Ik heb geen cam en weet niet hoe ik zou moeten streamen...quote:Op maandag 22 maart 2010 23:11 schreef Sneijder5 het volgende:
Kun je geen webcam plaatsen en die dan streamen?
Als je een cam hebt wil ik evt. wel hosting aanbieden, maar ik zou niet goed weten hoeveel bandwith het zal gebruiken. Je kunt natuurlijk ook om de minuut een foto laten posten op de ftp.quote:Op maandag 22 maart 2010 23:13 schreef TheSilentEnigma het volgende:
[..]
Ik heb geen cam en weet niet hoe ik zou moeten streamen...
We doen het gewoon net als voetbal.quote:Op maandag 22 maart 2010 23:14 schreef Harajuku. het volgende:
Ik vind de fotoverslagen veel leuker. Als ik ze de hele dag kan zien zitten is het niet zo speciaal meer. + die webcam zal wel niet van briljante kwaliteit zijn.
Ja, heb ook nog wel een oude pc. Toch vraag ik me af of je iets te zien krijgt, die cam staat achter glas en een meter of 5 van het (hopelijke) nest af...quote:Op maandag 22 maart 2010 23:20 schreef Sneijder5 het volgende:
Ja, dat is wel weer zo. Of misschien heb je nog ergens anders een oude computer staan?
Evt. doe je het alleen op de dag dat de kuikens waarschijnlijk uit gaan komen.
Nou ja, ik zal trouw foto's blijven maken.quote:Op maandag 22 maart 2010 23:24 schreef Sneijder5 het volgende:
Dan zal het inderdaad niet van goede kwaliteit zijn.
Jammer, zou wel mooi geweest zijn.
Wat fijn dat ze wel in de buurt zijnquote:Op dinsdag 23 maart 2010 06:59 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Ik zag ze een kwartiertje geleden op het schuurdak van de buren van de buren! Nu zijn ze weer uit het zicht, maar ze bevinden zich dus wel ergens in the hood.
Fijn om mee te lezen....quote:Op dinsdag 23 maart 2010 12:20 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Wat fijn dat ze wel in de buurt zijn! En die banner
.
quote:Op dinsdag 23 maart 2010 14:09 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Even snel een berichtje vanaf mijn werk:
Vooralsnog zijn ze niet meer teruggekomen. Amberalert uitdoen?
En nog steeds niks...quote:Op dinsdag 23 maart 2010 15:19 schreef Barbaaf het volgende:
![]()
Zal niet nodig zijn, die zullen wel aan het fourageren zijn.
Al moet je er wel rekening mee houden dat je tuin, zoals die nu is, niet goed genoeg bevonden wordt om als kraamkamer te dienen. Er moet veel meer groen zijn, niet alleen als beschutting maar ook als voedsel. Een collega-vogelaar (collega die dus vogelaar is, niet dat ik een vogelaar ben) raadde zelfs aan wat plaggen neer te leggen en/of (als er een nest komt) watervogelvoer (verkrijgbaar bij de Welkoop) te strooien. Sowieso, voor de pulletjes is dit natuurlijk drie keer niks, geen groen om te knabbelen, geen insectjes om na te jagen
Waterplantjes lijken me een goed idee.quote:Op woensdag 24 maart 2010 08:28 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Ze zijn er weer!
[ afbeelding ]
Ik zal vandaag even wat voer voor ze halen. Zal ik ook wat waterplantjes voor in de vijver halen?
Zie je wel, nou niet meer zorgen makenquote:Op woensdag 24 maart 2010 09:53 schreef TheSilentEnigma het volgende:
En ze zijn weer daar waar ze horen, dobberend in het vijvertje:
[ afbeelding ]
Wat kan ik nog meer doen dan? Ik ga die langwerpige bak al vullen met groen, ik ga waterplantjes halen en eendenvoer.quote:Op woensdag 24 maart 2010 09:55 schreef Etcetera het volgende:Ik vind het wel zielig dat er geen gras is voor ze
Ik heb geen ideequote:Op woensdag 24 maart 2010 10:09 schreef TheSilentEnigma het volgende:
[..]
Wat kan ik nog meer doen dan? Ik ga die langwerpige bak al vullen met groen, ik ga waterplantjes halen en eendenvoer.
We overwegen:quote:Op woensdag 24 maart 2010 10:23 schreef Harajuku. het volgende:
Straks die bakken groen en takken enzo in het net voor beschutting en waterplanten om te eten, je kunt eerst toch ook weinig anders nog doen?
Ze moeten idd zelf ook komen aanvliegen en wegvliegen.quote:Op woensdag 24 maart 2010 10:50 schreef Greys het volgende:
Zou dat netje er boven wel een goed idee zijn?
Voelen ze zich daardoor niet opgesloten of kunnen ze er niet per ongeluk tegenaan vliegen ofzo?
/probably-overbezorgd
Maar die eieren zitten niet in de ton.quote:Op woensdag 24 maart 2010 10:52 schreef Greys het volgende:
Ze kunnen al beschut zitten in de ton.
Ik zou het netje niet doen denk ik. En dan wat extra bakken groen.
Nee snap ik, maar in de natuur hebben ze toch negen van de tien keer ook geen 'dak' boven het nest?quote:Op woensdag 24 maart 2010 11:12 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Maar die eieren zitten niet in de ton.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |