quote:
Op maandag 22 maart 2010 22:03 schreef WupWup het volgende:Ai YPPY dat lijkt me echt naar. Dat is toch de angst van iedere moeder als het weegmoment er weer is (tenminste, mijne wel). Mag ik vragen hoe het toen verder is gegaan?
O ja, inderdaad, ze was zo lekker wakker en alert.

Wil je het echt weten?

Veel extra wisselen en aanleggen, zelf extra drinken en rust nemen. Dat is het positieve gedeelte.
Het andere gedeelte bestond uit kolven om het uur (paar dagen lang), wekenlang rondlopen met een baby aan de borst, heel veel extra voedingen, verschrikkelijke opmerking van CB arts ('ga maar gewone melk geven' nadat ze 140 gram was gegroeid in 1 week). Toen ze door ging slapen d'r wakker maken om de 3 uur, weet wat later midden in de nacht en 's ochtends om 6 uur kolven. Tussendoor extra kolven, mijn productie is altijd zwak gebleven.
Maar, stom om te zeggen misschien, mijn depressie heeft me toen wel 'gered'. Daardoor besefte ik niet hoe ik bezig was en kwam het niet aan. Werken, om de 3 uur een voeding van minimaal 30 minuten (dag en nacht), weer werken en dat wekenlang, is niet gezond. Maar ja, dat was toen het beste. En dan vind ik nog steeds. Al wil ik het niet overdoen.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*