ha dat filmpje stond net al op porntubequote:Op donderdag 1 april 2010 23:42 schreef Tamashii het volgende:
Mijn mentor vandaag: Wat ben je toch een engel en hij krabbelde in mijn haar.....
quote:Op donderdag 1 april 2010 23:40 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
Twee jaar geleden zei een leraar dat hij een meisje uit m'n klas zat was, en haar terug in haar moeder wilde stoppen!![]()
![]()
HAHAHAHAHAHAHAHHA!quote:Op donderdag 1 april 2010 23:43 schreef Waaghals het volgende:
[..]
ha dat filmpje stond net al op porntube
Serieus?quote:Op donderdag 1 april 2010 23:50 schreef Chule het volgende:
Meisje zat een lolly te eten, zei de docent dat hij na de les een andere lolly voor haar heeft.
Klasgenoot heette Merel. Leraar sprak haar altijd aan met "Merel, beste kerel".quote:Op vrijdag 2 april 2010 11:28 schreef JamieC het volgende:
"meneer" terwijl ik toch echt een mevrouw ben
Je opmerking is ook niet al te best.. snap wel dat ze dan zoiets zegt. Wat er slecht is aan haar uitleg, is me een raadsel.quote:Op vrijdag 2 april 2010 15:07 schreef Thomasv8 het volgende:
Frans lerares:
"Je hebt optimisten, pessimisten en Thomas."
Ik maakte alleen maar een opmerking over haar slechte uitleg van pessimisten"Pessimisten zeggen het glas is half leeg, optimisten het glas is half vol. Natuurlijk er overheen, hangt er vanaf hoe vol het glas eerst was
Werd niet gewaardeerd...
Bouwewijn!quote:Op vrijdag 2 april 2010 00:08 schreef Friek_ het volgende:
"Jongen, jij komt nog eens op het verkeerde pad!"
quote:Op vrijdag 2 april 2010 13:44 schreef Complexiteit het volgende:
"Complimenten"
Laatst zei een leraar dat tegen me, dat was nieuw voor me en dus wel een beetje raar.
Zo'n leraar had ik in groep 8 ook.. Die was ook helemaal verzot op de meisjes uit de klasquote:Op vrijdag 2 april 2010 16:02 schreef heaven7 het volgende:
Trouwens, had in groep 8 een meester die zei dat ik maar mooi voluit met ze moest pronken(De nieuwgroeiende tietjes in een wat strakker t shirtje dus).
Denk alsjeblieft eens na, of is dit te complex voor jequote:Op vrijdag 2 april 2010 15:39 schreef Complexiteit het volgende:
[..]
Je opmerking is ook niet al te best.. snap wel dat ze dan zoiets zegt. Wat er slecht is aan haar uitleg, is me een raadsel.
*Ril, stelletje viespeuken!quote:Op vrijdag 2 april 2010 16:09 schreef AE86_Trueno het volgende:
[..]
Zo'n leraar had ik in groep 8 ook.. Die was ook helemaal verzot op de meisjes uit de klas![]()
Tsja, wat moet ik hier op zeggen? Een halfzachte poging om mijn post onderuit te halen.. zielig.quote:Op vrijdag 2 april 2010 16:09 schreef Thomasv8 het volgende:
[..]
Denk alsjeblieft eens na, of is dit te complex voor je
Gatverdamme. Gelukkig had de leraar die wij hadden het op de jongens voorzienquote:Op vrijdag 2 april 2010 16:09 schreef AE86_Trueno het volgende:
[..]
Zo'n leraar had ik in groep 8 ook.. Die was ook helemaal verzot op de meisjes uit de klas![]()
Hoe werd er gereageerd?quote:Op zaterdag 3 april 2010 01:07 schreef Koewam het volgende:
Van alles, "eigenwijs varken", "arrogant", "brutaal", etc.
AHHAHAquote:Op zaterdag 3 april 2010 14:14 schreef CopenhagenBlue het volgende:
Op de basisschool ging de juffrouw naast haar stoel zitten, waarna ze hard op de grond viel en in huilen uitbarstte. Vervolgens gaf ze ons de schuld omdat we zo druk waren
De meest geniale opmerking was ergens in de brugklas. Een klasgenoot was al twee dagen bezig om tijdens de uitleg naar een paar klasgenoten stiekem te knipogen. Wat daar nou echt grappig aan was weet ik niet, maar hij deed wel vaker vreemde dingen. Op een dag kregen we een invaller en tijdens zijn uitleg was hij weer stiekem aan het knipogen. De leraar zag het blijkbaar, en roept door de klas: ''Wat zit je de hele tijd geil naar mij te knipogen, denk je soms dat ik van een 13-jarig jochie opgewonden raak.''
Daarna heb ik hem nooit meer zien knipogen
© Hans Teeuwenquote:Op zaterdag 3 april 2010 14:23 schreef GizartFRL het volgende:
Vroeger had ik een leraar, die heette van Dijk.
Op de middelbare school, die tegen mij zei; “GizartFRL, met jou loopt het nog eens slecht af”, haha! En het grappige is, dat hij nou aids heeft.
quote:Op zondag 4 april 2010 19:07 schreef Isegrim het volgende:
Oh, en een schoolarts (telt dat ook?) zei toen ik hooguit een jaar of tien, elf was tegen me 'dat ik wel moest oppassen dat ik niet te dik zou worden'. Ik was niet te dik, ik ben niet te dik en ik ben nooit te dik geweest.Ik heb daar wel lang last van gehad, want dacht dus dat ik te dik was.
Wat een eikel.quote:Op zaterdag 3 april 2010 17:08 schreef Bolletje... het volgende:
Tijdens mijn diploma uitreiking, ik had keihard gezwoegd voor Duits en geslaag met een 7 (!).
De duits leraar vertelde voor de volle zaal, dat zijn hond (een duitse herder) nog beter in duits is dan Bolletje...
Niet de behoefte om even terug te gaan en hem dat papiertje onder zijn neus te drukken?quote:Op zondag 4 april 2010 22:16 schreef Bierie het volgende:
In mijn eerste jaar op de LTS moest ik bij de directeur komen. Zijn letterlijke tekst en ik quote: "De enige plek waar jij ooit terecht komt is de goot".
Dat was een heerlijke opsteker destijd en motiveerde mij natuurlijk enorm
Overigens wel aan de slag met een universitaire master aankomende September. Tot zover de goot theorie dus!
Ik wacht even af waar ik eindig (hopelijk met een Phd aka Doctor titel oid) het hoogste uiteindelijke papiertje gaat als kopie richting lerarenkamer samengevoegd met een printje van een middelvinger en de boodschap: "Omdat jullie zo ontzettend in mij geloofde" oidquote:Op zondag 4 april 2010 22:24 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Niet de behoefte om even terug te gaan en hem dat papiertje onder zijn neus te drukken?
Herkenbaar.quote:Op zondag 4 april 2010 22:53 schreef Bierie het volgende:
[..]
Ik wacht even af waar ik eindig (hopelijk met een Phd aka Doctor titel oid) het hoogste uiteindelijke papiertje gaat als kopie richting lerarenkamer samengevoegd met een printje van een middelvinger en de boodschap: "Omdat jullie zo ontzettend in mij geloofde" oid![]()
Dus ja het is een moment waar ik al jaren naar uit kijk en die ooit zal komen
Nee serieus. Dat ben ik al jaren van plan
en toen ontdekte je de wonderlijke wereld van Fok!quote:Op vrijdag 2 april 2010 00:08 schreef Friek_ het volgende:
"Jongen, jij komt nog eens op het verkeerde pad!"
Ja, juffrouwquote:Op maandag 5 april 2010 01:32 schreef mrbombastic het volgende:
Mijn klas heeft een keer een inval lerares tot wanhoop gedreven.
1 jongen zat elke les wel grapjes met haar uit te halen. Op een gegeven moment knapte er blijkbaar iets bij haar. Ze pakte een stoel op, ging voor hem staan en vroeg op dreigende toon "....., moet ik deze stoel op je hoofd kapot slaan?".
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |