanker goed nederlands kan worden gebruikt
Ik zal niet schelden, oke ?quote:Op vrijdag 9 april 2010 18:10 schreef LordFuzzlesworth het volgende:
[..]
Dat begrijp ik perfect, ik denk dat jij niet begrijpt dat een woord meerdere betekenissen kan hebben.
Kankerprovinciaal.![]()
En denken dat de aarde plat is vergelijken met dijken? Waar doel je op?
Jij hebt vast ook VMBO gedaan.quote:Op vrijdag 9 april 2010 18:15 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Ik zal niet schelden, oke ?
ik vergelijk geen dijken met een platte aarde.
En ik denk dat jij nu de westerlingen verkeerd aan het promoten bent,
Ga vooral zo door
Oke, nu schelt ik wel, als ik een ban krijg, ik heb dit topic ff ge screencapt.quote:Op vrijdag 9 april 2010 18:14 schreef LordFuzzlesworth het volgende:
Is goed, ik was vergeten dat linkse provincialen zwak zijn en dus snel gekwetst.
Klopt. Daarom is er ook al een topic over in POL: Minder provincies, hoe gaan we dat doen?quote:Op vrijdag 9 april 2010 18:07 schreef remlof het volgende:
[..]
Doe even normaal, provinciale herindeling in het kader van bezuinigingen is een valide politieke discussie.
kan je nog meer vinden ?quote:
Zonder in de file terecht te komenquote:Op vrijdag 9 april 2010 18:25 schreef LordFuzzlesworth het volgende:
Sowieso, in Groningen heb je van die kutdorpen waar je een uur moet FIETSEN voor je uberhaupt bij een station komt.
Dus ?quote:Op vrijdag 9 april 2010 18:25 schreef LordFuzzlesworth het volgende:
Sowieso, in Groningen heb je van die kutdorpen waar je een uur moet FIETSEN voor je uberhaupt bij een station komt.
Ja, niemand wil erheen. Nee ik ben niet in Amerika geweest, maar daar heeft iedereen een auto.quote:
En in het noorden loopt 'iedereen' op klompen....quote:Op vrijdag 9 april 2010 18:27 schreef LordFuzzlesworth het volgende:
[..]
Ja, niemand wil erheen. Nee ik ben niet in Amerika geweest, maar daar heeft iedereen een auto.
quote:Op vrijdag 9 april 2010 18:35 schreef LordFuzzlesworth het volgende:
Iedereen heeft daar een auto, omdat de afstanden groter zijn. Sukkel.
Zullen we uit gaan zoeken waar wie en wat een auto heeft in Groningen/Friesland en Drenthe? Hoeveelheid auto's op jeugdigen onder de 30? Ik denk dat je je vies verkijkt op provinciaaltjes en randstedelingen. Voornamelijk de verschillen en/of motieven.quote:Op vrijdag 9 april 2010 18:35 schreef LordFuzzlesworth het volgende:
Iedereen heeft daar een auto, omdat de afstanden groter zijn. Sukkel.
quote:Op vrijdag 9 april 2010 17:15 schreef LordFuzzlesworth het volgende:
Ze kunnen zich beter afscheiden. Het is echt een kutplek. De Friezen wilden toch sowieso al een eigen land? Laat ze dat doorzetten dan. En Groningen is helemaal kanker. De verzamelplek voor de linkse kliek. Om van Drenthe maar te zwijgen. Het enige dat ik in Groningen zag was vieze hippies, scenekids en dikke kakkers. Af en toe nog wat lekkere chicks, maar zo ver ga je toch niet reizen voor een neukertje?
Okeequote:Op vrijdag 9 april 2010 18:42 schreef hc-sjonny het volgende:
wtf:O, oke, friesland mag een apart land zijn, zijn toch maar kwallen vind ik. maar groningen is echt niet slecht(Westerwolde gedeelte hoor) zijn echt niet veel kakkrs ofzo hier,. praten alleen de oudjes 'plat gronings'en meer niet......
[..]
Ah ok.quote:Op vrijdag 9 april 2010 18:19 schreef freako het volgende:
[..]
Klopt. Daarom is er ook al een topic over in POL: Minder provincies, hoe gaan we dat doen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |