T zou me niets verbazenquote:
Zolang je het zelf niet doet, wat voor last heb je er dan van?quote:Op woensdag 10 maart 2010 14:55 schreef Jahr00n het volgende:
Mensen die iemand vergeven nadat ie vreemd is gegaan. Daar kots ik op.
Preciesquote:Op woensdag 10 maart 2010 14:55 schreef Jahr00n het volgende:
Mensen die iemand vergeven nadat ie vreemd is gegaan. Daar kots ik op.
Kun je dat niet over al de KLB topics zeggen?quote:Op woensdag 10 maart 2010 14:56 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Zolang je het zelf niet doet, wat voor last heb je er dan van?
Ik erger me er aan dat dat soort mensen geen eigenwaarde hebben...quote:Op woensdag 10 maart 2010 14:56 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Zolang je het zelf niet doet, wat voor last heb je er dan van?
Neequote:Op woensdag 10 maart 2010 14:59 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
Kun je dat niet over al de KLB topics zeggen?
KUThoeren!quote:Op woensdag 10 maart 2010 15:02 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
Zie hier boven mensen, Hans Teeuwen had gelijk.
Alle vrouwen zijn hoeren...
Dit dus. Ik zou het walgelijk vinden om er weer overheen te gaan.quote:Op woensdag 10 maart 2010 14:58 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
[..]
Precies![]()
Stel dat je het haar vergeeft en je neukt haar weer, dan moet je toch telkens aan die andere gozer denken?
Dan mag je nog wel hopen dat ze toen ze vreemd ging het feestje gevierd heeft mét ballonnen, straks krijg je nog een ziekte van haar ook
Ja en als hij jouw moeder neukt mag hij dat ook best verzwijgenquote:
Het druipt er uit N.!quote:
Liever wel, ouders hebben namelijk geen sex.quote:Op woensdag 10 maart 2010 15:08 schreef HugoBaas het volgende:
[..]
Ja en als hij jouw moeder neukt mag hij dat ook best verzwijgen
Die TS van dat topic in mijn OP ?quote:
Foto'squote:
Smeerkees! Daar wil je toch geen foto's van!!!quote:Op woensdag 10 maart 2010 15:12 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Foto's
Het lijkt mij lulligals ze nog met gozer van bil is gegaan terwijl ze misschien van die andere gozer een soa heeft opgelopen.
Van die volgeblafte doos wel.quote:Op woensdag 10 maart 2010 15:13 schreef Tally het volgende:
[..]
Smeerkees! Daar wil je toch geen foto's van!!!
Mja ik vind je maar een beetje gek.quote:Op woensdag 10 maart 2010 15:15 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Van die volgeblafte doos wel.![]()
Foto's van die soa hoeft dan weer niet.
Bron?quote:Op woensdag 10 maart 2010 15:17 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
[..]
Dat staat toch gewoon in de bijbel?
quote:Op woensdag 10 maart 2010 15:07 schreef HugoBaas het volgende:
[..]
Dit dus. Ik zou het walgelijk vinden om er weer overheen te gaan.
Ik zou zo iemand nooit meer willen.
Dat vinden die 5 psychiaters ook.quote:
Ik kon er geen 5 zo gek krijgen om me te onderzoekenquote:Op woensdag 10 maart 2010 15:20 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Dat vinden die 5 psychiaters ook.
Ja, en het liefst 9 jaar oudquote:Op woensdag 10 maart 2010 15:19 schreef hexje het volgende:
[..]
Dit houdt in dat jij alleen maagden wil?
In het topic voordat 100 man zegt "ik wil jou wel onderzoeken".quote:Op woensdag 10 maart 2010 15:21 schreef Tally het volgende:
[..]
Ik kon er geen 5 zo gek krijgen om me te onderzoeken
quote:Op woensdag 10 maart 2010 15:19 schreef Taurus het volgende:
Als je een keer een onbelangrijk slippertje hebt gemaakt.. En je vertelt het je vriendin. Dan moet zij huilen, heeft zij verdriet, moet zij bedenken of ze met jou verder wil. Je doet haar dus pijn.
Als je het niet vertelt moet jíj een last dragen, namelijk die van schuld. Je vriendin merkt niets (als je je last kunt dragen althans, als je vriendin het meteen aan je merkt had je de daad nooit mogen begaan want dan was je daar klaarblijkelijk te zwak voor), met als logisch gevolg dat je relatie bespaard blijft, je vriendin gelukkig blijft, en terecht, want het was slechts een eenvoudig slippertje, een vergissing, zogezegd.
Ik wil voor zo'n vergissing mijn relatie niet op het spel zitten. Geen speld tussen te krijgen, tussen deze beredenering. Het enige waar ik 'last' van heb is een verschil in moraal met bijvoorbeeld TS. Ik ben ervan overtuigd dat mijn manier van denken meer geluk brengt dan dat gescheld en gefrustreer over vreemdgangers, maar dat terzijde.
Oh pardon, ik dacht dat dit een serieus topic was. Maar we moeten gewoon schelden op mensen die vreemdgaan verzwijgen, begrijp ik?quote:
quote:Op woensdag 10 maart 2010 15:23 schreef Taurus het volgende:
[..]
Oh pardon, ik dacht dat dit een serieus topic was. Maar we moeten gewoon schelden op mensen die vreemdgaan verzwijgen, begrijp ik?
Is ze ook, maar heeft ze niet verteldquote:Op woensdag 10 maart 2010 14:53 schreef Garisson72 het volgende:
TS is bang dat zijn vriendin vreemdgaat.
Hoezo zijn mijn KLB posts zelfverheerlijkend stbabylon ?quote:Op woensdag 10 maart 2010 15:25 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Is ze ook, maar heeft ze niet verteld
ze was lekker
quote:Op woensdag 10 maart 2010 15:29 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
[..]
Hoezo zijn mijn KLB posts zelfverheerlijkend stbabylon ?
Het feit dat je in dat andere topic, wat gestart is door iemand anders, jij in de OP een link hier heen zet, dat vind ik zelfverheerlijkend.quote:Op woensdag 10 maart 2010 15:29 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
[..]
Hoezo zijn mijn KLB posts zelfverheerlijkend stbabylon ?
Ik word er best hitsig vanquote:Op woensdag 10 maart 2010 15:30 schreef Taurus het volgende:
[..]Wat een topsfeer in dit soort topics.
Daar doen we het voor hoorquote:Op woensdag 10 maart 2010 15:30 schreef Taurus het volgende:
[..]Wat een topsfeer in dit soort topics.
Je 'logica' (als je het al zo mag noemen) stelt niets voor. Je gaat een bepaalde afspraak aan met bepaalde regels en die overtreed je, daar ga je de fout in. Als je van mening bent dat je het kunt verzwijgen omdat de enige schade die toegebracht wordt mentaal is (wat ook wel het geval is mits je veilig buiten de deur neukt) dan heb je dus een probleem met de regels en moet je dat aankaarten in plaats van zelf voor vigilante te gaan spelen.quote:Op woensdag 10 maart 2010 15:23 schreef Taurus het volgende:
[..]
Oh pardon, ik dacht dat dit een serieus topic was. Maar we moeten gewoon schelden op mensen die vreemdgaan verzwijgen, begrijp ik?
Ik was het trouwens sterk eens met je in dat andere topic, maar dat meld ik hier.quote:
Mja ik ben niet op zoek naar iemand die me wil onderzoeken hoor!quote:Op woensdag 10 maart 2010 15:22 schreef HSG-BOMBER het volgende:
[..]
In het topic voordat 100 man zegt "ik wil jou wel onderzoeken".
Hoezo verheerlijk ik mezelf daar mee danquote:Op woensdag 10 maart 2010 15:30 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Het feit dat je in dat andere topic, wat gestart is door iemand anders, jij in de OP een link hier heen zet, dat vind ik zelfverheerlijkend.
Jammer, mijn hond had wel zin namelijk.quote:Op woensdag 10 maart 2010 15:32 schreef Tally het volgende:
[..]
Mja ik ben niet op zoek naar iemand die me wil onderzoeken hoor!
Laat die je teef maar dekken!quote:Op woensdag 10 maart 2010 15:33 schreef HSG-BOMBER het volgende:
[..]
Jammer, mijn hond had wel zin namelijk.
Dit topic heeft helemaal geen fuck te maken met dat andere topic. Dat andere topic is gestart door een meid die is vreemdgegaan, en daar moet jij nog even extra hard je mening overheen doen met een KLB topic en vervolgens in deel 2 van dat topic de OP extra compleet maken met een linkje hierheen. Onder het mom: kijk eens hoe stoer. Das dus zelfverheerlijking. Sterker nog, door je links daar en hier kwamen mensen er pas achter dat het andere topic bestond. Als je dat niet had gelinked waren de KLB-trollen niet eens daarheen gekomen.quote:Op woensdag 10 maart 2010 15:32 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
[..]
Hoezo verheerlijk ik mezelf daar mee dan?
Ik probeer alleen de bagger te scheiden van de serieuze reacties, waardoor beiden topics gewoon open kunnen blijven...
quote:Op woensdag 10 maart 2010 15:32 schreef Tally het volgende:
[..]
Mja ik ben niet op zoek naar iemand die me wil onderzoeken hoor!
Ja want condooms worden dan ineens niet meer gebruikt natuurlijkquote:Op woensdag 10 maart 2010 15:35 schreef HugoBaas het volgende:
Al die sletten die het hier goed praten![]()
![]()
![]()
![]()
Ik hoop echt dat die een keer aids oplopen van een slippertje.
Dan is het ineens niet meer zo leuk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |