quote:
Op woensdag 31 maart 2010 11:16 schreef Copycat het volgende:Heeft Peter eigenlijk zijn kant van het verhaal verteld? Waarom de gemoederen opeens nog hoger op zijn gelopen? Johan is hem zo te lezen wel heel erg door de modder aan het halen?
Peter zou oorsprokelijk vanavond op stream ( Prog. Jaap) het gaan uitpraten, waarom dat niet gebeurd meer weet ik niet.
Johan beschuldigt ondertussen peter va dingen waar de honden geen brood van lusten, of het waar of niet waar is weet ik ook niet.
Peter wilde vanavond echt ales uitpraten maar helaas Johan is zo vreemd bezig om een persoonlijke oorlog op te starten met peter.
OOk toen met de chat van Peter, alles was weer rustig van weekend iedereen zat weer op de sv chat en hup ja als er bannen vallen om niks, dan verhuisd iedereen daar naar toe.
De bannen de meeste zijn echt allemaal onterecht, zoals van Oeps, die zei niet eens wat hoppa weg Oeps.
Het begon gistermiddag al dat johan zich zo vreemd ging gedragen, hij bleef maar roepen dat hij zo blij was met Suzzy als mod

maar bedoelde dat sarcastich omdat er al gedonder was op de chat en zij er weer niet was ( ze zit er s`nachts hoorde ik beetje geile praatjes te verkondigen)
een Linke Loetje was maar aan het uitdagen en mocht dus gisterenavond alles roepen en iedereen uitschelden, en ja Linke Loetje ( of zoals PB zegt Linke Loesje) mag blijkbaar alles.
Ook zei Johan gisteren van die Sponsoren blijven weg vanwegen de chat, gelul komt hij nu mee, terwijl Pimytje al eerverleden week riep ( dacht dat hij kontakt met sponsor had) dat door de chat sponsoren afhaken.
Maar dat ontkende Johan bij hoog en laag tegen Pimytje dat het niet zo was.
mijn conclusie, niemand hoeft zich schuldig te voelen als SV ten onder gaat, alleen Johan, die heeft het toch echt alleen aan zich zelf te danken, luisteren naar de verkeerde mensen en niet in zee gaan met de mensen die er ook een succes van wilde maken.