En wat neem je als hoofdgerecht?quote:Op donderdag 18 maart 2010 13:36 schreef The_Hives het volgende:
[..]
doe mij ff een frikandelletje speciaal, 2 kipcorns mayo, een berehap pindasaus en een raspatat oorlog
hmmz, zit te denken aan paar super shoarma of döner kebab.quote:
quote:Op donderdag 18 maart 2010 13:46 schreef The_Hives het volgende:
[..]
hmmz, zit te denken aan paar super shoarma of EN döner kebab.
Eigenlijk heel ironisch: heb me daar nog nooit zo in verdiept omdat ik altijd hoorde dat ze zo duur warenquote:Op donderdag 18 maart 2010 13:34 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Weleens gehoord van een Technical Defensive Forward a.k.a. tresquartista?
En een cola light?quote:Op donderdag 18 maart 2010 13:36 schreef The_Hives het volgende:
[..]
doe mij ff een frikandelletje speciaal, 2 kipcorns mayo, een berehap pindasaus en een raspatat oorlog
Counter is back, met de nieuwe engine tweaks.quote:Op donderdag 18 maart 2010 13:42 schreef elby1988 het volgende:
Fuck de crisis!
Ik mag toch hopen dat het meer wordt. Over enkele weken gaat mijn speler eruit. Ga straks 3 uitmuntend verdedigers kopen van 19 jaar en deze trainen op uitmuntend positiespel. Daarna verkopen en passen trainen, Kan ik tot die tijd lekker counter speler, voor zover dat zin heeft
Dat verklaart dan meteen de wellicht hoge prijs van Elby's spelertjequote:Op donderdag 18 maart 2010 14:02 schreef FrituurVetPet het volgende:
[..]
Eigenlijk heel ironisch: heb me daar nog nooit zo in verdiept omdat ik altijd hoorde dat ze zo duur waren
doe maar water, cafeďne is slecht voor jequote:
Doe dan een zero, water is weer zo overdreven gezond!quote:Op donderdag 18 maart 2010 14:06 schreef The_Hives het volgende:
[..]
doe maar water, cafeďne is slecht voor je
quote:Op donderdag 18 maart 2010 14:24 schreef Robar het volgende:
Hoe verzinnen ze het?
George Bushaway
Benoit Aarshaar
Freddy Kruger
Albert Einstein
Of waren ze allemaal al bekend en ben ik de welbekende spuit 11?
Ja dat zal wel, maar wie verzint de achternaam "Bushaway" of "Aarshaar"???quote:Op donderdag 18 maart 2010 14:25 schreef FrituurVetPet het volgende:
[..]
Zijn heel veel bekenden maar het is allemaal toeval. Hattrick koppelt at random voor- aan achternamen.
Hm goede vraagquote:Op donderdag 18 maart 2010 14:27 schreef Robar het volgende:
[..]
Ja dat zal wel, maar wie verzint de achternaam "Bushaway" of "Aarshaar"???
Whehehe, dan lopen er vermoed ik mensen rond op Hattrick die een valse naam hebben opgegeven . . . .quote:Op donderdag 18 maart 2010 14:31 schreef FrituurVetPet het volgende:
[..]
Hm goede vraag![]()
Ik dacht altijd dat Hattrick putte uit de database van users, vandaar dat veel users hun eigen naam hebben rondlopen.
We zullen zien. Hij is als laatste gepopt zo'n 5 weken geleden. Verwacht dus binnen 5 weken nog een pop. Dan gaat hij eruit.quote:Op donderdag 18 maart 2010 14:04 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Dat verklaart dan meteen de wellicht hoge prijs van Elby's spelertje
De algemene verwachting is wel dat de TDFW's minder populair gaan worden met de nieuwe ME. En dus minder duur..quote:Op donderdag 18 maart 2010 14:42 schreef elby1988 het volgende:
[..]
We zullen zien. Hij is als laatste gepopt zo'n 5 weken geleden. Verwacht dus binnen 5 weken nog een pop. Dan gaat hij eruit.
Mag toch hopen dat ik meer terugkrijg dan de 1.4 miljoen die ik betaald heb..quote:Op donderdag 18 maart 2010 15:16 schreef Flappekz het volgende:
[..]
De algemene verwachting is wel dat de TDFW's minder populair gaan worden met de nieuwe ME. En dus minder duur..
TDFW's gaan meer aan de vleugels bijdragen, en minder aan het centrale middenveldquote:Op donderdag 18 maart 2010 15:25 schreef elby1988 het volgende:
[..]
Mag toch hopen dat ik meer terugkrijg dan de 1.4 miljoen die ik betaald heb..
Maar daarnaast, wie zegt dat? Juist met een tDFW kan je nu je middenveld pimpen, wat met een 3e IM (of zelf vroeger 4e/5e) niet meer lukt..? Lijkt mij dat een tDFW juist belangrijker kan worden dan..
Ja dat snap ik. Maar daarentegen gaat een 3e IM ook minder bijdrage (een 4e en 5e bestaat niet eens meer) en kun je juist met een tDFW nog je middenveld pimpen..quote:Op donderdag 18 maart 2010 15:26 schreef Flappekz het volgende:
[..]
TDFW's gaan meer aan de vleugels bijdragen, en minder aan het centrale middenveld
Die mindere bijdrage wordt een beetje uit zn verband getrokken imho.quote:Op donderdag 18 maart 2010 15:27 schreef elby1988 het volgende:
[..]
Ja dat snap ik. Maar daarentegen gaat een 3e IM ook minder bijdrage (een 4e en 5e bestaat niet eens meer) en kun je juist met een tDFW nog je middenveld pimpen..
Maar we zullen uiteraard zien. Voor de U20 worden ze iig gewoon doorgetraind..
Klopt. Maar een tDFW zal die afname teniet kunnen doen..quote:Op donderdag 18 maart 2010 15:31 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Die mindere bijdrage wordt een beetje uit zn verband getrokken imho.
Ja, een derde CM gaat minder bijdragen dan dat ie nu doet, maar zijn bijdrage is nog altijd groter dan die van een TDFW/WTM/OCD.
Maar de "extra krachten" van een TDFW gaan minder naar het middenveld, en meer naar de vleugelsquote:Op donderdag 18 maart 2010 15:39 schreef elby1988 het volgende:
[..]
Klopt. Maar een tDFW zal die afname teniet kunnen doen..
quote:Op donderdag 18 maart 2010 13:03 schreef Flappekz het volgende:
[..]
En er heeft er eentje geaccepteerd, dus ik ga komende week naar Kazachstan
Probleem is dat ik nog nergens getallen van heb gezien..quote:Op donderdag 18 maart 2010 15:42 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Maar de "extra krachten" van een TDFW gaan minder naar het middenveld, en meer naar de vleugels
Je vindt Hattrick leuker dan seks?quote:Op donderdag 18 maart 2010 16:08 schreef elby1988 het volgende:
En jullie leiden me af van mijn tentamen seksuologie welke ik aan het bestuderen ben
Er zit een wereld van verschil tussen de praktijk (quote:
quote:Op donderdag 18 maart 2010 16:52 schreef elby1988 het volgende:
[..]
Of bijv: "Koro is een ziektebeeld waarbij mannen de waan krijgen dat hun geslachtsdeel krimpt en zich in het lichaam terugtrekt."
Damn wat een lap text.....quote:Op donderdag 18 maart 2010 09:49 schreef Flappekz het volgende:
Interessante post in het HT-forum, voor degenen die snel veel geld willen verdienen:
[..]
Zit wel wat in
17j en 58 dagen 1 niveau op getraint (nu redelijk keepen) en nu al voor de 3e keer verkochtquote:Je ontvangt voor deze speler: 360 ¤. Dit is een voormalige jeugdspeler van je die is doorverkocht.
Kan best korter:quote:Op donderdag 18 maart 2010 17:30 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Damn wat een lap text.....Ik heb verdikkeme de heule dag mn balkon staan schrobben, het ooit witte beton was donkergroen (nee ik heb er geen graszoden op gelegd.
) Ik met algen verwijderaar (hoe spel ik dat goed?) aan de slag. Pffff en dan moet ik nu zin hebben om zo een lap text te lezen omdat t me interessant lijkt.... Kan dat niet korter?
quote:Op donderdag 18 maart 2010 18:13 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Kan best korter:
[ afbeelding ]
Er staat beschreven hoe je een hoop ht-geld kan verdienen door de TV een klein beetje te manipuleren!quote:Op donderdag 18 maart 2010 17:34 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
17j en 58 dagen 1 niveau op getraint (nu redelijk keepen) en nu al voor de 3e keer verkochtHopen dat ie nu bij een keepers trainer zit die m wel verder traint.
(Met slecht verdedigen en matig spelhervatten dacht ik geen slechte om op te trainen.
)
Edit :
Op naar Crna Gora komende woensdag!![]()
1 woord: hogedrukreinigerquote:Op donderdag 18 maart 2010 17:30 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Damn wat een lap text.....Ik heb verdikkeme de heule dag mn balkon staan schrobben, het ooit witte beton was donkergroen (nee ik heb er geen graszoden op gelegd.
) Ik met algen verwijderaar (hoe spel ik dat goed?) aan de slag. Pffff en dan moet ik nu zin hebben om zo een lap text te lezen omdat t me interessant lijkt.... Kan dat niet korter?
Als ik mn balkon zo kan vullen (zodat ik t groene niet meer zie) kan t idd korter ja!quote:Op donderdag 18 maart 2010 18:13 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Kan best korter:
[ afbeelding ]
Ja ja ja ja ik weet t.quote:Op donderdag 18 maart 2010 18:30 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Er staat beschreven hoe je een hoop ht-geld kan verdienen door de TV een klein beetje te manipuleren!
1 woord : Stageloperquote:
Ik train nu nog wing, komend seizoen wss over naar pm. Kost me hoogstwaarschijnlijk wel weer een degradatie, maar ach....quote:Op donderdag 18 maart 2010 19:18 schreef Outpost76 het volgende:
Mocht ik niet promoveren ga ik kijken wat t me oplevert om mn trainies passen, positiespel en vleugelspel bij te leren t komende seizoen. Ok ze krijgen dan in 1 seizoen maar weinig training maar dat schijnt nou net genoeg te zijn voor een dik pak geld extra.
Ik zal jullie aan t begin van t seizoen hun stats (en tv van dat moment) geven en op de hoogte houden van stijgingen zodat jullie ook kunnen zien wat t me uiteindelijk meer op zou leveren.
Hmmz...daar moet je én een dikke bankrekening voor hebben, én toevallig een berg keepers kunnen vinden met uitstekend SHquote:Op donderdag 18 maart 2010 19:27 schreef Gijs_ het volgende:
Ik vind het keeper spelhervatten idee ook wel goed klinken, voor één of twee seizoen om flink te cashen! Zal eens berekenen wat het me gaat kosten om keepers aan te schaffen die aan de kenmerken voldoen.
Ik train (op 1 seizoen sh na) altijd al verdedigen. Ik zit nu aan t moment dat ik moet kiezen of verder trainen of verkopen met een flink aantal van mn A team. Goed moment om over te stappen op die andere trainingen. Ben erg benieuwd en eigenlijk zit ik te twijfelen of ik t niet nu meteen al zou doen. Maar ja dan is wel meteen mn kampioenschap weg dus ik wacht nog wel tot zondag.quote:Op donderdag 18 maart 2010 19:21 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Ik train nu nog wing, komend seizoen wss over naar pm. Kost me hoogstwaarschijnlijk wel weer een degradatie, maar ach....
Als je over gaat stappen he....dan moet je waarschijnlijk een boel spelers verkopen denk ik?quote:Op donderdag 18 maart 2010 19:32 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Ik train (op 1 seizoen sh na) altijd al verdedigen. Ik zit nu aan t moment dat ik moet kiezen of verder trainen of verkopen met een flink aantal van mn A team. Goed moment om over te stappen op die andere trainingen. Ben erg benieuwd en eigenlijk zit ik te twijfelen of ik t niet nu meteen al zou doen. Maar ja dan is wel meteen mn kampioenschap weg dus ik wacht nog wel tot zondag.
een keeper spelhervatten trainen is niet voldoende vind ik. Koop er dan ook een zooi 17 jarige met redelijk keepen bij zodat je ook verdedigen trainen kan zonder trainings verlies.quote:Op donderdag 18 maart 2010 19:27 schreef Gijs_ het volgende:
Ik vind het keeper spelhervatten idee ook wel goed klinken, voor één of twee seizoen om flink te cashen! Zal eens berekenen wat het me gaat kosten om keepers aan te schaffen die aan de kenmerken voldoen.
Jij hebt duidelijk dat hele lange stuk tekst van mij niet gelezenquote:Op donderdag 18 maart 2010 19:35 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
een keeper spelhervatten trainen is niet voldoende vind ik. Koop er dan ook een zooi 17 jarige met redelijk keepen bij zodat je ook verdedigen trainen kan zonder trainings verlies.
Ik hoef geen nieuwe trainies te kopen.quote:Op donderdag 18 maart 2010 19:33 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Als je over gaat stappen he....dan moet je waarschijnlijk een boel spelers verkopen denk ik?
Dan kun je beter wachten tot begin komend seizoen, dan liggen de prijzen altijd een stuk hoger dan nu.
Moet je alleen ff kijken wanneer je je nieuwe trainees koopt
Ehh neuh mij te lang....quote:Op donderdag 18 maart 2010 19:36 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Jij hebt duidelijk dat hele lange stuk tekst van mij niet gelezen
Wel een leuke uitdaging dusquote:Op donderdag 18 maart 2010 19:29 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Hmmz...daar moet je én een dikke bankrekening voor hebben, én toevallig een berg keepers kunnen vinden met uitstekend SH
Neem er rustig je tijd voor. Dan zal je duidelijk worden waarom Gijs het wel lucratief vindtquote:
Dat is ook nog alleen maar het onderste gedeelte, dus valt helemaal mee!quote:Op donderdag 18 maart 2010 19:38 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Neem er rustig je tijd voor. Dan zal je duidelijk worden waarom Gijs het wel lucratief vindt
Denk dat ik eerst maar vleugel+passen ga trainen, totdat ik zn huidige vleugelniveau heb ontdektquote:Ad de Jonge (77289501)
15 jaar en 107 dagen, volgende verjaardag: 23-03-2010
Team: YMFC College
Nationaliteit: Nederland
Arriveerde bij de club: 14-03-2010 22:42 (3 dagen geleden)
Waarschuwingen: 0
Blessures: fit
Spelersvaardigheden
Keepen: onbekend
Verdedigen: onbekend
Positiespel: matig (max. redelijk)
Vleugelspel: onbekend (max. goed)
Passen: onbekend (max. redelijk)
Scoren: onbekend
Spelhervatting: onbekend
Poeh, leuk spelertje!quote:Op donderdag 18 maart 2010 19:44 schreef Flappekz het volgende:
Max-pm van mn talentje is bekend geworden:
[..]
Denk dat ik eerst maar vleugel+passen ga trainen, totdat ik zn huidige vleugelniveau heb ontdekt
ik had t dan in mijn geval ook all1 maar over t 1e gedeelte en t laatste kan ik wel raden. Een keeper optrainen op sh en dan verkopen als ie goed, uitstekend of formidabel (ligt aan zn basis sh) is dan maak je al dikke winst. Ik bedoelde all1 dat t nog leuker is als je m ook verdedigen traint maar dat gaat helaas te lang duren denk ik .quote:Op donderdag 18 maart 2010 19:38 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Neem er rustig je tijd voor. Dan zal je duidelijk worden waarom Gijs het wel lucratief vindt
Bijna goed!quote:Op donderdag 18 maart 2010 19:45 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
ik had t dan in mijn geval ook all1 maar over t 1e gedeelte en t laatste kan ik wel raden. Een keeper optrainen op sh en dan verkopen als ie goed, uitstekend of formidabel (ligt aan zn basis sh) is dan maak je al dikke winst. Ik bedoelde all1 dat t nog leuker is als je m ook verdedigen traint maar dat gaat helaas te lang duren denk ik .
Heb ik dit mis?
Het is juist van uitstekend naar formidabel trainen in spelhervatten, omdat ie dan in de TV in plaats van t/m uitstekend spelhervatten en eens wordt vergeleken met formidabel t/m buitenaards spelhervatten en de TV daarvan ligt 8(!!) ton(!!) hoger. En aangezien mensen betalen naar de TV, is ie door één niveau optrainen dus 8 ton meer waard!quote:Op donderdag 18 maart 2010 19:45 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
ik had t dan in mijn geval ook all1 maar over t 1e gedeelte en t laatste kan ik wel raden. Een keeper optrainen op sh en dan verkopen als ie goed, uitstekend of formidabel (ligt aan zn basis sh) is dan maak je al dikke winst. Ik bedoelde all1 dat t nog leuker is als je m ook verdedigen traint maar dat gaat helaas te lang duren denk ik .
Heb ik dit mis?
Toch leuk dat ze er 1 speler zo uitlichten.quote:Barry Wilhelmus: Hij is een van die spelers die vechtlust toevoegt aan het team, maar soms overdrijft hij het.
Driekus van der Molen: Hij is vermoedelijk zwak in Passen op dit moment.
Goed nieuws over Barry Wilhelmus, hij reageert goed op de Passen-training en is nu redelijk.
Ik heb Barry Wilhelmus tijdens de wedstrijd gevolgd, en ik zou zeggen dat hij goed kan worden in Verdedigen.
Het is geen onderdeel van onze huidige trainingsfocus, maar toch vind ik dat je moet weten dat Gisbert Voorhoeve de potentie heeft om waardeloos te worden in Vleugelspel.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het zelfde dus als in t begin all1 ligt de hoogte van de stats hoger.quote:Op donderdag 18 maart 2010 19:48 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Het is juist van uitstekend naar formidabel trainen in spelhervatten, omdat ie dan in de TV in plaats van t/m uitstekend spelhervatten en eens wordt vergeleken met formidabel t/m buitenaards spelhervatten en de TV daarvan ligt 8(!!) ton(!!) hoger. En aangezien mensen betalen naar de TV, is ie door één niveau optrainen dus 8 ton meer waard!
Ook al zo'n leuke speler.quote:Op donderdag 18 maart 2010 19:48 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Toch leuk dat ze er 1 speler zo uitlichten.![]()
Dat wordt een toppertje!
Ja, omdat je hem dus één niveatje spelhervatten omhoog traint, wordt ie in eens vergeleken met veel waardevollere spelers en is ie dus automatisch meer waard.quote:Op donderdag 18 maart 2010 19:50 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Het zelfde dus als in t begin all1 ligt de hoogte van de stats hoger.
Tja. Ik heb ze toch minimaal een keer of 6 per seizoen. Al vallen ze ook vaak niet in mn trainings gebied en doe ik er dus niets mee.quote:Op donderdag 18 maart 2010 19:50 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Ook al zo'n leuke speler.
Had ik maar eens zoiets
quote:33. Sako Bokhorst
17 jaar en 42 dagen
Keepen: onbekend
Verdedigen: onbekend
Positiespel: 5/8-1/5 onbekend (max. matig)
Vleugelspel: 5/8-1/5 onbekend (max. matig)
Passen: 6/8-1/6 onbekend (max. redelijk)
Scoren: 6/85/6 matig (max. redelijk)
Spelhervatting: onbekend
dat begrijp ik, zo is t ook met passen, verdedigen, vleugelspel, scoren en positiespel.quote:Op donderdag 18 maart 2010 19:51 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Ja, omdat je hem dus één niveatje spelhervatten omhoog traint, wordt ie in eens vergeleken met veel waardevollere spelers en is ie dus automatisch meer waard.
Ik scout wanneer ik er aan denk.quote:Op donderdag 18 maart 2010 20:12 schreef TheVulture het volgende:
Ik pull tegenwoordig op woensdag maar dan zijn alle leuke spelers overduidelijk op dus ik ga ook weer terug naar de maandagochtend... dat beviel me veel beter
nicequote:Op donderdag 18 maart 2010 19:44 schreef Flappekz het volgende:
Max-pm van mn talentje is bekend geworden:
[..]
Denk dat ik eerst maar vleugel+passen ga trainen, totdat ik zn huidige vleugelniveau heb ontdekt
Dat is wel heul erg jammer.quote:Op donderdag 18 maart 2010 22:03 schreef MrMoon het volgende:
damn.. het spelertje dat misschien wel enige potentieel zou kunnen hebben, blijkt max matig scoren te kunnen halen en daar al op te zitten
Hopen dat ie ergens anders wel in uitblinkt!quote:
1 woord: huh?quote:
Gaan er beide uitquote:Klemens Prinzregent (17jr64 dgn, slechts een halve training gehad, gekocht voor 16k )
Het keiharde werken op de training had resultaat! Hij ging in vleugelspel vooruit van goed naar uitstekend.
Ismet Bitro (17jr26dgn, anderhalve training gehad, gekocht voor slechts 36k )
Zag zijn mate van vleugelspel toenemen van goed naar uitstekend.
Maar wat meer woorden gebruiken dan.quote:
Is er geen buurman die er toevallig eentje heeft?quote:Op vrijdag 19 maart 2010 09:50 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Maar wat meer woorden gebruiken dan.
Ik loop stage en verdien net genoeg geld om rond te komen en dus is er geen geld voor een hogedruk reiniger.Daarbij heb ik geen kelderbox oid dus ik zou niet weten waar ik die laten moet na die ene keer per jaar dat ik m nodig heb.
quote:Luke Zeeman [playerid=278506580]
17 jaar en 33 dagen, volgende verjaardag: 06-06-2010
Geboren in: Nederland
goed in vorm, conditie matig
Een controversieel persoon die kalm en oprecht is.
Hij heeft waardeloos ervaring en is een matig leider.
Eigenaar: Filleadh Mor (sinds 01-03-2010 (10/41), 2w 4d)
Total Skill Index (TSI): 2 480
Loon: 610 ¤/week 9 760 ¤ / seizoen
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Conditie: matig Keepen: rampzalig
Positiespel: uitstekend Passen: zwak
Vleugelspel: matig Verdedigen: slecht
Scoren: redelijk Spelhervatting: matig
quote:Op vrijdag 19 maart 2010 09:55 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Daarvoor gebruikt Possie zn eigen hogedrukspuit wel
Leuk hoorquote:Op vrijdag 19 maart 2010 09:56 schreef GotC het volgende:
M'n toppertje uit de jeugd (die nu in mn hoofdteam zit) is gestegen!
Nu is hij:
[..]
quote:Arnoud Jalink (278096876)
Nederland 17 jaar en 25 dagen, volgende verjaardag: 14-06-2010
zwak in vorm, conditie matig
Een gemeen persoon die opvliegend en eerlijk is.
Hij heeft rampzalig ervaring en is een zwak leider.
Eigenaar: YMFC (sinds 23-02-2010)
Total Skill Index (TSI): 910
Loon: 450 ¤/week
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Specialiteit: Koppen
Laden... Laden...
Huidige vaardigheden
Conditie: matig Keepen: rampzalig
Positiespel: redelijk Passen: slecht
Vleugelspel: goed Verdedigen: slecht
Scoren: waardeloos Spelhervatting: rampzalig
quote:Sébastien Guérin (279208613)
Schweiz 17 jaar en 33 dagen, volgende verjaardag: 06-06-2010
redelijk in vorm, conditie matig
Een controversieel persoon die temperamentvol en oneerlijk is.
Hij heeft waardeloos ervaring en is een matig leider.
Eigenaar: YMFC (sinds 15-03-2010)
Total Skill Index (TSI): 2 150
Loon: 876 ¤/week inclusief 20% bonus
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Specialiteit: Koppen
Laden... Laden...
Huidige vaardigheden
Conditie: matig Keepen: rampzalig
Positiespel: uitstekend Passen: zwak
Vleugelspel: goed Verdedigen: slecht
Scoren: slecht Spelhervatting: waardeloos
quote:Lennaert Schaars (262102250)
Nederland 18 jaar en 47 dagen, volgende verjaardag: 23-05-2010
matig in vorm, conditie goed
Een aangenaam persoon die evenwichtig en rechtvaardig is.
Hij heeft slecht ervaring en is een slecht leider.
Eigenaar: YMFC (sinds 14-10-2009)
Total Skill Index (TSI): 11 790
Loon: 1 810 ¤/week
Waarschuwingen: 1
Fysiek: fit
Laden... Laden...
Huidige vaardigheden
Conditie: goed Keepen: rampzalig
Positiespel: uitstekend Passen: slecht
Vleugelspel: briljant Verdedigen: redelijk
Scoren: zwak Spelhervatting: rampzalig
quote:Jean Couty (262033111)
France 18 jaar en 49 dagen, volgende verjaardag: 21-05-2010
redelijk in vorm, conditie goed
Een sympathiek persoon die opvliegend en oneerlijk is.
Hij heeft waardeloos ervaring en is een zwak leider.
Eigenaar: YMFC (sinds 13-10-2009)
Total Skill Index (TSI): 15 720
Loon: 2 340 ¤/week inclusief 20% bonus
Waarschuwingen: geschorst
Fysiek: fit
Laden... Laden...
Huidige vaardigheden
Conditie: goed Keepen: rampzalig
Positiespel: goed Passen: slecht
Vleugelspel: briljant Verdedigen: goed
Scoren: zwak Spelhervatting: slecht
quote:Alejandro Moral Perez (VL) (254397665)
Espańa 19 jaar en 26 dagen, volgende verjaardag: 13-06-2010
goed in vorm, conditie goed
Een controversieel persoon die evenwichtig en oneerlijk is.
Hij heeft rampzalig ervaring en is een matig leider.
Eigenaar: YMFC (sinds 16-08-2009)
Total Skill Index (TSI): 6 860
Loon: 1 812 ¤/week inclusief 20% bonus
Waarschuwingen: 1
Fysiek: fit
Laden... Laden...
Huidige vaardigheden
Conditie: goed Keepen: rampzalig
Positiespel: uitstekend Passen: waardeloos
Vleugelspel: uitmuntend Verdedigen: slecht
Scoren: waardeloos Spelhervatting: waardeloos
ah okayquote:Op vrijdag 19 maart 2010 09:50 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Maar wat meer woorden gebruiken dan.
Ik loop stage en verdien net genoeg geld om rond te komen en dus is er geen geld voor een hogedruk reiniger.Daarbij heb ik geen kelderbox oid dus ik zou niet weten waar ik die laten moet na die ene keer per jaar dat ik m nodig heb.
Nee ik zou niet weten. Het is en blijft een startersflat waar geen kelderboxen zijn dus waar zou men m laten moeten?quote:Op vrijdag 19 maart 2010 09:51 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Is er geen buurman die er toevallig eentje heeft?
oeh lekker zeg!! Die gaat je straks een berg geld opleveren!quote:Op vrijdag 19 maart 2010 09:56 schreef GotC het volgende:
M'n toppertje uit de jeugd (die nu in mn hoofdteam zit) is gestegen!
Nu is hij:
[..]
Man een spierpijn dat ik heb!!quote:Op vrijdag 19 maart 2010 10:07 schreef The_Hives het volgende:
[..]
ah okay
ach ik leen hem dan van mn moeder, haar vriend of de ouders van mn buurman (is maat van me). Scheelt je heel wat werk en groenverwijderaar
Ga je je verrichtingen ook bijhouden? Ben erg benieuwd namelijkquote:Op vrijdag 19 maart 2010 10:52 schreef Gijs_ het volgende:
Hmm, zodra één van m'n trainees stijgt ga ik dat keepersverhaal toch eens een paar weekjes proberen. Zelfs met één zou het op papier al lucratief zijn, aangezien ik met m'n huidige trainees ongeveer een ton in de week winst maak en er daar maar 6 van kan trainen.
Tuurlijk houd ik jullie op de hoogte!quote:Op vrijdag 19 maart 2010 10:53 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Ga je je verrichtingen ook bijhouden? Ben erg benieuwd namelijk
Het achtergrond verhaal waar je van de week mee kwam staat er nu ook 'echt' op!quote:
Ik zie het! Ik heb er geen woord van gelogenquote:Op vrijdag 19 maart 2010 10:55 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Het achtergrond verhaal waar je van de week mee kwam staat er nu ook 'echt' op!
Fijn tooltje!quote:Op vrijdag 19 maart 2010 09:04 schreef Flappekz het volgende:
Zou iemand deze link willen toevoegen aan de OP?
http://www.ht-box.ru/training.php
tja gek hequote:Op vrijdag 19 maart 2010 10:38 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Man een spierpijn dat ik heb!!
. Dus dan maar schrobben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |