onzin....dat wil zeggen, het kan wel...het kan altijd...maar het hoeft niet; iedereen gaat anders om met dit soort situaties, en er is heel wat voor te zeggen om, als je de keuze hebt gemaakt het te beëindigen, dat dan ook maar meteen rigoureus te doen....of hij het volhoudt is een andere vraag, maar ik denk dat er op de iets langere termijn veel te zeggen is voor deze manier boven contact houden en blijven praten en samen huilknuffelen tot je er gek van wordt...quote:Op dinsdag 9 maart 2010 07:43 schreef macondo het volgende:
Het spijt me, maar zo rigoureus als de vriend het aanpakt ; hij heeft een ander, daar durf ik mijn geld wel op te zetten. Of nou ja, "hebben", er speelt wat met een andere chick.
Sterkte TS!
Idd, ik vind dat die vriend het heel goed aanpakt. Niet tof voor TS, en ik gun het haar helemaal niet, maar als het dan toch zo moet zijn, dan vooral graag op deze, niet mis te verstane, overduidelijke manier.quote:Op dinsdag 9 maart 2010 09:09 schreef Abbadon het volgende:
ik denk dat er op de iets langere termijn veel te zeggen is voor deze manier boven contact houden en blijven praten en samen huilknuffelen tot je er gek van wordt...
dat wel ja.. liever in een keer over dan 600 valse strohalmen.. denk ik.. als buitenstaander dan maar... hoop niet dat het me ooit overkomt..quote:Op dinsdag 9 maart 2010 09:12 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Idd, ik vind dat die vriend het heel goed aanpakt. Niet tof voor TS, en ik gun het haar helemaal niet, maar als het dan toch zo moet zijn, dan vooral graag op deze, niet mis te verstane, overduidelijke manier.
Gewoon lekker gaan neuken joh, kan jou het schelen. Je hebt er toch niets mee te verliezen. En een ander kan het ook niet schelen hoor, wat jouw motieven zijn voor een goede beurt, echt niet. Niks werkt beter tegen stress dan sex.quote:Op dinsdag 9 maart 2010 13:44 schreef Natalie78 het volgende:
Ik kan daar nu niks meer over zeggen, net zo min als hij als ik besluit vanavond mijn heil te zoeken in de armen van een andere vent. Die behoefte heb ik nu wel ineens, al probeer ik daar niet aan toe te geven, is veel te snel, en zou niet om de goede reden zijn.
Ik vind TS juist redelijk beheerst overkomen eigenlijk. Maar dat is vast maar schijn.quote:Op dinsdag 9 maart 2010 14:14 schreef Ripley het volgende:
Heel naar dat je relatie na zo'n lange tijd over is, kan me voorstellen dat je er verdrietig van bent.
Maar hij heeft wat mij betreft wel gelijk in zijn reacties: hij is eerlijk, houdt je niet aan het lijntje en probeert de praktische dingen zsm op te lossen.
Laat het los verder, laat hem met rust en concentreer je op jezelf, op leren omgaan met je verdriet en met een schone lei alleen beginnen. Dat is al moeilijk genoeg. Als alles verwerkt is en alle gevoelens afgezwakt zijn kunnen jullie waarschijnlijk uiteindelijk wel weer normaal met elkaar omgaan, maar gezien jouw enigszins dramatische reactie heeft ie misschien wel gelijk dat dit op dit moment voor beiden het beste is.
Ja vind ik ook. Bewonderenswaardig hoe ze wel haar heftige emoties toelaat, maar toch ook het overzicht bewaart en blijft nadenken.quote:Op dinsdag 9 maart 2010 14:45 schreef macondo het volgende:
[..]
Ik vind TS juist redelijk beheerst overkomen eigenlijk. Maar dat is vast maar schijn.
Het is niet alleen afleiding, maar ook een manier om alvast van een van de goede kanten van het verhaal te genieten, een geluk bij een ongeluk zogezegd: je vrijheid! Lekker proberen te gaan genieten van de flirtende blikken (en meer...) van andere mannen! Het kan wel eens een lente voor je worden zoals je al een lange tijd niet meer hebt meegemaakt.quote:Op dinsdag 9 maart 2010 14:00 schreef Natalie78 het volgende:
HahaDaar kan ik nu echt om lachen weet je dat? En zo is het waarschijnlijk ook. Het is wel afleiding. Past totaal niet bij mijn karakter, ben behoorlijk verlegen maar ja, wel een mens.
Lijkt mij valse hoop.quote:Op dinsdag 9 maart 2010 14:08 schreef FP128 het volgende:
@ TS: Ondanks dat je onder een ander account je verhaal doet zal diegene om wie het gaat al snel weten dat jij het bent aangezien die zich in jouw relaas zal herkennen. Daarnaast is jouw situatie niet uniek en zoals de meesten al vertelden: Gewoon laten rusten en hem de tijd geven. Daarbij wil ik ook wel een ander punt aanboren en dan zeg ik het uit het oogpunt van een man.
Al die keren dat hij contact met je zoekt,merk ik dat zijn reactie eenzijdig is. Dat kan ook,ondanks dat je het niet wil of kan geloven,een spel zijn. Een spel als een psychologisch spelletje(wat altijd ontkent wordt door diegene die je het vraagt) om jou uiteindelijk naar zijn pijpen te laten dansen. Ik bedoel ermee dat hij merkt dat jij hem graag terug wilt,en hoe afstandelijker hij is naar jou toe,(via de telefoon of anders) hoe meer jij begrip toont dan wel toegeeft om hem maar terug te krijgen. Dat kan en is een veel voorkomend spelletje dat mannen en vrouwen gebruiken die een beetje van manipulatie houden om toch hun zin te krijgen en het effect is vaak 100% want ze merken dat de ander alles zal doen om jou het naar de zin te maken zodat alles weer koek en ei is.
Oplossing:
Voor een goede relatie zijn 2! partijen nodig en niet 1! Onthoud, hoe moeilijk ook, er zijn zat
unieke andere mannen op de wereld die wel tot harmonie bereidt zijn en hem kunnen evenaren,dus uniek zijn is relatief ondanks dat je onderbuik gevoelens zeggen dat hij de ware is. Dus concreet, je wat neutraler opstellen naar hem toe en laten merken dat ook jij je grenzen hebt. En probeert hij te stellen dat jij nu probeert hem naar jou pijpen te laten dansen of hem niet begrijpt dan stel je de wedervraag of niet hij teveel alles op jouw bordje probeert te schuiven zodat jij maar alles van hem moet begrijpen. Gewoon tegenaanval ondanks dat het pijn doet.
Mocht hij op een bepaalt moment niet meer terug willen omdat jij zogenaamd hem niet begrijpt of wat dan ook,laat gaan(hoe moeilijk ook) en vooruit denken totdat hij tot bedaren komt of normaal benadering tot jou zoek. En mocht hij wederom een sms sturen gewoon terug sms'n dat hij je maar zelf moet bellen als hij je echt serieus wilt spreken en anders laat ook jij het zitten want je bent zijn slaafje niet.
Nogmaals het zal even pijn doen na al die jaren maar pijn is hoe raar ook maar tijdelijk en de toekomst is
belangrijker en uiteindelijk help je je zelf er niet mee door in je pijn te blijven wentelen door alles van hem te laten afhangen alsof jij zelf geen eigen waarde hebt.
Zo! mond vol
Ow, dat vind ik niet. Alleen al de TT vind ik een beetje theatraal zeg maar. En er blijkt duidelijk uit dat zij nog wel veel gevoelens heeft, dat bedoelde ik meer. Dan is het wel goed om even helemaal geen of alleen zakelijk contact te hebben, om het op de wat langere termijn makkelijker voor haar te maken.quote:Op dinsdag 9 maart 2010 14:45 schreef macondo het volgende:
[..]
Ik vind TS juist redelijk beheerst overkomen eigenlijk. Maar dat is vast maar schijn.
Dat heeft ook te maken met haar goede schrijfstijl en uitdrukkingsvermogen denk ik, het is heftig verwoord maar wordt nergens hysterisch of over the top imho. (Sterker nog, ik dacht even dat Nadine26 weer een nieuw projectje had)quote:Op dinsdag 9 maart 2010 15:21 schreef Ripley het volgende:
[..]
Ow, dat vind ik niet. Alleen al de TT vind ik een beetje theatraal zeg maar. En er blijkt duidelijk uit dat zij nog wel veel gevoelens heeft, dat bedoelde ik meer. Dan is het wel goed om even helemaal geen of alleen zakelijk contact te hebben, om het op de wat langere termijn makkelijker voor haar te maken.
Eens damit.quote:Op dinsdag 9 maart 2010 15:28 schreef keesjeislief het volgende:
Dat heeft ook te maken met haar goede schrijfstijl en uitdrukkingsvermogen denk ik, het is heftig verwoord maar wordt nergens hysterisch of over the top imho. (Sterker nog, ik dacht even dat Nadine26 weer een nieuw projectje had)
Dat is wel heel lastig hoor, heel vaak ontstaat er een soort spel waarin de verlatene een verklaring eist waarmee te leven valt, maar geen verklaring is goed genoeg, omdat verlatene onbewust eigenlijk alleen maar wil horen dat het vertrek een fout was... Dat idee van 'vrienden blijven' vind ik persoonlijk altijd een beetje twijfelachtig, vaak een excuus om een beetje aan elkaar te kunnen blijven kleven. Als je elkaar later, als alle wonden een beetje geheeld zijn, weer een keer opzoekt/tegenkomt kan het erg leuk zijn, maar tot die tijd kan beter ieder voor zich zijn/haar eigen leven weer een beetje opnieuw gaan leven.quote:Op dinsdag 9 maart 2010 15:30 schreef conleche het volgende:
De zachte-heelmeesters-stinkende-wonden vermijdende manier van TS' ex werkt misschien, maar een variant daarop is wat meer humaan. Hij zou wel gewoon zijn telefoon moeten opnemen en moeten praten met TS. Zodat zij het ook leert begrijpen en accepteren. Als hij duidelijk is en blijft, dan werkt dat veel beter volgens mij en hebben ze veel meer kans om in de toekomst nog op vriendschappelijke wijze met elkaar om te gaan.
Nu is het wel keihard. En ook een beetje laf. Het is voor hem natuurlijk heel moeilijk om dit soort gesprekken te voeren, omdat hij weet dat het enige wat TS wil horen, hij haar niet kan zeggen. Maar goed, een tienjarige relatie verbreken, om vervolgens je nogal zakelijke mails af te sluiten met 'gr.'.............het gaat wat ver.
Misschien moet je ook een beetje rekening houden met de ex van TSquote:Op dinsdag 9 maart 2010 15:30 schreef conleche het volgende:
De zachte-heelmeesters-stinkende-wonden vermijdende manier van TS' ex werkt misschien, maar een variant daarop is wat meer humaan. Hij zou wel gewoon zijn telefoon moeten opnemen en moeten praten met TS. Zodat zij het ook leert begrijpen en accepteren. Als hij duidelijk is en blijft, dan werkt dat veel beter volgens mij en hebben ze veel meer kans om in de toekomst nog op vriendschappelijke wijze met elkaar om te gaan.
Nu is het wel keihard. En ook een beetje laf. Het is voor hem natuurlijk heel moeilijk om dit soort gesprekken te voeren, omdat hij weet dat het enige wat TS wil horen, hij haar niet kan zeggen. Maar goed, een tienjarige relatie verbreken, om vervolgens je nogal zakelijke mails af te sluiten met 'gr.'.............het gaat wat ver.
Kom op hequote:Op dinsdag 9 maart 2010 15:45 schreef keesjeislief het volgende:
Ben het wel met je eens dat het een beetje sneu is om plotsklaps hele zakelijke mails te gaan schrijven en af te sluiten met 'gr.'. Wat nou 'gr.', je lag een paar dagen terug nog naast haar in bed lul. 'gr.'.
Ah ja, smaken verschillen. Ik vond nadine26 ook too much.quote:Op dinsdag 9 maart 2010 15:28 schreef keesjeislief het volgende:
[..]
Dat heeft ook te maken met haar goede schrijfstijl en uitdrukkingsvermogen denk ik, het is heftig verwoord maar wordt nergens hysterisch of over the top imho. (Sterker nog, ik dacht even dat Nadine26 weer een nieuw projectje had)
Ik weet het niet. De realiteit wijst uit dat mensen vaak blijven zoeken in die gesprekken: naar een verklaring, uitleg etc. Terwijl je eigenlijk nooit het antwoord krijgt dat je wil. De beste manier zal misschien zijn om nog 1 keer af te spreken zodat TS even alles kwijt kan en daarna even gewoon geen contact. En als de gevoelens van haar kant over zijn weer eens kijken of een vriendschap kans van slagen heeft.quote:Op dinsdag 9 maart 2010 15:30 schreef conleche het volgende:
De zachte-heelmeesters-stinkende-wonden vermijdende manier van TS' ex werkt misschien, maar een variant daarop is wat meer humaan. Hij zou wel gewoon zijn telefoon moeten opnemen en moeten praten met TS. Zodat zij het ook leert begrijpen en accepteren. Als hij duidelijk is en blijft, dan werkt dat veel beter volgens mij en hebben ze veel meer kans om in de toekomst nog op vriendschappelijke wijze met elkaar om te gaan.
Nu is het wel keihard. En ook een beetje laf. Het is voor hem natuurlijk heel moeilijk om dit soort gesprekken te voeren, omdat hij weet dat het enige wat TS wil horen, hij haar niet kan zeggen. Maar goed, een tienjarige relatie verbreken, om vervolgens je nogal zakelijke mails af te sluiten met 'gr.'.............het gaat wat ver.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |