Mjah, dat denk ik wel. Veel sprint (klein veld) en springen, echt lang lopen is er niet bij, dus het zou best kunnen liggen aan mijn kuiten. Ik ga die oefeningen wel doen. Kan ik wel gewoon de training doorzetten, of zou ik eerst twee weken die oefeningen moeten doen?quote:Op maandag 5 april 2010 23:25 schreef Sheriam het volgende:
[..]
En ik heb ook geen enkel verstand van handbal, krijg je daar stevige kuitspieren van?
In een wedstrijd heb ik ze nog niet gebruikt, maar wel in de training. Er zitten veel suikers in, wel totquote:Op dinsdag 6 april 2010 11:05 schreef beertenderrr het volgende:
@e-runner, thnxmaar ik doe het je nog niet na om die hele marathon te lopen. Overigens heeft het enorm geholpen dat er alleen maar kleine groepjes waren. Als je het niet meer volhield, liep je gewoon een stuk alleen en dat is ronduit hopeloos. Dan probeer je toch maar zo lang mogelijk te plakken. Overigens voelde het ook gewoon als een echte wedstrijd, het ontbrak alleen aan een motor met een camera en een bordje met de voorsprong op het peloton
![]()
Zijn die winegums trouwens voor onderweg? En werkt dat een beetje als energie leverancier? Het klinkt namelijk vrij ideaal om mee te nemen tijdens een langere wedstrijd, had ze gister ook wel kunnen gebruiken aan het eind. Wat voor tijd ga je proberen te lopen btw? Onder de 3:30 is vast mogelijk![]()
@deebee, haha dat scheelt niets. En nu je het zegt, die splittijd van die 15km isik ga de 7 heuvels dan maar onder het uur proberen te lopen, zou goed moeten kunnen lijkt me. Heb jij trouwens nog wedstrijden waar je aan gaat meedoen? Zie je niet op de OP kalender staan namelijk
(al is die ook niet zo heel groot).
Overigens, is het een leuk idee om de PR's in de OP bij te houden van iedereen?
Wat zijn die winegums dan? Ik merkte bij de langere duurlopen dat ik aardig misselijk werd door te weinig voedsel/energie. Ik heb nu zo'n soort gel gekocht maar erg handig om mee te nemen is het niet. Winegums klinken een stuk praktischerquote:Op dinsdag 6 april 2010 10:29 schreef e-runner het volgende:
Wat een goede tijden gelopen allemaal en iedereen onder z'n streeftijd!
Oei die Beertender komt wel erg dichtbij nu! Moet toch m'n ouwe racefiets ook maar uit de kast trekken.
Je liep al goed in je trainingen maar je moet het maar even doen in een wedstrijd, dat is knap!
Respect![]()
En zoals gezegd ook voor de anderen die hebben gelopen. Nu lekker doorgaan en kijken of je jezelf nog weer wat kunt verbeteren.
Zelf heb ik helemaal niks gedaan! Al twee dagen niks!
Vandaag nog een klein stukje lopen, 10 km of minder heel rustig. Ondertussen winegums ingeslagen voor zondag. Ben best wel gespannen onderhand.
Klasse hoor!quote:Op dinsdag 6 april 2010 00:00 schreef beertenderrr het volgende:
Nou, ik ben ook weer terug uit Utrecht, en ik heb maar twee emoticons die het kunnen beschrijven, namelijk:en
![]()
Mijn streeftijd was 1:42:00 en mijn resultaat was het volgende:
[..]
Mijn PR stond op 01:41:27 en daar heb ik dus gewoon vrijwel 10 minuten vanaf weten te rennen![]()
![]()
Ik wist wel dat ik het pr kon verbreken, maar met zulke hoeveelheden had ik niet durven dromen! Dit zijn geen beertenderrr maar e-runner tijden
Ik heb in geen enkele kortere wedstrijd zelfs zo'n hoog gemiddelde gehad.
In het najaar (mits de zomertraining helemaal goed gaat komen) ga ik zeker weten onder de 1:30:00 finishen. Ik heb tot iets van 17km onder het schema van 1:30:00 gelopen en aan het eind pas echt ingestort. Toen naar 12km/h teruggevallen, terwijl daarvoor ik eigenlijk constant 14,4 ongeveer heb gelopen. Verder heb ik het idee dat ik ook vrijwel alleen maar ben ingehaald door atleten van een vereniging, op een paar na.
Alle problemen over het parcours neem ik bij deze terug, het was echt. Geen last van mensen voor me en heb zo heerlijk gelopen. Veel in kleine groepjes en waaiervormen gelopen. Zelf ook veel kopwerk gedaan om weer ergens aan te sluiten bij een voorgaand groepje. De wind was best flink aanwezig op de open stukken, wat het best lastig maakte.
Wat ik zelf best leuk vond, was het stuk door die nieuwbouwwijk waarbij je aan twee kanten liep (halverwege volgens mij). Op dat stuk de toppers nog zien lopen, waarbij je beseft dat je er helemaal niet zo ver vanaf zitHelaas moet je dan nog een heel stuk door naar achter, wat dus zeker 10 minuten kost om op hetzelfde punt te komen waar je ze tegen kwam
Verder natuurlijk wel leuk dat als je op de terugweg bent, je weet wat er nog allemaal achter je aan komt. Verder werkt het ook motiverend als je achterom kijkt en niemand ziet, om toch maar even proberen aan te haken bij de voorganger.
Wel dodelijk was die laatste klim op 3km voor de finish waar je met wind tegen opeens de brug op moest als ik het goed herinner. Was net na de laatste drankpost, gevolgd door een weg langs een kanaal ofzo. Flinke wind tegen omhoog en deels door de modder. Ik voelde me net Tom Boonen die Cancellara weg zag springen (voor de mensen die de ronde van Vlaanderen gezien hebben).
Maar goed, tot dusver mijn verhaal. Op zich geen spannend parcours, maar heb me er prima op vermaakt met het springen van groepje naar groepjeVerder goed geregeld, enkel 1 klacht: geen medaille
! Die had ik nu maar wat graag willen hebben
dus ik ga nog even mailen.
Goed om te zien dat jullie ook allemaal een mooie tijd hebben gelopenHet is enkel afwachten op de succesverhalen van Annoh
En knnth, wtf?
te laat? Welke wedstrijd ging je lopen? Ook goed om te horen dat Shadylane nog heel is
11374 hier. Zwarte lange broek, zwart met blauw shirt. Halflang haar in middenscheidingquote:Op dinsdag 6 april 2010 08:36 schreef Ymke het volgende:
Ik ben nog bezig met ze te bewerken , ik heb foto's van alle afstanden. Heb jij een startnummer?
Ja, inderdaad het blijven natuurlijk dezelfde evenementen elk jaar.quote:Op dinsdag 6 april 2010 11:48 schreef beertenderrr het volgende:
Ik vind het altijd wel leuk om de evenementen nog wel terug te zien. Nu staan er wedstrijden in die maximaal een jaar geleden zijn gehouden, daarna gaan ze eruit (en worden als het goed is vervangen door de nieuwe tijden op dit evenement).
Oei, zoveel weet ik er ook niet van, heb alleen dat beetje ervaring van mezelf. Ik ben er wel mee doorgelopen & deed de oefeningen op m'n rustdag (trek die spieren nog wel eens even een paar keer aan, als ik zo achter de computer zitquote:Op dinsdag 6 april 2010 09:08 schreef Freudie het volgende:
[..]
Mjah, dat denk ik wel. Veel sprint (klein veld) en springen, echt lang lopen is er niet bij, dus het zou best kunnen liggen aan mijn kuiten. Ik ga die oefeningen wel doen. Kan ik wel gewoon de training doorzetten, of zou ik eerst twee weken die oefeningen moeten doen?
Wow zeg, wat een goede tijd!quote:Op dinsdag 6 april 2010 00:00 schreef beertenderrr het volgende:
Mijn PR stond op 01:41:27 en daar heb ik dus gewoon vrijwel 10 minuten vanaf weten te rennen![]()
![]()
Ik wist wel dat ik het pr kon verbreken, maar met zulke hoeveelheden had ik niet durven dromen! Dit zijn geen beertenderrr maar e-runner tijden
Ik heb in geen enkele kortere wedstrijd zelfs zo'n hoog gemiddelde gehad.
thnxquote:Op dinsdag 6 april 2010 14:10 schreef Sheriam het volgende:
[..]
Wow zeg, wat een goede tijd!![]()
Leuk trouwens van iedereen om de ervaringen te lezen, en de rest ook gefeliciteerd met jullie prestaties! Enne, blijkbaar valt de drukte enorm mee? Als ik zo'n foto zie van een hele grote groep denk ik, niks voor mij, veel te massaal, maar blijkbaar valt 't al veld al vrij snel uit elkaar? Of blijft de 5KM wel één groot groeps-gebeuren?
Ik weet niet of je een google doc sheet kan maken (google excel variant) die je kan linken aan de OP?quote:Op dinsdag 6 april 2010 14:01 schreef beertenderrr het volgende:
thnx allemaalmaar zoals Woodpecker zegt dat het niet haalbaar is, geloof ik niet
. Ik dacht immers een half jaar geleden ook dat ik de 1:30 de eerst komende 5 jaar niet ging verbreken, maar nu zit ik er nog maar 1,5 minuut vanaf. Het kan dus heel snel gaan. Het moeilijke is denk ik de tijd vrijmaken voor de trainingen, de winterstop en blessures. Als deze punten geen flinke problemen hebben opgeleverd, kan je zo doortrainen tot flinke verbeteringen en daar is deze tijd denk ik ook wel het bewijs van
@bananablues, ja zoiets. Ik heb even een voorbeeldje gemaakt, eens kijken of je dat wat vind. Ik wil het best beheren verder, geen probleemIk ben helaas niet zo'n goede ict'er die ergens een online document aan kan maken waar iedereen ze zelf in kan voeren zodat het meteen wordt aangepast en in de OP terug kan komen.
[ afbeelding ]
Ik heb uit de namen uitgekozen die het meest voorkwamen en die nog gaan lopen. Mocht je er niet in willen staan, laat het me weten, dan haal ik je eruit. Wil je er wel in, ook dan hoor ik het graagNog als afspraak instellen dat de mensen hier wel enigszins actief meeposten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |