dat de rij voor de kaartcontrole? ik kon meteen doorlopen vorig jaarquote:Op zondag 21 maart 2010 23:41 schreef rubbereend het volgende:
[ afbeelding ]in zo'n rij heb ik al geen 5 jaar meer gestaan
geen idee wanneer maar dat is inderdaad bij de ingang. Wij gaan ook altijd in de ochtend al, lekker eerst biertjes op de dijkquote:Op maandag 22 maart 2010 00:26 schreef julian6 het volgende:
[..]
dat de rij voor de kaartcontrole? ik kon meteen doorlopen vorig jaar
maar wij stonden er echt al om 11 uur ofzo
quote:Op zondag 21 maart 2010 19:47 schreef Mr.DD het volgende:
[ afbeelding ]
Meest poeperige videoclip everrrrrIk heb in 2006 op LL foto's gemaakt van Alex!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
owh okequote:Op maandag 22 maart 2010 03:01 schreef Luna3 het volgende:
[..]
Ik heb in 2006 op LL foto's gemaakt van Alex!!
Ze zullen wel een gedeelte van het terrein hergebruiken.quote:Op maandag 22 maart 2010 10:24 schreef xenobinol het volgende:
Weekend na Lowlands nieuw festival "LOTS" op het evenementen terrein in Biddinghuizen
Ben benieuwd wie zo snel de rotzooi kan opruimen en iets nieuws neer kan zetten
En ze kunnen mooi de kliekjes van LL's aan de man brengenquote:Op maandag 22 maart 2010 11:26 schreef Mathijz het volgende:
Anders is het ook niet te doen. Tenten die ze gebruiken laten ze gewoon staan. Huren ze wat langer.
quote:Op maandag 22 maart 2010 12:10 schreef xenobinol het volgende:
[..]
En ze kunnen mooi de kliekjes van LL's aan de man brengen
Dat betekent dan in elk geval dat er op LL tot en met zondagavond pannenkoeken zijnquote:
Dat was vorig jaar wel een beetje een probleem, want te voet mochten we niet naar binnen. Met de taxi wel, dus die reed rondjes over de rotondequote:Op maandag 22 maart 2010 13:59 schreef stbabylon het volgende:
Met de auto sta je in een rij sowieso, niet echt een supergrote, maar toch. Beste is om je af te laten zetten op de rotonde, ruim voor 14:00
Wij zorgen altijd dat we rond een uur of 10 a 11 op de dijk zijn, dan kan je daar rustig zitten/biertjes drinken en om 14.30 gaat het hek dan open en kan je naar de ingang lopen en zonder noemenswaardige rijen naar binnen. Het is wel een stukje lopen met je bepakkingquote:Op maandag 22 maart 2010 13:25 schreef Lips het volgende:
Hoe laat moet je eigenlijk op LL zijn om de ergste drukte voor te zijn?
Heb beetje last van claustrofobie en paniekaanvallen als ik in een drukke menigte in de rij moet staan... (heb er gelukkig geen last van als ik besluit tussen de mensen te gaan staan om naar een optreden te kijken / luisteren).
quote:
Ja idd, maar dat is de laatste jaren al zoquote:Op maandag 22 maart 2010 15:41 schreef Haunter het volgende:
Capzilla Nieuw festival: "The Best Of Lowlands 2000-2009". 28, 29 en 30 mei te Landgraaf. #LL10 #PP10Sad, but true!
quote:Of heel vroeg, zonder auto het liefst en dan helemaal bij de hekken gaan staan. Of juist 's avonds ergens rond 9 uur denk ik.
quote:Met de auto sta je in een rij sowieso, niet echt een supergrote, maar toch. Beste is om je af te laten zetten op de rotonde, ruim voor 14:00
quote:Hangt er wel vanaf of je donderdag of vrijdag gaat
Overigens vind ik de rijen - op vrijdag - weliswaar lang maar redelijk overzichtelijk en open zodat het met claustrofobisch gevoel misschien wel meevalt, al weet ik niet hoe dat voelt.
Ik heb op 't plaatje zitten kijken maar ik snap 't niet helemaal denk ikquote:Wj zorgen altijd dat we rond een uur of 10 a 11 op de dijk zijn, dan kan je daar rustig zitten/biertjes drinken en om 14.30 gaat het hek dan open en kan je naar de ingang lopen en zonder noemenswaardige rijen naar binnen. Het is wel een stukje lopen met je bepakking
Altijd beter een grove korrel dan te grote pixels met een lage dpi natuurlijk. Ik had destijds gewoon nog geen digitale camera, alleen een EOS 500, dus het was noodgedwongen.quote:Op maandag 22 maart 2010 15:42 schreef frame-saw het volgende:
Analoog, gaaf. En wel gewaagd bij concertfotografie, denk ik.
Maar ik ben ook alleen maar digitale camera's gewend(en wegwerp maar daar moet je niet mee aankomen in het donker nee
).
Die grove korrel vind ik soms wel wat hebben ja
Die auto moet ergens geparkeerd wordenquote:Op maandag 22 maart 2010 16:00 schreef Lips het volgende:
Ik heb op 't plaatje zitten kijken maar ik snap 't niet helemaal denk ik
Hoezo moet je met de auto wel in de rij en zonder auto niet?
Mag je donderdag de camping al op of wordt het dan doorhalen? Als we vrijdag de camping pas op kunnen denk ik dat we vrijdag zorgen dat we er op tijd zijn.
Om 10 uur op een dijk zitten met bier klinkt aantrekkelijkMaar waar ligt die dijk dan? Lopen met bepakking is niet zo erg, heb een goede backpack!
Haha idd. Ik gebruik die altijd om de sfeer vast te leggen, en de foto's geven ook altijd een extra sfeertje ofzo. Ik heb digitale foto's van LL maar die vind ik totaal niet boeiend. Mijn analoge daarentegenquote:Op maandag 22 maart 2010 16:02 schreef Luna3 het volgende:
[..]
Altijd beter een grove korrel dan te grote pixels met een lage dpi natuurlijk. Ik had destijds gewoon nog geen digitale camera, alleen een EOS 500, dus het was noodgedwongen.Inmiddels heb ik een digitale EOS 500!
Maar de afdrukken waren echt rete scherp; je kon op die leren band van de gitaar van de zanger van Muse echt gewoon de porieen van het leer zien joh.
Trouwens, met een wegwerpcamera frontstage had ik wel een statement gemaakt denk ik. (Welk statement weet ik niet precies, maar toch)
De parkeerplaats gaat pas laat openquote:Op maandag 22 maart 2010 16:00 schreef Lips het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
Ik heb op 't plaatje zitten kijken maar ik snap 't niet helemaal denk ik
Hoezo moet je met de auto wel in de rij en zonder auto niet?
Mag je donderdag de camping al op of wordt het dan doorhalen? Als we vrijdag de camping pas op kunnen denk ik dat we vrijdag zorgen dat we er op tijd zijn.
Om 10 uur op een dijk zitten met bier klinkt aantrekkelijkMaar waar ligt die dijk dan? Lopen met bepakking is niet zo erg, heb een goede backpack!
welke dag wil je komen?quote:Op maandag 22 maart 2010 13:25 schreef Lips het volgende:
Hoe laat moet je eigenlijk op LL zijn om de ergste drukte voor te zijn?
Heb beetje last van claustrofobie en paniekaanvallen als ik in een drukke menigte in de rij moet staan... (heb er gelukkig geen last van als ik besluit tussen de mensen te gaan staan om naar een optreden te kijken / luisteren).
Muwhahaha.quote:Op maandag 22 maart 2010 17:24 schreef vault_tec het volgende:
Snap het punt van foto's maken niet... vind dat het weg neemt van de ervaring / kijk mij op hyves stoer doen met lowlands foto's![]()
![]()
![]()
Grappig dat je je aan gesproken voelt want ik had het wel gelezen. Ging meer over sletjes die naar lowlands gaan om te posen. Sowieso pose jij ook met je foto's maar diep van binnen doen we allemaal mee met de hype.quote:Op maandag 22 maart 2010 17:37 schreef Luna3 het volgende:
[..]
Muwhahaha.
Het klopt wel wat je zegt dat je met het maken van foto's meer bezig bent met een goed plaatje dan met de muziek op dat moment. Maar gelukkig ben ik gek op fotograferen, so good for me. En frontstage kunnen staan is ook weer een ervaring. Daarbij heb ik ze niet gemaakt om stoer te doen op hyves, maar voor een magazine, zoals ik al schreef (...waar jij duidelijk overheen gelezen hebt)
Verder is het ook nog zo dat je als fotograaf maar drie nummers frontstage mag staan, dus na het schieten van je plaatjes, kun je alsnog lekker losgaan op de muziek! (De leukste nummers komen toch pas na de helft van het optreden.)
Ik vind het leuk om mooie momenten vast te leggenquote:Op maandag 22 maart 2010 17:40 schreef vault_tec het volgende:
[..]
Grappig dat je je aan gesproken voelt want ik had het wel gelezen. Ging meer over sletjes die naar lowlands gaan om te posen. Sowieso pose jij ook met je foto's maar diep van binnen doen we allemaal mee met de hype.
just sayingquote:Op maandag 22 maart 2010 03:01 schreef Luna3 het volgende:
[..]
Ik heb in 2006 op LL foto's gemaakt van Alex!!
Ja, ik voelde me natuurlijk aangesproken want a) ik ben een sletje, b) ik ben een meisje en meisjes doen nou eenmaal vaak irritant en c) ik ben tot nu toe de enige die foto's van het podium heeft gepost.quote:Op maandag 22 maart 2010 17:40 schreef vault_tec het volgende:
Grappig dat je je aan gesproken voelt want ik had het wel gelezen. Ging meer over sletjes die naar lowlands gaan om te posen. Sowieso pose jij ook met je foto's maar diep van binnen doen we allemaal mee met de hype.
Altijd handig.quote:Op maandag 22 maart 2010 18:22 schreef onderjas het volgende:
De Koel service staat er dit jaar weer.
Je staat er kattig op hoor, precies goedquote:
Hee vertel, wat lees ik daar over een koelservice?quote:Op maandag 22 maart 2010 18:22 schreef onderjas het volgende:
De Koel service staat er dit jaar weer.
volgens mij lacht er niemand, applaus...quote:Op maandag 22 maart 2010 18:28 schreef Luna3 het volgende:
[..]
Je staat er kattig op hoor, precies goed
Lauwe Heineken > koude Grolschquote:Op maandag 22 maart 2010 18:22 schreef onderjas het volgende:
De Koel service staat er dit jaar weer.
Dat bericht klinkt mij als muziek in de orenquote:Op maandag 22 maart 2010 18:22 schreef onderjas het volgende:
De Koel service staat er dit jaar weer.
Kan alle a-merken inleveren heb ik begrepen.quote:Op maandag 22 maart 2010 19:06 schreef julian6 het volgende:
[..]
Dat bericht klinkt mij als muziek in de oren![]()
Dat wordt weer liters grolsch inslaan dit jaar, gelukkig heb ik een goed getrainde pakezel die ze kan dragen:
[ afbeelding ]
Sommige momenten kon dat niet verleden jaar...quote:Op maandag 22 maart 2010 19:11 schreef onderjas het volgende:
[..]
Kan alle a-merken inleveren heb ik begrepen.
Ja kan wel kloppen, is voor hun ook niet echt relaxt om een overschot aan ander bier te hebben. Kunnen ze niet veel mee, grolsch kunnen ze koelen en dan weer uitdelen.quote:Op maandag 22 maart 2010 19:26 schreef vault_tec het volgende:
[..]
Sommige momenten kon dat niet verleden jaar...
quote:Die auto moet ergens geparkeerd worden
Donderdag mag je op de camping, de deuren gaan rond 13 uur open
Als je vrijdag gaat staan de campings al voor het grootste deel vol
Op de dijk zitten is heeeel erg chill kan ik je vertellen, was reuze gezellig vorig jaar met bier en jointjes
Als we donderdag al op de camping kunnen dan wil ik donderdag al gaan! Vind het wel fijn een beetje dicht bij het festivalterrein op de camping te staanquote:welke dag wil je komen?
Ik ga altijd rond een uur of 06.00 uur weg uit de omgeving Rotterdam met een caravan, en ben dan rond 07.45 uur bij het terrein aangekomen, dan is het qua drukte goed te doen.
Wil je dichtbij staan zal je donderdag moeten vertrekken en daar heb ik geen ervaring mee.
Gewoon zorgen dat je rond een uur of 11 er bent op de dijk hangen isquote:Op maandag 22 maart 2010 19:56 schreef Lips het volgende:
[..]
[..]
Als we donderdag al op de camping kunnen dan wil ik donderdag al gaan! Vind het wel fijn een beetje dicht bij het festivalterrein op de camping te staan
Maar is het donderdags ook al zo enorm druk dan?
not this shit again.quote:Op maandag 22 maart 2010 19:58 schreef Koolzuurvrij het volgende:
Iedereen heeft wel van die persoonlijke droomacts voor op Lowlands. Erik van Eerdenburg (die lieve festivaldirecteur van LL) zei in een interview dat ie Radiohead heel graag zou willen hebben. Al geloof ik niet in de haalbaarheid van deze wens, ik zou wel huilen van geluk als Radiohead dit jaar komt..
YAY IK HEB ER ZO'N ZIN AN.
Je kan alleen Grolsch omruilen, de ingeruilde blikken gaan ter destructie, je weet immers nooit of er mee geknoeid is of dat de T.H.T. datum verstreken is. Het is tenslotte een promotie en bier kost geen drol voor de fabrikant.quote:Op maandag 22 maart 2010 19:29 schreef onderjas het volgende:
[..]
Ja kan wel kloppen, is voor hun ook niet echt relaxt om een overschot aan ander bier te hebben. Kunnen ze niet veel mee, grolsch kunnen ze koelen en dan weer uitdelen.
Welke dijk?quote:Op maandag 22 maart 2010 19:57 schreef vault_tec het volgende:
[..]
Gewoon zorgen dat je rond een uur of 11 er bent op de dijk hangen is
Lijkt me ook sterk dat je andere merken kunt inruilen, het is toch een promo actie van Grolsch?quote:Op maandag 22 maart 2010 20:03 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Je kan alleen Grolsch omruilen, de ingeruilde blikken gaan ter destructie, je weet immers nooit of er mee geknoeid is of dat de T.H.T. datum verstreken is. Het is tenslotte een promotie en bier kost geen drol voor de fabrikant.
Ik heb het vorig jaar nagevraagd, ze zeiden dat het werd afgevoerd omdat ze niet konden instaan voor de kwaliteit. Zo'n blikje bier kost de fabrikant maar een paar cent, veel minder dan een eventuele schadeclaim van mensen die een ondeugdelijk product geconsumeerd hebben.quote:Op maandag 22 maart 2010 20:10 schreef julian6 het volgende:
Lijkt me ook sterk dat je andere merken kunt inruilen, het is toch een promo actie van Grolsch?
Maar gooien ze de ingeruilde blikken echt weg?Beter geven ze het dan terug ofzo aan de mensen die een tekort aan bier hebben
Mien dijkiequote:
Hmm begrijpelijk.. maar wel zondequote:Op maandag 22 maart 2010 20:18 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Ik heb het vorig jaar nagevraagd, ze zeiden dat het werd afgevoerd omdat ze niet konden instaan voor de kwaliteit. Zo'n blikje bier kost de fabrikant maar een paar cent, veel minder dan een eventuele schadeclaim van mensen die een ondeugdelijk product geconsumeerd hebben.
Tja... misschien maar eens kijken of er een methode is om een blikje te legen. Daarna vullen met kraanwater en weer inleveren voor een gekoeld exemplaarquote:
Nope, je moet eerst een tijd wachten totdat je het terrein om mag rijden. Ik sta er meestal rond 10 uur al te wachten, tegen de tijd dat de karavaan gaat rijden ben ik meestal al zo blauw als een tientjequote:Op maandag 22 maart 2010 20:32 schreef onderjas het volgende:
Wat is er zo leuk aan die weg dan? Daar rij je toch alleen langs?
Je moet er wachten tot de poort opengaat. Gezellig met je groep op de koffers chillen. Biertje erbij, jointje, muziek, gezelligheid en bovenal voorpretquote:Op maandag 22 maart 2010 20:32 schreef onderjas het volgende:
Wat is er zo leuk aan die weg dan? Daar rij je toch alleen langs?
Wat neem jij dan mee?quote:
Backpack.quote:
Aah.. het lijkt mij eerder onpraktisch met die kleine wieltjes. Ik zelf neem altijd een opklapbare steekwagen meequote:Op maandag 22 maart 2010 20:47 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Backpack.
Ik ken trouwens best wat mensen met airporters...maar zo'n echte grote Samsonite vind ik ook een beetje suf
Gast waar kan ik zo'n hebbedingetje kopen?quote:Op maandag 22 maart 2010 20:54 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Aah.. het lijkt mij eerder onpraktisch met die kleine wieltjes. Ik zelf neem altijd een opklapbare steekwagen mee
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ideaal voor traydjes bier, daarboven op de rest van je handel
Wel een steeksleutel meenemen, want de assen neigen los te lopen
True. Ik heb dit jaar maar een backpack gekocht, gelukkig was deze door een sale van een sale extra goedkoop!quote:
quote:Op maandag 22 maart 2010 21:08 schreef julian6 het volgende:
Ik heb een 1 persoons quechua, en kon hem gewoon naast mijn matje kwijt als ik hem op z'n zij legde.
Haha zwemmen leek me afgelopen jaar ook wel een goed idee. Ergens langs die dijk zit een strandje toch? Afgelopen jaar zijn we voor de auto uit naar het hek gelopen omdat we van een insider hoorden dat de hekken bijna opengingenquote:Op maandag 22 maart 2010 20:43 schreef julian6 het volgende:
[..]
Je moet er wachten tot de poort opengaat. Gezellig met je groep op de koffers chillen. Biertje erbij, jointje, muziek, gezelligheid en bovenal voorpret
Was vorig jaar echt heerlijk, supergezellig in het zonnetje met iedereenDit jaar gaan we zwemmen als het weer zulk lekker weer is.
o.a. hier Wolfcraft TS800quote:Op maandag 22 maart 2010 20:55 schreef julian6 het volgende:
Gast waar kan ik zo'n hebbedingetje kopen?
au mn enkelsquote:Op maandag 22 maart 2010 20:54 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Aah.. het lijkt mij eerder onpraktisch met die kleine wieltjes. Ik zelf neem altijd een opklapbare steekwagen mee
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ideaal voor traydjes bier, daarboven op de rest van je handel
Wel een steeksleutel meenemen, want de assen neigen los te lopen
100 euro, laat maar zitten. Ik had er misschien 20 euro voor over, maar dan sleep ik wel gewoonquote:Op maandag 22 maart 2010 21:29 schreef xenobinol het volgende:
[..]
o.a. hier Wolfcraft TS800
Kost een paar centen, maar ik hoef al jaren niet meer te sjouwen met mijn spullen. Meestal gooi ik er niet meer als 50 kilo op omdat de wieltjes anders te ver wegzakken in het gras. Het alternatief is een kliko, een vriend van mij heeft onder die van hem gelagerde grote wielen gezet, want een standaard kliko rolt niet zo heel erg fijn.
gewoon erin leggen of aan de trekhaak hangenquote:Op maandag 22 maart 2010 21:51 schreef julian6 het volgende:
[..]
100 euro, laat maar zitten. Ik had er misschien 20 euro voor over, maar dan sleep ik wel gewoon
En hoe ga je nu weer een kliko meenemen in de auto?
Welnee... ik heb nog nooit iemand geraakt, kwestie van kijken wat je doet.quote:
Over de achterbank en anders op een paar dakdragers.quote:Op maandag 22 maart 2010 21:58 schreef julian6 het volgende:
Dat past dus echt niet in een stationwagen ofzo, of je moet een busje hebben of aanhanger.
Een paar jaar geleden had een vriend ons afgezet aan het begin van de dijk, Kliko op het dak van een andere auto gelegd en met de handjes buitenboord hem vasthouden. Werden we gestopt door een motormuis, vroeg waar we vandaan kwamen. "Uit Limburg" riepen we in koorquote:Op maandag 22 maart 2010 21:54 schreef rubbereend het volgende:
[..]
gewoon erin leggen of aan de trekhaak hangen
Dat zijn de allerergstenquote:Op maandag 22 maart 2010 22:03 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Een paar jaar geleden had een vriend ons afgezet aan het begin van de dijk, Kliko op het dak van een andere auto gelegd en met de handjes buitenboord hem vasthouden. Werden we gestopt door een motormuis, vroeg waar we vandaan kwamen. "Uit Limburg" riepen we in koor
Hij heeft het niet over de snelweg, maar over de dijk toch?quote:Op maandag 22 maart 2010 22:05 schreef julian6 het volgende:
Heb je nog nooit van editen gehoord? 3 posts achter elkaar
en ik vind je verhaal maar sterk, een kliko met de hand vasthouden terwijl je over de (snel)weg rijdt?zo'n ding vangt heel veel weerstand en dat kan je dus nooit vast blijven houden
quote:Op maandag 22 maart 2010 21:58 schreef julian6 het volgende:
Dat past dus echt niet in een stationwagen ofzo, of je moet een busje hebben of aanhanger.
Of jij hebt een kleine auto?quote:Op maandag 22 maart 2010 22:38 schreef julian6 het volgende:
Dan is die van jouw een stuk kleiner dan die grote bakken waar ik vroeg mee werkte
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |