TS heeft een of andere stinkhoer (collega) niet geneukt en is nu waarschijnlijk zijn baan kwijt omdat hij haar in elkaar getrapt heeft (volkomen terecht). Gelukkig kan hij snel naar de cafe nuquote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:21 schreef Mopst3r het volgende:
Oja, samenvatting?
Topquote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:30 schreef picodealion het volgende:
[..]
Ik zal mn volgende aan jou opdragen.
Ik ook, obviously.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:54 schreef Furdinand het volgende:
[..]
meer van dit soort verhalen bitte, ik verveel mij op mij stage
Heb je Tong ooit een OP van meer dan 3 regels zien posten?quote:
ik ook een beetjequote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:54 schreef Furdinand het volgende:
[..]
meer van dit soort verhalen bitte, ik verveel mij op mij stage
Thanksquote:Op dinsdag 30 maart 2010 12:02 schreef Watman het volgende:
Holy fuckamoly, fuck mijn leven als het niet waar is. Jan Wolkers is gereincarneerd! Dit beat de roti-rol die ik juist naar binnen schoof, en die was echt heel goed. Props!
Dat had ik willen zien.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:41 schreef picodealion het volgende:
de gemeentewerker die voor mijn deur de heg stond te schilderen.
jan wolkers schrijft over poep uit een anus likken.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 12:02 schreef picodealion het volgende:
[..]
Thanks
Nooit een boek van Wolkers gelezen overigens
Ik niet hoor.. ik heet immers niet: "Pijt"quote:Op dinsdag 30 maart 2010 12:10 schreef picodealion het volgende:
[..]
Heb je er zoveel moeite mee schatje?
Maar het is nu al de derde post waarin je er moeilijk over doet. Kleine piemel?quote:Op dinsdag 30 maart 2010 12:11 schreef jpg97 het volgende:
[..]
Ik niet hoor.. ik heet immers niet: "Pijt"
Nouja, je kan wel vallen over die naam, maar de naam in combinatie met het prachtige verhaal spreekt natuurlijk wel meer tot de verbeelding dan wanneer hij Kees of Jan had gehetenquote:Op dinsdag 30 maart 2010 12:11 schreef jpg97 het volgende:
[..]
Ik niet hoor.. ik heet immers niet: "Pijt"
Ik had eigenlijk gehoopt dat dit uit zou komenquote:Op dinsdag 30 maart 2010 12:13 schreef picodealion het volgende:
[..]
Maar het is nu al de derde post waarin je er moeilijk over doet. Kleine piemel?
quote:- "Maar Pijt, (dat is mijn naam, en wie het daar niet mee eens is kan een venijnige schop in zijn kloten verwachten) we zijn op het werk! Wat als iemand het ziet?"
Of Mark Vleugelquote:Op dinsdag 30 maart 2010 12:14 schreef vosss het volgende:
[..]
Nouja, je kan wel vallen over die naam, maar de naam in combinatie met het prachtige verhaal spreekt natuurlijk wel meer tot de verbeelding dan wanneer hij Kees of Jan had geheten
Mijn grote inspiratiebron inderdaadquote:Op dinsdag 30 maart 2010 12:17 schreef Christiaan het volgende:
De nieuwe Herman Brusselmans is geboren!
quote:
quote:Op dinsdag 30 maart 2010 12:05 schreef picodealion het volgende:
[..]
Jij bent nog te dom om de samenvatting te snappen, dus laat maar zitten.
quote:ik zou mijn pik nog in de achterklep van een Fiat Punto steken als ik de kans kreeg
quote:Een warme zweem verliet geruisloos mijn kakgat
mooi stukje prozaquote:een blokje omlopen om een paar schapen in de wei met een kolenschop tegen hun knieën te slaan
Komt omdat ik bij die gast in de klas heb gezeten.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 12:20 schreef vosss het volgende:
[..]
Die heb ik nog steeds niet gevonden. Dat je dat nog weet
Ben je al bijna halverwege?quote:Op dinsdag 30 maart 2010 12:24 schreef Ratelslangetje het volgende:
Ik ga het toch maar eens lezen dan.Want...
[..]
quote:
*checkquote:Op dinsdag 30 maart 2010 13:54 schreef Iuc het volgende:
Eigenlijk moet je wel een erg bedorven geest hebben om dit te kunnen verzinnen. Net als dat topic over gefaalde networksites
Ik weet niet of ik er vandaag nog een ga halen, maar ik beloof meer verhalen in de nabije toekomstquote:
Sorry.quote:
Dank.quote:
Ik heb zelfs serieus mezelf zitten afvragen uit welk brusselmans boek je dit had. het is op sommige momenten wel echt 1 op 1 geplagieerd. Desondanks vermakelijkquote:Op dinsdag 30 maart 2010 12:17 schreef picodealion het volgende:
[..]
Mijn grote inspiratiebron inderdaad
Besef me ook wel dat ik daar niet zomaar aan kan tippen maar wel leuk dat het erin herkend wordt
Hehe, ach. Het is een leerproces he, eerst leren imiteren, dan je eigen stijl ontwikkelenquote:Op dinsdag 30 maart 2010 14:30 schreef Gripper het volgende:
[..]
Ik heb zelfs serieus mezelf zitten afvragen uit welk brusselmans boek je dit had. het is op sommige momenten wel echt 1 op 1 geplagieerd. Desondanks vermakelijk
Oh, ik heb juist het idee dat ik heel veel 'en' gebruik waar ik beter zinnen kan splitsen. Ik zal erop lettenquote:Op dinsdag 30 maart 2010 15:37 schreef egeltje1985 het volgende:
Verhaal 2 vind ik vermakelijker dan verhaal 1. In 1 zitten nogal wat clichematige metaforen, bijvoorbeeld over het poepen. Leuker om daar zelf nieuwe metaforen voor te bedenken, want 'Kluivert uit de selectie zetten' is niet meer echt up-to-date. Verder gebruik je erg vaak 'maar' in de innerlijke dialoog van de hoofdpersoon. Dat gaat storen. Maar al met al zeker niet slecht hoor, ik moest glimlachen.
Grappig, die is al een paar maanden oud. Eens kijken of ik dat nog een keer kan dan.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 15:38 schreef GSP het volgende:
Herman Brusselmans kloon![]()
edit: het tweede verhaal is iets beter. Het leest leuk weg![]()
Translatio, imitatio, aemulatio.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 14:34 schreef picodealion het volgende:
[..]
Hehe, ach. Het is een leerproces he, eerst leren imiteren, dan je eigen stijl ontwikkelenMeest recente inspiratie zijn Mank, Mijn Haar Is Lang en Nog Drie Keer Slapen En Ik Word Wakker (
). Maar nee, ik probeer wel te vermijden zinnen of zinsneden direct te kopiëren.
quote:Op dinsdag 30 maart 2010 21:20 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
En automutilatio.
[ afbeelding ]
Alssie zich daar goed bij voelt, jupsquote:Op dinsdag 30 maart 2010 21:20 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
En automutilatio.
[ afbeelding ]
Neh, leuke stukjes dit, maar iets te platvloers voor C. denk ik.quote:
Denk het ook. C. is subtieler (en grappiger, vind ik).quote:Op dinsdag 30 maart 2010 22:54 schreef PP. het volgende:
[..]
Neh, leuke stukjes dit, maar iets te platvloers voor C. denk ik.
NICEquote:Op woensdag 31 maart 2010 09:57 schreef picodealion het volgende:
Dicht, dan maar gewoon hier.
Wat een domme hoer. Godverdomme. Ik heb echt een schijthekel aan boodschappen doen, laat ik dat vooropstellen. Een vaag idee van wat er later die dag in de koelkast moet komen te liggen en een zeurend gevoel in je maag dat er nu toch echt weer eens een keer in moet, en dan door zo'n drukke, slecht belichte hal tussen de schappen lopen. Dom volk loopt je voor de voeten, staat op de plek waar je net moet zijn of als het even meezit staan ze zelfs in een groepje met karren en al het gangpad te blokkeren. Ik krijg er de neiging van ze een voor een met een stevige loden pijp tegen het gelaat te meppen. En de mensen voor en na je in de rij die lopen te treuzelen, duwen, trekken en tergend traag hun godvergeten bonuskaart en kleingeld tevoorschijn proberen te toveren. Ja, als ik af en toe een paar stevige kloppen op hun lodderige ogen kon uitdelen zou je me een gelukkig man kunnen maken. Doch om te voorkomen dat het hongerige gevoel nog enkele uren aanhoudt terwijl je door een bekrompen pisvlek met snor wordt ondervraagd in een klein kamertje zonder mogelijkheid een sigaretje te roken of gewoon rustig een pilsje te drinken kan je zulk gedrag maar beter achterwege laten in dit stinkende stuk vleeswording van het kapitalisme dat zich supermarkt noemt. Achterlijke debielen en kwijlend voetvolk wat de klok slaat. Boodschappen doen, de hel op aarde.
Maar deze teef sloeg dus echt alles, in de rij voor kassa zes van laten we het maar even de Albert Heijn noemen, al had het elk willekeurig kippenhok kunnen zijn. Moddervette poten, schaapachtige blik, tribal-tatoeage als een verongelukte zebra boven die zwammige spleet die aan de achterkant net te ver boven haar broek uitkwam, je kent het type. En stinken dat ze deed, als een haring die per abuis in een varkensslachterij is gelopen en daar nog even heeft rondgewroet in de resten van vorige maand. Met een mobieltje aan het ene oor en een oordopje van haar iPod of Zune of wat het dan ook mag wezen in het andere en zich totaal niet bewust van haar directe omgeving staat ze daar te zwetsen en te kirren, dat ik haar in mijn gedachten toewens dat ze toevallig even uitgleed over haar eigen kwijl dat in kleine plasjes op de grond begon te vormen en met haar lelijke rotsmoel tegen het rek met marsen en snickers zou kletteren. Een ongeluk zit in een klein hoekje, en een seconde overwoog ik een handje te helpen, maar dan zal je net zien dat een van de andere vleesbulten in de rij haar tehulp schiet en met angst in de ogen roept "HIJ! Hij was het die haar een zet gaf waardoor ze zeven tanden en een kwart liter bloed op de vloer bij kassa zes achterliet! De onverlaat, pak hem! Sluit hem op en steek zeven doornstuiken in zijn darmopening dat hij zal leren onschuldige meisjes te laten struikelen!". Want voor je het weet heb je weer bonje of mot of heibel of synoniem en zit je alsnog met je hongerige buikje in een klein kamertje met een besnorde pisvlek van een ambtenaar etcetera etcetera.
"Wacht even Kel, even wachten ik praat zo verder" hoor ik haar zeggen en ze draait zich om, het overtollige bilvlees met een halve seconde vertraging achter zich aan zwaaiend en ze staat recht tegenover me en kijkt me aan. Nu zal je het hebben. Ik knijp mijn vuisten vast samen, klaar om als een mokerslag haar wanstaltige zeugenkop van plamuurwerk tot Picasso om te vormen. Adem in, wacht, wacht, blijf kalm, maar blijf vooral alert. "Ja?" vraag ik vriendelijk, en forceer een glimlach.
"Oh sorry meneer, mag ik er nog even langs? Ik ben wat vergeten", zegt ze terwijl ze godbetert op een stuk kauwgom staat te kauwen als een lama in de laatste paar seconden voor hij een fluim van recordomvang in de richting van een nietsvermoedende dierentuinbezoeker of verzorger of berber zal gaan spugen. Lama's, dat zijn me een venijnige rotbeesten. Zo loop je je nietsvermoedend af te vragen of er nog dieren in de zoo zijn die wél de moeite waard zijn te bekijken, zo heb je een klodder slijm in je gezicht hangen waar een verkouden narwal nog jaloers op zou zijn. Mental note en niet vergeten straks op te schrijven: plaatjes van lama's op internet zoeken en op mijn dartbord hangen om mijn woede te botvieren.
Maar ik dwaal weer een beetje af. Excuses daarvoor, als ik eenmaal in een gedachtenstroom zit ben ik daar moeilijk vanaf te brengen. Dat denken, dat gaat de hele dag door en in de avond en de nacht tot ik te moe ben de ene denkbeeldige voet voor de ander te zetten en ik als een zombie dromenland in strompel om aldaar voor een paar uur tegen de vlakte te gaan. En je zal zien dat vanaf de seconde dat ik wakker ben het denken gewoon weer begint hoor. Dat is het leven, zeggen ze dan. Lang leve het bewustzijn. Driewerf hoera.
OK, we zijn weer terug in de supermarkt. De dikke snol heeft zich met haar lodderige lijf langs mij en mijn karretje gewurmd en is nu ergens naarstig aan het zoeken naar het product dat zij van plan was te kopen maar tenauwernood zou zijn vergeten. Ik vraag me af of Kel nog aan de lijn hangt (zou het een afkorting van Kelly zijn? Of misschien wel Raquel, lekker exotisch? Zou ze lekkere tieten hebben? Zou ik me eens over haar ongetwijfeld met dikke laag plamuur besmeurde snoetje mogen aftrekken terwijl ik met een vrije hand een snoek probeer te fileren? Pas op voor de tandjes. Ja jij Kel, maar ik ook voor die van de snoek). Waarschijnlijk is Kel nog aan de lijn en kleppen de twee bakvissen rustig door, al lang vergeten dat er een rij mensen op het snolletje staat te wachten. Overigens, en dat even geheel terzijde van het verhaal, wat is beurtbalkje toch een debiel woord. Ik denk er nu toevallig aan omdat er een of twee op de band liggen. De boodschappen van jou en een ander uit elkaar houden, prima. Dat doen met een balkje, prima. Zelfs reclame of een wat de bedenker voor een geestige slogan aanzag erop drukken, soit. Maar om het dan de naam beurtbalkje te geven? Zoiemand moet toch wel echt zo schokkend achterlijk zijn dat hij nog geen pis uit een laars kon gieten als de instructies op de zool stonden. Gedachten, gedachten.
Het meisje komt terug. Wurmt zich weer langs de rij en kwakt een fles shampoo op de kassaband. Zou ze dan toch enige zelfkennis hebben? Dat valt me reuze van haar mee. Ze kijkt nog eens om en glimlacht naar me. "Sorry voor het wachten hoor!" en ik stamel dat het niet geeft. Ik twijfel nog een seconde, en vraag dan "Wil je misschien een keer wat met me drinken?". Ze kijkt wat verbaasd naar mijn gezicht, mijn haar, mijn kleren en weer mijn gezicht en ik zie dat ze een proest moet onderdrukken. Tegen Kel in het draagbare toestel zegt ze "Ja sorry hoor, er staat een of andere maffe junk hier in het gangpad die me er niet langs wilde laten. Wát een freak!". Ik doe alsof ik het niet gehoord heb en kijk naar de vloer. Ik kijk niet meer op totdat ik thuis ben en mijn sleutel in het slot steek. En de gedachten blijven maar komen.
Ik ook !!quote:
Eindes vind ik moeilijk. Ik begin dan het gevoel te krijgen dat ik ergens heen moet en dan schrijf ik niet meer recht vooruit maar ga ik naar een doel toewerken. Tips?quote:Op woensdag 31 maart 2010 10:22 schreef banapples het volgende:
[..]
Ik ook !!![]()
Einde van het laatste verhaal was alleen wat minder sterk.
Een open einde? Brusselmans kapt ook niet zo resoluut af.quote:Op woensdag 31 maart 2010 10:23 schreef picodealion het volgende:
[..]
Eindes vind ik moeilijk. Ik begin dan het gevoel te krijgen dat ik ergens heen moet en dan schrijf ik niet meer recht vooruit maar ga ik naar een doel toewerken. Tips?
True, die bouwt langzaam af maar die heeft ook wat meer ruimte (in zijn boeken dan). Ik zou eens wat van z'n columns moeten lezen. Iemand een idee waar? Of andere goede columns, bijv. Martin Bril oid?quote:Op woensdag 31 maart 2010 10:24 schreef GSP het volgende:
[..]
Een open einde? Brusselmans kapt ook niet zo resoluut af.
http://www.hermanbrusselmans.com/columns/quote:Op woensdag 31 maart 2010 10:26 schreef picodealion het volgende:
[..]
True, die bouwt langzaam af maar die heeft ook wat meer ruimte (in zijn boeken dan). Ik zou eens wat van z'n columns moeten lezen. Iemand een idee waar? Of andere goede columns, bijv. Martin Bril oid?
Het einde van je eerste twee verhalen waren heel sterk.quote:Op woensdag 31 maart 2010 10:23 schreef picodealion het volgende:
[..]
Eindes vind ik moeilijk. Ik begin dan het gevoel te krijgen dat ik ergens heen moet en dan schrijf ik niet meer recht vooruit maar ga ik naar een doel toewerken. Tips?
Wat een arrogant kutwijf dacht ik bij mezelf en ik keerde weer huiswaards terwijl ik in gedachte dat wijf alle hoeken van mijn kelder liet zien.quote:Het meisje komt terug. Wurmt zich weer langs de rij en kwakt een fles shampoo op de kassaband. Zou ze dan toch enige zelfkennis hebben? Dat valt me reuze van haar mee. Ze kijkt nog eens om en glimlacht naar me. "Sorry voor het wachten hoor!" en ik stamel dat het niet geeft. Ik twijfel nog een seconde, en vraag dan "Wil je misschien een keer wat met me drinken?". Ze kijkt wat verbaasd naar mijn gezicht, mijn haar, mijn kleren en weer mijn gezicht en ik zie dat ze een proest moet onderdrukken. Tegen Kel in het draagbare toestel zegt ze "Ja sorry hoor, er staat een of andere maffe junk hier in het gangpad die me er niet langs wilde laten. Wát een freak!".
Ik probeerde juist te laten zien dat de stoere held eigenlijk een zielige pussy was, maar dat had inderdaad ook op een andere manier gekundquote:Op woensdag 31 maart 2010 10:32 schreef banapples het volgende:
[..]
Het einde van je eerste twee verhalen waren heel sterk.
[..]
Wat een arrogant kutwijf dacht ik bij mezelf en ik keerde weer huiswaards terwijl ik in gedachte dat wijf alle hoeken van mijn kelder liet zien.
zoiets?? Ik ben er ook niet zo goed in.
quote:Op woensdag 31 maart 2010 10:59 schreef drunk_on_shadows het volgende:
Wat een walgelijk persoon ben jij
quote:Op donderdag 4 maart 2010 14:14 schreef drunk_on_shadows het volgende:
Verliefd.... gewoon zeggen? #2
Dit topic is ter vermaak van mensen die wachten tot TS weer terugkeert in het bovengenoemde topic.
Mijn casus:
ik (dame van 23) is verliefd geworden op een jongen die ze pas 3 keer gezien heeft. Kent hem van concerten, en is zaterdag na concert met hem mee uit gegaan. Niks gebeurd. (toen waren er ook nog geeen gevoelend voor hem) Maar de volgende dag ineens BOEM verliefd.
Na ff denken hoe ik dit ga organiseren, (want ik wordt normaal altijd versierd...dit is echt nieuw voor mij)
Heb ik hem gister mee uit gevraagd. Met gevolg:
-geen reactie-
Ik ga nooit naar concerten. Wil wel eens met jou naar een concert. Afterwards neuken?quote:Op woensdag 31 maart 2010 11:26 schreef drunk_on_shadows het volgende:
wat heeft dat er nouw weer mee te maken?
Ik weet niet zeker of hij toch niet Herman heet.quote:
vanaf hier was het topic al niet meer te reddenquote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:20 schreef picodealion het volgende:
Het is dinsdagochtend en ik heb jeuk aan mijn pik. Even krabben hoor, momentje.
Ik kwam er gister achter dat Brusselmans een van zijn boeken letterlijk begint met "Ik heb jeuk aan mijn lul". Ik heb die oprecht niet gelezenquote:Op dinsdag 6 april 2010 23:54 schreef ukga het volgende:
[..]
vanaf hier was het topic al niet meer te redden
Staan er meer in het topic he. Of zie de link in m'n sig.quote:Op woensdag 9 juni 2010 12:48 schreef eucalyptus het volgende:
Geweldige OPZelden zo'n goed verhaal gelezen in ONZ
Die heb ik lekker nietquote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:20 schreef picodealion het volgende:
[..]
- "Maar Pijt, (dat is mijn naam, en wie het daar niet mee eens is kan een venijnige schop in zijn kloten verwachten)
[...]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 10 juni 2010 11:32 schreef HappyGirl91 het volgende:
[..]
Die heb ik lekker nietMensen kunnen zich daar echt goed druk om maken. Schop tegen je tepels is ook goed hoor,SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Bedankt voor je sarcasme.quote:Op donderdag 10 juni 2010 21:26 schreef superdrufus het volgende:
Bedankt voor de nuttige informatie en je levensverhaal.
Dit was het meest boeiende verhaal die ik in jaren heb gehoord
Dat zeiden ze tegen Jezus ook/.quote:Op donderdag 10 juni 2010 23:04 schreef superdrufus het volgende:
[..]
Als deze verhalen waar zijn, heb je zware psychologische klachten
Meesterlijkquote:Een warme zweem verliet geruisloos mijn kakgat.
Inderdaad, ik ben al lang blij dat men zijn stijl erin herkent. Heb ook al een paar dingen in eigen stijl geschreven maar daar wil ik nog aan schaven voor ik ze plaats. Komt vast wel een keer.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 14:09 schreef PIETR het volgende:
Matige kopie van Brusselmans, wat zeker gezien mag worden als een compliment
Jaquote:Op vrijdag 11 juni 2010 00:24 schreef picodealion het volgende:
[..]
Ben je al verder gekomen intussen? Want het wordt nog beter.
quote:Op vrijdag 11 juni 2010 15:05 schreef picodealion het volgende:
[..]
Inderdaad, ik ben al lang blij dat men zijn stijl erin herkent. Heb ook al een paar dingen in eigen stijl geschreven maar daar wil ik nog aan schaven voor ik ze plaats. Komt vast wel een keer.
Ik was op vakantie,quote:Op vrijdag 27 augustus 2010 23:51 schreef Tazar_Yoot het volgende:
Komt er meer? er zijn al een paar weken voorbij!
Ah, op die fiets.quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 02:20 schreef picodealion het volgende:
[..]
Ik was op vakantie,. Hopelijk binnenkort op de FP onder columns, heb al even niks van ze gehoord dus ik informeer morgen wel of het nog doorgaat. Morgen schrijf ik sowieso een nieuwe. Ik heb de eerste zin al in mn hoofd, dus dan komt de rest vanzelf wel.
.
En ja, halvesteunzool is mn blog. Niet iedereen die ik ken leest op fok, zo kunnen ze gewoon per RSS meelezen,.
Wat? Dit kun je me niet makenquote:Op zondag 29 augustus 2010 01:46 schreef picodealion het volgende:
Werd helemaal niks vandaag, morgen beter.
D - A - Tquote:Op dinsdag 31 augustus 2010 12:41 schreef picodealion het volgende:
[..]
Nu nog leren hoe je dat spelt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 26 september 2010 20:30 schreef weetje11 het volgende:Geile necrofiel van me.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb al 2 keer gemeld dat dit geweldige verhalen zijn, en bazen op FOK! bestaan niet...quote:Op zondag 26 september 2010 21:47 schreef deepart het volgende:
Graag verneem ik van de fok bazen of dit topic het waard is om te lezen. Het is namelijk een behoorlijke lap tekst. Natuurlijk wil ik wel investeren in een goed topic, maar dan moet ik er zeker van zijn dat het een goede investering is.
Met voorkeur hoor ik het van één van de volgende bazen Remlof, Paul, socios, TNA, Vosss of jpf97 want ik denk dat jullie het beste kunnen oordelen over topics in dit segment. Als andere bazen (en jullie weten van jezelf of dat bent of niet) toch een goed oordeel kunnen vellen staan ze vrij om dit te doen.
Poe poe, al 4 maanden een topic kennen.quote:Op zondag 26 september 2010 21:48 schreef Oceanview het volgende:
KUTKICK
Dit topic ken ik al sinds ik ben aangemeld
Zie sig, hoef je niet het hele topic door te scrollen.quote:Op maandag 4 oktober 2010 14:45 schreef Luchtkoker het volgende:
OP gelezen, ga later de anderen nog wel lezen.
quote:Op maandag 4 oktober 2010 14:48 schreef picodealion het volgende:
[..]
Zie sig, hoef je niet het hele topic door te scrollen.
Die websitequote:
Je naam staat onder de bannerquote:Op maandag 4 oktober 2010 15:37 schreef picodealion het volgende:
Het leek me wel handig om ze te archiveren. Ik dacht even dat je (zoals eerder iemand in het topic) dacht dat ik mijn verhaaltjes daar vandaan had gejat. Niet het geval dus,.
quote:Op maandag 4 oktober 2010 15:53 schreef Wickedjoon het volgende:
''Zoiemand moet toch wel echt zo schokkend achterlijk zijn dat hij nog geen pis uit een laars kon gieten als de instructies op de zool stonden. Gedachten, gedachten.''
Ik doelde er meer op dat je een post van gemiddelde column-lengte al een wall of text vindt,quote:
Oh ik dacht het is weer iemand die zegt dat Gridlok met een C moetquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 20:22 schreef picodealion het volgende:
[..]
Ik doelde er meer op dat je een post van gemiddelde column-lengte al een wall of text vindt,.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |