heul niet voor niks! jij bent toch met gezond eten zover gekomen? dan is t nu toch goed, en als je t zoals jij stabiel houdt dan chapeau! wees gelukkig!quote:Op dinsdag 16 maart 2010 16:53 schreef uniekhoorn het volgende:
Phaidra, ik hoop dat het goed gaat met je moeder!
Beterschap Loveli.
Kwaks verhaal, dus het is voor niks geweest mjn gevecht tegen de kilo's? * uniekhoorn vreet...
Heb nog nooit extreem gelijnd geloof ik, min. 1500 kcal en bewegen, niet sporten dat hou ik niet vol.
Je D en de kiwi's zijn goed, chocopasta verdient geen schoonheidsprijs. Fruitontbijt en mueslireep zijn ook koolhydraatrijke dingen. en cup-a-soup doet imho niet mee als voeding. Fruitontbijt is makkelijk, maar ik zou er niet voor kiezen.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 17:09 schreef Tamashii het volgende:
O: Beker Hero-fruitontbijt
T: Mueslireep
L: Drie boterhammen met choladepasta
T: Cup a soup
D: 200 gram groenten, aardappeltjes en vlees.
T: Twee kiwi's.
Goed?
Navel toch?quote:
O, die kan je ook nog bedekken met zo'n 'hippe' leren polsband met spikes erinquote:Op dinsdag 16 maart 2010 18:16 schreef Viking84 het volgende:
[..]
* Viking84 heeft opgemeten.
8 bij 9 cm.
Okey, maar fruitontbijt is light, dus minder calorieen. Maar ik eet eigenlijk alleen boterham met chocopasta, dus nu heb ik toch 3 boterhammen op ipv geen. Slecht he.quote:Op dinsdag 16 maart 2010 18:32 schreef loveli het volgende:
[..]
Je D en de kiwi's zijn goed, chocopasta verdient geen schoonheidsprijs. Fruitontbijt en mueslireep zijn ook koolhydraatrijke dingen. en cup-a-soup doet imho niet mee als voeding. Fruitontbijt is makkelijk, maar ik zou er niet voor kiezen.
Ja misschien wel he, ooooh ik ben echt een cuteaddict. [zie de nieuwste elle]quote:Op dinsdag 16 maart 2010 10:54 schreef conleche het volgende:
[..]
Ik vond het knijntje juist leuker!! Om de flapoortjes!!
Of met vijf rijen parelarmbandenquote:Op dinsdag 16 maart 2010 18:52 schreef Laureline het volgende:
[..]
O, die kan je ook nog bedekken met zo'n 'hippe' leren polsband met spikes erin
Ik vind het iig heeeeeeel tofquote:Op dinsdag 16 maart 2010 18:51 schreef P.F het volgende:
Dit jurkje mag ik trouwens lenen/aan van een vriendin, heeft ze zelf ontworpen en gemaakt!!
[..]
Ja, dan kan ik de leerlingen er nog mee slaan als ze vervelend zijnquote:Op dinsdag 16 maart 2010 18:52 schreef Laureline het volgende:
[..]
O, die kan je ook nog bedekken met zo'n 'hippe' leren polsband met spikes erin
Je hebt de koelkast!quote:Op dinsdag 16 maart 2010 18:32 schreef Rituals het volgende:
Hè, nu mis ik de ontknoping van VMW, maar ik moet LOTUS-slachtoffers gaan redden. Tot vanavond!
quote:Op dinsdag 16 maart 2010 18:45 schreef Laureline het volgende:
[..]
Ook bedekt in een fluoriscerend groene string?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |