Vandaag paar vreemde dingen meegemaakt

Ik werd wakker gebeld omdat het zo "druk" was, dus ik om 7 uur op het sorteercentrum, was ik na 2 uurtjes al helemaal klaar

Dus ik vragen wat ik nog meer kon doen: Aangetekenden rondbrengen. Shitload aan legitimatiezendingen helaas. Kwam ik bij een huis aan waarbij de vrouw des huizes meteen al naar buiten kwam. "Hoi, jij komt zeker voor mij?" 'Uhh, nja als u *naam* bent wel" "Oh da's mijn man, die is er niet, moet je een id-kaart hebben?" "Ja die van uw man, maar omdat hij er niet is geef ik wel een kennisgeving, kan uw man de brief bij het postkantoor ophalen"
Toen kwam er toch een lijst aan redenen waarom ik het aan haar zou moeten geven!

-"Je kunt toch gewoon mijn id overschrijven, maakt toch niets uit?"
-"Vorige keer kon het wel"
-"Vorige keer deed ze hem zo in de brievenbus"
-"Mijn man is nooit overdag thuis" (Ik: "Dan kan hij toch op koopavond gaan"

)
-"Maar hij heeft die brief echt nooooodig" (Nou dan kan die net zo goed even op koopavond of zaterdag naar het postkantoor

)
Etc.
Goed, rond een uur of elf kon ik twee wijken gaan lopen, komt er bij een wijk ineens een vrouw naar me toe: "Wil jij nog een tweede baantje naast de post?" Ik echt met zo'n wtf-hoofd

"Huh?" "Ja, kom even, dan zal ik je alles uitleggen." Komt ze met een heel lulverhaal over dat ik een map moet kopen en dan kan ik parfum en make-up verkopen aan vriendinnen en vriendinnen overhalen om ook zo'n map te kopen. Dat ik mijn eigen uren kan bepalen en het keisupergoed verdient... Dus ik zeg: "Nou, ik heb het al druk zat met de post hoor!

" Zegt ze met zo'n denigrerende toon in der stem: "Heb je het dáár druk mee?"
En als laatste: Zo'n vrouw die keihard schreeuwt dat ik de post moet "DOORDOUWEN!!!!" terwijl deze al op de deurmat ligt.
Kortom: Vrouwen