Kun je alleen je droom onthouden, of ben je ook echt lucide in je dromen? Dus dat je "wakker" wordt in je droom, en ook echt kunt sturen?quote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:37 schreef Wasmachinemann het volgende:
Ik doe daaraan, Ik kan gewoon herinneren wat ik gedroomd had gisteren [Ik zat weer eens te rondzweven in mijn eigen wereld, Dan word het ineens oorlog, Ga ik dus lekker schieten enzo, En ja ik hou van FPS'en], Eergisteren dacht ik aan een snelle PC waar ik op mocht gamen, Ik speelde Crysis Warhead, Iets later ging ik weer naar mijn wereld, Lekker LFS doen, Ik werd wakker, Vroeg me een beetje af waar het over ging,en ging verder slapen, Zonder gedroom btw, was te moe nog.
Dat dromen onthouden lukt me wel vrij gemakkelijk, maar dat moment dat ik lucide wordt lukte pas 1 keer en toen werd ik heel snel wakker.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:59 schreef John5 het volgende:
[..]
Kun je alleen je droom onthouden, of ben je ook echt lucide in je dromen? Dus dat je "wakker" wordt in je droom, en ook echt kunt sturen?
Ben er al een tijdje mee bezig.. Meer aan het oefenen dromen goed te onthouden, heb je een lading leuke technieken voor..
Ja, Ik kan dromen besturen, Eigenlijk kon ik dit altijd al, maar ik deed het nooit, Nu ik het leuk vind om te doen, doe ik het.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:59 schreef John5 het volgende:
[..]
Kun je alleen je droom onthouden, of ben je ook echt lucide in je dromen? Dus dat je "wakker" wordt in je droom, en ook echt kunt sturen?
Ben er al een tijdje mee bezig.. Meer aan het oefenen dromen goed te onthouden, heb je een lading leuke technieken voor..
Koel, puik dat je het zomaar kan, dat hoor je maar weinig.. Als ik je post zo las klonk het meer alsof je "meegaat" met je droom, wat niet echt als een lucide droom klinkt. Maar dat kan uiteraard alleen jij bepalen..quote:Op vrijdag 19 maart 2010 17:09 schreef Wasmachinemann het volgende:
[..]
Ja, Ik kan dromen besturen, Eigenlijk kon ik dit altijd al, maar ik deed het nooit, Nu ik het leuk vind om te doen, doe ik het.
trouwens, het idee achter lucide dromen is dat je het zelf bepaald, en dus niet dat het ineens oorlog wordt, tenzij je bedoelde dat je wou dat je in een oorlog zatquote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:37 schreef Wasmachinemann het volgende:
, Dan word het ineens oorlog, Ga ik dus lekker schieten enzo, En ja ik hou van FPS'en
Je kan ook in je droom in een oorlog 'belanden' en vanaf dat moment bewust gaan dromen.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 17:14 schreef BereNDD het volgende:
trouwens, het idee achter lucide dromen is dat je het zelf bepaald, en dus niet dat het ineens oorlog wordt, tenzij je bedoelde dat je wou dat je in een oorlog zat
http://en.wikipedia.org/wiki/Lucid_dreamquote:Op zaterdag 20 maart 2010 00:18 schreef Maarten302 het volgende:
Dit probeer ik ook al heel lang te kunnen alleen lukt het maar niet. Iemand beginners tips???
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Astu, Credits voor Auxlium van Hackforums voor zijn post.
Doel je op zijn:quote:Op zondag 21 maart 2010 11:36 schreef JoepiePoepie het volgende:
Wasmachinemann, wat heeft (bewust) dromen met paranormale zaken te maken
? Daar heeft hij het volgens mij meer over zijn visuele beperkingquote:Op vrijdag 19 maart 2010 16:58 schreef Wasmachinemann het volgende:
@Nass, Het eerste klopt wel, Ik ben bijziend
Dat is wel een goede techniek, die ook beschreven staat in de wiki, paar uurtjes voordat je opstaat wakker worden en weer gaan slapen.. Dat zijn voor mij ook de dromen die ik heb beste onthoud..quote:Op zondag 21 maart 2010 13:11 schreef Renderclippur het volgende:
Ik was rond 5:00 uur wakker geworden en probeerde weer te gaan slapen.
Jij hebt niet het topic/wikipedia gelezen hequote:Op zondag 21 maart 2010 11:36 schreef JoepiePoepie het volgende:
Wasmachinemann, wat heeft (bewust) dromen met paranormale zaken te maken
TRU is meer dan het paranormale alleen hoor. Lucide dromen passen daar perfect bij.quote:Op zondag 21 maart 2010 11:36 schreef JoepiePoepie het volgende:
Wasmachinemann, wat heeft (bewust) dromen met paranormale zaken te maken
Telekinese vind ik ook wel geinig.quote:Op zondag 21 maart 2010 18:08 schreef jogy het volgende:
Zelf heb ik regelmatig lucide dromen, tegenwoordig wat minder dan eerst maar nog steeds met enige regelmaat. Meestal ga ik gewoon een stuk vliegen ofzo.
Volgens mij welquote:Op woensdag 24 maart 2010 08:31 schreef Bastard het volgende:
Ik weet niet wat ik gisterenavond had, misschien is het lucid?
Het was avond en ik las een boek over uittredingen en gidsen. Ik besloot eigenlijk ter ontspanning ook wat oefeningen te doen toen ik in bed lag. Dus ik maakte mijn lichaam 'zwaar' en ik lag wel lekker zo.
Ik deed mijn ogen open en ik vroeg aan mijn gids of ze zich niet eens wat meer zou willen laten zien, of ze mij .. misschien wat kon leren over de andere wereld, haar wereld. Opeens zag ik een soort van lichtflitsjes aan de zijkant van mijn ogen, mijn ogen raken vermoeid dacht ik want ik lag nog steeds in het donker te kijken.. ik sloot mijn ogen, lag lekker ontspannen.
Het volgende moment, ik weet niet meer hoe zag ik hoe snel gedachten waren. Dat klinkt vreemd maar ik dacht aan een broodtrommel en zag een broodtrommel voor me. Ik dacht aan de keuken, en ik zag de keuken alsof ik daar was.. in het donker.
en ik weet dat ik nog zeker wakker was, ik maakte me enigzins zorgen om een kat die nog niet binnen was gekomen savonds en wilde wat later als ik naar het toilet ging nog even kijken... maar ergens was ik er ook niet helemaal omdat wat ik zo zag gebeuren zo echt was, zo duidelijk te zien en ik kon er gewoon bij nadenken wat ik in een droom dus niet kan. (ik denk tenzij het lucide is)
Maar wat ik dus merkte is, dat als ik ergens aan dacht, het voorwerp meteen bij mij was, of dat ik meteen in die ruimte was.
Ik deed mijn ogen weer open, benieuwd of ik dat geflikker nog zou zien.. dat was er niet, ik was gewoon heel ontspannen nog steeds.
Ik dacht, nu ga ik maar eens kijken of die stomme kat aan de deur staat en stapte uit bed.. keek op de klok... en was gewoon een dik uur verder!wtf, ik sloot voor mn gevoel nog geen 10 minuutjes mn ogen.
Ben daarna wel gewoon in bed gestapt met het idee. nu ga ik slapen.. en dat was toch net anders, nu echt met de bedoeling om weg te zakken uit je bewustzijn en ik heb heerlijk geslapen
Maar dit is dan vlgs mij... net lucide dromen, of net niet, misschien een vorm van meditatie? Het was apart, ga het zeker nog eens proberen.
Fuck vaag.. ik las gisteren iets over uittreden en het gevaar wat er bij kan komen.quote:
Dat zag je allemaal met je ogen dicht?quote:Op woensdag 24 maart 2010 08:31 schreef Bastard het volgende:
Opeens zag ik een soort van lichtflitsjes aan de zijkant van mijn ogen, mijn ogen raken vermoeid dacht ik want ik lag nog steeds in het donker te kijken.. ik sloot mijn ogen, lag lekker ontspannen.
Het volgende moment, ik weet niet meer hoe zag ik hoe snel gedachten waren. Dat klinkt vreemd maar ik dacht aan een broodtrommel en zag een broodtrommel voor me. Ik dacht aan de keuken, en ik zag de keuken alsof ik daar was.. in het donker.
Op die lichtflitsjes na dan.quote:Op woensdag 24 maart 2010 10:14 schreef John5 het volgende:
[..]
Dat zag je allemaal met je ogen dicht?
Ik vond het best wel eng, ik kon het ook niet meer in bedwang houden, misschien ging ik over in diepe slaap?quote:Op woensdag 24 maart 2010 09:55 schreef Bastard het volgende:
[..]
Fuck vaag.. ik las gisteren iets over uittreden en het gevaar wat er bij kan komen.
De schrijfster ontmoette op deze manier haar overleden man doorgaans, en ze experimenteerde wat met een vriendin door er naar toe te gaan snachts.
Maar op een bepaald moment trad ze uit, en het was donker en zag een man.. ze dacht haar overleden man, ze omarmde hem en toen bleek dat hij aan de achterkant van zijn hoofd kaal en schubbig te zijn en met bulten, dat voelde ze met dr hand. Ze schrok en keek hem aan, hij had donkere ogen en greep haar vast.. het werd een worsteling en op een bepaald moment kwam ze los en vloog heel snel terug in haar lichaam.
Het diende als waarschuwing voor haar dat het gevaarlijk is om uit te treden en op deze aarde dan rond te zweven omdat er vreemde entiteiten zijn die je willen pakken of snel in je lichaam willen zakken.
En nu lees ik dit van jou.. en zie sterke overeenkomst met de beschrijvingen
Geen idee.. voorzichtigheid is geboden he?quote:Op woensdag 24 maart 2010 10:47 schreef CantFazeMe het volgende:
[..]
Ik vond het best wel eng, ik kon het ook niet meer in bedwang houden, misschien ging ik over in diepe slaap?
het vreemde was ik werd wel opgegeten, ik zag namelijk bloed uit mijn lichaam spuiten en de hoofden als je op de grond ligt.... Brrrrrrrrrrrrrr!
en jij praat over een vrouw die net niet gepakt is door haar man.
Zal dit een waarschuwing oid geweest zijn?
Heb je de afgelopen tijd een keer Daybreaker gekeken oid? Zou een mogelijke verklaring zijnquote:Op woensdag 24 maart 2010 10:47 schreef CantFazeMe het volgende:
[..]
Ik vond het best wel eng, ik kon het ook niet meer in bedwang houden, misschien ging ik over in diepe slaap?
het vreemde was ik werd wel opgegeten, ik zag namelijk bloed uit mijn lichaam spuiten en de hoofden als je op de grond ligt.... Brrrrrrrrrrrrrr!
en jij praat over een vrouw die net niet gepakt is door haar man.
Zal dit een waarschuwing oid geweest zijn?
Ik ben ook een snoesje.quote:Op woensdag 24 maart 2010 22:27 schreef Marlalala het volgende:
Maar bij lucide dromen gaat het er toch juist om dat je de droom in bedwang hebt. Die nachtmerrie van jou klinkt als iets wat je overkomt, zoals in een 'normale', niet-ludice droom. Tenzij je natuurlijk graag opgegeten wilde worden
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |