quote:Op zondag 14 maart 2010 22:10 schreef Cee het volgende:
[..]
Dan moet je A4'tjes uitprinten met op ieder A4'tje een letter en samen spellen ze Paar Pizza. En tijdens het concert rangschik je ze opnieuw en staat er Paparazzi.
Jij bent geweldig. Respect. Props. Wow.quote:Op zondag 14 maart 2010 22:10 schreef Cee het volgende:
[..]
Dan moet je A4'tjes uitprinten met op ieder A4'tje een letter en samen spellen ze Paar Pizza. En tijdens het concert rangschik je ze opnieuw en staat er Paparazzi.
quote:Op zondag 14 maart 2010 22:09 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
Als iemand mij trouwens herkent daar, moet diegene wel even hoi zeggen, hoor.Waar zit je?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ben wel benieuwd trouwens als die dubbelgangers 'meespelen' waarom dat gedaan is.
Ik sta.quote:Op zondag 14 maart 2010 22:11 schreef Yannick567 het volgende:
[..]
Waar zit je?
Ben wel benieuwd trouwens als die dubbelgangers 'meespelen' waarom dat gedaan is.
quote:Op zondag 14 maart 2010 22:14 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
Ik sta.
En ik wacht bij ingang E.
quote:Op zondag 14 maart 2010 22:09 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
Als iemand mij trouwens herkent daar, moet diegene wel even hoi zeggen, hoor.ik zal m'n Pokerface-kostuum aantrekken dat je meteen wie ik benSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Je stelt me trouwens gerust dat het de airo was en niet Gaga zelf, phew!
Net zoals 7485394 anders fans.quote:Op zondag 14 maart 2010 22:27 schreef Prego het volgende:
[..]
ik zal m'n Pokerface-kostuum aantrekken dat je meteen wie ik ben![]()
Oke dan kom ik in mn gewone kledingquote:Op zondag 14 maart 2010 22:28 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
Net zoals 7485394 anders fans.
met reptiel-stekels en groene LEDs? Oh nee toch het zal toch nietquote:Op zondag 14 maart 2010 22:28 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
Net zoals 7485394 anders fans.
Oooooooh, die PokerFaceoutfit. Doe die maar aan, ja.quote:Op zondag 14 maart 2010 22:31 schreef Prego het volgende:
[..]
met reptiel-stekels en groene LEDs? Oh nee toch het zal toch niet
de verleiding is erg grootquote:Op zondag 14 maart 2010 22:32 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
Oooooooh, die PokerFaceoutfit. Doe die maar aan, ja.
Herkenbaar.quote:Op zondag 14 maart 2010 22:35 schreef Prego het volgende:
[..]
de verleiding is erg groot![]()
Oh men ik wil helemaal niet wachten tot 15 mei
quote:Op zondag 14 maart 2010 22:09 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
Als iemand mij trouwens herkent daar, moet diegene wel even hoi zeggen, hoor.Sure.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Death solves all problems: no man, no problem.
Stand ins worden gebruikt om tijdens een repetitie te kunnen bepalen of het licht goed is en zo. Je kunt daarvoor Lady Gaga en Beyonce gebruiken, maar die hebben daar waarschijnlijk niet zo heel veel zin inquote:Op vrijdag 12 maart 2010 23:54 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
Bij de credits zie je trouwens namen staan bij de "dubbelgangers" van GaGa en Bee in de clip. Hebben ze het zo goed gedaan, of zitten er echt geen dubbelgangers in?
Even kijken of daar al een ps van is, van de credits.
Ja, hier. Dit.
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 14 maart 2010 23:08 schreef Rechterbal het volgende:
[..]
Sure.JASPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nee. De airco was kapot. Daarom werd het daar bloedheet en het werd licht in haar hoofd. Maar ze wilde dus het concert afmaken.quote:Op zondag 14 maart 2010 23:19 schreef Rechterbal het volgende:
100% zeker dat ze daar drugs gebruikte.
Oh, okay.quote:Op maandag 15 maart 2010 01:47 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Stand ins worden gebruikt om tijdens een repetitie te kunnen bepalen of het licht goed is en zo. Je kunt daarvoor Lady Gaga en Beyonce gebruiken, maar die hebben daar waarschijnlijk niet zo heel veel zin in
(plus dat Beyonce gewoon te duur is om een hele middag in een diner te moeten zitten en te wachten tot het licht goed is, de camera z'n juiste positie heeft gevonden etc)
quote:Op maandag 15 maart 2010 07:02 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
JAOMG OMG OMGSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Death solves all problems: no man, no problem.
Dansers leken alleen wel nergens last van te hebben? [Niet dat ik je niet geloof hoor]quote:Op maandag 15 maart 2010 07:03 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
Nee. De airco was kapot. Daarom werd het daar bloedheet en het werd licht in haar hoofd. Maar ze wilde dus het concert afmaken.
Gister, tijdens dat concert, zijn er ook 100'en mensen flauwgevallen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |