Ik wel, want ik moet mn muziek voor de spinningles nog afmaken en van de computer op mijn iPod zien te zettenquote:Op zondag 21 maart 2010 00:07 schreef kwakz0r het volgende:
ik zit nu al te genieten van t feit dat ik morgen geen wekker hoef te zetten
Ja. Uitleg staat hier.quote:Op zaterdag 20 maart 2010 22:52 schreef loveli het volgende:
Kan iemand me uitleggen waarom iemand z'n zaakje zou scheren en de allerharigste kont die ik ooit heb gezien en nooit had willen zien behaard laat?
quote:
Je moet je ook nie wegen de dag na een high tea!quote:Op zondag 21 maart 2010 09:28 schreef Goodbye het volgende:
Kut, de weegschaal vertelde mij vanmorgen dat ik hier toch wat serieuzere lijstjes moet gaan posten i.p.v. die crap zoals gisteren
quote:Op zondag 21 maart 2010 09:40 schreef sigme het volgende:
Brood staat nu in de over, over drie kwartier de broodmaaltijd dus. Met véél eieren, gister hadden de 4 kippen 4 eieren gelegd..
Ja, maar ik voelde me al een tijdje een beetje dik. En kleding begon strakker te zitten enzo.quote:Op zondag 21 maart 2010 09:45 schreef MariaEtcetera het volgende:
Hullo!
[..]
Je moet je ook nie wegen de dag na een high tea!
[..]
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Hahahaquote:
quote:Op zaterdag 20 maart 2010 22:52 schreef loveli het volgende:
Kan iemand me uitleggen waarom iemand z'n zaakje zou scheren en de allerharigste kont die ik ooit heb gezien en nooit had willen zien behaard laat?
quote:Op zondag 21 maart 2010 09:47 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Ja, maar ik voelde me al een tijdje een beetje dik. En kleding begon strakker te zitten enzo.Aww da's wel naar dan ja!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar misschien is een deel ook die high tea en valt het nog wel mee! Genieten is ook belangrijk
Gaat het sporten wel okee de laatste tijd?
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
Ja, 8 boterhammen. Waarom denk je dat ik zoveel ham heb gekocht.quote:
Nee, sporten gaat kut! Druk gehad en ook nog ziek geweest en dan laat ik het zo gauw verslonzenquote:Op zondag 21 maart 2010 10:07 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Aww da's wel naar dan ja!Maar misschien is een deel ook die high tea en valt het nog wel mee! Genieten is ook belangrijk
Gaat het sporten wel okee de laatste tijd?
Ohja bekend! Dan is de motivatie weer even weg, maar zodra je dan weer een keer bent wezen sporten en je adrenalineshot gehad hebt gaat het veelal snel weer beterquote:Op zondag 21 maart 2010 10:08 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Nee, sporten gaat kut! Druk gehad en ook nog ziek geweest en dan laat ik het zo gauw verslonzenDus dat moet ik sowieso weer even goed oppakken. Dan kan ik ook nog gewoon leuke dingetjes als High Tea's doen enzo
Morgen is maandag! En lente! Dus da's een mooi moment om te beginnen!quote:Op zondag 21 maart 2010 10:08 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Nee, sporten gaat kut! Druk gehad en ook nog ziek geweest en dan laat ik het zo gauw verslonzenDus dat moet ik sowieso weer even goed oppakken. Dan kan ik ook nog gewoon leuke dingetjes als High Tea's doen enzo
Ja, morgen begin ik met frisse moedquote:Op zondag 21 maart 2010 10:32 schreef conleche het volgende:
[..]
Morgen is maandag! En lente! Dus da's een mooi moment om te beginnen!(en ik weet niet hoeveel zwaarder je bent dan bij onze high tea, maar daar vond ik je slank!)
Ik moet erover denken om iets minder streng te lowcarben, want in minder dan een week ben ik 2 kilo afgevallen. En hoewel ik weet dat langzamer beter is, heb ik toch neiging om in de valkuil te vallen en toe te geven aan het feit dat het ook wel lekker voelt om 400 gram per dag af te vallen. Waarvan veel vocht, weet ik ook allemaal, maar toch. Het voelt ook wel erg prettig dat m'n drang naar zoet helemaal weg is! Ze zouden dit eigenlijk moeten kunnen reguleren met een pilletje.
Misschien vanaf maandag maar even wat crackers toevoegen.
Kom ik zo op terug, moet even naar het werk fietsen.quote:Op zondag 21 maart 2010 10:34 schreef LadyBlack het volgende:
2 kilo in een week is wel veel jadat is mij echt nog nooit gebeurd, zelfs niet toen ik 3 dagen helemaal niks had gegeten en ook nauwelijks gedronken
Maar helemaal geen rijst/pasta/aardappels/brood eten lijkt mij ook niet echt gezond toch?
Spieren kunnen zowel op vetverbranding als op suikerverbranding draaien, het gebeurt allebei tegelijk, maar suiker is de voornaamste brandstof die we nu gebruiken. Suiker wordt in je spieren opgeslagen als glycogeen, de rest (waar geen capaciteit voor is) wordt opgeslagen als vet.quote:Op zondag 21 maart 2010 10:34 schreef LadyBlack het volgende:
2 kilo in een week is wel veel jadat is mij echt nog nooit gebeurd, zelfs niet toen ik 3 dagen helemaal niks had gegeten en ook nauwelijks gedronken
Maar helemaal geen rijst/pasta/aardappels/brood eten lijkt mij ook niet echt gezond toch?
Ja misschien is dat wel beter, maar ik heb niet zo veel plek in mn kamer en ook niet in de badkamer.quote:Op zondag 21 maart 2010 10:51 schreef Rituals het volgende:
Goedemorgen.
Goodbye.
Wil je liever thuis geen weegschaal hebben MevrouwPuff?
Misschien is het juist wel goed om maar eens in de zoveel tijd te kunnen wegen. Ik vind het zelf prettig om me iedere dag te wegen, zodat ik goed kan zien dat ik afval. Ik heb ook niet veel ruimte, maar bewaar mijn weegschaal in de kastquote:Op zondag 21 maart 2010 11:02 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Ja misschien is dat wel beter, maar ik heb niet zo veel plek in mn kamer en ook niet in de badkamer.
Daarnaast heb ik bij mn pa gewogen voor ik weer begon met lijnen, dus dat is mn 'officiële startpunt', 70,4kg.
Net zag ik je post in de dieetclub en wauw, wat een hoop (grote!) maten! Echt goed dat je die niet meer nodig hebt
Geneer je niet; ik heb ook maat 46 gehad en een spijkerbroek in dezelfde maat als jijquote:Op zondag 21 maart 2010 11:10 schreef Rituals het volgende:
[..]
Misschien is het juist wel goed om maar eens in de zoveel tijd te kunnen wegen. Ik vind het zelf prettig om me iedere dag te wegen, zodat ik goed kan zien dat ik afval. Ik heb ook niet veel ruimte, maar bewaar mijn weegschaal in de kast. Merk je wel al verschil aan je kleding of wanneer je in de spiegel kijkt?
Ik schaam me behoorlijk voor die grote maten, maar misschien kan ik er iemand blij mee maken.
Thanks, ik voel me er ook gewoon echt even kut over. Voel me echt huuuuugequote:Op zondag 21 maart 2010 10:51 schreef Rituals het volgende:
Goedemorgen.
Goodbye.
Wil je liever thuis geen weegschaal hebben MevrouwPuff?
Niet zoveel aan toe te voegen. Heel duidelijk uitgelegd!quote:Op zondag 21 maart 2010 11:02 schreef loveli het volgende:
[..]
Spieren kunnen zowel op vetverbranding als op suikerverbranding draaien, het gebeurt allebei tegelijk, maar suiker is de voornaamste brandstof die we nu gebruiken. Suiker wordt in je spieren opgeslagen als glycogeen, de rest (waar geen capaciteit voor is) wordt opgeslagen als vet.
Een marathonloper moet op een gegeven moment overschakelen op vetverbranding, want er is niet voldoende energie opgeslagen als glycogeen om de hele 42.5 km uit te kunnen lopen. Als al het glycogeen op is kom je 'de man met de hamer' tegen. Dan moet je helemaal over op vetverbranding om energie te kunnen leveren. En de stofjes die vrijkomen als je meer vet gaat verbranden (da's nog voor de man met de hamer) zorgen voor de 'runners high'. Het is niet alleen een kwestie van een andere verbranding, maar het heeft ook invloed op je hormoonhuishouding en dat zijn stofjes die invloed hebben op heel veel dingen. En daarom moet je sporten.
Tijdens intensieve sport zijn suikers handig (geen AA'tje drinken tijdens de pilates, dat slaat nergens op) en met name dan is een koolhydraatrijke snack best een goed plan. Maar zit je lichaam zonder suikers, dan heeft het een vetvoorraad waaruit het zelf suikers kan aanmaken die nodig zijn voor de energielevering. Vetverbranding heeft dus ook met suikerverbranding te maken, maar dan met een omweg.
Zoiets. Ongeveer. Geloof ik. Als iemand het beter weet, graag corrigeren.
Kan ik me heel goed voorstellen! Ik kan het me niet alleen voorstellen, ik weet hoe het is. Ik ben enorm gaan jojo-en na mijn goede afvalpoging. Gelukkig gaat het nu weer de goede kant op. Misschien dat ik ooit (als ik weer op gewicht benquote:Op zondag 21 maart 2010 11:14 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Thanks, ik voel me er ook gewoon echt even kut over. Voel me echt huuuuuge
Da's denk ik het hele hormoonhuishouding verhaal, het gaat veel verder dan alleen suiker- of vet verbranden. Al je prostaglandines en adrenalines en dopamines doen ook lekker mee. En als je veel suikers eet doet je cortisol veel harder mee.quote:Op zondag 21 maart 2010 11:16 schreef conleche het volgende:
Als je niet een hele vette variant doet van lowcarben dan geloof ik ook niet dat het ongezond is. Ik merk bijna alleen maar voordelen: ik slaap veel beter, ik heb nu voor het eerst 2 nachten helemaal doorgeslapen in ik weet niet hoeveel tijd.
QFT!quote:Op den duur bouw ik wel weer gezonde, langzame KH's in, maar eigenlijk zou ik helemaal van de geraffineerde suikers moeten afblijven.
Alleen, liever bloot met vreemden dan met bekenden (nou ja, bloot... in handdoek gewikkeld om me heen kijken of er iemand in zicht was, handdoek af, plons, je kent het wel, en toen ik eruit wilde stonden er 2 harige mannen tussen de het bad en m'n handdoek). Als ik had geweten dat de kleedruimte ook gemengd was, was ik de hele sauna niet ingegaan. En ik hou er ook niet van als er in zo'n heet hok een naakte hijgende man naast me zit die uitgebreid z'n over z'n zwetende lijf gaat wrijven. Hij had er beduidend minder moeite mee.quote:Op zondag 21 maart 2010 00:22 schreef _Calimero_ het volgende:
[..]
Ik wel, want ik moet mn muziek voor de spinningles nog afmaken en van de computer op mijn iPod zien te zetten![]()
En ik ben naar toneel geweest, was best leuk![]()
Loveli, wat dapper dat je bent geweest zeg, was je alleen, of met vriendin/familie/..?
En hoest nu verder, zit je alweer wat jofeler in je vel, en eet je alweer wat gezonder?
Tijd om rap die knop te vinden, jongedame!quote:Op zondag 21 maart 2010 11:19 schreef Sarabi het volgende:
Mijn nieuwste broek is ook weer maat 46, maar heb toch niet het idee dat dat mijn echte maat is
Rare kledingmaten altijd
Huh? Wat bedoel je? Op de döner na is dat lijstje toch helemaal niet zo slecht? De cornflakes eet ik vooral omdat ik 's ochtends met geen mogelijk brood naar binnen krijg en dus iets vloeibaars moet eten. Dat blijf ik in ieder geval doen tot de melk op is.quote:Op zondag 21 maart 2010 11:12 schreef ColdFeet het volgende:
Nachtwachtje, jij mag echt wel wat gezonder gaan eten! kun je geen muesli nemen in plaats van cornflakes?
Mijn lijst van gister; overdag echt slecht wegens drukke planning en ziekenhuis-bezoekje.
S: pilates (thuis)
O/L (13:00) 2 quesadilla's met mexican ketchup
T: (19:00) zakje picklechips + half blikje cola
D: 'op restaurant': cosmopolitan, brood met boter, gravad lax met blini's en zure room, truffelravioli met romige champignonsaus, halve fles wijn, tiramisu gedeeld met Meneer, vin santo. Lekker
En jij hebt dagelijks kritiek op de lijstjes van XM?quote:Op zondag 21 maart 2010 11:30 schreef motorbloempje het volgende:
goedemorgen!
vandaag hard studeren,gaat spelletjes doen bij vrienden en daarna gaan we samen hardlopen, voor het eten
Lijstje:
O/L: 3 kleine afbakbroodjes
T: 2 augurkjes met salami
S: hardlopen
D: broccoli/kaasquiche met krokant gebakken pancetta en wat creme fraiche
Hardlopen deze week op zondag, woensdag en vrijdag.
Ga donderdag en vrijdag niet werken, want week erna is tentamenweek, moet nog zó véééél doen! Maar kan dan wel wat vaker sporten om even te relaxen tussen het studeren door! Ook belangrijk
oh, en mijn inzending voor Fok! Idols doen
quote:Op zondag 21 maart 2010 11:19 schreef Sarabi het volgende:
Mijn nieuwste broek is ook weer maat 46, maar heb toch niet het idee dat dat mijn echte maat is
Rare kledingmaten altijd
CF zegt dan ook niet dat dat wel goeie lijstjes zijnquote:Op zondag 21 maart 2010 11:31 schreef de_nachtwacht het volgende:
[..]
Huh? Wat bedoel je? Op de döner na is dat lijstje toch helemaal niet zo slecht? De cornflakes eet ik vooral omdat ik 's ochtends met geen mogelijk brood naar binnen krijg en dus iets vloeibaars moet eten. Dat blijf ik in ieder geval doen tot de melk op is.Maar als ik het vergelijk met al die lijstjes met pizza's, ijs en chocola, dan valt het toch best mee?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |