Ik ben er idd veel minder mee bezig. En het 'niemandsland' ervaar ik eigenlijk ook niet zo, ben veel te blij dat ik niet continu misselijk ben en gewoon weer relaxed weg kan en kan eten en gewoon weer een beetje mens ben. Ik ben ook totaal in shocked dat de 20 wk echo alweer zo snel isquote:Op donderdag 1 april 2010 18:51 schreef RockabeIIa het volgende:
Floria, misschien ben je er nu ook wel een klein beetje minder mee bezig dan bij de eerste en voel je 'm daarom nog niet
2 december 2010quote:Op donderdag 1 april 2010 11:45 schreef Sonnetje85 het volgende:
[..]
wat was je datum ook alweer? Dan zet ik je erbij
ik had dat ookquote:Op vrijdag 2 april 2010 13:15 schreef Fannetje het volgende:
Ticootje, een meisje; wat leuk!![]()
Morgen ben ik alweer 16 weken zwanger, maar van een zwangerschapsbuikje is hier nog geen sprake. Ik kan mijn gewone broeken ook nog gewoon aan. Hebben meer mensen dat? Ik had gehoopt dat het nu toch wel zichtbaar zou zijn...
Wat heb je gekregen? Emesafene toevallig? Ik hoop dat het werkt!!quote:Op vrijdag 2 april 2010 17:09 schreef Silmarwen het volgende:
Ik heb wat gekregen tegen de misselijkheid, maar vandaag gaat het wel goed.
Ook moet ik kijken of ik die hartkloppingen en duizelig nog heb over drie weken. Zo ja, wordt mijn schildklier weer eens gecontroleerd. Gebeurt vaker bij me omdat mijn moeder Graves heeft en mijn schilklier al 2 keer iets te langzaam werkt, maar niet zorgwekkend.
Ach ik heb iets tegen de misselijkheid.
Yep, maar ik vandaag echt dragelijk misselijk. Morgen echter veel te doen en visite dus neem ik het 's ochtends prevntief. Uit bed ben ik nooit misselijk, pas na een half uurtje begint het.quote:Op vrijdag 2 april 2010 20:37 schreef Suzanna het volgende:
[..]
Wat heb je gekregen? Emesafene toevallig? Ik hoop dat het werkt!!
Vraag gewoon hoe het met haar gaat.. Je hoeft het onderwerp niet te mijden alsof ze niet zwanger zou zijn. Dat is ze nu eenmaal...quote:Op zaterdag 3 april 2010 08:33 schreef Oxymoron het volgende:
Ik zoek een advies. Mijn mentor is over een paar weken uitgerekend. En donderdag ga ik wat met haar drinken en taartje eten, om bij te kletsen (ze is nu 3 weken met zwsch.verlof). Maar wat zeg je dan?
Ik weet dat ze dikker is geworden, maar ik las ook een keer op Fok dat zwangeren het niet zo leuk vinden, als je alleen maar over de baby vraagt, toch?
Dat zwangeren zich ook een soort ''lastdier'' kunnen voelen, op het einde.![]()
En nou vraag ik al bijna nooit naar de baby. Maar hoe kun je zegmaar, toch wat ''steunends'' zeggen, en tegelijk dat je niet zowel haarzelf als de baby tekort doet? Snappen jullie, mijn vraag?![]()
Ik bedoel, wat wil je graag horen als je bijna klaar bent met zwangerzijn? Ik wil graag iets zeggen, maar ik weet het niet.
Misschien een idee dan om uit bed gelijk even wat te eten? Dat helpt bij mij soms wel.quote:Op vrijdag 2 april 2010 20:59 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Yep, maar ik vandaag echt dragelijk misselijk. Morgen echter veel te doen en visite dus neem ik het 's ochtends prevntief. Uit bed ben ik nooit misselijk, pas na een half uurtje begint het.
Nee, dat werkte ook niet. Dan nog was ik na een half uur misselijk. Ik heb gister avond een tabletje ingenomen en had vanochtend niets! Daarnet werd ik we misselijk en omdat we veel visite hebben vandaag, toch nog een tabletje ingenomen.quote:Op zaterdag 3 april 2010 11:33 schreef Suzanna het volgende:
[..]
Misschien een idee dan om uit bed gelijk even wat te eten? Dat helpt bij mij soms wel.
Ik ben helaas vaak ook 's nachts misselijk... en dan moet ik uit bed om te plassen bijv. en moet ik meteen ook overgeven. Heel vervelend...
Hahaha, kan me dat helemaal voorstellen, dat je zelf die slingers nu wel eens wil ophangen...quote:Op zaterdag 3 april 2010 12:55 schreef _NIKKI_ het volgende:
*meldt* nog steeds niets aan de hand, geen gerommel, niets.... ik merk wel dat ik het stiekem stom begin te vinden als ik ergens in het dorp roze/blauwe slingers etc. zie hangen, dan wil ik ook!
Ik ga lekker naar de stad nu... alleen geen babykleertjes scoren want daar heb ik er genoeg van zegt men...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |