Ik 25quote:Op woensdag 31 maart 2010 19:04 schreef julian6 het volgende:
Mag ook wel wat minder.. had net 5 pm's in 1x
Had je bij die goatse-PM gewild?quote:Op woensdag 31 maart 2010 19:10 schreef frame-saw het volgende:
Ik krijg nooit PM's alleen als mensen wat van me willen
Hier ookquote:Op woensdag 31 maart 2010 19:14 schreef Mr.DD het volgende:
ownloadt albums van artiesten die naar Lowlands komen maar die ik niet ken
the XX kan ik je aanradenquote:Op woensdag 31 maart 2010 19:14 schreef Mr.DD het volgende:ownloadt albums van artiesten die naar Lowlands komen maar die ik niet ken
Nieuwe albums gooi ik in een aparte playlist, dan op shuffle. Zodra ik een goed nummer hoor dan gooi ik dat album in een andere playlist (:quote:Op woensdag 31 maart 2010 19:16 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Hier ook.
Ik luister op mijn telefoon bijna nooit twee keer hetzelfde nummer. Ik luister altijd: "Unplayed songs", en dat zijn dan de nieuwe downloads
Heb ik allaaaangquote:
Live echt een aanrader.quote:
Lekker danquote:Op woensdag 31 maart 2010 19:33 schreef viagraap het volgende:
Ik raak vandaag voor het eerst sinds maandagavond weer internet aan (ziek), en ik kan je vertellen dat ik errug blij ben met de namen
Ziek zijn en dan zonder internet, wat voor leven heb jij.quote:Op woensdag 31 maart 2010 19:33 schreef viagraap het volgende:
Ik raak vandaag voor het eerst sinds maandagavond weer internet aan (ziek), en ik kan je vertellen dat ik errug blij ben met de namen
Ik lag in bed en we hebben geen laptopquote:Op woensdag 31 maart 2010 19:34 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Ziek zijn en dan zonder internet, wat voor leven heb jij.
quote:Op woensdag 31 maart 2010 21:04 schreef portie het volgende:
Liever niet. Wat een kuthype is dat zeg :p
quote:Op woensdag 31 maart 2010 21:04 schreef portie het volgende:
Liever niet. Wat een kuthype is dat zeg :p
quote:Op woensdag 31 maart 2010 21:26 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Dat elkaar quoten zonder iets toe te voegen is ook een kuthype trouwens.
Bas Bron heeft toch maar 1 van hun nummers geproduceerd?quote:Op woensdag 31 maart 2010 21:30 schreef julian6 het volgende:
Die producer van hun beats is trouwens dezelfde als die van de jeugd van tegenwoordig, en ik hoor niemand klagen als zij komen![]()
Als een producer goed is, hoeft de muziek nog niet goed te zijn?quote:Op woensdag 31 maart 2010 21:30 schreef julian6 het volgende:
Inderdaad, en Die Antwoord is gewoon goed. Beetje kult, maar je kan wel zien dat er iets veel groters achterzit (De muziek is professioneel geproduceerd, de clips zijn van hoge kwaliteit en het hele plaatje is gewoon geniaal) Die producer van hun beats is trouwens dezelfde als die van de jeugd van tegenwoordig, en ik hoor niemand klagen als zij komen
![]()
Zou 't zeker vet vinden als ze geboekt worden
Klopt, Very Fancy, maar er was even sprake van dat ze op zijn label zaten, maar ze zitten nu op Interscope.quote:Op woensdag 31 maart 2010 21:51 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Bas Bron heeft toch maar 1 van hun nummers geproduceerd?
je voegt een PI toe dus je doet het niet goedquote:
Geef nou maar toe dat het je het alleen maar kut vindt omdat het een hype isquote:Op woensdag 31 maart 2010 21:54 schreef frame-saw het volgende:
[..]
Als een producer goed is, hoeft de muziek nog niet goed te zijn?
Jij mag het vet vinden hoor, maar ik vind het kut (en een kuthype daarmee).
Geen idee, maar dat is wel hun bekendste nummer geloof ik. En hij zal verder vast een dikke vinger in de pap hebben.quote:Op woensdag 31 maart 2010 21:51 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Bas Bron heeft toch maar 1 van hun nummers geproduceerd?
Nee man! Je ma se poes in 'n fish paste jar!quote:Op woensdag 31 maart 2010 20:56 schreef friekin_ het volgende:
Ik wacht op DieAntwoord. De beats zijn dik, je verstaat er amper iets van, maar dat boeit dan weer niet. Plus, echt lowlandswaardig uitziend volk.
Hoppa! Bewijs!
Ja duuuuh, ik hoorde meteen al dat het een hype werd dus vind ik het al 2 maanden kutquote:Op woensdag 31 maart 2010 23:27 schreef julian6 het volgende:
[..]
Geef nou maar toe dat het je het alleen maar kut vindt omdat het een hype is
Vorige keer dat ze er waren sloten ze zelfs een dag af.quote:Op donderdag 1 april 2010 00:46 schreef viagraap het volgende:
Had Placebo niet verwacht trouwens, maar wel leuk. Volwaardig Alpha materiaal.
Dit jaar staan placebo en qotsa op de zondag. Dan denk ik dat Qotsa af gaat sluiten en placebo daarvoor komt. Ze zouden evt ook de grolsch af kunnen sluiten.quote:Op donderdag 1 april 2010 01:05 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Vorige keer dat ze er waren sloten ze zelfs een dag af.
Superrrrrclip paar weken terugquote:Op donderdag 1 april 2010 00:27 schreef frame-saw het volgende:
Dunno, ben niet zo van de hypes. Is het al op TMF geweest?
Ohw ja, dat was een gave afsluiter..quote:Op donderdag 1 april 2010 01:05 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Vorige keer dat ze er waren sloten ze zelfs een dag af.
Laatste keer op LL keihard in slaap gevallenquote:Op donderdag 1 april 2010 00:46 schreef viagraap het volgende:
Had Placebo niet verwacht trouwens, maar wel leuk. Volwaardig Alpha materiaal.
Het viel mijn wat tegen eigenlijkquote:
Mwha..Ik kan me van dat optreden nog wel iets herinneren, van alles wat ik meegemaakt heb, dan moet het miz wel een gaaf optreden zijn geweest..quote:Op donderdag 1 april 2010 15:20 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Het viel mijn wat tegen eigenlijk
Tegenvallend, die hele Meds tour was stukken minder dan daarvoor. Had er zelf veel zin in.quote:
da's Zuid Afrikaansquote:Op donderdag 1 april 2010 15:28 schreef Memento-Mori het volgende:
Die Antwoord? WTF is het? maar de naam alleen al![]()
![]()
The Specialsquote:Op donderdag 1 april 2010 16:04 schreef onderjas het volgende:
Ah, kom er net achter dat The Specials ook een vette band is. Kende ze niet van naam.
Ik werd er ook vrolijk van toen ik het hoordequote:
Dubstepquote:Op donderdag 1 april 2010 16:43 schreef Beaudelaire het volgende:
http://www.myspace.com/caspadubstep
Staat op 22 aug. in Holland (TBA), kanshebber voor LL.
Ze? Is gewoon één gozer. Maar wel vetjes.quote:Op donderdag 1 april 2010 16:46 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Dubstep. Zou wel lache zijn als ze komen
Zowel The Specials als Madness komen voort uit dezelfde 2nd ska-wave van eind jaren '70 in Engeland. Je zou zelfs kunnen zeggen dat de Specials Madness in het zadel hebben geholpen door hen een paar keer als voorprogramma te vragen. De Specials waren net iets eerder 'bekend'.quote:Op donderdag 1 april 2010 16:35 schreef Septillion het volgende:
Ik dacht ook gelijk aan Madness toen ik het hoorde. Gelijk maar weer even Baggy Trousers uit de kast gehaald
Oh okayquote:Op donderdag 1 april 2010 16:48 schreef fredjanssen het volgende:
[..]
Ze? Is gewoon één gozer. Maar wel vetjes.
De Caspa remix van I rememberquote:Op donderdag 1 april 2010 16:50 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Oh okay. Ik ken de naam verder neit, het klonk wel goed
Als madness komt wordt ik gek.quote:Op donderdag 1 april 2010 16:32 schreef WeirdWestMan het volgende:
[..]
Ik werd er ook vrolijk van toen ik het hoorde. Heeft overigens wel wat weg van Madness die zeker ook wel mogen komen
!
Kooks hebben zichzelf trouwens ook bevestigd.
Vind het origineel een stuk beter.. + het is te softquote:Op donderdag 1 april 2010 17:09 schreef WeirdWestMan het volgende:
[..]
De Caspa remix van I remember.
Stond er vorig jaar ook.quote:Op donderdag 1 april 2010 17:34 schreef Vatta het volgende:
Probeer Fanfarlo eens, nieuw bandje met een geweldig debuutalbum.
Dan moet je winnen bij 3voor12, als ze weer die sessies gaan doen. Maar dat neem ik aan van welquote:
huh wie wat waar? like als in MTV Unplugged achtig?quote:Op donderdag 1 april 2010 18:56 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Dan moet je winnen bij 3voor12, als ze weer die sessies gaan doen. Maar dat neem ik aan van wel
Ja dat jaaaquote:Op donderdag 1 april 2010 19:35 schreef zonisdegod het volgende:
al een ticket uit de zwarthandel voor mij?
en een soort MTV unplugged..omfg would be awesome!
zo een intiem klein binnenpodiumpje, waar je op de grond zit met max 50/100 mensen <33
Wat waren ze goed in Paradiso vorige maandquote:Op donderdag 1 april 2010 17:34 schreef Vatta het volgende:
Probeer Fanfarlo eens, nieuw bandje met een geweldig debuutalbum.
Op LL09 was dat wel het gevalquote:Op donderdag 1 april 2010 19:12 schreef frame-saw het volgende:
3voor12 sessies zijn niet zozeer unplugged. Hoef je ook niks voor te winnen, gewoon op tijd op de gastenlijst staan![]()
Al behoorlijk wat toffe dingetjes daar gezien ja![]()
The Horrors, Jamie T., Wintersleep, Maxïmo Park, Kim Janssen, Florence & The Machine
Edit: je kunt dus wel wat winnen, ze houden altijd een paar plekjes vast.
O die ja.quote:Op donderdag 1 april 2010 22:38 schreef Mr.DD het volgende:
[..]
Op LL09 was dat wel het gevalSpeciale 'unplugged' container van 3FM.
Alleen op het scherm gezien, nooit geweten waar het was.quote:Op donderdag 1 april 2010 22:38 schreef Mr.DD het volgende:
[..]
Op LL09 was dat wel het gevalSpeciale 'unplugged' container van 3FM.
Ik heb al weekend.quote:Op vrijdag 2 april 2010 12:13 schreef PiRANiA het volgende:
Bijna weekend.
En nog 139 dagen slapen als ik het goed uitreken
Accoustical? Als je akoestische versies bedoeld, no way. Queens of the Stone Age moet zo rauw en "stoner" klink als maar kan. Hoe vet is het trouwens dat ze hun eerste plaat opnieuw uitbrengen en volledig gaan spelen deze aankomende tour!quote:Op donderdag 1 april 2010 21:35 schreef zonisdegod het volgende:
die acoustical nummers van QOTSA zijn wel nice
Niks moet, zo zijn ze origineel ja.quote:Op vrijdag 2 april 2010 12:38 schreef Haunter het volgende:
[..]
Accoustical? Als je akoestische versies bedoeld, no way. Queens of the Stone Age moet zo rauw en "stoner" klink als maar kan. Hoe vet is het trouwens dat ze hun eerste plaat opnieuw uitbrengen en volledig gaan spelen deze aankomende tour!
Natuurlijk, maar ik vind bij veel bands unplugged/akoestisch een leuk extraatje, maar kan niet tippen aan de sfeer en stijl van het origineel.quote:Op vrijdag 2 april 2010 12:54 schreef FalleNk810i het volgende:
[..]
Niks moet, zo zijn ze origineel ja.
Ooit MTV Unplugged van Korn gehoord? Ik dacht eerst van wtf kan dat?
Zo'n bizar goede sessie geworden, love it over the original Korn
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |