Sjuul Paradijs trad een jaar geleden aan en heeft het beleid van zijn veel nettere voorganger Johan Olde Kalter op zijn kop gezet. Paradijs ziet de toekomst van die krant als een die onderwerpen op de agenda zet, desnoods door het uitvergroten van incidenten. Hij wil van De Telegraaf een prikkelende actiekrant maken die zich richt op de grote massa.quote:Op donderdag 8 april 2010 07:39 schreef IHVK het volgende:
Maar goed, de Telegraaf is dus bewust groepen tegen elkaar aan het opjutten. Is dat niet heel kwalijk?
Er zat iig een Marokkaan tussen (de wat oudere man). Maar het is wel typisch dat mensen het daarop gaan gooien, zodat ze toch nog op de een of andere manier een beetje waarheid kunnen geven aan het verhaal. Toch?quote:Op donderdag 8 april 2010 00:00 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
Volgens mij waren alle geinterviewden ook Turken , zijn over het algemeen heel erg tolerant zoals ik ze ken.
Precies. Er zat minstens 1 Marokkaan tussen en hij reageerde het vriendelijkst.quote:Op donderdag 8 april 2010 08:23 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Er zat iig een Marokkaan tussen (de wat oudere man). Maar het is wel typisch dat mensen het daarop gaan gooien, zodat ze toch nog op de een of andere manier een beetje waarheid kunnen geven aan het verhaal. Toch?
quote:Op donderdag 8 april 2010 08:07 schreef Herman het volgende:
Ik vraag me nu af wat er dan waar is van andere berichten op de Telegraaf.
- Zou Sugar Lee Hooper nog leven?
- Waren de foto's uit Haiti wel uit Haiti en vielen er wel doden?
- Was er wel een moord op Milly?
- Was de NS wel aan het prutsen vande winter?
Tuurlijk sarcastisch hierboven, maar het geeft wel aan dat je
niet van de Telegraaf alleen uit mag gaan en altijd ook ergens anders moet kijken om nieuws objectief te kunnen beoordelen.
Ik vind het vieze stemmingmakers vooral richting gekleurde medemensen. Bah, bah en nog eens BAH!
Inderdaad het is wat mij betreft het zoveelste bewijs dat er continu overdreven wordt. En mensen slikken het maar al te graag. Rutger had al eens eerder een krantenbericht onderzocht, met betrekking tot een Joods gezin in een "islamitische wijk". Ook daarbij verscheen in de media de meest vreemde berichten over. Achteraf bleek ook daar geen reet van waar te zijn.quote:Op donderdag 8 april 2010 08:45 schreef IHVK het volgende:
[..]
Ieder bericht met moslims en woedend erin kun je sowieso met een heel grote korrel zout nemen.
Die is gewoon bedreigd door al die woedende baarden toch. Maar dat ziet de linksdragende boomknuffelaar dan weer niet.quote:Op donderdag 8 april 2010 08:56 schreef IHVK het volgende:
Maar volgens sommige mensen op internet lliegen de moslims vanwege de camera's. Vraag me dan serieus af of die andere beheerder van die seksshop ook moslim is dan.
Tuurlijk. Het is allemaal een groot complot. De moslims hebben een pact met elkaar gesloten zodat wanneer de camera's zouden komen, zij zich voordeden als normale burgers.quote:Op donderdag 8 april 2010 10:56 schreef Bernhard.von.Galen het volgende:
[..]
Die is gewoon bedreigd door al die woedende baarden toch. Maar dat ziet de linksdragende boomknuffelaar dan weer niet.
Ik snap je verwarring. Omdat voice-over en zuurpruim Nikita zich niet laten zien in dit topic, nam ik het stokje even over van hun. Had ff een PI moeten plaatsen.quote:Op donderdag 8 april 2010 12:15 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Tuurlijk. Het is allemaal een groot complot. De moslims hebben een pact met elkaar gesloten zodat wanneer de camera's zouden komen, zij zich voordeden als normale burgers.
Mensen zoals jij zouden we eigenlijk eruit moeten flikkeren.
Het verbaast me eerlijk gezegd dat hier nog niemand het woord "takkiya" in de mond heeft genomen.quote:Op donderdag 8 april 2010 08:56 schreef IHVK het volgende:
Maar volgens sommige mensen op internet lliegen de moslims vanwege de camera's. Vraag me dan serieus af of die andere beheerder van die seksshop ook moslim is dan.
quote:Op donderdag 8 april 2010 10:56 schreef Bernhard.von.Galen het volgende:
[..]
Die is gewoon bedreigd door al die woedende baarden toch. Maar dat ziet de linksdragende boomknuffelaar dan weer niet.
Zoiets doet de katholieke kerk ook , alleen daar gebruiken ze kleine jongetjes en meisjes voor.quote:Op donderdag 8 april 2010 16:37 schreef Vasilevski het volgende:
Het verbaast me eerlijk gezegd dat hier nog niemand het woord "takkiya" in de mond heeft genomen.
De Telegraaf is één grote teil gajes. Dreigementen, leugens, verdraaiingen, verzonnen ooggetuige verslagen... De honden lusten er geen brood van.quote:Op donderdag 8 april 2010 08:05 schreef Dwersdriever het volgende:
[..]
Sjuul Paradijs trad een jaar geleden aan en heeft het beleid van zijn veel nettere voorganger Johan Olde Kalter op zijn kop gezet. Paradijs ziet de toekomst van die krant als een die onderwerpen op de agenda zet, desnoods door het uitvergroten van incidenten. Hij wil van De Telegraaf een prikkelende actiekrant maken die zich richt op de grote massa.
Overigens is de Telegraaf in vergelijking met veel buitenlandse kranten nog redelijk subtiel.
Man 90% van de Moslims in Nederland weet niet eens wat Takkiya is.quote:Op donderdag 8 april 2010 16:37 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Het verbaast me eerlijk gezegd dat hier nog niemand het woord "takkiya" in de mond heeft genomen.
[..]
Burakius heeft een goed punt.quote:Op donderdag 8 april 2010 17:25 schreef Burakius het volgende:
[..]
Man 90% van de Moslims in Nederland weet niet eens wat Takkiya is.
Of is dat ook takkiya als ik dat zeg
Het is ook nooit goed voor mensen zoals jij. Je roept constant dat Moslims A moeten zeggen. En als ze A zeggen dan bedoelen ze eigenlijk B volgens jou.
Rot effe een eindje op
p.s.
Takkiya is liegen over je geloof onder dwang.D.w.z. of je aanhanger bent van de Islam. Je beseft dat liegen over het erg vinden van een sm-zaak niet onder liegen over dat je een Moslim valt. Er is dus geen geval van Takkiya ZELFS als de Moslims hier zouden liegen.
Daarom zeg ik dat het opvallend is dat niemand het hier nog genoemd heeft. In forumdiscussies kom je namelijk vrij regelmatig wijsneuzen tegen die denken dat ze een groots islamitisch/links complot doorgrond hebben en dat alle moslims voor de camera jokken.quote:Op donderdag 8 april 2010 17:25 schreef Burakius het volgende:
[..]
Man 90% van de Moslims in Nederland weet niet eens wat Takkiya is.
Of is dat ook takkiya als ik dat zeg
Het is ook nooit goed voor mensen zoals jij. Je roept constant dat Moslims A moeten zeggen. En als ze A zeggen dan bedoelen ze eigenlijk B volgens jou.
Rot effe een eindje op
p.s.
Takkiya is liegen over je geloof onder dwang.D.w.z. of je aanhanger bent van de Islam. Je beseft dat liegen over het erg vinden van een sm-zaak niet onder liegen over dat je een Moslim valt. Er is dus geen geval van Takkiya ZELFS als de Moslims hier zouden liegen.
Dat zag ik wel overigens.quote:Op donderdag 8 april 2010 17:57 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Daarom zeg ik dat het opvallend is dat niemand het hier nog genoemd heeft. In forumdiscussies kom je namelijk vrij regelmatig wijsneuzen tegen die denken dat ze een groots islamitisch/links complot doorgrond hebben en dat alle moslims voor de camera jokken.
Ik ben het dan ook met jou eens dat dat complete lulkoek is, dacht dat dat ook wel duidelijk naar voren kwam, aangezien het in het verlengde van de opmerking van IHVK en het grapje van Bernhard lag, maar blijkbaar niet. Wind je niet zo
op joh.
Ach ja.... ze kregen niet voor niets een verschijningsverbod van 1945 tot 1949....quote:Op donderdag 8 april 2010 17:13 schreef Fortune_Cookie het volgende:
De Telegraaf is één grote teil gajes. Dreigementen, leugens, verdraaiingen, verzonnen ooggetuige verslagen... De honden lusten er geen brood van.
En hoeveel radicale moslims telt Nederland nu echt onder de bijna 1 miljoen die Nederland rijk is? Als we het hebben over een paar duizend, dan denk ik dat ik ik het nog overschat.quote:Op donderdag 8 april 2010 17:44 schreef IHVK het volgende:
En dan heb ik het niet eens over moslims in Nederland die de term amper kennen.
Excusesquote:Op donderdag 8 april 2010 17:57 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Daarom zeg ik dat het opvallend is dat niemand het hier nog genoemd heeft. In forumdiscussies kom je namelijk vrij regelmatig wijsneuzen tegen die denken dat ze een groots islamitisch/links complot doorgrond hebben en dat alle moslims voor de camera jokken.
Ik ben het dan ook met jou eens dat dat complete lulkoek is, dacht dat dat ook wel duidelijk naar voren kwam, aangezien het in het verlengde van de opmerking van IHVK en het grapje van Bernhard lag, maar blijkbaar niet. Wind je niet zo op joh.
quote:
Gelukkig, ik begon al even te twijfelen. Excuus voor de onduidelijkheid voor mensen die het niet zagen, volgende keer maar een hoop smileys doen of zo.quote:
Als je de kans krijgt, zou je het boek van Gunther Walraff eens moeten lezen over de periode dat hij undercover bij Bild Zeitung werkte. Boeiende beschrijving van de manier waarop je als journalist wordt opgejut om exact te schrijven wat leidinggevenden willen.quote:Op donderdag 8 april 2010 18:43 schreef maartena het volgende:
[..]
Ach ja.... ze kregen niet voor niets een verschijningsverbod van 1945 tot 1949....
Waarom niet? Waarom heb jij Malcolm X als avatar?quote:
Ik heb het item gezien en kreeg niet meteen die indruk. Wel heerst er een concensus onder moslims dat het ok is om te liegen tegen de Nederlander als het in hun voordeel is. Ik ben een wijsneus maar heb wel een redelijke kijk op bepaalde niet westerse groeperingen in Europa. De Islam word meestal misbruikt door bepaalde mensen om hun rotzooi goed te praten. Blijft wel een feit dat de cultuur gestaaft is op diezelfde Islam.quote:Op donderdag 8 april 2010 17:57 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Daarom zeg ik dat het opvallend is dat niemand het hier nog genoemd heeft. In forumdiscussies kom je namelijk vrij regelmatig wijsneuzen tegen die denken dat ze een groots islamitisch/links complot doorgrond hebben en dat alle moslims voor de camera jokken.
Ik ben het dan ook met jou eens dat dat complete lulkoek is, dacht dat dat ook wel duidelijk naar voren kwam, aangezien het in het verlengde van de opmerking van IHVK en het grapje van Bernhard lag, maar blijkbaar niet. Wind je niet zo op joh.
quote:Op donderdag 8 april 2010 19:44 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Ik heb het item gezien en kreeg niet meteen die indruk. Wel heerst er een concensus onder moslims dat het ok is om te liegen tegen de Nederlander als het in hun voordeel is. Ik ben een wijsneus maar heb wel een redelijke kijk op bepaalde niet westerse groeperingen in Europa. De Islam word meestal misbruikt door bepaalde mensen om hun rotzooi goed te praten. Blijft wel een feit dat de cultuur gestaaft is op diezelfde Islam.
Mensen die moe zijn kunnen beter gaan slapen... Oh wacht je sliep al anders had je wellicht mijn woorden kunnen beamen. Moslims vertrouwen elkaar geeneensquote:Op donderdag 8 april 2010 19:49 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik ben gewoon te moe om nog tegen dit soort ridicule dingen in te gaan.
Over niet-samenhangende argumentatie gesproken.quote:Op donderdag 8 april 2010 19:53 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Mensen die moe zijn kunnen beter gaan slapen... Oh wacht je sliep al anders had je wellicht mijn woorden kunnen beamen. Moslims vertrouwen elkaar geeneens
Jij bent zelf Moslim en woont in Rotterdam volgens mij? Zeg eens eerlijk, vertrouw je mensen die je kent zodanig dat je ze 100% vertrouwd ? Zou je je mobieltje of portomonee op tafel laten liggen als je met stel 14 man waarvan overwegend moslim is laten liggen ?quote:Op donderdag 8 april 2010 19:55 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Over niet-samenhangende argumentatie gesproken.
quote:Op donderdag 8 april 2010 19:44 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Ik heb het item gezien en kreeg niet meteen die indruk. Wel heerst er een concensus onder moslims dat het ok is om te liegen tegen de Nederlander als het in hun voordeel is. Ik ben een wijsneus maar heb wel een redelijke kijk op bepaalde niet westerse groeperingen in Europa. De Islam word meestal misbruikt door bepaalde mensen om hun rotzooi goed te praten. Blijft wel een feit dat de cultuur gestaaft is op diezelfde Islam.
quote:Op donderdag 8 april 2010 19:59 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Goede reactieHeb je ook nog iets te melden of ga je de gebeten hond kat spelen ?
quote:Op donderdag 8 april 2010 19:55 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Over niet-samenhangende argumentatie gesproken.
quote:Op donderdag 8 april 2010 19:49 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik ben gewoon te moe om nog tegen dit soort ridicule dingen in te gaan.
...quote:Op donderdag 8 april 2010 19:58 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Jij bent zelf Moslim en woont in Rotterdam volgens mij? Zeg eens eerlijk, vertrouw je mensen die je kent zodanig dat je ze 100% vertrouwd ? Zou je je mobieltje of portomonee op tafel laten liggen als je met stel 14 man waarvan overwegend moslim is laten liggen ?
Eerlijk zeggen he ?
Ik ben zelf in mijn 11 jaar in het MO nog nooit bestolen. Heb meerdere malen mijn portemonnee of telefoon in een koffietent laten liggen, en altijd heb ik hem weer terug gekregen.quote:Op donderdag 8 april 2010 19:58 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Jij bent zelf Moslim en woont in Rotterdam volgens mij? Zeg eens eerlijk, vertrouw je mensen die je kent zodanig dat je ze 100% vertrouwd ? Zou je je mobieltje of portomonee op tafel laten liggen als je met stel 14 man waarvan overwegend moslim is laten liggen ?
Eerlijk zeggen he ?
Aangenomen dat je een expat bent ofzo is dat niet echt representatief. Daarnaast is de sociale controle en de wetten zijn ook strikter.quote:Op donderdag 8 april 2010 20:08 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Ik ben zelf in mijn 11 jaar in het MO nog nooit bestolen. Heb meerdere malen mijn portemonnee of telefoon in een koffietent laten liggen, en altijd heb ik hem weer terug gekregen.
Heb je een fiets? Zo ja, ga fietsen..quote:Op donderdag 8 april 2010 20:15 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Aangenomen dat je een expat bent ofzo is dat niet echt representatief. Daarnaast is de sociale controle en de wetten zijn ook strikter.
Precies. Als die kut-Marokkaantjes al naar de moskee gaan, dan doen ze dat meer om Pa & Ma tevreden te houden, net zoals ik vroeger 1 keer per maand naar de kerk gesleurd had. Nu kom ik er nooit meerquote:Op donderdag 8 april 2010 20:43 schreef JohnDDD het volgende:
Moslims zijn vrij streng wat betreft "niet stelen" e.d. Moslims die echt gelovig zijn en goed de letter van de Koran volgen plegen geen geweldsmisdrijven en stelen ook niet. Het is onzin om te zeggen als Marokkanen iets stelen dat het de schuld van "moslims" is. Dat zijn officieel misschien Moslims, maar dat is net zo officieel als mijn moeder die misschien officieel nog katholiek is, maar ook mij op de wereld heeft gezet zonder ooit te trouwen en er flink op los neukt.
Het is juist een logische reactie, omdat je niet met argumenten komt. Je zegt gewoon: "Het is zo, want ik heb er een redelijke kijk op. Of vertrouw jij soms alle moslims?" Dat eerste is natuurlijk kul; iemand kan ook over jou allerlei dingen insinueren door te beweren dat hij jou goed bestudeerd heeft. Blijkbaar hebben andere mensen met een redelijke kijk een andere indruk. Wat nu?quote:Op donderdag 8 april 2010 19:59 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Goede reactieHeb je ook nog iets te melden of ga je de gebeten hond kat spelen ?
Interessant plaatje, waar komt deze vandaan?quote:Op donderdag 8 april 2010 01:20 schreef maartena het volgende:
Tja.....
En aanhangers van WELKE partij lezen voornamelijk de Telegraaf?
[ afbeelding ]
Juist ja, de PVV.
En dan het gek vinden dat de PVV een redelijke aanhang heeft..... De Telegraaflezer leest dit artikel vanmorgen in de krant, GELOOFT het direct, en denkt dat die wijk bestaat uit een sharia-aanhangende, conservatieve moslims die de wijk "in rep en roer" brengen.
Gelukkig is zelfs Geenstijl verstandiger......
Die foto's van de vlagverbrandingen en dreigementen van blokkade's van producten uit Denemarken naar aanleiding van de Cartoons van Kurt Westergaard zijn zeker ook geshopt/bedachtquote:Op donderdag 8 april 2010 08:45 schreef IHVK het volgende:
[..]
Ieder bericht met moslims en woedend erin kun je sowieso met een heel grote korrel zout nemen.
Als we het over Nederland hebben. Yep.quote:Op donderdag 8 april 2010 21:40 schreef Thas het volgende:.
Dus "ieder bericht met moslims en woedend kun je sowieso met een heel grote korrel zout nemen"?
No ty.
Weer die plaatjes.quote:Op donderdag 8 april 2010 21:40 schreef Thas het volgende:
[..]
Interessant plaatje, waar komt deze vandaan?
Wat cijfers neerzetten zonder bronvermelding is wel erg à la de Telegraaf he
[..]
Die foto's van de vlagverbrandingen en dreigementen van blokkade's van producten uit Denemarken naar aanleiding van de Cartoons van Kurt Westergaard zijn zeker ook geshopt/bedacht?
[ afbeelding ]
Oh en deze is zeker ook geshopt? (ja, hij komt van een satirische website. nee, het is niet geshopt, google maar eens.)
En zo zijn er nog genoeg.
Dus "ieder bericht met moslims en woedend kun je sowieso met een heel grote korrel zout nemen"?
No ty.
Ontopic: Achterlijk van de Telegraaf
Ik vind wel dat de oorzaak van het probleem deels de islam is. In de zin dat de meeste Marokkanen nog behoorlijk religieus worden opgevoed door hun ouders, wat natuurlijk verdomd moeilijk is in een extreem liberale maatschappij als Nederland! Ik denk dat dat grote gat tussen streng religieuze opvoeding en liberale maatschappij wel eens één van de oorzaken zou kunnen zijn van de gemiddeld hoge criminaliteit onder Marokkaanse jongeren. Deze jongeren zijn volledig ontaard; in de islam kunnen ze moeilijk terecht omdat het gaat om de religie van hun ouders die niet aansluit bij wat ze om zich heen zien. In de Nederlandse maatschappij kunnen ze ook moeilijk écht integreren omdat ze hun ouders/familie niet willen of kunnen afvallen.quote:Op donderdag 8 april 2010 21:09 schreef Burakius het volgende:
Na al die tijd op Fok is er eindelijk de eerste zinnige reactie die ik heb gelezen. Hulde JohnDDD.
Ja, maar je moet je ook afvragen HOEVEEL van die radicalen er daadwerkelijk zijn. Bij demonstraties komen er nooit meer dan een stuk of 100 opdagen, en de AIVD in Nederland schat dat het in Nederland om zo'n 0,5% van de moslims zou gaan die extra radicaal zouden zijn.quote:Op donderdag 8 april 2010 21:40 schreef Thas het volgende:
[ afbeelding ]
Oh en deze is zeker ook geshopt? (ja, hij komt van een satirische website. nee, het is niet geshopt, google maar eens.)
De christenjeugd van tegenwoordig!quote:Op donderdag 8 april 2010 22:57 schreef maartena het volgende:
[..]
Ja, maar je moet je ook afvragen HOEVEEL van die radicalen er daadwerkelijk zijn. Bij demonstraties komen er nooit meer dan een stuk of 100 opdagen, en de AIVD in Nederland schat dat het in Nederland om zo'n 0,5% van de moslims zou gaan die extra radicaal zouden zijn.
Ik bedoel, als er in de VS een paar gekken zijn die Abortus klinieken opblazen en doktoren vermoorden die abortussen hebben gepleegd.... dan betekend dat toch ook niet dat het GEHELE Christendom hiervoor moet worden aangepakt. En de Bijbel hoeft ook niet verboden te worden omdat Priesters kinderen hebben misbruikt.
Het gaat in al die gevallen om een MINDERHEID die ENORME aandacht krijgt in de pers, en daardoor denkt "het volk" al snel dat ze allemaal hetzelfde zijn.
Hij komt direct uit een PDF die te downloaden was bij Maurice de Hond z'n Peil.nl - maar tegenwoordig zit zijn site een stuk dichter, en kan ik de originele PDF niet meer terugvinden. Je kunt echter aan de stijl wel zien dat ie daar vandaan komt, ik ga het origineel nog weer even proberen te vinden.quote:Op donderdag 8 april 2010 21:40 schreef Thas het volgende:
Interessant plaatje, waar komt deze vandaan?
Wat cijfers neerzetten zonder bronvermelding is wel erg à la de Telegraaf he
In principe heb je gelijk, een deel van de problemen bij die groep jongeren kan je verklaren met het gapende gat wat tussen strenge opvoeding binnen de muren en de buitendwereld zit, vooral omdat er bij die groep ook nog 's weinig ouderlijke begeleiding is in die wereld, waardoor ze zo doorslaan. Ik zou dit echter niet puur aan het geloof willen toedichten, maar des te meer aan een cultuur die sinds ze hierheen zijn geëmigreerd niet verder is ontwikkeld en zich daarom niet aansluit bij de huidige maatschappij en dus halstarrig en ouderwets lijkt. Let wel, dit gaat dan om een bepaalde groep jongeren, waarbij de ouders nog eerste generatie zijn en amper of geen Nederlands kunnen en qua opvoeding vooral binnenshuis plaatsvindt, omdat ze geen grip hebben op wat daarbuiten afspeelt.quote:Op donderdag 8 april 2010 22:04 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Ik vind wel dat de oorzaak van het probleem deels de islam is. In de zin dat de meeste Marokkanen nog behoorlijk religieus worden opgevoed door hun ouders, wat natuurlijk verdomd moeilijk is in een extreem liberale maatschappij als Nederland! Ik denk dat dat grote gat tussen streng religieuze opvoeding en liberale maatschappij wel eens één van de oorzaken zou kunnen zijn van de gemiddeld hoge criminaliteit onder Marokkaanse jongeren. Deze jongeren zijn volledig ontaard; in de islam kunnen ze moeilijk terecht omdat het gaat om de religie van hun ouders die niet aansluit bij wat ze om zich heen zien. In de Nederlandse maatschappij kunnen ze ook moeilijk écht integreren omdat ze hun ouders/familie niet willen of kunnen afvallen.
In die zin zie ik ook wel in, zoals Wilders zegt, dat het slecht is geweest zoveel niet-westerse allochtonen in Nederland toe te laten. Dat creëert namelijk heel vanzelfsprekend problemen en botsingen en ontheemde mensen.
Toch vind ik het wel kwalijk dat Wilders het telkens een probleem van de islam noemt. De moslims die ik heb leren kennen maken maar weinig problemen en zijn eerlijk en leven volgens de wet. De islam heeft verder niet zoveel met criminele Marokkanen te maken.
Ja, maar dat is maar een klein clubje. Ooh wacht......hetzelfde geldt voor moslimextremisten.quote:Op donderdag 8 april 2010 23:06 schreef Rabin888 het volgende:
[..]
De christenjeugd van tegenwoordig!
[ afbeelding ]
Dat is dan toch weer net een iets groter clubje.quote:Op donderdag 8 april 2010 23:44 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ja, maar dat is maar een klein clubje. Ooh wacht......hetzelfde geldt voor moslimextremisten.
In landen als Iran, Syrie, Egypte, Jemen, etc.....quote:Op vrijdag 9 april 2010 00:11 schreef DeParo het volgende:
Dat is dan toch weer net een iets groter clubje.
In Nederland zal het allemaal denk ik niet zoveel uitmaken.quote:Op vrijdag 9 april 2010 00:43 schreef maartena het volgende:
[..]
In landen als Iran, Syrie, Egypte, Jemen, etc.....
Niet in Nederland volgens mij.
Volgens de AIVD was het ook slechts 0,5% van de moslim bevolking die daadwerkelijk "vatbaar" zou zijn voor de radicale Islam. Ja, we moeten het in de gaten blijven houden in Nederland, maar overgaan tot extreme maatregelen zoals het verbieden van de Koran (en daarmee moskeeën effectief naar een soort van "schuilmoskee" status te verbannen, wat helemaal niet meer te controleren valt) is toch echt schandalig.
TVP.quote:Op woensdag 7 april 2010 23:22 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Wellicht dat het oorspronkelijke bericht ook nog even kan worden toegevoegd op de FP:
[ afbeelding ]
Voor het nageslacht.
En ook in die landen valt het allemaal wel mee. De overgrote meerderheid van de moslims moet niets hebben van die extremistische bullshit. Mocht dat wel het geval zijn, dan hadden de extremisten in de jaren negentig de macht gegrepen in landen als Egypte en Algerije. Toen hebben zij er immers hard aan getrokken.quote:Op vrijdag 9 april 2010 00:43 schreef maartena het volgende:
[..]
In landen als Iran, Syrie, Egypte, Jemen, etc.....
Niet in Nederland volgens mij. .
Alleen vraag ik me wel af of zo'n BDSM-studio nog een beetje veel klanten heeft in een "moslimwijk".quote:Op woensdag 7 april 2010 18:50 schreef MaskOfSanity het volgende:
Alsof het relevant is wat Moslims in een wijk in Nederland vinden van een BDSM-studio.
What's next? Geen slijterijen meer in Kanaleneiland oid?
Och, extreem-gelovigen.quote:Op donderdag 8 april 2010 23:06 schreef Rabin888 het volgende:
[..]
De christenjeugd van tegenwoordig!
[ afbeelding ]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |