abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 17 maart 2010 @ 18:02:17 #1
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_79262719
Feiten van de persconferentie:

Verdachte is agent.
Verdachte is buurman.
Verdachte had een vage buurrelatie met slachtoffer.
Verdachte heeft een vriendin, wonen samen.
Vriendin verdachte is ook werkzaam bij de politie
Verdachte vertelde vriendin erover, vriendin stuurt hem naar de politie.
Verdachte gaat naar de politie en legt een bekentenis af.

Volgens het telefoongesprek stond er een man voor de deur.
Milly heeft aan de telefoon verteld dat dit een buurman betrof.
Dit is niet naar buiten gebracht tot wo 17 maart.

Er is nog geen motief bekend.
Doodsoorzaak nog niet bekend.

Vrijdag de 19e wordt verdachte voorgeleid ten laste legging is wederzijdse vrijheidsberoving en moord
Vrijdag de 19e uitslag sectie
-------------

De 26-jarige politieman die vastzit in verband met de dood van de 12-jarige Milly Boele, heeft de moord op het meisje tegenover de politie bekend.

Dat zei de Dordrechtse hoofdofficier van justitie G. van de Beek woensdagochtend tijdens een persconferentie. De agent zou hebben gezegd het meisje woensdagavond uit haar ouderlijk huis te hebben meegenomen, haar in zijn woning hebben vermoord, en het lichaam in de tuin te hebben begraven.

Van de Beek wilde niet zeggen of Milly door de verdachte is misbruikt. Over het motief van de 26-jarige surveillant van het korps Rotterdam-Rijnmond deed hij geen mededelingen. Hij kon ook nog niet zeggen hoe het meisje om het leven is gebracht.

Volgens Van de Beek had Milly met de verdachte een "vage buurrelatie". Het is volgens hem nog onduidelijk of het meisje vrijwillig met haar moordenaar is meegegaan. Van de Beek zegt dat de verdachte hoogstwaarschijnlijk alleen heeft gehandeld.


Vriendin
De agent, die tegenover Milly woont, legde zijn bekentenis dinsdag af nadat hij door zijn vriendin naar het politiebureau was gestuurd. Dat deed ze nadat de verdachte haar over zijn betrokkenheid had ingelicht.

De verdachte was volgens Van de Beek onder de mannelijke buurtbewoners met wie de politie nader wilde spreken, omdat hij bij een eerder buurtonderzoek niet op alle vragen sluitend antwoord kon geven.

Het lichaam van Milly werd dinsdagavond op aanwijzing van de agent aangetroffen in diens tuin. Milly was bijna een week eerder spoorloos verdwenen toen zij alleen thuis was. In een telefoongesprek met haar moeder zou Milly hebben gezegd de deur te moeten openen voor een buurman.

Verontwaardiging
Op de persconferentie waren ook korpschef Teun Visscher van het politiekorps Zuid-Holland Zuid en burgemeester Arno Brok van Dordrecht aanwezig. Brok uitte in een emotionele korte mededeling zijn afschuw over de moord. "De verontwaardiging is enorm groot, en we betuigen ons medeleven aan de familie."

Volgens Brok onderhoudt de gemeente direct contact met de ouders, broer en zus van Milly en begeleidt hen zo veel mogelijk.

Bron



I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_79262746
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 17:59 schreef scanman1 het volgende:

[..]

Nee, maar minimaal even alle huizen van de buren onderzoeken of ze daar niet ergens in een kelder ofzo is opgesloten. Nogmaals: ik vind het vreemd dat de politie de zaak niet op eigen kracht heeft kunnen oplossen terwijl ze al een week wisten dat één van de buren voor 95% zeker de dader was.
Wie zegt dat ze die huizen van de buren niet goed hebben onderzocht? Politie zegt zelf dat ze uitgebreid onderzoek hebben gedaan bij verschillende buren.
Daarnaast hielden ze ook nog rekening met allerlei andere mogelijkheden. Ontvoerd door een onbekende. Of gewoon weggelopen.
Leaf
  woensdag 17 maart 2010 @ 18:03:15 #3
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_79262748
Lekker snel!
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 17:59 schreef scanman1 het volgende:

[..]

Nee, maar minimaal even alle huizen van de buren onderzoeken of ze daar niet ergens in een kelder ofzo is opgesloten. Nogmaals: ik vind het vreemd dat de politie de zaak niet op eigen kracht heeft kunnen oplossen terwijl ze al een week wisten dat één van de buren voor 95% zeker de dader was.
Dat mag pas als er gegronde twijfel is aan iemands verhaal en dan nog met de benodigde papierwinkel, anders wordt ze misschien wel gevonden maar kun je de dader niet vervolgen omdat het bewijs onrechtmatig is verkregen. Je hebt geen recht om iemands huis overhoop te halen alleen om het naakte feit dat er een meisje kwijt is.
be nice or go away
pi_79262755
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:00 schreef scanman1 het volgende:

[..]

Nee, alleen de huizen van de buren doorzoeken. Wat is daar nou zo moeilijk aan te begrijpen. Als je zo goed als zeker weet dat één van de buren de dader is, dan doorzoek je toch meteen de mogelijke huizen. Lijkt mij tenminste. In dit geval hadden ze helaas waarschijnlijk niets gevonden, maar toch... misschien hadden ze wel een andere aanwijzing gevonden.
AARRGHHG ben je nou zo dom.

Met de kennis van NU weten we dat het die buurman is geweest. Maar toen kan je niet anders dan het verdacht vinden en die persoon erg graag willen vinden. Maar het kan ook prima dat die buurman andere redenen heeft het niet te vertellen en ze erna uit huis is gegaan of er NOG iemand langskwam
  woensdag 17 maart 2010 @ 18:04:07 #5
3542 Gia
User under construction
pi_79262783
Nu op TV: Er is geopperd om meteen een politiehond in te zetten, maar om onduidelijke redenen is daarvan afgezien.
  woensdag 17 maart 2010 @ 18:04:30 #6
262 Re
Kiss & Swallow
pi_79262796
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 17:52 schreef scanman1 het volgende:

[..]

Hoezo onzin? Ik heb het al 5x verteld, maar nog een keer dan. De politie wist van de moeder dat een van de buren had aangebeld en dat Milly daarom het gesprek moest verbreken. 10 minuten later kon de moeder Milly al niet meer bereiken. Als na onderzoek geen van de buren vertelt dat hij nog bij Milly heeft aangebeld, is dat dus bewijs dat iemand liegt en dat één van de buren dus voor 99% zeker de dader is of minimaal weet wat er is gebeud.
liegen hoeft natuurlijk nog niet te betekenen dat je het gedaan hebt hoor...

woensdag avond laat vermist... volgende dag wordt sporenonderzoek gedaan misschien al gestart met buurt ondervraging, alle informatie moet worden geverifieerd, alibi's worden nagetrokken, er moet geprofiled worden, daar gaat zo 1-2 dagen overheen dus is het al maandag, wie weet gaat er een telefoontje naar de dader op dinsdag dat ze hem nog even willen spreken, hij wordt zenuwachtig en verteld het zijn vriendin op dinsdag ochtend...

En wie weet wanneer Milly's moeder het heeft verteld van de buurman, misschien pas na een tijdje
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  woensdag 17 maart 2010 @ 18:04:33 #7
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_79262798
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:03 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

AARRGHHG ben je nou zo dom.

Met de kennis van NU weten we dat het die buurman is geweest. Maar toen kan je niet anders dan het verdacht vinden en die persoon erg graag willen vinden. Maar het kan ook prima dat die buurman andere redenen heeft het niet te vertellen en ze erna uit huis is gegaan of er NOG iemand langskwam
't Heeft geen zin eh.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  woensdag 17 maart 2010 @ 18:05:07 #8
182949 inZanity
Feyenoord Rotterdam
pi_79262811
OP moet ff aangepast worden.
datums kloppen niet.
pi_79262813
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 17:59 schreef Gia het volgende:

[..]

Ben het voor een keer zowaar met je eens. En nee, er hoeven geen deuren ingetrapt te worden. Als er in een buurt een kind vermist is, werken de buren graag mee aan het onderzoek.
Kijk, het circus is compleet.

Nog even, scanmannetje. Heb je enig idee hoe láng 10 minuten zijn? Mijn buurman staat regelmatig aan de deur, of hij een kopje suiker of zout kan hebben. Ik loop naar binnen pak zout, doe het in het kopje, en loop weer terug. Alsjeblieft, dankjewel, twee minuten later gaat de deur dicht. Oh kut, de kat loopt bijna naar buiten, even vangen. Hop weer een minuut kwijt. In de tussentijd ben ik al drie keer bijna onder een auto terecht gekomen omdat ik niet goed oplet. Nou goed, 3 minuten later heb ik de kat, maar kut, telefoon binnen vergeten en de deur is dichtgevallen. En nu?

Nou ja, zo zijn er dus duizenden scenario's mogelijk. Wat iedere zichzelf respecterende rechercheur ook bedenkt. Je kan geen razzia's doen aan de hand van één zin.
pi_79262814
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:03 schreef kahaarin het volgende:
Lekker snel!
[..]

Dat mag pas als er gegronde twijfel is aan iemands verhaal en dan nog met de benodigde papierwinkel, anders wordt ze misschien wel gevonden maar kun je de dader niet vervolgen omdat het bewijs onrechtmatig is verkregen. Je hebt geen recht om iemands huis overhoop te halen alleen om het naakte feit dat er een meisje kwijt is.
ja inderdaad stel ik heb een grondig hekel aan mijn buren en ik meld bij de politie dat ik de buurman samen met haar heb gezien terwijl dit niet zo is. Gewoon om de buurman eens lekker dwars te zitten.
Je moet de lat hoog genoeg leggen om eronder door te kunnen
If life gives you lemons make lemonade
Behind every bitch there is a man who made her that way :)
Suikertaartje heeft altijd gelijk
  woensdag 17 maart 2010 @ 18:05:46 #11
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_79262832
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:05 schreef inZanity het volgende:
OP moet ff aangepast worden.
datums kloppen niet.
Oh ja, vrijdag was het hè?
Re
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_79262837
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:04 schreef Re het volgende:

[..]

liegen hoeft natuurlijk nog niet te betekenen dat je het gedaan hebt hoor...

woensdag avond laat vermist... volgende dag wordt sporenonderzoek gedaan misschien al gestart met buurt ondervraging, alle informatie moet worden geverifieerd, alibi's worden nagetrokken, er moet geprofiled worden, daar gaat zo 1-2 dagen overheen dus is het al maandag, wie weet gaat er een telefoontje naar de dader op dinsdag dat ze hem nog even willen spreken, hij wordt zenuwachtig en verteld het zijn vriendin op dinsdag ochtend...

En wie weet wanneer Milly's moeder het heeft verteld van de buurman, misschien pas na een tijdje
Klinkt erg aannemelijk. Volgens mij zeiden ze tijdens de persco nog iets over een tip van een van de buren in het weekend of op maandag? Zou wellicht verklaren waarom ze zaterdagavond dieper in die kerel zijn gedoken en erachter kwamen dat hij agent was.

Ze willen het nog steeds niet rushen uit angst dat als ze nog leeft hij haar wat aandoet en nodigen hem uit voor nieuw verhoor. Hij flipt, vertelt het zijn vriendin enz
  woensdag 17 maart 2010 @ 18:06:05 #13
3542 Gia
User under construction
pi_79262843
Als ze met een speurhond langs de huizen waren gelopen dan was ze waarschijnlijk veel eerder gevonden.
Misschien om 8 uur 's avonds al! Levend? In elk geval nog niet begraven. Dat zal hij toch niet voor 's avonds laat of 's nachts gedaan hebben!
  woensdag 17 maart 2010 @ 18:06:38 #14
231576 -Techno-
De kracht van herhaling
pi_79262861
quote:
Je kan geen razzia's doen aan de hand van één zin.
Dit dus
We stoppen niet met spelen omdat we oud worden.... We worden oud omdat we stoppen met spelen.
  woensdag 17 maart 2010 @ 18:06:49 #15
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_79262866
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:05 schreef Panda72 het volgende:

[..]

ja inderdaad stel ik heb een grondig hekel aan mijn buren en ik meld bij de politie dat ik de buurman samen met haar heb gezien terwijl dit niet zo is. Gewoon om de buurman eens lekker dwars te zitten.
Precies, je moet echt een reden hebben om een huis te onderzoeken, en ook een bevelschrift anders is alles wat je vindt niet toelaatbaar bij de rechter.
be nice or go away
pi_79262872
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:06 schreef Gia het volgende:
Als ze met een speurhond langs de huizen waren gelopen dan was ze waarschijnlijk veel eerder gevonden.
Misschien om 8 uur 's avonds al! Levend? In elk geval nog niet begraven. Dat zal hij toch niet voor 's avonds laat of 's nachts gedaan hebben!
Mens, check de feiten. Tegen de tijd dat haar ouders alarm sloegen en de politie begon met zoeken was ze dood en waarschijnlijk zelfs al begraven
pi_79262877
En waarom boeit dit meer dan alle anderen verdwijningen/moordzaken?
Altijd zo typisch
When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.
pi_79262886
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:06 schreef Gia het volgende:
Als ze met een speurhond langs de huizen waren gelopen dan was ze waarschijnlijk veel eerder gevonden.
Misschien om 8 uur 's avonds al! Levend? In elk geval nog niet begraven. Dat zal hij toch niet voor 's avonds laat of 's nachts gedaan hebben!
Waarom zou die dat niet gedaan hebben
Leaf
pi_79262891
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:06 schreef Gia het volgende:
Als ze met een speurhond langs de huizen waren gelopen dan was ze waarschijnlijk veel eerder gevonden.
Misschien om 8 uur 's avonds al! Levend? In elk geval nog niet begraven. Dat zal hij toch niet voor 's avonds laat of 's nachts gedaan hebben!
Alsof begraven-niet begraven nog uitmaakt, op dat punt. En wie gaat er in godsvredesnaam een paar uur nadat een meisje van 12 weg van huis is een speurhond in zetten? Dan ben je toch niet wijs? Zullen alle pubermeisjes leuk vinden die nog even langs een vriendinnetje hoppen.
  woensdag 17 maart 2010 @ 18:07:54 #20
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_79262895
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:07 schreef MouzurX het volgende:
En waarom boeit dit meer dan alle anderen verdwijningen/moordzaken?
Altijd zo typisch
Altijd zo typisch dat bepaalde mensen dat bij elke zaak komen zeggen.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  woensdag 17 maart 2010 @ 18:08:04 #21
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_79262905
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:06 schreef Gia het volgende:
Als ze met een speurhond langs de huizen waren gelopen dan was ze waarschijnlijk veel eerder gevonden.
Misschien om 8 uur 's avonds al! Levend? In elk geval nog niet begraven. Dat zal hij toch niet voor 's avonds laat of 's nachts gedaan hebben!
De moeder van Milly werd om 8 uur pas ongerust, is iedereen bij langs gaan bellen en heeft toen de politie pas ingeschakeld nadat ze wist dat niemand haar nog had gezien.
be nice or go away
pi_79262907
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:07 schreef MouzurX het volgende:
En waarom boeit dit meer dan alle anderen verdwijningen/moordzaken?
Altijd zo typisch
Hoeveel meisjes van 12 zijn er door de buurman ontvoerd en vermoord?
Leaf
pi_79262912
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:03 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

AARRGHHG ben je nou zo dom.

Met de kennis van NU weten we dat het die buurman is geweest. Maar toen kan je niet anders dan het verdacht vinden en die persoon erg graag willen vinden. Maar het kan ook prima dat die buurman andere redenen heeft het niet te vertellen en ze erna uit huis is gegaan of er NOG iemand langskwam
Nee, jij denkt niet goed na, sorry.

Ik heb je toch al verteld waarom de politie zo goed als zeker kon weten dat een van de buren de dader was. Ze weten dat een buurman om half zes aanbelde. Dat had Milly haar moeder verteld over de telefoon. Aangezien tijdens het onderzoek géén van de buren vertelde dat hij inderdaad om half zes even bij Milly had aangebeld, is dat dus een hele sterke aanwijzing dat de persoon die aanbelde dus inderdaad de dader is. Als de persoon die aanbelde verder niets heeft gedaan, had hij het wel aan de politie verteld. Gewoon 1 + 1 bij elkaar optellen. Daar hoef je echt geen columbo voor te zijn.
My soul is painted like the wings of butterflies
  woensdag 17 maart 2010 @ 18:08:42 #24
3542 Gia
User under construction
pi_79262925
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:07 schreef MouzurX het volgende:
En waarom boeit dit meer dan alle anderen verdwijningen/moordzaken?
Altijd zo typisch
Waarom kom je steeds met deze oneliner? Over welke verdwijningen/moordzaken heb jij het die niet in het nieuws zijn geweest?
pi_79262929
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:06 schreef Gia het volgende:
Als ze met een speurhond langs de huizen waren gelopen dan was ze waarschijnlijk veel eerder gevonden.
Misschien om 8 uur 's avonds al! Levend? In elk geval nog niet begraven. Dat zal hij toch niet voor 's avonds laat of 's nachts gedaan hebben!
Ik denk dat als ze om 20:00 langs de huizen waren geweest met een speurhond men haar niet levend had gevonden, ik denk dat ze meteen is vermoord. Maar als ze meteen met een speurhond de huizen waren langsgegaan hadden ze misschien iets gevonden waardoor de ouders niet dagenlang in een martelende onzekerheid moesten doorbrengen
Je moet de lat hoog genoeg leggen om eronder door te kunnen
If life gives you lemons make lemonade
Behind every bitch there is a man who made her that way :)
Suikertaartje heeft altijd gelijk
  woensdag 17 maart 2010 @ 18:08:49 #26
231576 -Techno-
De kracht van herhaling
pi_79262930
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:07 schreef MouzurX het volgende:
En waarom boeit dit meer dan alle anderen verdwijningen/moordzaken?
Altijd zo typisch
Voor mij: omdat een politieagent de dader is.
We stoppen niet met spelen omdat we oud worden.... We worden oud omdat we stoppen met spelen.
  woensdag 17 maart 2010 @ 18:08:58 #27
182949 inZanity
Feyenoord Rotterdam
pi_79262932
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:06 schreef Gia het volgende:
In elk geval nog niet begraven. Dat zal hij toch niet voor 's avonds laat of 's nachts gedaan hebben!
savonds of snacht valt meer op dan overdag.
bovendien zou zijn vriendin dan nacht/avonddienst moeten hebben gehad
pi_79262955
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:07 schreef MouzurX het volgende:
En waarom boeit dit meer dan alle anderen verdwijningen/moordzaken?
Altijd zo typisch
Mwa, in NWS heb je niet veel nodig om een stel 'HET HAD ANDERS GEMOETEN HET SYSTEEM DEUGT NIET WE MOETEN DE PRESIDENT AFZETTEN WATERSTOFPEROXIDE 4 LIFE!'--edit- te vinden die 12 topics vol weten te lullen.

Maar verder is er gewoon een jong meisje vermist en vermoord, op bizarre wijze (als in, door haar buurman, zonder aanwijsbare reden). Dat trekt voldoende (interwebs)aandacht.

[ Bericht 0% gewijzigd door paddy op 17-03-2010 18:44:52 ]
pi_79262957
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:08 schreef scanman1 het volgende:

[..]

Nee, jij denkt niet goed na, sorry.

Ik heb je toch al verteld waarom de politie zo goed als zeker kon weten dat een van de buren de dader was. Ze weten dat een buurman om half zes aanbelde. Dat had Milly haar moeder verteld over de telefoon. Aangezien tijdens het onderzoek géén van de buren vertelde dat hij inderdaad om half zes even bij Milly had aangebeld, is dat dus een hele sterke aanwijzing dat de persoon die aanbelde dus inderdaad de dader is. Als de persoon die aanbelde verder niets heeft gedaan, had hij het wel aan de politie verteld. Gewoon 1 + 1 bij elkaar optellen. Daar hoef je echt geen columbo voor te zijn.
Neuh, dat jij verre van een columbo bent blijkt wel. En daar laten we het maar bij. Want je bent werkelijk te dom te snappen dat er meer opties waren toen dan alleen deze. En je niet op basis van 1 zin, die ook nog eens verkeerd gesproken of begrepen kan zijn als een stel fuckin cowboys de hele buurt kan doorzoeken
  woensdag 17 maart 2010 @ 18:09:37 #30
3542 Gia
User under construction
pi_79262959
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:08 schreef kahaarin het volgende:

[..]

De moeder van Milly werd om 8 uur pas ongerust, is iedereen bij langs gaan bellen en heeft toen de politie pas ingeschakeld nadat ze wist dat niemand haar nog had gezien.
En jij denkt dat Sander haar al voor 8 uur begraven had? In een tuin waar je zo over de heg kijkt?

Denk ik niet.
pi_79262982
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:08 schreef scanman1 het volgende:

[..]

Nee, jij denkt niet goed na, sorry.

Ik heb je toch al verteld waarom de politie zo goed als zeker kon weten dat een van de buren de dader was. Ze weten dat een buurman om half zes aanbelde. Dat had Milly haar moeder verteld over de telefoon. Aangezien tijdens het onderzoek géén van de buren vertelde dat hij inderdaad om half zes even bij Milly had aangebeld, is dat dus een hele sterke aanwijzing dat de persoon die aanbelde dus inderdaad de dader is. Als de persoon die aanbelde verder niets heeft gedaan, had hij het wel aan de politie verteld. Gewoon 1 + 1 bij elkaar optellen. Daar hoef je echt geen columbo voor te zijn.
En wat nu als die agent heeft toegegeven dat die heeft aangebeld voor een kopje suiker en dat die daarna gewoon is weggegaan?

Had net zo goed nog iemand anders aan de deur kunnen komen.
Leaf
pi_79262984
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:05 schreef Panda72 het volgende:

[..]

ja inderdaad stel ik heb een grondig hekel aan mijn buren en ik meld bij de politie dat ik de buurman samen met haar heb gezien terwijl dit niet zo is. Gewoon om de buurman eens lekker dwars te zitten.
Reken erop dat dan het huis van die buurman wordt onderzocht.
My soul is painted like the wings of butterflies
  woensdag 17 maart 2010 @ 18:10:34 #33
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_79262992
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:08 schreef scanman1 het volgende:

[..]

Nee, jij denkt niet goed na, sorry.

Ik heb je toch al verteld waarom de politie zo goed als zeker kon weten dat een van de buren de dader was. Ze weten dat een buurman om half zes aanbelde. Dat had Milly haar moeder verteld over de telefoon. Aangezien tijdens het onderzoek géén van de buren vertelde dat hij inderdaad om half zes even bij Milly had aangebeld, is dat dus een hele sterke aanwijzing dat de persoon die aanbelde dus inderdaad de dader is. Als de persoon die aanbelde verder niets heeft gedaan, had hij het wel aan de politie verteld. Gewoon 1 + 1 bij elkaar optellen. Daar hoef je echt geen columbo voor te zijn.
En hoe had je er achter willen komen wie van de buurmannen dat was? Met in je achterhoofd dat je een sluitende bewijsbare zaak moet maken? Juist, door onderzoek, verhoren, verhalen checken en daarna pas huiszoekingen en bevelschriften.
be nice or go away
pi_79262995
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:09 schreef Gia het volgende:

[..]

En jij denkt dat Sander haar al voor 8 uur begraven had? In een tuin waar je zo over de heg kijkt?

Denk ik niet.
Neuh misschien niet begraven. Maar wel dood.

Maar goed, die ouders zijn natuurlijk dolblij met een dood, MAAR GELUKKIG NIET BEGRAVEN dochter
  † In Memoriam † woensdag 17 maart 2010 @ 18:10:48 #35
13819 Loedertje
Trotse GILF.
pi_79262996
quote:
Verdachte had een vage buurrelatie met slachtoffer.

Heb de andere threads niet gelezen maar in het kader van we speculeren erop los...

Ze was verliefd op de politieagent en hij heeft daar eens misbruik van gemaakt, toen hij doorhad dat het niet kon met een 12-jarige heeft ie haar uit angst vermoord?
pi_79263003
TVP. Vind het heel erg eng.
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya
pi_79263004
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:09 schreef Gia het volgende:

[..]

En jij denkt dat Sander haar al voor 8 uur begraven had? In een tuin waar je zo over de heg kijkt?

Denk ik niet.
Nee hij heeft haar lijk waarschijnlijk ergens verstopt tot de kust veilig was
Je moet de lat hoog genoeg leggen om eronder door te kunnen
If life gives you lemons make lemonade
Behind every bitch there is a man who made her that way :)
Suikertaartje heeft altijd gelijk
pi_79263010
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:10 schreef VancouverFan het volgende:

[..]

En wat nu als die agent heeft toegegeven dat die heeft aangebeld voor een kopje suiker en dat die daarna gewoon is weggegaan?
Is dus niet gebeurd want de politie bleef de man zoeken die om half zes bij Milly aanbelde. Logisch ook, want dat er tweemensen aanbelden binnen 10 minuten zou wel héél erg vergezocht zijn.
My soul is painted like the wings of butterflies
  woensdag 17 maart 2010 @ 18:11:16 #39
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_79263011
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:10 schreef kahaarin het volgende:

[..]

En hoe had je er achter willen komen wie van de buurmannen dat was? Met in je achterhoofd dat je een sluitende bewijsbare zaak moet maken? Juist, door onderzoek, verhoren, verhalen checken en daarna pas huiszoekingen en bevelschriften.
Scanman gaat toch gewoon in een uurtje even bij 50 buurmannen langs. Daar draait ie zn hand niet voor om.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  woensdag 17 maart 2010 @ 18:11:47 #40
231576 -Techno-
De kracht van herhaling
pi_79263020
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:09 schreef Gia het volgende:

[..]

En jij denkt dat Sander haar al voor 8 uur begraven had? In een tuin waar je zo over de heg kijkt?

Denk ik niet.
Had de politie dan meteen honden moeten inzetten diezelfde avond?
We stoppen niet met spelen omdat we oud worden.... We worden oud omdat we stoppen met spelen.
pi_79263035
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:11 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Scanman gaat toch gewoon in een uurtje even bij 50 buurmannen langs. Daar draait ie zn hand niet voor om.
Nadat hij ala Schwarzenegger even langs een rechter is gereden die hem nog wat verschuldigd was en even voor een halve wijk huiszoekingsbevelen heeft geregeld

Uiteraard keer je dan ff 50 huizen ondersteboven en mep je iedereen neer die het hier niet mee eens is
pi_79263039
=

[ Bericht 99% gewijzigd door paddy op 17-03-2010 18:47:44 ]
pi_79263060
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:10 schreef Loedertje het volgende:

[..]

Heb de andere threads niet gelezen maar in het kader van we speculeren erop los...

Ze was verliefd op de politieagent en hij heeft daar eens misbruik van gemaakt, toen hij doorhad dat het niet kon met een 12-jarige heeft ie haar uit angst vermoord?
Speculaasies
Ik heb er ook één: wat als ze vaker werd misbruikt door die vage buurman, en het nu uit de hand was gelopen?
Of de kaboutertjes hebben haar in de tuin verstopt. Dat kan ook nog.
Tap tap tap
pi_79263062
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:11 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Scanman gaat toch gewoon in een uurtje even bij 50 buurmannen langs. Daar draait ie zn hand niet voor om.
Waar zeg ik dat nou weer dan? Jezus christus was is dit voor site man. Lul niet zo dom!
My soul is painted like the wings of butterflies
pi_79263070
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:11 schreef scanman1 het volgende:

[..]

Is dus niet gebeurd want de politie bleef de man zoeken die om half zes bij Milly aanbelde. Logisch ook, want dat er tweemensen aanbelden binnen 10 minuten zou wel héél erg vergezocht zijn.
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:05 schreef clumsy_clown het volgende:

[..]

Kijk, het circus is compleet.

Nog even, scanmannetje. Heb je enig idee hoe láng 10 minuten zijn? Mijn buurman staat regelmatig aan de deur, of hij een kopje suiker of zout kan hebben. Ik loop naar binnen pak zout, doe het in het kopje, en loop weer terug. Alsjeblieft, dankjewel, twee minuten later gaat de deur dicht. Oh kut, de kat loopt bijna naar buiten, even vangen. Hop weer een minuut kwijt. In de tussentijd ben ik al drie keer bijna onder een auto terecht gekomen omdat ik niet goed oplet. Nou goed, 3 minuten later heb ik de kat, maar kut, telefoon binnen vergeten en de deur is dichtgevallen. En nu?

Nou ja, zo zijn er dus duizenden scenario's mogelijk. Wat iedere zichzelf respecterende rechercheur ook bedenkt. Je kan geen razzia's doen aan de hand van één zin.
  woensdag 17 maart 2010 @ 18:13:07 #46
3542 Gia
User under construction
pi_79263073
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:11 schreef -Techno- het volgende:

[..]

Had de politie dan meteen honden moeten inzetten diezelfde avond?
Uiteraard. Sowieso het spoor volgen vanaf haar huis. Hoe eerder hoe beter. Een vers spoor is voor die honden makkelijker te volgen dan 3 dagen later of zo. Dan heeft dat geen nut meer.
  woensdag 17 maart 2010 @ 18:13:22 #47
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_79263079
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:09 schreef Gia het volgende:

[..]

En jij denkt dat Sander haar al voor 8 uur begraven had? In een tuin waar je zo over de heg kijkt?

Denk ik niet.
Dat weet ik niet, maar jij had het er over dat ze misschien voor 8 uur gevonden had kunnen worden, ik weet zeker dat dit niet had gekund.
quote:
Toen de moeder thuiskwam, was Milly er niet. In eerste instantie was de vrouw niet ongerust. Pas om acht uur begon zij zich zorgen te maken en ging rondbellen, maar niemand wist waar Milly was. Toen nam de moeder contact op met de politie.
http://www.nu.nl/binnenla(...)lly-vragen-hulp.html
be nice or go away
pi_79263090
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:09 schreef Gia het volgende:

[..]

En jij denkt dat Sander haar al voor 8 uur begraven had? In een tuin waar je zo over de heg kijkt?

Denk ik niet.
8 uur, moeder belt politie.
Politie: Ja maar mevrouw, gebeurd zo vaak dat een meisje effe weg is. Probeer het om 10 uur nog eens.
10 uur, moeder belt politie.
Ow mevrouwtje, dat is toch wel zorgwekkend. We sturen even een agent langs.
22:30 agent komt langs. stelt eerste vragen.
23:00 Agent denkt dat een serieus vermissing is, gaat bellen met bureau.

Lijkt me geen onrealistisch tijdschema. En dan ben ik waarschijnlijk nog snel met de echte vermissing melding.
Leaf
pi_79263094
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:11 schreef scanman1 het volgende:

[..]

Is dus niet gebeurd want de politie bleef de man zoeken die om half zes bij Milly aanbelde. Logisch ook, want dat er tweemensen aanbelden binnen 10 minuten zou wel héél erg vergezocht zijn.
Het gebeurde hier net nog .
Tap tap tap
pi_79263116
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 18:13 schreef kahaarin het volgende:

[..]

Dat weet ik niet, maar jij had het er over dat ze misschien voor 8 uur gevonden had kunnen worden, ik weet zeker dat dit niet had gekund.
[..]

http://www.nu.nl/binnenla(...)lly-vragen-hulp.html
En zelfs rond 20u pas 'zorgen maken'. Rondje bellen, beetje ijsberen, nog maar wat mensen bellen. Rondje door de buurt. Wie weet hoe laat de politie pas groot alarm sloeg.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')