Klopt, maar wat is er wel 100% veilig in het leven?! Ja pcies...quote:Op vrijdag 9 april 2010 22:00 schreef Ticootje het volgende:
Heel gevaarlijk dus, je kan nog zo goed skieen een ongeluk hoeft niet jouw fout te zijn.
Hij is er! Door wickie, vriendlief en Mette langsgebracht.quote:Op vrijdag 9 april 2010 17:34 schreef wickie het volgende:
De oude Beco gaat morgen naar ClaudiaX verhuizen.
Zometeen even zigzaggen, dan wassen en drogen en dan morgenavond hopelijk beginnen met naaien!quote:Op zaterdag 10 april 2010 20:38 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ik heb nu witte stof, maar hij is er ook in Ecru, bij Ikea vandaan voor 3,99 de meter. Dat is goedkoper dan die gordijnen.
En ik heb dus stof voor een Mei Tai gehaald!Heb F. lief aangekeken en die zei 'ok!' en hij ging zelfs mee!
Tsja en als we iemand met een draagdoek zien fietsen, vallen we er wel met zijn allen over, want dat is zoooo onverantwoordelijkquote:Op vrijdag 9 april 2010 22:55 schreef t_igger het volgende:
[..]
Klopt, maar wat is er wel 100% veilig in het leven?! Ja pcies...
Overigens zou ik het ook nooit doen als ik mezelf niet zou vertrouwen!
PS: Dat bord hangt er al jaren, 10 jaar geleden hing het er al!![]()
Maar als je met een slapend kind de berg af moet, kun je het beter zo doen dan los op de arm lijkt mij. Ik zou er geen gewoonte van maken.quote:Op zaterdag 10 april 2010 21:00 schreef Stiemie het volgende:
[..]
Tsja en als we iemand met een draagdoek zien fietsen, vallen we er wel met zijn allen over, want dat is zoooo onverantwoordelijkSommige mensen kunnen net zo goed fietsen als lopen... Nou ja mijn mening dan he.
Misschien kunnen de mensen die in de OP staan even hun eigen linkjes checken?quote:Op zaterdag 10 april 2010 20:03 schreef Marrije het volgende:
Er zitten trouwens best veel dode linkjes in de OP/wie heeft welke draagdoek.
nu je het zegt...quote:Op zaterdag 10 april 2010 20:50 schreef Brighteyes het volgende:
Lily en Leah, beide heerlijk ongenaakbaar bijna
Maar het heeft ook wel wat hoor, echt een soort van 'wij horen bij elkaar, wie doet ons wat'.quote:Op zaterdag 10 april 2010 21:27 schreef lily het volgende:
Oh, het is een beco die van Claudia geen mei tai (zoals ik noemde)
[..]
nu je het zegt...![]()
volgende keer toch wat vriendelijker/toegankelijker kijken maar
Ik ben echt blij met de doek. Ik vind het prettiger dragen dan de mei tai.
welnee. Bende gekquote:Op zaterdag 10 april 2010 21:49 schreef Brighteyes het volgende:
Meiden die een MT zelf gemaakt hebben? Hebben jullie nu ook alles helemaal gezig-zagd? Ik neem aan van wel, maar omdat je eigenlijk alle naden dubbel om zoomd vraag ik me af of het echt moet.Liever lui dan moe.
![]()
quote:Op zaterdag 10 april 2010 22:04 schreef Stiemie het volgende:
Ik herkende het alHeb nu stof in de droger zitten van Ikea voor kussentjes voor op de balkonbank
Wat mij opviel aan de foto van Ivan bij papa in de Beco is dat Ivan niet echt met z'n achterwerk in een zitje zat. Als je de banden te strak aantrekt krijg je wel je kind dicht tegen je aan maar zit het dus niet echt. En kan het zich makkelijk afzetten. Als je de zijkant van je hand tegen de bovenkant van de heupband aanhoudt zou je palm gevuld moeten worden door je baby's achterwerkquote:Op zondag 11 april 2010 12:06 schreef Claudia_x het volgende:!
Ik vind het ook een prachtige foto, Lily. Jullie staan er heel mooi op.
Gister zijn we met de Beco naar de Ikea geweest en Ivan ging toch wel ver achteroverhangen waardoor z'n papa hem de hele tijd vasthield. Dat liep dus nog niet helemaal lekker. Ik heb hem er gister zelf even in gehad en ik heb de smalle banden die ongeveer in het midden van het rugpand lopen wat strakker aangehaald. Dat leek al beter, maar toch vind ik dat hij op nekhoogte veel speling naar achter heeft. Ik denk dat dat komt doordat hij voor zijn leeftijd vrij groot is en dus met zijn hoofd een behoorlijk eind boven het rugpand uit komt maar die ruimte fysiek nog niet helemaal aankan. Wickie, is nu de beste oplossing om een hydrofiel in zijn nek te leggen? (Daar hadden we het gister even over.) De schouderbanden kunnen inmiddels niet strakker.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |