abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_78898354


Het centrale FOK! topic over de Noord-Amerikaanse National Hockey League, de grootste en bekendste IJshockey League ter wereld. Bespreek hier je favoriete team(s), wedstrijden, en alles omtrent de sport IJshockey in de Verenigde Staten van Amerika en Canada.

Wat is de NHL?

De NHL staat voor National Hockey League, en is de voornaamste hockeycompetitie in Noord Amerika, en bevat teams uit zowel de Verenigde Staten van Amerika als Canada.

Hoe steekt de competitie in elkaar?

Bron: Wikipedia.

De National Hockey League bestaat uit 30 teams, verdeeld over twee conferences (Western Conference en Eastern Conference). Deze twee conferences zijn weer verdeeld over drie divisies. Elke conference bestaat dus uit 15 teams en elke divisie bestaat uit vijf teams. In het eerste gedeelte speelt een team in de competitie, zestien teams gaan dan verder in de play-offs.

Competitie opzet:

Elk team speelt in de competitie 82 wedstrijden, waarvan 41 thuis en 41 uit. Deze wedstrijden zijn niet gelijk verdeeld, een team speelt niet even vaak tegen elk team. Je speelt namelijk 24 wedstrijden in je divisie, zes wedstrijden per divisieteam. Dan speel je 40 wedstrijden tegen conferencegenoten die niet in je divisie zitten, vier wedstrijden per conferenceteam. De 18 wedstrijden die overblijven speel je tegen teams van de andere conference. Er wordt een keer tegen ieder team uit de andere conference gespeeld. De drie overblijvende wedstrijden worden gespeeld tegen random gekozen teams uit de andere conference. Voor de wedstrijden tegen de teams uit de andere conference wordt elk jaar afwisselend thuis en uit gespeeld. Dus de ploeg die het vorige seizoen op bezoek moest bij een team uit de andere conference, speelt het seizoen erop een thuiswedstrijd tegen datzelfde team. Deze opzet is van toepassing sinds het seizoen 2008 - 2009.

Play-offs opzet:

Na de competitie volgen de play-offs. Hieraan doen de beste acht teams van elke conference mee. Deze acht teams worden als volgt berekend: plaats 1-3 zijn gereserveerd voor de drie divisiewinnaars en plaats 4-8 voor de niet-divisiewinnaars met de meeste punten. Het kan dus voorkomen dat er een team negende is geworden, dus niet geplaatst voor de play-offs, terwijl het team meer punten heeft dan een divisiewinnaar.

De play-offs zijn eigenlijk het beste te zien als twee conferenceplay-offs, waarvan de beide winnaars tegen elkaar strijden om de Stanley Cup. Elke ronde bestaat uit een best of seven serie. In de eerste ronde van de conferenceplay-offs, de kwartfinale, speelt de nummer één van de conference tegen de nummer acht, twee tegen 7, drie tegen zes en vier tegen vijf. In de halve finale wordt er opnieuw geplaatst: het hoogst overgebleven team wordt al eerste geplaatst enzovoort. Nummer één speelt dan tegen nummer vier en twee tegen drie. De winnaars van deze serie spelen tegen elkaar in de conferencefinale. Het team dat deze serie wint krijgt alvast een prijs, maar die prijs is niet veel waard vergeleken met de prijs waarom de twee conferencewinnaars spelen. De winnaar van deze tweestrijd wint namelijk de Stanley Cup.

Het hoogst geplaatste team speelt eerst twee keer thuis en dan twee keer uit. Als de serie dan nog niet beslist is, zullen het hoogst geplaatste team eerst thuis spelen, indien noodzakelijk nog een wedstrijd uit en als de serie dan nóg niet beslist is, vindt de beslissing plaats in het stadion van het hoogstgeplaatste team.

Puntentelling:

Het team dat een wedstrijd wint, verdient twee punten. Het maakt voor de punten niet uit, of je de wedstrijd wint in de reguliere speeltijd, in de verlenging of tijdens een shootout. Als je de wedstrijd verliest in de reguliere speeltijd, krijg je nul punten. Als je de wedstrijd verliest in de verlenging of tijdens een shootout, krijg je één punt. In de play-offs zijn er geen punten zoals in de competitie, de winnaar krijgt een punt in de best of seven serie. In de play-offs maakt het niet uit of je de wedstrijd wint in de reguliere speeltijd of in de verlenging.


Wat zijn de spelregels van IJshockey?

Voor een goede doch beknopte uitleg van de spelregels, zie deze Wikipedia pagina.


Team overzicht:

Kaart met alle teams.



Atlantic Division:

New Jersey Devils
New York Islanders
New York Rangers
Philadelphia Flyers
Pittsburgh Penguins

Northeast Division:

Boston Bruins
Buffalo Sabres
Montreal Canadiens
Ottawa Senators
Toronto Maple Leafs

Southeast Division:

Atlanta Thrashers
Carolina Hurricanes
Florida Panthers
Tampa Bay Lightning
Washington Capitals



Central Division

Chicago Blackhawks
Columbus Blue Jackets
Detroit Red Wings
Nashville Predators
St. Louis Blues

Northwest Division

Calgary Flames
Colorado Avalanche
Edmonton Oilers
Minnesota Wild
Vancouver Canucks

Pacific Division

Anaheim Ducks
Dallas Stars
Los Angeles Kings
Phoenix Coyotes
San Jose Sharks


Links:

Officiële NHL Site.
NHL Wikipedia Nederlands
NHL Wikipedia Engels
Eastern Conference Wiki (Engels)
Western Conference Wiki (Engels)

OUDE NHL Topics:

NHL - Season 2005/2006
[NHL] - Season 2005/2006 - Deel 2
[NHL] - Season 2005/2006 - Deel 3
[NHL] - Season 2005/2006 - Deel 4
[NHL] - Season 2005/06 - Deel 5
[NHL] Season 2005/2006, Deel 6
[NHL] Season 2005/2006 Deel 7
[NHL] Season 2006/2007 - Deel 8
[NHL] Season 2006/2007 - Deel 2: Playoffs!
[NHL] Season 2006/2007 - Deel 3: Playoffs!

HUIDIGE Reeks:

[NHL] Season 2007 - 2008
[NHL] Season 2007-2008 Part II
NHL Part 3: Battle for the Cup
[NHL] Part 4 - Working Overtime!
[NHL] Part 5 - Winter Special!
[NHL] Part 6 - Let the playoffs begin!
[NHL] Part 7 - Waar de playoffs in volle gang zijn..
[NHL] Part 8 - Seven Game series and Conference finals
[NHL] Part 9 - Met octopussen op het ijs
[NHL] Part 10 - Game 7, Stanley Cup Final!
[NHL] Part 11 - Het lange wachten is weer begonnen
[NHL] Part 12 - En we zijn weer los
[NHL] Part 13 - Waar de Canes eindelijk weer eens winnen
[NHL] Part 14 - Met de NHL Winter Classic achter de rug...
[NHL] Part 15 - Met de Olympic Break in het vooruitzicht....

En hier gaat het uiteindelijk allemaal om:



Game On!
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_78901577
Pens gaan weer lekker
Ze kunnen trouwens nog wel beter, in de eerste periode gister toch vele penalties.
  maandag 8 maart 2010 @ 20:10:54 #3
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_78904827
Ducks waren dus echt dramatisch in hun eerste twee wedstrijden na de OS.....

Morgen tegen de Blue Jackets @ Anaheim, en die moeten we sowieso winnen.

Ik ga de 14e weer naar het stadion, Sharks @ Ducks deze keer, en dat ziet er met een ijzersterke haaienploeg ook niet goed uit voor de Ducks.

Nou ja, volgend jaar halen we de playoffs misschien wel.
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_78905610
popolon en Saviola, jullie hebben een PM

Ik gun je Ducks best een plekkie in de play-offs maar dan wordt het waarschijnlijk de 8ste seed en dan moeten wij weer tegen jullie Dat trek ik echt niet. Laat de Blues er maar een run voor maken

En die dame die wilde weten wat icing was in het vorige topic:
Vicariously I live while the whole world dies
  maandag 8 maart 2010 @ 20:58:50 #5
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_78907439
quote:
Op maandag 8 maart 2010 17:08 schreef nyny83 het volgende:
Kheb overigens reactie van Jeroen Grueter terug inmiddels. Vind het niet netjes om die hier te posten, maar ik gok dat hij er weinig bezwaar tegen heeft als ik de geinteresseerden de reactie PM.
Please do
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_78909276
@nyny83: ik heb het vorige topic niet gevolgd, maar waarover heb je Grueter een email gestuurd? misschien ben ik ook wel geïnteresseerd
pi_78910333
quote:
Op maandag 8 maart 2010 21:32 schreef Fiama het volgende:
@nyny83: ik heb het vorige topic niet gevolgd, maar waarover heb je Grueter een email gestuurd? misschien ben ik ook wel geïnteresseerd
Fiama, over zijn goede commentaar bij het ijshockeytoernooi op de olympische winterspelen
Vicariously I live while the whole world dies
pi_78910460
pm me nyny!
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_78910732
quote:
Op maandag 8 maart 2010 21:54 schreef nyny83 het volgende:

[..]

Fiama, over zijn goede commentaar bij het ijshockeytoernooi op de olympische winterspelen
*interesse heeft. Ik vond het eigenlijk ook erg goed, had dat niet zo verwacht als je ziet hoeveel uur ijshockey wordt uitgezonden
pi_78911336
Met zo rond de 17 wedstrijden te gaan, maak ik maar een voorspelling wie er doorgaan naar de playoffs. Eigenlijk denk ik niet dat er veel gaat veranderen:
(in willekeurige volgorde):

East:
Capitals
Penguins
Sabres
Devils
Senators
Flyers
Canadiens
(en stiekem hoop ik nog op de Hurricanes, maar die moeten van heel ver gaan komen, alhoewel ze erg goed spelen)

West:
Sharks
Blackhawks
Coyotes
Canucks
Kings
Avalanche
Wings
Flames
pi_78917550
Iemand nog Stars vs Caps aan het kijken? Stars vechten ook voor hun laatste kans op de play-offs
Vicariously I live while the whole world dies
pi_78917557
En op het moment van schrijven scoort WSH de 1-0.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_78917587
Varlamov weer op doel trouwens
Vicariously I live while the whole world dies
  dinsdag 9 maart 2010 @ 01:20:55 #14
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_78917624
Yup, met mijn brakke kop ben ik erbij. Halve dag in bed gelegen met deze kut verkoudheid, maar dit ga ik ff afkijken
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  dinsdag 9 maart 2010 @ 01:22:41 #15
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_78917658
quote:
Op maandag 8 maart 2010 20:24 schreef nyny83 het volgende:
popolon en Saviola, jullie hebben een PM
Bedankt, leuk om te lezen.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  dinsdag 9 maart 2010 @ 02:28:57 #16
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_78918154
Eindelijk weer Ovechkin 2-0
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  dinsdag 9 maart 2010 @ 03:04:43 #17
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_78918257
Lekkere penalty kill weer.... echt zo ga je niks winnen dit seizoen.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  dinsdag 9 maart 2010 @ 03:15:21 #18
199823 TheZapster
Don't hassel The Hoff
  dinsdag 9 maart 2010 @ 03:23:57 #19
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_78918284
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 03:15 schreef TheZapster het volgende:
WTF zijn de Caps aan het doen
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  dinsdag 9 maart 2010 @ 03:26:53 #20
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_78918289
gr8
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  dinsdag 9 maart 2010 @ 03:27:46 #21
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_78918291
Ze hadden daar ook makkelijk interferance kunnen callen op center ice tegen de Caps...
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  dinsdag 9 maart 2010 @ 03:28:39 #22
199823 TheZapster
Don't hassel The Hoff
pi_78918296
quote:
Op dinsdag 9 maart 2010 03:28 schreef TheZapster het volgende:

[..]

Het is niet meer de Caps van voor de OS
Ja ze hebben amper 50 shots..
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_78919692
Vicariously I live while the whole world dies
pi_78920430
tvp
Want ik heb destijds besloten, dat ik de harde weg ontwijk.
Dus blijf ik lopen door de sloten, het liefst in zeven tegelijk.
BZB - Zeven Sloten
pi_78939815
Afgelopen weekend een paar leuke potjes.
pi_78956987
Zometeen Tampa@Montreal live op ESPN America

Belangrijke match, MTL staat 5 punten voor maar heeft 3 wedstrijden meer gespeeld..
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_78957325
Het is echt alles of niets met dit team.. en vandaag is het weer niks. 2-0 MTL na eerste periode.
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_78959187
quote:
Op woensdag 10 maart 2010 02:17 schreef Saviola het volgende:
Het is echt alles of niets met dit team.. en vandaag is het weer niks. 2-0 MTL na eerste periode.
5-3 verloren. Verdomme, nu kunnen ze het definitief vergeten
Vicariously I live while the whole world dies
  woensdag 10 maart 2010 @ 10:47:43 #30
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_78962521
Caps hebben nog maar 4 punten nodig om de divisie te winnen, hoe ziek is dat...
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  donderdag 11 maart 2010 @ 00:32:39 #31
279213 Robbiedd
Tilburg till I die!
pi_78998504
tvp'tje ..
pi_78999274
Straks Rangers @ Devils, altijd leuk
Vicariously I live while the whole world dies
  donderdag 11 maart 2010 @ 01:12:12 #33
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_78999498
1-0 Caps, Semin
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  donderdag 11 maart 2010 @ 02:29:59 #34
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79000878
Veel goals vanavond
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  donderdag 11 maart 2010 @ 02:40:38 #35
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_79000945
Chelios. Met z'n 48 jaar naar de Trashers.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  donderdag 11 maart 2010 @ 17:10:31 #36
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79023167
After further review, eight Thrashers not born when Chelios made NHL debut.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79024306
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 17:10 schreef Katth het volgende:
After further review, eight Thrashers not born when Chelios made NHL debut.
Vicariously I live while the whole world dies
  donderdag 11 maart 2010 @ 20:16:48 #38
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79031593
Capitals can clinch tonight

The Washington Capitals (idle) would clinch the Southeast Division tonight if the Atlanta Thrashers lose (regulation or OT/SO) at Columbus. If the Thrashers win, the Capitals would still clinch an Eastern Conference playoff berth if the Montreal Canadiens lose in regulation to the Edmonton Oilers.

Haha
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  donderdag 11 maart 2010 @ 20:25:05 #39
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_79031984
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 17:10 schreef Katth het volgende:
After further review, eight Thrashers not born when Chelios made NHL debut.


Kan die Chelios nog wat?
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_79032099
De division winnen met nog 17 games te spelen
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_79033566
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 20:25 schreef maartena het volgende:

[..]



Kan die Chelios nog wat?
Niet echt. Hij is veel te langzaam, bodychecken gaat haast niet meer en aanvallend voegt hij tegenwoordig ook al weinig toe. Hij kan alleen van belang zijn in de kleedkamer omdat hij zo'n icoon is.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79033597
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 20:28 schreef Saviola het volgende:
De division winnen met nog 17 games te spelen
Kunnen ze de rest van het seizoen uitcruisen Af en toe wat topspelers rust geven voor de play-offs etc.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79034126
Mja ze zullen ook de conference wel willen winnen.. en ook San Jose/Chicago voorblijven neem ik aan, zodat ze in een eventuele finale ook thuisvoordeel hebben.
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  donderdag 11 maart 2010 @ 21:15:32 #44
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79034362
quote:
Op donderdag 11 maart 2010 21:00 schreef nyny83 het volgende:

[..]

Kunnen ze de rest van het seizoen uitcruisen Af en toe wat topspelers rust geven voor de play-offs etc.
Doen ze nu al met zo'n brede fitte selectie die ze nu hebben. Gisteren zaten bijvoorbeeld Fehr en Chimera ernaast. Wedstrijd ervoor Fleischmann, gast scoorde gisteren de winnende in OT...
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79042824
Om 1u straks Tampa@Leafs (wordt kijken op stream) en Bruins@Flyers (live op ESPN America).

2 wedstrijden tegelijk kijken dus weer
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_79045952
quote:
Op vrijdag 12 maart 2010 00:12 schreef Saviola het volgende:
Om 1u straks Tampa@Leafs (wordt kijken op stream) en Bruins@Flyers (live op ESPN America).

2 wedstrijden tegelijk kijken dus weer
En weer verloren

Sharks staan nu 4-4 tegen NSH na 4-2 achterstand. Ze begonnen echt waardeloos, pas in de derde begonnen ze met spelen.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79045957
ohja en de Caps hebben de Division title binnen, dus sowieso nu een van de eerste drie seeds.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79045986
En nu 5-5
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79046027
7-5, wat een wedstrijd
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79046039
En 8-5, empty netter. Die derde periode was awesome
Vicariously I live while the whole world dies
  vrijdag 12 maart 2010 @ 08:50:27 #51
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79047302
quote:
Op vrijdag 12 maart 2010 06:44 schreef nyny83 het volgende:
ohja en de Caps hebben de Division title binnen, dus sowieso nu een van de eerste drie seeds.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79051422
Weg playoffs, zelfs verliezen van de Leafs...
PSV; West Ham United; Real Madrid; Borussia Dortmund;Tampa Bay Buccaneers; Tampa Bay Rays; Tampa Bay Lightning; Olympische Spelen
Fok! NFL MVP 2020
pi_79053752
Waren we alweer in een nieuw topic
Ducks afgelopen duel 5-2 verloren 3-0 achter.. terug naar 3-2 en dan toch weer volledig weggeven
pi_79056591
Jep dat moet het zo ongeveer wel zijn wat betreft de playoff kansen.

De Leafs commentator vatte het prima samen vannacht: "They know how to score, they just can't defend. And that's why they're out of the playoffs"

Afijn, van de voorlaatste plaats naar een playoff plekje was misschien iets te snel.. hopen dat het volgend jaar wel lukt.
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  zaterdag 13 maart 2010 @ 01:21:34 #55
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79086437
Stamkos is nu alternate captain

[ Bericht 0% gewijzigd door Katth op 13-03-2010 01:33:17 ]
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  zaterdag 13 maart 2010 @ 01:28:45 #56
279213 Robbiedd
Tilburg till I die!
pi_79086590
quote:
Op zaterdag 13 maart 2010 01:21 schreef Katth het volgende:
Stamkos is nu alternate camptain
lastig begin voor de Caps toch ..
pi_79086616
quote:
Op zaterdag 13 maart 2010 01:28 schreef Robbiedd het volgende:

[..]

lastig begin voor de Caps toch ..
Mwah, dit gaan ze uiteindelijk nog wel overnemen.
Tampa Bay speelt wel op een vrij hoog tempo
Bringing them big boy toys, I do big boy things, I make big boy noise
  zaterdag 13 maart 2010 @ 01:33:58 #58
279213 Robbiedd
Tilburg till I die!
pi_79086708
quote:
Op zaterdag 13 maart 2010 01:30 schreef Hoogstaande het volgende:

[..]

Mwah, dit gaan ze uiteindelijk nog wel overnemen.
Tampa Bay speelt wel op een vrij hoog tempo
Kheb godver een stream zonder geluid .. slapen dan maar
  zaterdag 13 maart 2010 @ 01:34:37 #59
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79086723
1-0 PPG Fleischman
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79086773
quote:
Op zaterdag 13 maart 2010 01:33 schreef Robbiedd het volgende:

[..]

Kheb godver een stream zonder geluid .. slapen dan maar
Heb je geen SCast?
1-0, goeie pass van Ovy zeg!
Bringing them big boy toys, I do big boy things, I make big boy noise
  zaterdag 13 maart 2010 @ 01:38:27 #61
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79086813
1-1 alweer...
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79086837
Oi, dat ging wel snel zeg
Bringing them big boy toys, I do big boy things, I make big boy noise
pi_79086976
Ah, heb nu eindelijk geluid. Lag in mijn geval niet aan de stream maar aan het ontbreken van een audio codecje in Ubuntu
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79087176
Boh, die had er wel in gemogen!
Bringing them big boy toys, I do big boy things, I make big boy noise
pi_79087246
8-0 in shots on goal deze periode
Vicariously I live while the whole world dies
  zaterdag 13 maart 2010 @ 02:06:54 #66
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79087285
quote:
Op zaterdag 13 maart 2010 02:03 schreef nyny83 het volgende:
8-0 in shots on goal deze periode
Tampa al in de Caps zone geweest?
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79087369
quote:
Op zaterdag 13 maart 2010 02:06 schreef Katth het volgende:

[..]

Tampa al in de Caps zone geweest?
Meer dan genoeg, maar de Caps zijn nu wel vol aan het drukken, mede dankzij een aantal PP's
Bringing them big boy toys, I do big boy things, I make big boy noise
pi_79087425
quote:
Op zaterdag 13 maart 2010 02:06 schreef Katth het volgende:

[..]

Tampa al in de Caps zone geweest?
Nouja, ze scoren net
Vicariously I live while the whole world dies
  zaterdag 13 maart 2010 @ 02:16:42 #69
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79087437
quote:
Op zaterdag 13 maart 2010 02:16 schreef nyny83 het volgende:

[..]

Nouja, ze scoren net
Goede set play van de face off, zo maakt Ovi ze ook
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79087529
Video-review!
Vicariously I live while the whole world dies
  zaterdag 13 maart 2010 @ 02:24:08 #71
279213 Robbiedd
Tilburg till I die!
pi_79087567
quote:
Op zaterdag 13 maart 2010 02:21 schreef nyny83 het volgende:
Video-review!
goal
pi_79087580
Goal!
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79087592
goal
Bringing them big boy toys, I do big boy things, I make big boy noise
pi_79087599
O lol, lekker spuit 11
Bringing them big boy toys, I do big boy things, I make big boy noise
pi_79087661
zo, 2de afgelopen. Ik duik mn nest in

Dit weekend ben ik er trouwens niet, dus eventjes geen NHL-verslagjes
Vicariously I live while the whole world dies
  zaterdag 13 maart 2010 @ 02:31:22 #76
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79087673
Staan ze keer achter meteen geboe, slecht hoor...
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  zaterdag 13 maart 2010 @ 02:31:59 #77
279213 Robbiedd
Tilburg till I die!
pi_79087683
quote:
Op zaterdag 13 maart 2010 02:30 schreef nyny83 het volgende:
zo, 2de afgelopen. Ik duik mn nest in


  zaterdag 13 maart 2010 @ 03:12:59 #78
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79088140
Gaat nog even spannend worden nu
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79088274
Haha winst in Washington, zonder dat Stamkos zelfs hoeft te scoren? Het is dat ik het net met mn eigen ogen gezien heb anders geloofde ik het nooit

Echt zo frustrerend om te zien dat ze zo goed kunnen spelen, maar dat dan gewoon maar voor de helft van hun wedstrijden doen, en de andere helft dik kut is.
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  zaterdag 13 maart 2010 @ 03:36:38 #80
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79088310
quote:
Op zaterdag 13 maart 2010 03:29 schreef Saviola het volgende:
Haha winst in Washington, zonder dat Stamkos zelfs hoeft te scoren? Het is dat ik het net met mn eigen ogen gezien heb anders geloofde ik het nooit

Echt zo frustrerend om te zien dat ze zo goed kunnen spelen, maar dat dan gewoon maar voor de helft van hun wedstrijden doen, en de andere helft dik kut is.
Ze hebben alle wedstrijden tegen de Caps goed gespeeld behalve de 1e wedstrijd dit seizoen. Vorige week hadden ze ook kunnen en misschien wel moeten winnen. Maar het is inderdaad jammer dat een team met zulke geweldige spelers de play offs niet haalt, omdat ze niet constant genoeg gedurende het seizoen zijn, want pieken kunnen ze zeker. Ze hebben niet voor niks 2 spelers in de top 5 points table.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79089884
Zonde inderdaad, ik had ze graag in de play-offs gezien
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79115621
quote:
Op zaterdag 13 maart 2010 10:13 schreef nyny83 het volgende:
Zonde inderdaad, ik had ze graag in de play-offs gezien
Waarom verliezen de Sharks net thuis van Florida?
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  zondag 14 maart 2010 @ 07:30:38 #83
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_79118432
Ducks losing streak: 5

Morgen tegen de sharks.... ik heb kaartjes voor die wedstrijd, en ga met mijn vrouw en - let op - twee sharks fans! (Althans, hij is sharks fan, zij komt alleen maar om de boys on ice te zien vechten )
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_79120060
quote:
Op zondag 14 maart 2010 00:39 schreef Saviola het volgende:

[..]

Waarom verliezen de Sharks net thuis van Florida?
Omdat we alleen kunnen winnen als we achter staan in de 3de periode Sorry
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79126795
quote:
Op zondag 14 maart 2010 07:30 schreef maartena het volgende:
Ducks losing streak: 5

Morgen tegen de sharks.... ik heb kaartjes voor die wedstrijd, en ga met mijn vrouw en - let op - twee sharks fans! (Althans, hij is sharks fan, zij komt alleen maar om de boys on ice te zien vechten )
Doe je goed!
pi_79133290
Laten we die Ducks streak nog even verlengen dan
Vicariously I live while the whole world dies
  zondag 14 maart 2010 @ 17:40:20 #87
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79134233
Mijn espn stream doet het niet
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79134335
Zo even NHL kijken.
  zondag 14 maart 2010 @ 18:02:32 #89
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79135201
Ovechkin weer een game misconduct voor boarding...
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  zondag 14 maart 2010 @ 19:43:59 #90
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79139428
3-0 achter gestaan en nu 3-3 in 3e periode!
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  zondag 14 maart 2010 @ 20:06:11 #91
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79140498
Caps win it overtime!!!
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79153913
Lightning voor tegen Pens. Kan niet kijken met dit gare hotel-internet, maar toch netjes.
Vicariously I live while the whole world dies
  maandag 15 maart 2010 @ 04:07:42 #93
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_79157323
Ducks breken de losing streak: 4-2 winst van de Sharks!

Werd tijd.
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  maandag 15 maart 2010 @ 06:48:58 #94
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_79157478
Zo nu ben ik dit seizoen 4x geweest, denk dat ik het hierbij maar laat.... tenzij de Ducks echt de playoffs nog halen en ik kan via via voor een redelijke prijs aan kaartjes komen. Maar dat is onwaarschijnlijk helaas.
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_79160294
Selanne is met zijn 20e goal van het seizoen nog maar 1 goal verwijderd van de 600e goal in een reguliere NHL wedstrijd
Kariya heeft er nog maar 1 nodig om de 400 te halen 2 van mijn helden zo dicht bij een mijlpaal
pi_79163381
quote:
Op maandag 15 maart 2010 10:21 schreef MMUFC het volgende:
Selanne is met zijn 20e goal van het seizoen nog maar 1 goal verwijderd van de 600e goal in een reguliere NHL wedstrijd
Kariya heeft er nog maar 1 nodig om de 400 te halen 2 van mijn helden zo dicht bij een mijlpaal
Toch jammer dat Kariya zo ver is afgezakt. Hij is veel te goed om derdeliner bij de Blues te spelen

Verder: congrats maartena, wordt de wedstrijd voor jou toch iets leuker van in het stadion
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79163733
quote:
Op maandag 15 maart 2010 12:00 schreef nyny83 het volgende:

[..]

Toch jammer dat Kariya zo ver is afgezakt. Hij is veel te goed om derdeliner bij de Blues te spelen

Verder: congrats maartena, wordt de wedstrijd voor jou toch iets leuker van in het stadion
Daar kan ik niets over zeggen omdat ik Kariya al lange tijd niet heb zien spelen, en ook niet weet wat voor kwaliteit zijn teamgenoten hebben
pi_79164750
quote:
Op zondag 14 maart 2010 23:42 schreef nyny83 het volgende:
Lightning voor tegen Pens. Kan niet kijken met dit gare hotel-internet, maar toch netjes.
Allemaal leuk, tot in de 3de periode de refs even dachten, hm de Pens moeten dit toch winnen, en ze maar een reeksje powerplays cadeau gaven. Gevolg, van 1-0 naar 1-2
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_79167445
Da's niet voor het eerst dat de Pens bevoordeeld worden door de refs
Vicariously I live while the whole world dies
  maandag 15 maart 2010 @ 14:11:35 #100
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79168155
quote:
Op maandag 15 maart 2010 13:54 schreef nyny83 het volgende:
Da's niet voor het eerst dat de Pens bevoordeeld worden door de refs
Vertel mij wat
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  maandag 15 maart 2010 @ 16:33:20 #101
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79174168
Dat gaat een dikke schorsing worden voor Ovechkin, zijn berichten dat Campbell rest van het seizoen is uitgeschakeld.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79174332
Het rare is dat het er helemaal niet zo bijzonder uitziet. Hij geeft hem gewoon een bodycheck en Campbell heeft de pech dat hij met zijn hoofd naar de boarding gaat. Met de hit op zich was niets mis, en hij raakte hem ook niet in zijn rug waardoor hij hem niet kon zien aankomen ofzo :S
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79175432
Als hij een schorsing krijgt is het echt bullshit. Het was niet eens een game misconduct.

Campell valt gewoon erg raar. Als je de beelden een paar keer bekijkt zie je ook dat hij met z'n rechterschaatst haaks op het ijs komt te staan. Hierdoor komt hij erg raar ten val.

Ik heb veel hardere hits gezien en ook hits die veel vuiler waren. Deze was misschien onnodig, maar het was niet erg genoeg om een game misconduct voor uit te delen en al helemaal niet om een schorsing te geven.

Als Cook geen schorsing kreeg met zo'n vuile headshot dan is dit al helemaal niks.
  maandag 15 maart 2010 @ 17:23:01 #104
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79176237
Mja, ik vind het een interference, meer niet. De duw, het is niet eens een bodycheck, was wel laat, maar dat was alles. Campbell valt gewoon ongelukkig.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  maandag 15 maart 2010 @ 17:50:34 #105
107005 Saviola
CM Legend
pi_79177278
Het is toevallig op ESPN America nu.. maar idd, het is geen check, hit, oid maar gewoon een duw. Wel een gevaarlijke duw aan die snelheid vlak tegen de boards, vandaar die game misconduct. Maar schorsen? Nah.
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  maandag 15 maart 2010 @ 18:34:56 #106
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79178670
Het is sowieso een automatische 1 wedstrijd schorsing omdat het zijn 3e game misconduct is. Volgens mij is om 19.00 onze tijd een zitting om te kijken of er verder geschorst gaat worden.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  maandag 15 maart 2010 @ 21:54:25 #107
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79188313
2 wedstrijden schorsing
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  maandag 15 maart 2010 @ 23:05:40 #108
107005 Saviola
CM Legend
pi_79192009
Belachelijk.
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  woensdag 17 maart 2010 @ 00:08:59 #109
279213 Robbiedd
Tilburg till I die!
pi_79237482
quote:
Washington Capitals star forward Alex Ovechkin, serving a two-game suspension for a hit on Chicago Blackhawks defenseman Brian Campbell Sunday, issued the following statement Tuesday.

"I am very sorry that Brian was injured and I hope he is able to return to his team soon. NHL hockey is a physical game. We all play hard every time we are on the ice and have battles each shift in every game we play so we can do our jobs and win. As players we must accept responsibility for our actions and I am no different but I did not intend to injure Brian and that is why I was disappointed with the NHL's decision yesterday. Every time I have the honor to play for my team, I will continue to do what I have done since I was taught to play. I will play hard, play with passion and play with respect for my teammates, opponents and fans. I look forward to returning to my team and doing everything I can to be the best player I can be.
Dit is waarom hij de beste is, wat een geweldig stukje
pi_79237837
Hij is niet de beste.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79237910
Trashers gaan hard
Bringing them big boy toys, I do big boy things, I make big boy noise
pi_79240314
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 00:19 schreef nyny83 het volgende:
Hij is niet de beste.
Wellus!

Sharks beginnen dit jaar vroeg aan de traditionele post-season choke? 2-8 tegen Stars, jezus.
pi_79241758
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 04:21 schreef Theoden het volgende:

[..]

Wellus!

Sharks beginnen dit jaar vroeg aan de traditionele post-season choke? 2-8 tegen Stars, jezus.
Beter nu dan tijdens de play-offs
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79243892
Vicariously I live while the whole world dies
  woensdag 17 maart 2010 @ 10:08:35 #115
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79244313
Caps hebben nu redelijk gat geslagen voor de Presidents Trophy.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79244688
Kariya moet nog even wachten op zijn 400e goal bijna 21 minuten op het ijs.. zonder te scoren of assist af te leveren..
pi_79244717
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 10:08 schreef Katth het volgende:
Caps hebben nu redelijk gat geslagen voor de Presidents Trophy.
Moet lukken inderdaad. Denk ook niet dat de Sharks er nog echt vol voor gaan, ze lijken zich een beetje te sparen nu.
Vicariously I live while the whole world dies
  woensdag 17 maart 2010 @ 11:32:04 #118
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79247393
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 10:21 schreef nyny83 het volgende:

[..]

Moet lukken inderdaad. Denk ook niet dat de Sharks er nog echt vol voor gaan, ze lijken zich een beetje te sparen nu.
Waren de Caps gisterenavond ook aan het doen de gehele wedstrijd, maar de Panthers waren gewoon zo zwak dat het nog een monsterscore is geworden. Niet de Panthers die in OT van de Sharks wonnen laatst...
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  woensdag 17 maart 2010 @ 15:13:58 #119
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_79256016
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 10:19 schreef MMUFC het volgende:
Kariya moet nog even wachten op zijn 400e goal
Ik zit te wachten op Teemu Selanne's 600e. Ik zag hem de 599e scoren afgelopen Zondag en deed zo zijn best om er toen al 600 van te maken, maar lukte niet......
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  woensdag 17 maart 2010 @ 15:23:31 #120
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_79256410
Red Wings still hanging in there, gaat erg spannend worden die playoff run.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_79256453
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 15:23 schreef popolon het volgende:
Red Wings still hanging in there, gaat erg spannend worden die playoff run.
Die overwinning op de Flames heeft hun kansen wel goed gedaan iig.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79259517
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 08:44 schreef nyny83 het volgende:

[..]

Beter nu dan tijdens de play-offs
Misschien is dat de truc Heb Sharks altijd wel een leuk teampje gevonden dus als Caps het niet wordt dan mogen de Sharkies het wel doen van mij
  woensdag 17 maart 2010 @ 16:59:33 #123
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_79260455
Sharks mogen het van mij ook hebben hoor

Het zijn dan wel aartsrivalen van de Ducks, maar ik ken ook Sharks fans..... ik gun het ze wel om de cup als tweede team in California binnen te slepen.
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_79279992
Wat heb ik dat ESPN America gemist.. Nu genieten van NJD - PIT .
Movistar oh Movistar!
Team Movistar Topic
pi_79280805
Kan iemand de Pens defence even wakker maken?
  donderdag 18 maart 2010 @ 03:18:23 #126
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_79281989
Blackhawks @ Ducks aan de gang nu, 1-0 Ducks vroeg in de 1e

1-1 nu

[ Bericht 28% gewijzigd door maartena op 18-03-2010 03:29:13 ]
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  donderdag 18 maart 2010 @ 06:58:15 #127
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_79282469
Het werd uiteindelijk 4-2 in het voordeel van de Ducks
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_79282661
quote:
Op donderdag 18 maart 2010 06:58 schreef maartena het volgende:
Het werd uiteindelijk 4-2 in het voordeel van de Ducks
Volgens het verslag op NHL.com begon en eindigde Selanne de match op 599 goals, maar had hij wel een paar goede kansen! Nu een keer afmaken dus
pi_79286442
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79287074
quote:
Op donderdag 18 maart 2010 01:01 schreef SoeperKoe het volgende:
Kan iemand de Pens defence even wakker maken?
Ja niet normaal zeg wat slecht
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_79293526
quote:
Op donderdag 18 maart 2010 10:56 schreef Saviola het volgende:

[..]

Ja niet normaal zeg wat slecht
Ja pff die SH goal ook.. kom op zeg

Wel leuk dat Martin scoorde trouwens... En die van Zubrus was ook wel sweet
pi_79320733
Vanavond nog iemand iets aan het kijken? Games zijn al begonnen (uurtje vroeger doordat in de VS de DST al is ingegaan)
Vicariously I live while the whole world dies
  vrijdag 19 maart 2010 @ 00:16:48 #133
279213 Robbiedd
Tilburg till I die!
pi_79320750
quote:
Op vrijdag 19 maart 2010 00:16 schreef nyny83 het volgende:
Vanavond nog iemand iets aan het kijken? Games zijn al begonnen (uurtje vroeger doordat in de VS de DST al is ingegaan)
Capitalsssss
pi_79320852
quote:
Op vrijdag 19 maart 2010 00:16 schreef Robbiedd het volgende:

[..]

Capitalsssss
+1
Game moet nog een beetje op gang komen tho'
Bringing them big boy toys, I do big boy things, I make big boy noise
pi_79321088
Ik ook maar. De andere streams zijn een beetje gaar. Wilde eigenlijk Rangers - Blues kijken
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79324106
Kariya's 400th NHL goal gives Blues 4-3 win over Rangers
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79324717
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79326328
quote:
Op vrijdag 19 maart 2010 08:44 schreef nyny83 het volgende:
Kariya's 400th NHL goal gives Blues 4-3 win over Rangers
Er is haast geen mooier moment om je 400e goal te maken
  vrijdag 19 maart 2010 @ 10:17:34 #139
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79326534
Washington wel verloren, maar ze hebben nu 7 spelers met 20 goals of meer

En Sharks moeten oppassen dat de Coyotes ze niet inhalen
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79329550
quote:
Op woensdag 17 maart 2010 00:19 schreef nyny83 het volgende:
Hij is niet de beste.
Op het moment is hij toch zeker wel het beste wat rondloopt?
Op wie doel je dan? Crosby? (toegegeven, je scoort meer punten op een line met Backstrom en Semin dan op een line met Kunitz en Guerin). Stamkos tijdens z'n pointstreak?

Wat betreft je laatste post: Coyotes doen 't idd geweldig. Had ik niet verwacht! Hebben goede deals gemaakt tijdens de transferperiod. Overigens, over Coyotetrades gesproken: Ik snapte totaal neit waarom Colorado er mee instemde om Wolski voor Mueller te ruilen. Maar ik moet eerlijk toegeven dat Mueller het tot nu toe waanzinnig doet bij Colorado. Hopelijk kan hij dit niveau doortrekken.

[ Bericht 28% gewijzigd door WesCAddle op 19-03-2010 11:32:52 ]
pi_79330647
quote:
Op vrijdag 19 maart 2010 11:27 schreef WesCAddle het volgende:

[..]

Op het moment is hij toch zeker wel het beste wat rondloopt?
Op wie doel je dan? Crosby? (toegegeven, je scoort meer punten op een line met Backstrom en Semin dan op een line met Kunitz en Guerin). Stamkos tijdens z'n pointstreak?

Wat betreft je laatste post: Coyotes doen 't idd geweldig. Had ik niet verwacht! Hebben goede deals gemaakt tijdens de transferperiod. Overigens, over Coyotetrades gesproken: Ik snapte totaal neit waarom Colorado er mee instemde om Wolski voor Mueller te ruilen. Maar ik moet eerlijk toegeven dat Mueller het tot nu toe waanzinnig doet bij Colorado. Hopelijk kan hij dit niveau doortrekken.
Wolski's contract loopt na dit jaar af, wellicht komen ze er niet uit in de salaris-onderhandelingen. Dan is een deal voor Mueller helemaal niet verkeerd. Bovendien heeft Mueller erg veel potentie, ik zie in hem wel een speler die 1 op 1 kan lopen in punten.

Over Ovechkin: ik vind Sidney Crosby een betere en completere speler. Tuurlijk, Ovechkin heeft een harder schot en heeft fysiek meer inhoud, maar Crosby heeft een beter spelinzicht, een betere pass, een nauwkeuriger schot en heeft veel meer discipline (als in: geen domme penalties en schorsingen). Bovendien denk ik dat Ovechkin als hij wat ouder wordt blessuregevoeliger zal worden vanwege zijn speelstijl.

Stamkos is fantastisch, maar die is er nog lang niet. Pas als hij heeft laten zien ook met tegenslagen om te kunnen gaan en ook verdedigend een bijdrage gaat leveren komt hij in de buurt van Crosby/Ovechkin, al betwijfel ik of hij ooit ZO goed gaat worden.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79332911
quote:
Op vrijdag 19 maart 2010 11:51 schreef nyny83 het volgende:

[..]

Wolski's contract loopt na dit jaar af, wellicht komen ze er niet uit in de salaris-onderhandelingen. Dan is een deal voor Mueller helemaal niet verkeerd. Bovendien heeft Mueller erg veel potentie, ik zie in hem wel een speler die 1 op 1 kan lopen in punten.
Loopt Muellers contract langer door eigenlijk?
Colorado lijkt een goed beleid te voeren. Op 't eerste gezicht doen ze opvallende trades door hun spelbepalende spelers te laten gaan (Wolski, Smyth) om dit op te vullen met jonge talentvolle spelers die vervolgens verdomd goed blijken te zijn (Mueller, Duchene, Stewart).
quote:
Op vrijdag 19 maart 2010 11:51 schreef nyny83 het volgende:
Over Ovechkin: ik vind Sidney Crosby een betere en completere speler. Tuurlijk, Ovechkin heeft een harder schot en heeft fysiek meer inhoud, maar Crosby heeft een beter spelinzicht, een betere pass, een nauwkeuriger schot en heeft veel meer discipline (als in: geen domme penalties en schorsingen). Bovendien denk ik dat Ovechkin als hij wat ouder wordt blessuregevoeliger zal worden vanwege zijn speelstijl.
Ik heb wel 't idee dat Crosby een speler is die er meer in slaagt z'n team beter te laten spelen. Maaar zoals ik net ook al zei, het telt natuurlijk ook enorm mee dat de Caps kwantitatief gezien veel meer diepte hebben. Pittsburgh draait enkel om Crosby en Malkin (en in mindere mate Staal) terwijl Washington in staat is om ook zonder Ovechkin er 7 in te leggen.
quote:
Op vrijdag 19 maart 2010 11:51 schreef nyny83 het volgende:
Stamkos is fantastisch, maar die is er nog lang niet. Pas als hij heeft laten zien ook met tegenslagen om te kunnen gaan en ook verdedigend een bijdrage gaat leveren komt hij in de buurt van Crosby/Ovechkin, al betwijfel ik of hij ooit ZO goed gaat worden.
Ik ben een beetje Stamkos-fan, misschien dat ik daarom 'm beter inschat dan dat hij is. Naar mijn mening is hij -uiteraard- nog niet zo ver als Crosby en Ovechkin, maar kan hij dat zéker wel worden. Ook hij heeft de pech in een matige ploeg te zitten: St.Louis is geweldig. Downie een groot talent en Malone heel bruikbaar. En draait Lecavalier wederom een erg matig seizoen, is Tanguay een enorme miskoop en verder... tsja, verder... Met spelers als Veilleaux en Halpern win je de oorlog niet...

Over tegenslagen gesproken, ik denk dat hij juist nu al bewezen heeft dat hij dat kan. Als je ziet hoe matig z'n eerste halve seizoen was, gedegradeerd worden tot healthy scratch en vergeleken worden met Alexandre Daigle en Patrick Stefan... En dan zo enorm goed terugkomen. Dan beschik je over een enorme hoeveelheid veerkracht.
pi_79335350
Ik doel eigenlijk meer op het terugslag-effect. In het begin had hij nog niet zo gek veel gepresteerd, dus dan kun je nog niet echt van een terugslag spreken. Nu heeft hij een fantastisch seizoen, maar hoe reageert hij als hij bijvoorbeeld in de eerste tien wedstrijden van het volgende seizoen niet scoort? En slaagt hij er dan wel in om in ieder geval wel een goede wedstrijd te spelen of heb je dan gelijk echt niets meer aan hem? Maargoed, het talent om zo goed te worden heeft hij in ieder geval wel, nu nog even afwachten of het mentaal ook allemaal in orde is.

Ohja, en ik zie dat Muellers contract ook afloopt (restricted free agent net als Wolski). Die zullen ze echter wel voor een zachter prijsje kunnen vastleggen denk ik.
Vicariously I live while the whole world dies
  zaterdag 20 maart 2010 @ 20:33:49 #144
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79385097
Wat een overtime bij Canes @ Penguins! Met 20 seconden te gaan schoten Canes op de paal en met 0,9 seconde scoorde ze alsnog de winner door McBain's 1e goal in de NHL.

Als je de Canes zo ziet spelen snap je gewoon niet dat ze zo laag kunnen staan.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79388808
quote:
Op zaterdag 20 maart 2010 20:33 schreef Katth het volgende:
Wat een overtime bij Canes @ Penguins! Met 20 seconden te gaan schoten Canes op de paal en met 0,9 seconde scoorde ze alsnog de winner door McBain's 1e goal in de NHL.

Als je de Canes zo ziet spelen snap je gewoon niet dat ze zo laag kunnen staan.
Als ze de huidige vorm doortrekken kunnen ze gewoon de play-offs halen. Ze staan al gelijk met de Islanders en Lightning.
Vicariously I live while the whole world dies
  zondag 21 maart 2010 @ 04:24:21 #146
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_79396208
Wings scoren dus echt 2 goals binnen 5 seconden. Van 2-0 naar 2-2.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_79401723
LOL, Zetterberg met dat doelpunt 0.2 seconden te gaan in OT .
Movistar oh Movistar!
Team Movistar Topic
  zondag 21 maart 2010 @ 14:16:27 #148
107005 Saviola
CM Legend
pi_79404331
quote:
Op zaterdag 20 maart 2010 22:13 schreef nyny83 het volgende:

[..]

Als ze de huidige vorm doortrekken kunnen ze gewoon de play-offs halen. Ze staan al gelijk met de Islanders en Lightning.
Van mij mogen al die teams nog voorbij ons gaan, playoffs lukt toch niet meer dus doe mij maar een mooie draftpick.
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_79435268
quote:
Op zondag 21 maart 2010 14:16 schreef Saviola het volgende:

[..]

Van mij mogen al die teams nog voorbij ons gaan, playoffs lukt toch niet meer dus doe mij maar een mooie draftpick.
Ze zijn goed op weg met de 5-2 loss tegen Florida.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79435909
Sharks
  maandag 22 maart 2010 @ 02:35:49 #151
107005 Saviola
CM Legend
pi_79436130
quote:
Op maandag 22 maart 2010 00:57 schreef nyny83 het volgende:

[..]

Ze zijn goed op weg met de 5-2 loss tegen Florida.


We staan nu 3de na de Oilers en de Leafs.. misschien winnen we de lottery ook nog wel
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  maandag 22 maart 2010 @ 10:20:13 #152
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79439381
Sharks
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  maandag 22 maart 2010 @ 12:46:59 #153
107005 Saviola
CM Legend
pi_79443842
quote:
Op maandag 22 maart 2010 10:20 schreef Katth het volgende:
Sharks
5 game losing streak.. ze voelen de playoff stress alweer daar
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  maandag 22 maart 2010 @ 13:21:36 #155
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79444935
quote:
Op maandag 22 maart 2010 12:46 schreef Saviola het volgende:

[..]

5 game losing streak.. ze voelen de playoff stress alweer daar
Of zouden ze gewoon de Red Wings willen ontlopen?
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79448350
quote:
Op maandag 22 maart 2010 13:21 schreef Katth het volgende:

[..]

Of zouden ze gewoon de Red Wings willen ontlopen?
They just dont give a fuck lijkt het wel. Totaal ongeinspireerd slap zooitje is het op dit moment. Enige postieve zou inderdaad kunnen zijn dat we als we maar onder de Coyotes zakken waarschijnlijk tegen de Kings, Preds of Avalanche moeten ipv tegen de Wings/Flames.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79474209
Zometeen Detroit - Pittsburgh op ESPN America.. Hopen op een mooie pot..

Die 2 spelen trouwens nog best vaak tegen elkaar voor een West vs East confrontatie, maarja ligt ook niet echt superver van elkaar verwijderd..
Movistar oh Movistar!
Team Movistar Topic
  dinsdag 23 maart 2010 @ 00:23:43 #158
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_79475382
quote:
Op maandag 22 maart 2010 13:04 schreef MMUFC het volgende:
Teemu Selanne 600 goals


Gisteren wedstrijd gezien op TV. Overigens had Niedermayer ook zijn 200e assist.
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_79475550
Anaheim trouwens 7 pts achter Detroit met nog 11 wedstrijden.. Tsjah, ze moeten nu wel knallen daar, dus de 5-2 was noodzaak .
Movistar oh Movistar!
Team Movistar Topic
pi_79475559
quote:
Op maandag 22 maart 2010 23:46 schreef RemcoW23 het volgende:
Zometeen Detroit - Pittsburgh op ESPN America.. Hopen op een mooie pot..

Die 2 spelen trouwens nog best vaak tegen elkaar voor een West vs East confrontatie, maarja ligt ook niet echt superver van elkaar verwijderd..
redelijke wedstrijd tot nu toe, jammer genoeg alleen nog niet gescoord.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79475598
quote:
Op dinsdag 23 maart 2010 00:23 schreef maartena het volgende:

[..]



Gisteren wedstrijd gezien op TV. Overigens had Niedermayer ook zijn 200e assist.
Lijkt me sterk, hij staat al op 564 assists in het reguliere seizoen: http://www.nhl.com/ice/player.htm?id=8458517&view=stats#&navid=nhl-keymatch
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79475759
quote:
Op dinsdag 23 maart 2010 00:32 schreef nyny83 het volgende:

[..]

Lijkt me sterk, hij staat al op 564 assists in het reguliere seizoen: http://www.nhl.com/ice/player.htm?id=8458517&view=stats#&navid=nhl-keymatch
En als je daar rekent kom je op 200 voor de Ducks .
Movistar oh Movistar!
Team Movistar Topic
pi_79475821
quote:
Op dinsdag 23 maart 2010 00:37 schreef RemcoW23 het volgende:

[..]

En als je daar rekent kom je op 200 voor de Ducks .
ohwww zo... tja, waarschijnlijk was het ook zijn eerste assist na 4.43 minuten terwijl het zomertijd is, terwijl ze tegen colorado speelden en barack obama president is. Amerikanen en statistieken
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79475827
Sharks commentator had trouwens een mooie: Sharks hebben een winstpercentage van 100% als ze 6 goals maken in de derde periode
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79475897
1-0 red wings: filppula
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79475913
Wow mooie goal van Filppula.. Stickmovement
Movistar oh Movistar!
Team Movistar Topic
pi_79476125
Ik duik toch mn nest maar in, moe
Vicariously I live while the whole world dies
  dinsdag 23 maart 2010 @ 01:29:58 #168
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_79476710
2-0. Wordt toch erg aardig nu, ik denk dat geen enkele #1 seed staat te wachten om tegen de Wings te spelen: What We Learned: Why nobody wants Red Wings in Round 1
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  dinsdag 23 maart 2010 @ 02:01:23 #169
107005 Saviola
CM Legend
pi_79476991
Bij Detroit hebben ze wel humor ook, Zetterberg beukt Howard neer, waarna ze maar Chumbawamba draaien.. "I get knocked down.."
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  dinsdag 23 maart 2010 @ 02:21:20 #170
202014 JJH
Knetter. O+
pi_79477105
Beetje laat, maar ik ga hem toch nog ff tvp-en.
  dinsdag 23 maart 2010 @ 02:24:03 #171
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_79477117
Zetterberg op zoek naar de hatrick. Trouwens, Detroit is 7-2-1 sinds de OS. Ze worden laat wakker.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  dinsdag 23 maart 2010 @ 02:33:01 #172
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_79477150
3-1. Beladen win, Howard gaat nog even met Crosby op de vuist na afloop.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  dinsdag 23 maart 2010 @ 02:37:26 #173
202014 JJH
Knetter. O+
pi_79477166
quote:
Op dinsdag 23 maart 2010 02:33 schreef popolon het volgende:
3-1. Beladen win, Howard gaat nog even met Crosby op de vuist na afloop.
Er werd nog even een tikje uitgedeeld ja.
  dinsdag 23 maart 2010 @ 09:31:51 #174
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79479599
De Eastern Conference is ook al bijna binnen
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79480208
quote:
Op dinsdag 23 maart 2010 02:37 schreef JJH het volgende:

[..]

Er werd nog even een tikje uitgedeeld ja.
http://video.nhl.com/videocenter/console?catid=35&id=63651
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79480237
quote:
Op dinsdag 23 maart 2010 09:31 schreef Katth het volgende:
De Eastern Conference is ook al bijna binnen
East is dit jaar trouwens wel een stuk zwakker: http://www.nhl.com/ice/standings.htm?type=con#&navid=nav-stn-conf

Met 76 punten sta je in east in de playoffs, in west 14e
Vicariously I live while the whole world dies
  dinsdag 23 maart 2010 @ 09:55:18 #177
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79480284
"Hey Sid, taste some catching glove!"

Gast zit daar een potje te crosschecken...
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  dinsdag 23 maart 2010 @ 09:57:06 #178
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79480342
quote:
Op dinsdag 23 maart 2010 09:53 schreef nyny83 het volgende:

[..]

East is dit jaar trouwens wel een stuk zwakker: http://www.nhl.com/ice/standings.htm?type=con#&navid=nav-stn-conf

Met 76 punten sta je in east in de playoffs, in west 14e
De kans dus voor de Caps om ervoor te gaan
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79480620
Vicariously I live while the whole world dies
  woensdag 24 maart 2010 @ 02:53:20 #180
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_79517634
Ducks. Flames.

0-1 voor de Flames na 1 period.
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  woensdag 24 maart 2010 @ 05:32:16 #181
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_79517836
Helaas, Ducks verliezen 1-3
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_79527224
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79527230
quote:
Op woensdag 24 maart 2010 05:32 schreef maartena het volgende:
Helaas, Ducks verliezen 1-3
Als hun playoffhoop nog niet definitief vervlogen was, dan bij deze
Vicariously I live while the whole world dies
  woensdag 24 maart 2010 @ 13:16:15 #184
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79528267
quote:
Op woensdag 24 maart 2010 12:48 schreef nyny83 het volgende:

[..]

Als hun playoffhoop nog niet definitief vervlogen was, dan bij deze
Denk niet dat er nog veel verassingen zullen zijn, hoewel het altijd mogelijk is. Trashers zouden de Bruins nog kunnen pakken en Flames de Red Wings nog, maar ik zie dat niet gebeuren.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79532641
quote:
Op woensdag 24 maart 2010 13:16 schreef Katth het volgende:

[..]

Denk niet dat er nog veel verassingen zullen zijn, hoewel het altijd mogelijk is. Trashers zouden de Bruins nog kunnen pakken en Flames de Red Wings nog, maar ik zie dat niet gebeuren.
Red Wings halen het wel, dan zie ik eerder de Avs of de Preds er nog uitvliegen. Preds hebben vorig jaar ook in deze positie gestaan en het op het laatst weggegeven en de Avs zijn de laatste tijd ook niet in topvorm.

Bruins zou nog kunnen maar die hebben wel de Thrashers gisteravond verslagen en het gat vergroot.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79542745
Straks om middernacht, Pens vs Caps @ ESPN America
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  woensdag 24 maart 2010 @ 19:48:49 #187
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_79542897
quote:
Op woensdag 24 maart 2010 12:48 schreef nyny83 het volgende:
Als hun playoffhoop nog niet definitief vervlogen was, dan bij deze
Ja idd.... ze moeten er nu minstens 7 of 8 op een rij winnen, en hopen op verlies van andere teams.... dat gaat dus echt nooit lukken.
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  woensdag 24 maart 2010 @ 20:54:48 #188
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79546200
quote:
Op woensdag 24 maart 2010 19:45 schreef Saviola het volgende:
Straks om middernacht, Pens vs Caps @ ESPN America
Ik kan niet kijken
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79550419
quote:
Op woensdag 24 maart 2010 19:45 schreef Saviola het volgende:
Straks om middernacht, Pens vs Caps @ ESPN America
Half uurtje later Wings - Blues. Ook interessant, want beide zijn nog in de race voor de play-offs
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79555638
Wat een tempo zeg half mirakel dat het nog 0-0 staat.

Doe mij deze maar weer als Conference Final
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  donderdag 25 maart 2010 @ 00:45:00 #191
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79555685
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 00:42 schreef Saviola het volgende:
Wat een tempo zeg half mirakel dat het nog 0-0 staat.

Doe mij deze maar weer als Conference Final
Theodore heeft weer een goed begin. Hopelijk kan hij het volhouden.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  donderdag 25 maart 2010 @ 01:01:10 #192
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79555926
Mike Knuble on the board 1-0 Caps
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79555948
Ennnn 1-1!
  donderdag 25 maart 2010 @ 01:02:33 #194
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79555949
En alweer 1-1 :|
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79556122
Weet niet of het aan mij ligt maar de refs zijn echt KUT aan het fluiten.

2 penalty's van Penguins al niet gegeven en ze negeren de vieze taunts en late hits van Penguins de hele wedstrijd al ....maar zodra de Caps ook maar een vinger verkeerd uitsteken is het PP Penguins ....
pi_79556226
en alweer ....
pi_79556251
Yeah Guerin !!
pi_79556319
quote:
Jammer dat Guerin en Bert niet los gingen
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_79556507
SEMINNN Shorthanded goal!
pi_79556513
Oeiiii... nice goal
pi_79556525
En 2-3
  donderdag 25 maart 2010 @ 02:06:07 #202
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79556546
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 01:15 schreef Theoden het volgende:
Weet niet of het aan mij ligt maar de refs zijn echt KUT aan het fluiten.

2 penalty's van Penguins al niet gegeven en ze negeren de vieze taunts en late hits van Penguins de hele wedstrijd al ....maar zodra de Caps ook maar een vinger verkeerd uitsteken is het PP Penguins ....
Die zijn echt een potje lelijk bezig, maar zo gaat het altijd met de Penguins. Weet niet of je vorig jaar de play offs hebt gevolgd, maar dat was niet om aan te zien zo partijdig.

Maar gelukkig hebben we geen powerplays nodig om te scoren, we doen het gewoon shorthanded met Semin
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79556556
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 02:06 schreef Katth het volgende:

[..]

Die zijn echt een potje lelijk bezig, maar zo gaat het altijd met de Penguins. Weet niet of je vorig jaar de play offs hebt gevolgd, maar dat was niet om aan te zien zo partijdig.

Maar gelukkig hebben we geen powerplays nodig om te scoren, we doen het gewoon shorthanded met Semin
Echt ik ben niet iemand die snel zeikt over refs, maar dit is echt te ziek. Echt zelfde plays die wel worden afgefloten in voordeel van Pens, maar andersom gewoon niet. Cindy die hele tijd al zit te taunten zoals altijd....waar is Howard
  donderdag 25 maart 2010 @ 02:13:15 #204
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79556585
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 02:07 schreef Theoden het volgende:

[..]

Echt ik ben niet iemand die snel zeikt over refs, maar dit is echt te ziek. Echt zelfde plays die wel worden afgefloten in voordeel van Pens, maar andersom gewoon niet. Cindy die hele tijd al zit te taunten zoals altijd....waar is Howard
Cindy zit zich vast af te vragen wie hij nu naar de kop zal crosschecken...
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79556724
Spannende shootout
pi_79556734
Aii Fleury :S Nu snel slapen...
pi_79556735
KNUBBLLLLEEEE Caps win Cindy
  donderdag 25 maart 2010 @ 02:43:04 #208
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79556739
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 02:42 schreef Theoden het volgende:
KNUBBLLLLEEEE Caps win Cindy
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  donderdag 25 maart 2010 @ 02:43:22 #209
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_79556743
Ik ga over 20 minuten maar eens zien of er wonderen kunnen gebeuren.....

Ducks @ Canucks.
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  donderdag 25 maart 2010 @ 02:52:27 #210
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_79556789
Wings met nog een minuut op 3-2. Play offs moeten nu echt gaan lukken.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  donderdag 25 maart 2010 @ 02:52:55 #211
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_79556793
En 4-2, empty netter. Datsyyuuukkk op Filipula.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  donderdag 25 maart 2010 @ 04:30:12 #212
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_79556958
Ik ben maar wat anders aan gaan kijken.... 3-0 voor de Canucks en de 2e period is nog niet over. Gelukkig stond er nog van alles op de DVR.
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_79559229
St. Louis Blues verloren, maar wel de 401e goal van Kariya
Hij staat nu op 984 punten in 981 duels Dus nog steeds positief
pi_79591609
http://www.nhl.com/ice/news.htm?id=522691

Nieuwe regel voor head hits vanaf VANDAAG van start.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79595032
Blackhawks
  vrijdag 26 maart 2010 @ 02:43:08 #216
107005 Saviola
CM Legend
pi_79595579
Outshot 18-51 door Boston maar 5-3 gewonnen !
Stamkos 2 goals en heeft nu Crosby en Ovechkin bijgebeend in de stand, alle drie hebben er nu 45.

Hawks 8-3 verloren zie ik.. tsja hun goalies he. Vraag me echt af wat ze gaan doen straks in de playoffs.
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_79598361
quote:
Op vrijdag 26 maart 2010 02:43 schreef Saviola het volgende:
Outshot 18-51 door Boston maar 5-3 gewonnen !
Stamkos 2 goals en heeft nu Crosby en Ovechkin bijgebeend in de stand, alle drie hebben er nu 45.

Hawks 8-3 verloren zie ik.. tsja hun goalies he. Vraag me echt af wat ze gaan doen straks in de playoffs.
Waarschijnlijk beginnen met Theodore. Die faalt dan hopeloos en dan gaan ze terugvallen op Niemi. Die doet het dan niet veel beter, en dan liggen ze eruit.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79598374
Play-offplekkie Sharks is veilig trouwens.
Vicariously I live while the whole world dies
  vrijdag 26 maart 2010 @ 10:15:37 #219
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79599741
quote:
Op vrijdag 26 maart 2010 09:30 schreef nyny83 het volgende:

[..]

Waarschijnlijk beginnen met Theodore. Die faalt dan hopeloos en dan gaan ze terugvallen op Niemi. Die doet het dan niet veel beter, en dan liggen ze eruit.
Huet bedoel je, Theodore is nog steeds een Capital

Lekker voor Stamkos btw, toch nog beetje licht daar in die tunnel van Tampa.

Caps hebben nog 1 punt nodig om de conference te winnen.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79600541
quote:
Op vrijdag 26 maart 2010 10:15 schreef Katth het volgende:

[..]

Huet bedoel je, Theodore is nog steeds een Capital

Lekker voor Stamkos btw, toch nog beetje licht daar in die tunnel van Tampa.

Caps hebben nog 1 punt nodig om de conference te winnen.
Huet inderdaad. Ik haal die twee Franstaligen altijd door elkaar
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79602966
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79603943
Jeuj! Goal, Assist en 3rd Star voor Paul Kariya gisteren
pi_79604165
quote:
Op vrijdag 26 maart 2010 12:02 schreef MMUFC het volgende:
Jeuj! Goal, Assist en 3rd Star voor Paul Kariya gisteren
Zeg, waar blijft die ingezonden special over Paul Kariya?
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79604346
quote:
Op vrijdag 26 maart 2010 12:08 schreef nyny83 het volgende:

[..]

Zeg, waar blijft die ingezonden special over Paul Kariya?
Ingezonden special
Ik ben wat Kariya betreft momenteel een "teletekst-supporter" Heb wel ESPN America, maar moet maar net geluk hebben dat St. Louis Blues uitgezonden wordt

Wat wel een mooi Youtube filmpje is, is van een paar jaar geleden.. een beuk gekregen, in de eerste periode het ijs af.. en in de 3e periode terugkomen en scoren..



Vooral die kop van die Stevens wanneer Kariya terug het ijs op komt
pi_79612551
quote:
Op donderdag 25 maart 2010 23:13 schreef nyny83 het volgende:
http://www.nhl.com/ice/news.htm?id=522691

Nieuwe regel voor head hits vanaf VANDAAG van start.
Goeie zaak
  vrijdag 26 maart 2010 @ 16:24:24 #226
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79613865
quote:
Op vrijdag 26 maart 2010 12:14 schreef MMUFC het volgende:

[..]

Ingezonden special
Ik ben wat Kariya betreft momenteel een "teletekst-supporter" Heb wel ESPN America, maar moet maar net geluk hebben dat St. Louis Blues uitgezonden wordt

Wat wel een mooi Youtube filmpje is, is van een paar jaar geleden.. een beuk gekregen, in de eerste periode het ijs af.. en in de 3e periode terugkomen en scoren..



Vooral die kop van die Stevens wanneer Kariya terug het ijs op komt
Ken ik er nog een van:



Stick in het gezicht, hechtingen erin, gebroken neus, daarna 4 goals scoren.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  zaterdag 27 maart 2010 @ 05:52:34 #227
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_79636258
Wings winnen alweer: 6-2. Die zijn na de 'OS break' helemaal los. 9-1-1 in de laatse 11 games.

San Jose/Chicago, here we come.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_79677427
quote:
Op zaterdag 27 maart 2010 05:52 schreef popolon het volgende:
Wings winnen alweer: 6-2. Die zijn na de 'OS break' helemaal los. 9-1-1 in de laatse 11 games.

San Jose/Chicago, here we come.
Als ze zo doorgaan worden het de Canucks nog
Vicariously I live while the whole world dies
  zondag 28 maart 2010 @ 21:10:51 #229
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_79683621
Wie weet. Op plek 6 nu.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  zondag 28 maart 2010 @ 21:24:59 #230
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79684627
Caps worden nu ff op de vingers getikt door de Flames, dat het seizoen nog niet voorbij is. Totaal geen scherpte en Flames maken er met plezier gebruikt van.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  zondag 28 maart 2010 @ 21:26:55 #231
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79684788
En Theodore mag ruimen voor Varly.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  zondag 28 maart 2010 @ 21:42:20 #232
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79686023
4-0
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79701124
Vicariously I live while the whole world dies
  maandag 29 maart 2010 @ 19:41:00 #234
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_79718591
Even een leuk tussendoortje, commentaar is prachtig (let ook op de speler rechts):

Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_79742160
quote:
Op maandag 29 maart 2010 19:41 schreef popolon het volgende:
Even een leuk tussendoortje, commentaar is prachtig (let ook op de speler rechts):


Haha geweldig ja En die spelers links zitten daar maar gewoon alsof het de normaalste zaak van de wereld is, ook als de stick van die ene wordt afgepakt
pi_79742626
Ook leuk dat zijn naam Playfair is
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79748005
Vicariously I live while the whole world dies
  dinsdag 30 maart 2010 @ 15:30:10 #238
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79748431
quote:
Jammer!

Caps moet trouwens nog 2 keer thuis tegen Bruins en 2 keer thuis tegen de Trashers voor de play offs. Kan een leuk voorproefje voor de series worden!
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79748662
quote:
Op dinsdag 30 maart 2010 15:30 schreef Katth het volgende:

[..]

Jammer!

Caps moet trouwens nog 2 keer thuis tegen Bruins en 2 keer thuis tegen de Trashers voor de play offs. Kan een leuk voorproefje voor de series worden!
Mjah idd. Thrashers zijn een leuk opwarmertje voor de Caps. Bruins moeten ze zich wellicht nog een beetje voor inspannen als die in vorm komen.
Vicariously I live while the whole world dies
  dinsdag 30 maart 2010 @ 15:51:28 #240
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79749305
Caps vs Bruins dit seizoen:

4-1 WSH
4-1 WSH

Caps vs Trashers dit seizoen:

5-4 WSH
4-3 WSH
8-1 WSH
5-2 WSH
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  dinsdag 30 maart 2010 @ 18:26:52 #241
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_79755448
Ducks speelden gisteren een aardig potje hockey tegen de Stars.... (3-1) en Teemu werd geëerd voor z'n 600e. Stadion hing weer vol....net zoals meerdere voorgaande jaren.... met "One more Year Teemu!" borden.
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  dinsdag 30 maart 2010 @ 19:10:50 #242
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_79757225
Teemu was ook weer een class-act gisteren.... in plaats van zelf te scoren gaf hij de puck door aan Bonino, een rookie in zijn 2e NHL wedstrijd..... en scoorde zijn eerste NHL goal.

Na de goal op de bench: "Only 599 to go and you will have tied me!"
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_79768547
quote:
Op dinsdag 30 maart 2010 19:10 schreef maartena het volgende:
Teemu was ook weer een class-act gisteren.... in plaats van zelf te scoren gaf hij de puck door aan Bonino, een rookie in zijn 2e NHL wedstrijd..... en scoorde zijn eerste NHL goal.

Na de goal op de bench: "Only 599 to go and you will have tied me!"
stukje motivatietraining
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79778278
Over eindsprint gesproken... St.Louis gisteren weer gewonnen, ditmaal tegen Chicago.

Om 1 of andere bizarre reden lijken de Blues alleen maar een goede tweede seizoenshelft te kunnen spelen. Helaas voor de ploeg heb ik 't idee dat hun inhaalrace ditmaal te laat van start is gegaan (in tegenstelling tot vorig jaar). In theorie kunnen ze Colorado nog wel inhalen, maar ik zie ze geen 6 punten inhalen met nog 6 wedstrijden te gaan.

Tsja... goede ploeg, met veel spelers die kwalitatief in de cathegorie '2e linie' vallen. Helaas kunnen de zogenaamde toppers niet (meer) brengen waar op gehoopt werd. Veel werk voor de GM te doen komende zomer! Weet niet hoe 't met contracten zit, maar ik zou toch zeker proberen Kariya, Tkachuk en MacDonald (Boyes wil ik wel eens zien op een betere linie) te lozen en deze te vergangen door -in ieder geval- 2 '1-op-1 spelers'. Van wie lopen de contracten komend seizoen allemaal af?
De rest van de aanvalslinies is zelfs heel goed te noemen met o.a. Oshie, Steen, Perron, Backes.
pi_79778465
De Blues missen inderdaad de echte toppers waardoor ze uit elkaar gespeeld worden door de 1st lines van de andere teams.

Free agent aanvallers die vrijkomen en 1st line materiaal zijn:
- Patrick Marleau (zal wel opnieuw tekenen)
- Olli Jokinen
- Ilya Kovalchuk (onbetaalbaar)
- Alexander Frolov

Denk dus dat ze het toch vooral van trades moeten hebben. Wellicht 1 belofte als Oshie, Perron of Berglund icm een draft pick wegruilen voor een topper?
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79780041
quote:
Op woensdag 31 maart 2010 10:18 schreef nyny83 het volgende:
De Blues missen inderdaad de echte toppers waardoor ze uit elkaar gespeeld worden door de 1st lines van de andere teams.

Free agent aanvallers die vrijkomen en 1st line materiaal zijn:
- Patrick Marleau (zal wel opnieuw tekenen)
- Olli Jokinen
- Ilya Kovalchuk (onbetaalbaar)
- Alexander Frolov

Denk dus dat ze het toch vooral van trades moeten hebben. Wellicht 1 belofte als Oshie, Perron of Berglund icm een draft pick wegruilen voor een topper?
Kovalchuk lijkt idd onbetaalbaar voor de meeste ploegen, maar niet voor de Blues vermoed ik. Ik heb 't net even opgezocht, de contracten van Tkachuk en Kariya lopen af, waarmee je jaarlijks zo'n 8,5 miljoen dollar bespaart. Plus het feit dat de Blues sowieso al ruimte hebben in de salary sfeer denk ik zelfs dat zij 1 van de weinige ploegen zijn die 'm kunnen aantrekken. Overigens lopen de contracten van Steen, Erik Johnson en Perron af, dus hier zal ook wel wat aan opgaan (verwacht dan alle drie wel wat meer gaan verdienen).

Interessante spelers die Free Agent worden (mits de lijst klopt, niet alleen 1e liners):
- Bobby Ryan (ANA)
- Ilya Kovalchuk (NJD)
- Olli Jokinen (NYR) (liever niet, hij draait al een paar seizoen niet 'top')
- Chris Stewart (COL) (zal wel bijtekenen)
- Peter Mueller (COL)
- James Neal (DAL)
- Sam Gagner (EDM) (wil hem wel eens in een betere ploeg zien)
- Alexander Frolov (LAK)
- Matt Moulson (NYI)
- Wojtek Wolski (PHX)
- Patrick Marleau (SJS) (zal wel bijtekenen)
- Joe Pavelski (SJS)
- Devon Setoguchi (SJS)
- Steve Downie (TBL) (zal wel bijtekenen)
- Nicolas Backstrom (WAS) (zal veel meer willen verdienen bij Washington, vraag me af of die ruimte er wel is op de al overvolle salary list).
pi_79780322
Tja ze hebben mogelijkheden zat, maar het is de vraag wat ze ermee doen. Feit is wel dat ze een redelijk talentvolle jonge kern hebben die ze imo moeten behouden, dus zeker Johnson moeten ze een nieuw contract aanbieden. Steen vind ik niet zo heel fantastisch.
Vicariously I live while the whole world dies
  woensdag 31 maart 2010 @ 11:22:25 #248
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79780632
Voor Backstrom is voldoende ruimte als je ziet hoeveel unrestricted free agents Washington heeft. Ik zie hem ook niet weggaan.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79781487
quote:
Op woensdag 31 maart 2010 11:22 schreef Katth het volgende:
Voor Backstrom is voldoende ruimte als je ziet hoeveel unrestricted free agents Washington heeft. Ik zie hem ook niet weggaan.
Ze hebben inderdaad veel Free Agents. Backstrom verdient op dit moment 850.000 dollar (1.650.000 met premies). Volgend jaar zal hij toch wel in de buurt van de 5 a 6 miljoen dollar willen gaan verdienen (Semin verdient dit jaar 6 miljoen)? Als je Morisson, Walker, Belanger en Corvo laat gaan dan haal je dit bedrag idd terug, plus dat je nog wat goedkopere vervangers kan zoeken. Zag overigens ook dat Washington 3 miljoen onder de cap zit, dus dat helpt ook wel mee.

Pittsburgh heeft 't wat dat betreft lastiger... die kunnen zelfs geen waiver meer aantrekken...
  woensdag 31 maart 2010 @ 12:26:55 #250
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79783216
quote:
Op woensdag 31 maart 2010 11:44 schreef WesCAddle het volgende:

[..]

Ze hebben inderdaad veel Free Agents. Backstrom verdient op dit moment 850.000 dollar (1.650.000 met premies). Volgend jaar zal hij toch wel in de buurt van de 5 a 6 miljoen dollar willen gaan verdienen (Semin verdient dit jaar 6 miljoen)? Als je Morisson, Walker, Belanger en Corvo laat gaan dan haal je dit bedrag idd terug, plus dat je nog wat goedkopere vervangers kan zoeken. Zag overigens ook dat Washington 3 miljoen onder de cap zit, dus dat helpt ook wel mee.

Pittsburgh heeft 't wat dat betreft lastiger... die kunnen zelfs geen waiver meer aantrekken...
Chicago gaat het nog veel moeilijker krijgen.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79784952
quote:
Op woensdag 31 maart 2010 12:26 schreef Katth het volgende:

[..]

Chicago gaat het nog veel moeilijker krijgen.
Klopt. Die zitten ver boven de cap met 15 spelers ofzo. Die moeten echt dit jaar de cup pakken, want het team kan nu alleen nog maar minder worden.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79787992
Vicariously I live while the whole world dies
  woensdag 31 maart 2010 @ 14:38:59 #253
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_79788907
Red Wings gisteren, 4-0 voor tegen de Oilers, toen 4-4 en de GWG in de laatste minuut.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_79793619
quote:
Op woensdag 31 maart 2010 14:38 schreef popolon het volgende:
Red Wings gisteren, 4-0 voor tegen de Oilers, toen 4-4 en de GWG in de laatste minuut.
Lekker wedstrijdje dus
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79819853
De Avs moeten nog oppassen 6 vd laatste 7 verloren nu, dit keer van de Ducks. Verslag volgt vandaag.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79820438
In de wedstrijd van de Ducks tegen de Stars, had Selanne de assist gegeven voor het eerste doelpunt van Nick Bonino(speelde zijn 2e duel).
Toen ze eenmaal samen op de bank zaten had Selanne tegen Bonino gezegd "Only 599 to go, to equal me" :p

Overigens zijn het nu nog 600 goals te gaan aangezien Selanne zijn 601e gescoord heeft..
pi_79822577
Vicariously I live while the whole world dies
  donderdag 1 april 2010 @ 16:15:37 #258
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_79834494
quote:
Op donderdag 1 april 2010 09:57 schreef MMUFC het volgende:
In de wedstrijd van de Ducks tegen de Stars, had Selanne de assist gegeven voor het eerste doelpunt van Nick Bonino(speelde zijn 2e duel).
Toen ze eenmaal samen op de bank zaten had Selanne tegen Bonino gezegd "Only 599 to go, to equal me" :p

Overigens zijn het nu nog 600 goals te gaan aangezien Selanne zijn 601e gescoord heeft..
Dat had ik hierboven ook al ergens gezegd....

En Ja, 601 - dus hij staat nu gelijk met zijn jeugdidool Jari Kurri.

De Ducks proberen die playoffs nog te halen...... maar ik vrees dat dat toch echt niet meer zal gaan lukken, zo moeten de Flames ook nog flink verliezen. Desalniettemin staan we opeens op plaats 11, dus met een paar verliesjes van de Avs, Blues en Flames.... en nog wat winst van de Ducks..... zou het nog zomaar kunnen.

maar ik schat de kans daarop als "klein"
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  donderdag 1 april 2010 @ 17:12:42 #259
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_79836732
'Klein' als in 99.999% kans van niet neem ik aan.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_79837426
quote:
Op donderdag 1 april 2010 16:15 schreef maartena het volgende:

[..]

Dat had ik hierboven ook al ergens gezegd....

En Ja, 601 - dus hij staat nu gelijk met zijn jeugdidool Jari Kurri.

De Ducks proberen die playoffs nog te halen...... maar ik vrees dat dat toch echt niet meer zal gaan lukken, zo moeten de Flames ook nog flink verliezen. Desalniettemin staan we opeens op plaats 11, dus met een paar verliesjes van de Avs, Blues en Flames.... en nog wat winst van de Ducks..... zou het nog zomaar kunnen.

maar ik schat de kans daarop als "klein"
Ik wist dat ik het ergens gelezen had, had het topic ook doorgekeken, maar schijnbaar niet goed genoeg
pi_79837527
En het staat ook in mn verslag uiteraard
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79859186
Thrashers het weer verkloot Lijkt wel of ze het niet willen gewoon
Vicariously I live while the whole world dies
  vrijdag 2 april 2010 @ 09:00:21 #263
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79859205
quote:
Op vrijdag 2 april 2010 08:58 schreef nyny83 het volgende:
Thrashers het weer verkloot Lijkt wel of ze het niet willen gewoon
Wat een saaie kutwedstrijd was dat gisteren

Leek alsof de Trashers niet konden en de Caps niet wouden.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  vrijdag 2 april 2010 @ 12:16:45 #264
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79864654
Caps komen nu wel heel dicht bij de Presidents Trophy. Ze hebben nog 4 punten nodig om die veilig te stellen.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  zaterdag 3 april 2010 @ 04:11:20 #265
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_79893698
Canucks at Ducks..... wederom een "must win" voor de Ducks, maar dat zijn alle wedstrijden
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  zaterdag 3 april 2010 @ 05:15:01 #266
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_79893837
1-1 intussen.....
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  zaterdag 3 april 2010 @ 06:46:39 #267
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_79893931
5-4 Canucks na een shootout.

Maar wel een geweldig staaltje hockey!

Nu nog even snel de laatste inning van Dodgers - Angels meepakken.....
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  zaterdag 3 april 2010 @ 11:29:48 #268
107005 Saviola
CM Legend
pi_79896835
Flames winnen van de Avs, het wordt spannend zeg daar in de west..

Ook opvallend, 0 penalty's bij Hawks-Devils das niet meer gebeurd sinds 2001.
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_79900534
quote:
Op zaterdag 3 april 2010 11:29 schreef Saviola het volgende:
Flames winnen van de Avs, het wordt spannend zeg daar in de west..

Ook opvallend, 0 penalty's bij Hawks-Devils das niet meer gebeurd sinds 2001.
In het oosten zo mogelijk nog spannender. Canadiens, Flyers, Bruins, Rangers en Thrashers vechten met zijn vijfjes om 3 plekkies. In het westen kan het alleen voor de Avs eigenlijk nog misgaan.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79901702
Coyotes volgend seizoen definitief er niet meer bij?
pi_79901929
Niet in Phoenix waarschijnlijk:
quote:
As of March 22, 2010, the Ice Edge bid to purchase the Phoenix Coyotes is essentially dead and unless there is someone willing to step forward to buy the Coyotes from the NHL and keep them in Phoenix, there is an agreement in principle in place to sell the team to Canadian billionaire David Thomson - a major investor in True North Sports and Entertainment, the company that owns and operates the 15,000-seat MTS Centre in Winnipeg. Thomson would move the team back to Winnipeg before the 2010/11 season. With a seating capacity of 15,015 for hockey, it would be the smallest building in the NHL and it would obviously have to have long-term plans to increase the capacity by at least 2,000.[33]
Bron: Wikipedia
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79902603
Eventjes alvast over de berichtgeving tijdens de playoffs: willen jullie de uitslag al in de titel hebben of juist niet? Ik ken eigenlijk geen mensen die het achteraf nog helemaal gaan bekijken, maar als dat nou veel gedaan wordt kunnen we er wellicht wat over afspreken. Vooralsnog ga ik ervanuit dat ik de winnaar gewoon in de titel kan vermelden.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79902703
quote:
Op zaterdag 3 april 2010 14:56 schreef nyny83 het volgende:
Eventjes alvast over de berichtgeving tijdens de playoffs: willen jullie de uitslag al in de titel hebben of juist niet? Ik ken eigenlijk geen mensen die het achteraf nog helemaal gaan bekijken, maar als dat nou veel gedaan wordt kunnen we er wellicht wat over afspreken. Vooralsnog ga ik ervanuit dat ik de winnaar gewoon in de titel kan vermelden.
Ik vind het prima. Ik kijk NHL alleen live eigenlijk.
  zaterdag 3 april 2010 @ 16:47:23 #274
107005 Saviola
CM Legend
pi_79906244
Ook lekker als je moet verhuizen van Phoenix naar Winnipeg.. Van 1 van de warmste steden in de US naar 1 van de koudste in Canada
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  zaterdag 3 april 2010 @ 19:14:28 #275
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79910724
quote:
Op zaterdag 3 april 2010 14:56 schreef nyny83 het volgende:
Eventjes alvast over de berichtgeving tijdens de playoffs: willen jullie de uitslag al in de titel hebben of juist niet? Ik ken eigenlijk geen mensen die het achteraf nog helemaal gaan bekijken, maar als dat nou veel gedaan wordt kunnen we er wellicht wat over afspreken. Vooralsnog ga ik ervanuit dat ik de winnaar gewoon in de titel kan vermelden.
Maakt mij niet uit.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
  zondag 4 april 2010 @ 03:28:47 #276
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79924209
Woohoo nog 1 punt te gaan
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79948726
De 500e voor Tkachuk.

Nu op ESNP Calgary @ Chicago.
pi_79958550
Sharks lose in OT, Capitals clinch Presidents Trophy, hell "fucking" yeah
  maandag 5 april 2010 @ 06:16:08 #279
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_79958793
quote:
Op zaterdag 3 april 2010 14:58 schreef Halcon het volgende:
Ik kijk NHL alleen live eigenlijk.


Sport hoor je gewoon live te kijken.

Met het WK straks moet ik dus om 04:30 op.....
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  maandag 5 april 2010 @ 11:46:08 #280
107005 Saviola
CM Legend
pi_79961905
quote:
Op maandag 5 april 2010 04:39 schreef Theoden het volgende:
Sharks lose in OT, Capitals clinch Presidents Trophy, hell "fucking" yeah
quote:
Columbus Blue Jackets' forward R.J. Umberger was surprisingly critical of the Caps playoff chances in an interview with the Columbus Dispatch following the Blue Jackets loss to Washington on Saturday.

"I don't think any team in the West would be overmatched by them," Umberger told the Dispatch. "They play the wrong way. They want to be moving all the time. They float around in their zone, looking for breakaways and odd-man rushes.

"A good defensive team is going to beat them (in the playoffs). If you eliminate your turnovers and keep them off the power play, they're going to get frustrated because they're in their zone a lot."
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
  maandag 5 april 2010 @ 12:21:55 #281
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79963049
Eerst maar eens zover zien te komen, maar de 1e President's Trophy in de geschiedenis van de Caps is er natuurlijk wel een om te vieren.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79967421
Wat een hoop gelul van die gast zeg. They are playing the wrong way, but won the Presidents Trophy. Hebben ze zeker bij een pakje pringels gekregen?

Laat hun naar maar eerst een keertje de play-offs halen voordat ze de league leading team gaan bekritiseren.

Ik zeg niet dat de Capitals super spelen de laatste tijd, maar dit is gewoon dom kritiek geven. Ik hoop echt dat Ovechkin wat beter gaat spelen in de play-offs want hij lijkt zo afwezig sinds de OS.
  Moderator maandag 5 april 2010 @ 14:58:09 #283
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_79967727
quote:
Op zaterdag 3 april 2010 14:35 schreef nyny83 het volgende:
Niet in Phoenix waarschijnlijk:
[..]

Bron: Wikipedia
Winnepeg Jets!



de Blues halen het weer is niet, ik zet in op volgend jaar en tik maar weer is Brett Hull in op Youtube

those were the days
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  maandag 5 april 2010 @ 15:15:21 #284
107005 Saviola
CM Legend
pi_79968179
quote:
Op maandag 5 april 2010 14:45 schreef Theoden het volgende:
Wat een hoop gelul van die gast zeg. They are playing the wrong way, but won the Presidents Trophy. Hebben ze zeker bij een pakje pringels gekregen?

Laat hun naar maar eerst een keertje de play-offs halen voordat ze de league leading team gaan bekritiseren.

Ik zeg niet dat de Capitals super spelen de laatste tijd, maar dit is gewoon dom kritiek geven. Ik hoop echt dat Ovechkin wat beter gaat spelen in de play-offs want hij lijkt zo afwezig sinds de OS.
Zo dom vind ik het niet, vorig jaar liepen ze ook tegen een sterke goalie (Lundqvist) en konden ze een verder erg matig team pas in game 7 verslaan..
Barcelona CF ~ Club Brugge ~ Tampa Bay Lightning
pi_79968385
quote:
Op maandag 5 april 2010 14:58 schreef sp3c het volgende:

[..]

Winnepeg Jets!



de Blues halen het weer is niet, ik zet in op volgend jaar en tik maar weer is Brett Hull in op Youtube

those were the days
Hull In die tijd speelde ik altijd met de Blues in de NHL games
Vicariously I live while the whole world dies
  Moderator maandag 5 april 2010 @ 15:22:46 #286
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_79968425
ik speel altijd met de Blues in de NHL games

ik bloed blauw
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_79968448
Nah, ik ben sinds 2000 een Sharkie. Daarvoor had ik nog nooit een NHL game gezien.
Vicariously I live while the whole world dies
  Moderator maandag 5 april 2010 @ 15:31:34 #288
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_79968705
sharks doen het goed!!

maar in goede tijden is het niet zo moeilijk fanboy te zijn
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  maandag 5 april 2010 @ 16:36:13 #289
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_79970425
quote:
Op maandag 5 april 2010 15:22 schreef sp3c het volgende:
ik speel altijd met de Blues in de NHL games

ik bloed blauw
Ik kies altijd een random team, net nog een potje gedaan als Coyotes en 5-3 verloren, daarna een met tampa en 2-0 gewonnen \o/
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
pi_79975732
quote:
Op maandag 5 april 2010 15:31 schreef sp3c het volgende:
sharks doen het goed!!

maar in goede tijden is het niet zo moeilijk fanboy te zijn
Tussen 2000 en nu hebben ze ook de playoffs 2x gemist volgens mij Bovendien: als ik een gloryhunter zou zijn zou ik wel een team nemen dat niet standaard choket in de playoffs.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79979071
quote:
Op maandag 5 april 2010 14:45 schreef Theoden het volgende:
Wat een hoop gelul van die gast zeg. They are playing the wrong way, but won the Presidents Trophy. Hebben ze zeker bij een pakje pringels gekregen?

Laat hun naar maar eerst een keertje de play-offs halen voordat ze de league leading team gaan bekritiseren.

Ik zeg niet dat de Capitals super spelen de laatste tijd, maar dit is gewoon dom kritiek geven. Ik hoop echt dat Ovechkin wat beter gaat spelen in de play-offs want hij lijkt zo afwezig sinds de OS.
Caps zijn btw 10-5-3 vs west
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79994451
[NHL] Blues blijven hoop houden

speciaal voor spekkie
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79995310
quote:
Op maandag 5 april 2010 15:22 schreef sp3c het volgende:
ik speel altijd met de Blues in de NHL games

ik bloed blauw
Ik koos altijd Mighty Ducks of Anaheim
Toen Kariya daar weg was koos ik of het team van Kariya of de Ducks(om vervolgens een poging te wagen Kariya te halen )
pi_79995584
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 10:14 schreef MMUFC het volgende:

[..]

Ik koos altijd Mighty Ducks of Anaheim
Toen Kariya daar weg was koos ik of het team van Kariya of de Ducks(om vervolgens een poging te wagen Kariya te halen )
Hehe daar speelde ik vroeger ook vaak mee ja. Selanne en Kariya bij elkaar op 1 line Rucchin ofzo daartussenin scoorde bij mij ook erg veel.

Verder nog geregeld met Avalanche en Red Wings gespeeld, toendertijd de beste teams. Avalanche met Forsberg en Sakic en Roy, Red Wings met Yzerman , Fedorov, Larionov en Lidstrom.
Vicariously I live while the whole world dies
pi_79995923
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 10:24 schreef nyny83 het volgende:

[..]

Hehe daar speelde ik vroeger ook vaak mee ja. Selanne en Kariya bij elkaar op 1 line Rucchin ofzo daartussenin scoorde bij mij ook erg veel.

Verder nog geregeld met Avalanche en Red Wings gespeeld, toendertijd de beste teams. Avalanche met Forsberg en Sakic en Roy, Red Wings met Yzerman , Fedorov, Larionov en Lidstrom.
Bij Avalanche kon je 1 seizoen ook met Kariya en Selanne op 1 lijn spelen
Verder waren Forsbers, Sakic en Fedorov ook leuke spelers om te halen..
En in de laatste versies probeerde ik dan altijd Kovalchuk, Ovechkin en Crosby te halen
  dinsdag 6 april 2010 @ 12:09:57 #296
10995 WasQ
Godmiljaar!!
pi_79999462
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 10:24 schreef nyny83 het volgende:

[..]
Yzerman [..]
Doe maar jong ik heb toch geen muil!
pi_80005426
quote:
Op maandag 5 april 2010 14:58 schreef sp3c het volgende:

[..]

de Blues halen het weer is niet, ik zet in op volgend jaar en tik maar weer is Brett Hull in op Youtube

those were the days
Dat was een beetje de periode dat ik 't regelmatig volgde...

Denk af en toe kwijlend terug aan de 1st line uit 91-92: Shanahan - Oates - Hull
Hull scoorde zo gruwelijk veel... De enige winger die in de buurt kwam was Vancouvers' Pavel Bure.
Helaas werd Oates later in 't seizoen geruild voor Craig Janney, en ondanks dat deze 't helemaal niet verkeerd deed was dat toch een grote fout. Oates en Hull hebben hierna nooit meer dezelfde cijfers kunnen halen.
pi_80005766
quote:
Op dinsdag 6 april 2010 10:24 schreef nyny83 het volgende:

[..]

Verder nog geregeld met Avalanche en Red Wings gespeeld, toendertijd de beste teams. Avalanche met Forsberg en Sakic en Roy...
Zo, en dan vergeet je er nog een paar... over Iconische teams gesproken zeg! Scott Young speelde regelmatig op de derde line, en dat zegt behoorlijk veel! Verder ook nog Deadmarsh, Claude Lemieux, Kamenski, Drury.. poeh!
pi_80007026
Young ken ik eerlijk gezegd niet :$

Deadmarsh en Kamenski uiteraard wel, die waren tof. Claude Lemieux was gewoon een asbak, was blij dat die even flink op zijn muil gerost werd destijds. MAargoed, ik noemde alleen de absolute toppers even. Bij de Red Wings kan ik er ook nog wel een paar bij noemen
Vicariously I live while the whole world dies
pi_80030282
Zoooow! Ik weet dat het regular season is en bla bla bla bla, maar ik denk dat de Caps vandaag toch wel even weer hebben laten zie dat ze echt wel kunnen spelen tegen fatsoenlijke tegenstanders.

Penguins afgemaakt, kansloos!



Cindy
  woensdag 7 april 2010 @ 08:01:45 #301
130412 Katth
I wanna do bad things with you
pi_80031070
Sweep sweep against the Pens, woohoo...!
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')