en Poieszquote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:20 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Daar hebben we onze vrijdag-hah-vrager ook weer
C1000.
Bij ons is die supermarkt wel bekendquote:Op vrijdag 12 maart 2010 18:33 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Heb gewoon moeten googlen wat dat is...
Sorryquote:Op vrijdag 12 maart 2010 17:20 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Daar hebben we onze vrijdag-hah-vrager ook weer
C1000.
Is het een supermarkt dan? En ik maar denken dat het een erotiekblaadje was.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 18:57 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Bij ons is die supermarkt wel bekend
quote:Op vrijdag 12 maart 2010 19:27 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Is het een supermarkt dan? En ik maar denken dat het een erotiekblaadje was.
Zijn er steden en dorpen van betekenis te vinden dan in Friesland?quote:Op vrijdag 12 maart 2010 21:22 schreef Viper86 het volgende:
[..]
![]()
In elk stadje of dorpje van enige betekenis is er wel een te vinden hier in Fryslân.
Er was laatst iemand uit Den Haag (ik dacht ook de chroomstraat) bij ons aan het helpen op het depot, maar die liep ook alleen maar te klagen over dat Optivo ingevoerd gaat wordenquote:Op vrijdag 12 maart 2010 20:32 schreef TokenW het volgende:
Morgen de laatste dag werken voordat OpTiVo wordt ingevoerd. Zal wel ff wennen worden aangezien ik mijn vaste wijk kwijtraak, en ineens in een ander DVG terecht kom. Geen zaterdagen meer van meer dan 8 uur, met dat OpTiVo worden we gewoon aan onze contracturen gehouden, tikt lekker aan die 4:25 uur. Weet iemand hier eigenlijk of dat nieuwe systeem een verbetering is?
De voorbereiding gaat veel sneller, maar daar houd het dan ook op...quote:Op vrijdag 12 maart 2010 20:32 schreef TokenW het volgende:
Morgen de laatste dag werken voordat OpTiVo wordt ingevoerd. Zal wel ff wennen worden aangezien ik mijn vaste wijk kwijtraak, en ineens in een ander DVG terecht kom. Geen zaterdagen meer van meer dan 8 uur, met dat OpTiVo worden we gewoon aan onze contracturen gehouden, tikt lekker aan die 4:25 uur. Weet iemand hier eigenlijk of dat nieuwe systeem een verbetering is?
Tenzij je contractueel niet aan die donderdag vastzit. Met alle respect, maar ik ga nooit van zijn leven weer met die idioot zware V&D-bladen rondlopen. DIe dingen waren per stuk bijna een halve kilogram.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 23:44 schreef JMT het volgende:
Uit 't HAH plannings topic op tpgpost.hyves.nl : Komende donderdag is ie er weer, de V&D Prijzencircus...
En vrijdag wschl Schoonenberg Hoorcomfort.
Effe een "zuur" weekje dus
me tooquote:Op vrijdag 12 maart 2010 19:27 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Is het een supermarkt dan? En ik maar denken dat het een erotiekblaadje was.
paar jaar geleden met die Veronicagidsen ...quote:Op vrijdag 12 maart 2010 23:59 schreef TokenW het volgende:
[..]
Tenzij je contractueel niet aan die donderdag vastzit. Met alle respect, maar ik ga nooit van zijn leven weer met die idioot zware V&D-bladen rondlopen. DIe dingen waren per stuk bijna een halve kilogram.
Respect!quote:Op zaterdag 13 maart 2010 09:33 schreef MissSpooky het volgende:
Was dat niet algemeen bekend?![]()
Net m'n eigen band geplakt, zonder enige hulp. Ben ik goed of ben ik goed.
(Niet dat 't zoveel voorstelt, maar toch)
wat doe je dan als je onderweg een platte band krijgt?quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:49 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Respect!
Ik krijg m'n vader nog steeds zover om t te doen
Keihard schelden en kijken of het ver lopen is naar het depot: zo nee, brommer duwen, zo ja, belletje plegen.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 13:16 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
wat doe je dan als je onderweg een platte band krijgt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |