Ik ben inderdaad geen verpleegkundige. Sterker: ik werk niet eens in de sector.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 13:20 schreef Northside het volgende:
[..]
Ambtenaren roepen ook dat ze het zo zwaar hebben, militairen vinden dat ze onderbetaald worden en zelfs leraren klagen tegenwoordig dat ze te weinig vrije tijd hebben. Iedereen vindt dat "hun" (voorspelbare reactie: "ik ben geen thuiszorger") sector het zo zwaar heeft en dat ze minstens het dubbele zouden moeten verdienen.
Dat kun jij vinden, maar gezien je vergelijkingen (militairen en ambtenaren "quote:Niks mis met 2750¤.
Dat is de eerste keer dat iemand me hier niet een extreem-rechtste reactionair noemt!quote:Op vrijdag 12 maart 2010 12:25 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
Alleen een verknipte geest, bewierookt door een linkse zielige slachtoffercultuur, kan zoiets bedenken
Je bent toch niet zo narcistisch dat je denkt dat ik je hele postgeschiedenis heb zitten lezen om een oordeel te kunnen vormen? Ik ga af op je reacties in dit topic.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 13:36 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat is de eerste keer dat iemand me hier niet een extreem-rechtste reactionair noemt!![]()
Het zal je beperkte begripsvermogen wel zijn, maar tóch bedankt!
QFTquote:Op vrijdag 12 maart 2010 14:00 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
Je bent toch niet zo narcistisch dat je denkt dat ik je hele postgeschiedenis heb zitten lezen om een oordeel te kunnen vormen? Ik ga af op je reacties in dit topic.
Maar ach, links-extreem en rechts-extreem komen op de cirkel weer bij elkaar, dus misschien ben jij wel gewoon zo'n all-direction extremist. Een beetje raar, zeg maar.
Ik zou het nog leuker voorstellen: ik vind dat hoeren eigenlijk ook in de zorgsector moeten werken. Piemels wassen doen ze al, dus dat is mooi meegenomen.
En ik ben het dus ook niet met je eens. Maar dat is ook geen probleem verder.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 13:24 schreef Five_Horizons het volgende:
Ik ben inderdaad geen verpleegkundige. Sterker: ik werk niet eens in de sector.
Nog sterker: lees even wat ik al heb aangegeven.... de gemiddelde verpleegkundige is het waarschijnlijk niet met me eens.
Pffff, politiemannen en brandweermannen, de kinderopvang en de bouwvakkers en rijschoolinstructeurs vinden ook dat ze te weinig betaald krijgen. Oh ja, en huisvrouwen vinden ook dat ze meer verdienen. Ik dacht dat je intelligent genoeg was om het punt ACHTER die vergelijkingen te zien, namelijk dat iedereen vindt dat ze meer verdienen.quote:Dat kun jij vinden, maar gezien je vergelijkingen (militairen en ambtenaren "" ) weet je sowieso niet waar je over praat.
Inderdaad. Wat een ontzettend domme lullo's hier in dit topic.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 11:52 schreef Mirjam het volgende:
ik vind het wel ernstig als mensen het wassen van billen gelijk zien aan iemand sexueel bevredigen
Ik heb het zelf nog nooit meegemaakt, en ook nog nooit een collega meegemaakt die dat heeft gedaan. Ik kan me bijna niet voorstellen dat dit waar is.quote:Op donderdag 11 maart 2010 21:51 schreef Mirjam het volgende:
dat die man dat verwacht, flikker toch op man
dat hoort helemaal niet bij je takenpakket, kom nou. die verzorgsters die dat wqel doen zijn echt helemaal gek geworden.
Het hele punt is dat dat in deze discussie niet relevant is, aangezien ik niet in die sector werk.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 14:07 schreef Northside het volgende:
namelijk dat iedereen vindt dat ze meer verdienen.
Mwoa:quote:Mijn argument voor +/- 2750¤ is dat het in verhouding tot andere beroepen en gezien de 36-urige werkweek en het opleidingsniveau niet bijzonder slecht is. Als jij wat argumenten kan bedenken die op het tegendeel wijzen komen we misschien nog ergens.
Volgens mij heb je meer dan 1 post gedaan in dit topic. En de strekking ervan was behoorlijk duidelijk, jij ziet geen scheidslijn tussen billen wassen en aftrekken. En nu is het ineens "slecht begrepen"?quote:Op vrijdag 12 maart 2010 14:06 schreef LXIV het volgende:
[..]
QFT!! Kortom: je roept dus maar wat over iemand aan de hand van één, slecht begrepen post! Nu geef je dat zelf letterlijk toe!
![]()
Ik ben het niet vaak met je eens, maar hiermee wel.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 00:22 schreef BansheeBoy het volgende:
Er wordt hier te makkelijk gedacht over sex. Zo blijkt maar weer uit een aantal posts hier: "barmhartig".²
De BIG heeft weinig te maken met wie verantwoordelijk is met pillen uitdelen hoor. Dat is gewoon degene die ze uitdeelt, en dat kan ook een verzorgende zijn.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 14:20 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Het hele punt is dat dat in deze discussie niet relevant is, aangezien ik niet in die sector werk.
[..]
Mwoa:
onregelmatigheid (nachtdiensten, sowieso erg wisselende diensten),
werkdruk (veel invloed in deze discussie! Weinig handen rond het bed... hoe zou dat komen??),
soort werkzaamheden (verantwoordelijkheid: verpleegkundige is, bijvoorbeeld, gewoon verantwoordelijk indien hij/zij pillen verstrekt aan de patiënt (dus wel BIG-geregistreerd en dus ook verantwoordelijk, maar toen dat werd vastgelegd (daarvoor was de arts meestal verantwoordelijk) is er geen salaris bijgekomen)
agressie/intimidatie op het werk (dat komt schrikbarend vaak voor)
Zit je dan met je HBO op je 36e met 2750.
Vind ik ook niet.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 11:51 schreef LXIV het volgende:
Ik vind dus niet dat een verpleegster die zoiets doet een hoer is.
Als BIG-geregistreerde ben je wel degelijk verantwoordelijk.(sinds de invoering daarvan is de verantwoordelijkheid verschoven)quote:Op vrijdag 12 maart 2010 14:28 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
De BIG heeft weinig te maken met wie verantwoordelijk is met pillen uitdelen hoor. Dat is gewoon degene die ze uitdeelt, en dat kan ook een verzorgende zijn.
HBO-V'ers verdienen net zoveel als MBO'ersquote:Als je MBO hebt gedaan en je bent verzorgende of verpleegkundige is je salaris niet zo slecht, probleem is dat HBO-ers niet veel meer verdienen en ze ook niet zoveel nodig zijn. HBO-verpleegkundige ga je toch meer richting managment enzo. Je hebt wel veel HBO-ers die onder hun niveau werken en doen wat de MBO-ers ook mogen.
Nee, die strekking is jou dus helemaal niet duidelijk. Dat kan ook niet anders.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 14:20 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
Volgens mij heb je meer dan 1 post gedaan in dit topic. En de strekking ervan was behoorlijk duidelijk, jij ziet geen scheidslijn tussen billen wassen en aftrekken. En nu is het ineens "slecht begrepen"?
Dat heb ik ook voortdurend gezegd.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 14:38 schreef Gia het volgende:
[..]
Vind ik ook niet.
Maar het moet niet bij de taken van een verpleegkundige horen. Dus, als je dit NIET wilt doen, dat je dan niet geschikt zou zijn als verpleegkundige. En daarmee is dit in het nieuws gekomen.
Een BIG-geregistreerde (een verpleegkundige of arts) maar bepaalde risicovolle handelingen uitvoeren, die een verzorgende IG bv niet mag (ik mag ook verpleegtechnische handelingen uitvoeren, maar niet alle die een verpleegkundige of arts wel mag uitvoeren).quote:Op vrijdag 12 maart 2010 14:38 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Als BIG-geregistreerde ben je wel degelijk verantwoordelijk.(sinds de invoering daarvan is de verantwoordelijkheid verschoven)
want ?quote:Op vrijdag 12 maart 2010 14:44 schreef LXIV het volgende:
[..]
Nee, die strekking is jou dus helemaal niet duidelijk. Dat kan ook niet anders.
Wat voor stuff zat je hier te roken dan?quote:En laten we wel wezen, wat is nu de moeite? Dat kan toch in één slag mee met het wassen van de billen. Ik kan me echt prima voorstellen dat een verpleegster dat voor zo'n man doet. Gratis. Als ik verpleger was en een vrouw zou het me vragen zou ik het ook wel doen. Als mijn vriendin verpleegster was en ze zou een man zo 'helpen', had ik daar geen moeite mee.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |