 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Gecheckt en goed.quote:
 
			 
			
			
			+ 1quote:
 
			 
			
			
			 
  
			 
			
			
			Een zeemonster.quote:
 
			 
			
			
			Stand #1919quote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Matthew Perry heeft niet echt een sportief postuur.....quote:
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Geen slechte film maar nominatie voor Best picture was wel iets te veel eer.quote:
 
			 
			
			
			 is a 2006 television series produced by the BBC Natural History Unit.
  is a 2006 television series produced by the BBC Natural History Unit. ?
 ?
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Eart is de film uit 2007, ik zoek de serie.quote:
 
			 
			
			
			Planet Earth?quote:Op zaterdag 20 maart 2010 14:24 schreef banaantjeEE het volgende:
[..]
Eart is de film uit 2007, ik zoek de serie.
 
			 
			
			
			+1 mrquote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ja de kneus....quote:
 
			 
			
			
			 (Wirsitz (Posen), 23 maart 1912 – Alexandria (Virginia, VS), 16 juni 1977) was één van de leidende figuren bij de ontwikkeling van rakettechnologie in Duitsland en de Verenigde Staten. Door zijn deelname aan het raketprogramma van nazi-Duitsland werd hij een controversieel figuur.
  (Wirsitz (Posen), 23 maart 1912 – Alexandria (Virginia, VS), 16 juni 1977) was één van de leidende figuren bij de ontwikkeling van rakettechnologie in Duitsland en de Verenigde Staten. Door zijn deelname aan het raketprogramma van nazi-Duitsland werd hij een controversieel figuur.   was de voornaamste raketingenieur en voorvechter van ruimtevaart in de twintigste eeuw. Tot zijn prestaties behoren de eerste ballistische raket (de V-2) en bijdrage aan de ICBM, de lancering van de eerste Amerikaanse satelliet (Explorer-1 in 1958), grootschalige popularisatie van ruimtevaart in de media en de Saturnus-maanraket. Volgens deskundigen bereikten astronauten dankzij hem de Maan in juli 1969 tien jaar eerder, als ze de Maan al zonder
  was de voornaamste raketingenieur en voorvechter van ruimtevaart in de twintigste eeuw. Tot zijn prestaties behoren de eerste ballistische raket (de V-2) en bijdrage aan de ICBM, de lancering van de eerste Amerikaanse satelliet (Explorer-1 in 1958), grootschalige popularisatie van ruimtevaart in de media en de Saturnus-maanraket. Volgens deskundigen bereikten astronauten dankzij hem de Maan in juli 1969 tien jaar eerder, als ze de Maan al zonder   hadden kunnen bereiken.
  hadden kunnen bereiken.
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Stand #1919quote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ex zanger van Chicago. Peter Cetera heet ie.quote:Op zaterdag 20 maart 2010 15:53 schreef slaveloos het volgende:
zanger van chicago, maar hoe die heet, geen idee
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Anti Revolutionairen toch?quote:
 
			 
			
			
			Ik heb het even gecheckt en de partij heette officieel ARP (Zie link)quote:

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |