Nee dank je, teveel familie daar *ril*quote:Op woensdag 7 april 2010 13:39 schreef Gridlok het volgende:
Doe mij maar Schijndel !
Euhm, ik ben normaal meer van het urbex-en (zie sitequote:Op woensdag 7 april 2010 13:38 schreef mjan het volgende:
Wat voor foto's wil je maken en naar wat voor plekken ben je op zoek?
shit happensquote:Op woensdag 7 april 2010 13:40 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Nee dank je, teveel familie daar *ril*
in omgeving van het centrum, of door heel den bosch?quote:Op woensdag 7 april 2010 13:44 schreef Puala het volgende:
[..]
Euhm, ik ben normaal meer van het urbex-en (zie site) maar ik wil gewoon wat random foto's schieten van Den Bosch. Dus foto's waarbij je gelijk denkt "Hé, dat is in Den Bosch" en dingen die ook iets nieuws laten zien voor mensen die de serie bekijken..
Door heel DBquote:Op woensdag 7 april 2010 13:47 schreef babipangang het volgende:
[..]
in omgeving van het centrum, of door heel den bosch?
Verkadefabriek, Theater a/d Parade en verder nog wel eens uit eten.quote:Op woensdag 7 april 2010 14:13 schreef Gridlok het volgende:
Waar gaan jullie uit in DB?
Er missen er 2.quote:
D'n Dieze, Sint-Jan, markt, parade, Bossche broek?quote:Op woensdag 7 april 2010 13:44 schreef Puala het volgende:
[..]
Euhm, ik ben normaal meer van het urbex-en (zie site) maar ik wil gewoon wat random foto's schieten van Den Bosch. Dus foto's waarbij je gelijk denkt "Hé, dat is in Den Bosch" en dingen die ook iets nieuws laten zien voor mensen die de serie bekijken..
quote:DEN BOSCH - Al ruim anderhalfjaar mag er niet meer gerookt worden in de horeca, maar op steeds meer plekken wordt het rookverbod niet nageleefd. Het Brabants Dagblad wil graag weten waar in Den Bosch en omgeving er nog vrolijk gepaft wordt. Wat zijn u ervaringen in de Bossche horeca?? Laat het ons weten via stadsredactie@brabantsdagblad.nl
quote:Op donderdag 8 april 2010 11:49 schreef Ceased2Be het volgende:
Iemand nog zin om de NSB-er uit te hangen?
[..]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |