godsamme manquote:Op vrijdag 2 april 2010 08:36 schreef ego-tripper het volgende:
Man u - AC Milan 7-1
Man u - Bayern Munchen 10-1
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 2 april 2010 12:56 schreef Max-Westerman het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik wil wel potje tegen je doenquote:Op vrijdag 2 april 2010 13:53 schreef Scharrel-hagelslag het volgende:
Ik heb het spel ook zojuist gekocht!
ff tijdje oefenen en dan wil ik het ook wel eens een keer tegen iemand opnemen online (bent totaal niet van het online gamen) Uit mijn hoofd gezegd is mijn accountnaam melluk
beetje overdreven (3x alleen op keeper en 2 goals waarbij ik perongeluk hem in je voeten rolde) uitslag echter niet minder verdiend. Hoe kan je in hemelsnaam een bal afpakken en kan je snel rennen als je 1 -1 op de keeper afgaat. Jij pakte steeds heel gemakkelijk de bal af, kwam gelijk met 5 man naar voren gerent en als ik eindelijk erdoor was rende ik als een dikke slakquote:Op vrijdag 2 april 2010 16:16 schreef ego-tripper het volgende:
Man u - Tottenham 10-0
De playerrating in die wedstrijd...
3x een 10 voor een speler en 4x een 9 en 2x een 8 en 2x een 6je![]()
Mwah, ik ben vaak alleen op de keeper afgekomen. Ook heel vaak ernaast of gewoon niet goed geplaatst.quote:Op vrijdag 2 april 2010 20:32 schreef stevengerrard het volgende:
[..]
beetje overdreven (3x alleen op keeper en 2 goals waarbij ik perongeluk hem in je voeten rolde) uitslag echter niet minder verdiend. Hoe kan je in hemelsnaam een bal afpakken en kan je snel rennen als je 1 -1 op de keeper afgaat. Jij pakte steeds heel gemakkelijk de bal af, kwam gelijk met 5 man naar voren gerent en als ik eindelijk erdoor was rende ik als een dikke slak
Verder Ac milan - Spurs 1 - 2
Ik tegen Tjaapo gespeeld (AC MILAN) 3-0 stond het toen disconnecte Tjaapoquote:Op vrijdag 2 april 2010 20:44 schreef ego-tripper het volgende:
Man u - Man City 6-2
Man u - Man City 5-2
Ghehe, ja ik merkte in het eerste potje al dat dat goed bij jouw werkte, gewoon vol dubbel druk erop zetten. Ik onderschepte ontzettend veel daardoor. Normaal gesproken speel ik iets anders maja dat bleek goed te werken tegen jouw.quote:Op vrijdag 2 april 2010 20:51 schreef Killaht het volgende:
[..]
Ik tegen Tjaapo gespeeld (AC MILAN) 3-0 stond het toen disconnecte TjaapoMaar 3-0 is het dan alsnog. Maar kon hij niks aan doen. Toen maar gelijk return gespeeld omdat we er net in zaten en toen 5-0 gewonnen.
Toen kwam Powah (ego-tripper) 2 wedstrijden, ik helemaal in vorm en enthousiast want ik had Tjaapo verslagen, d8 ik het beter te doen tegen Powah87. Nou niet echt, 6-2 en de return 5-2..Het ging wel beter en er had meer ingezeten voor me als ik wat meer kansen had afgemaakt. Maar damn Ego, wat een druk zet jij op het spel zeg.
![]()
Desallniettemin al 4 wedstrijden gespeeld:
AC Milan - Man City = 0-3
Man City - AC Milan = 5-0
Man Utd - Man City = 6-2
Man City - Man United = 2-5
En nu ga ik ff tv kijken, want ik ben gelijk gedemotiveerd door ego
Cheats! je speelt met 12 man:Pquote:Op zaterdag 3 april 2010 01:32 schreef dnzl het volgende:
Sevilla - Ajax 0-1
Ajax - Sevilla 1-2
Was spannend tegen ButsMG die goed combineert. Zag dat hij veel goals scoort dus eerste wedstrijd ging ik in met een 5-3-3, iets te voorzichtig mss.
Ja, ik kon niet echt het spel spelen wat ik wil spelen. Het combineren ging aardig, tot aan het strafschopgebied. En ik heb ook wel 10x uitgeschreeuwd: "WAT IS DAT NOU VOOR EEN ZIELIG SCHOT! SUKKEL!"quote:Op zaterdag 3 april 2010 01:32 schreef dnzl het volgende:
Sevilla - Ajax 0-1
Ajax - Sevilla 1-2
Was spannend tegen ButsMG die goed combineert. Zag dat hij veel goals scoort dus eerste wedstrijd ging ik in met een 5-3-3, iets te voorzichtig mss.
Stel je er maar niet teveel bij voor ego, ik heb tegen Real Madrid met 6-7 verloren en jij hebt geloof ik met 10-0 van hem gewonnen. Dan wordt het dus 12 - 1 voor jou of zoiets.quote:Op zaterdag 3 april 2010 08:23 schreef ego-tripper het volgende:
[..]
Word tijd dat wij ook eens spelen Buts. Eens kijken hoe goed je kan combineren:P
Kijk naar mij, zo rond de 800 potjes online gespeeld.quote:Op zaterdag 3 april 2010 17:09 schreef Masegate het volgende:
Bij Fifa is er wel een gouden regel:
Hoe meer je speelt, hoe beter je wordt.
Nouuu, had ook nog een hard schot op de paal en 1 op de lat he!quote:Op maandag 5 april 2010 15:30 schreef Tjaapo het volgende:
Online ga ik nu wel lekker alleen competitie verloren van kreuk met 1-0 (onterecht had minimaal gelijk moeten wezen) maar goed ik houd moed en heb de sleep beweging onder de knie
Alleen als we met headset spelenquote:Op dinsdag 6 april 2010 10:32 schreef ego-tripper het volgende:
Dan moeten we binnenkort nog maar eens een potje voor ranking doen:P
Nee klopt hij lag toen nog in mijn auto. Ik zal hem volgende wedstrijd wel gebruiken, want wij moeten nog een keer tegen elkaar toch? Kan je vanavond?quote:Op dinsdag 6 april 2010 13:47 schreef kreuk050 het volgende:
Ik heb ook een headset Tjaapo maar zag geen icoontje in het scherm van je.
Damn gast heb je al punten verspeeld behalve tegen mij (ben ik best wel trots opquote:
Ghehe ja alleen gelijk spel tegen jouw zijn punten die ik gemorst heb.quote:Op dinsdag 6 april 2010 15:43 schreef Tjaapo het volgende:
[..]
Damn gast heb je al punten verspeeld behalve tegen mij (ben ik best wel trots op![]()
)
Ja ik wel moet alleen ffe kijken hoe laat want ik eet waarschijnlijk niet thuis.quote:Op woensdag 7 april 2010 09:41 schreef stevengerrard het volgende:
ik kan vanavond weer voor de league spelen. Iemand interesse???
Zo, een keer verloren jijquote:Op woensdag 7 april 2010 16:35 schreef ego-tripper het volgende:
Man u - Arsenal 2-3
Mehhhh bout wedstrijd:P
Dude... me neefjes en nichtjes waren in me huisquote:Op donderdag 8 april 2010 08:45 schreef Masegate het volgende:
Ik wil ook tegen ego spelen!
Ik had namelijk van Arsenal gewonnen.
DUS kan ik ook van ego winnen... of niet... wie weet.
Zou ik ook zeggen!quote:Op donderdag 8 april 2010 12:02 schreef Shockiee het volgende:
[..]
Dude... me neefjes en nichtjes waren in me huis.
De ene kant screeuwende ooms en schreeuwnde tantes aan de andere kant
Kom maar is vanavond online
Ik stond trouwens eerst 2-0 voor, toen werdt het 2-2
En laatste minuut met wallcot onderkat lat![]()
![]()
Ik was echt blij
Xquote:Op donderdag 8 april 2010 13:05 schreef Babbatuur het volgende:
Vraagje:
Pakken jullie de bal af met 1e verdediger bijsluiten of 2e verdediger bijsluiten, kruisje of vierkantje?
vierkantje is tackle, beter van niet, tenzij hij recht op je af sprint. dus Xquote:Op donderdag 8 april 2010 13:05 schreef Babbatuur het volgende:
Vraagje:
Pakken jullie de bal af met 1e verdediger bijsluiten of 2e verdediger bijsluiten, kruisje of vierkantje?
Bij mij is vierkantje met 2e verdediger komenquote:Op donderdag 8 april 2010 14:10 schreef Killaht het volgende:
[..]
vierkantje is tackle, beter van niet, tenzij hij recht op je af sprint. dus X
ego-tripper zit al in de finalequote:Op vrijdag 9 april 2010 09:22 schreef Tjaapo het volgende:
hoe is de WK competitie eigenlijk afgelopen of is die nog niet af? BTW vanavond nog iemand online?
Mwhuahahhaha! Dat is een uitdaging!quote:Op vrijdag 9 april 2010 10:29 schreef kreuk050 het volgende:
En ik in de finale, dus eigenlijk is het klaar
ghehe liep bij mij ook niet zo lekker. combinaties lukte niet zoals ik wou. Heb teveel FUT gespeeld:Pquote:Op vrijdag 9 april 2010 15:31 schreef Masegate het volgende:
Met 4-0 van ego-tripper verloren.
Man Utd - Ajax
Had het op 2-0 kunnen houden, maar ik besloot er vol voor te gaan. Na elke kans van mijn kant volgde vervolgens een goal van Man Utd. Goed gespeeld. Volgende keer maak ik je in!
Wat is je PSN naam ook alweer?quote:Op vrijdag 9 april 2010 10:33 schreef Masegate het volgende:
[..]
Mwhuahahhaha! Dat is een uitdaging!
Wanneer zullen we dit duel beslechten?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |