Wat dacht je van 3,5 miljoen aankoop, zo iemand moet spelen, anders kun je een volgende investering van de investeerders wel vergeten. Makaay gaat toch weg aan het einde van het seizoen, en die 4e plek verlies je niet meer.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 16:35 schreef Ritmo het volgende:
Ja, maar dan zet je Cissé beter gewoon op rechts. Ik denk dat Castaignos en Makaay met zoveel speelminuten als Cissé heeft, het dubbele scoorden van hem.
Ik zeg niet dat hij niet moet spelen, maar zet hem dan op de flank neer.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 16:47 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Wat dacht je van 3,5 miljoen aankoop, zo iemand moet spelen, anders kun je een volgende investering van de investeerders wel vergeten. Makaay gaat toch weg aan het einde van het seizoen, en die 4e plek verlies je niet meer.
Nee klopt, maar met Makaay in de spits is het spel te traag en te statisch. En Been ziet liever een bewegelijke voorhoede. Dus dan is Cissé in de spits de beste optie. Met Biseswar/Wijnaldum ernaastquote:Op vrijdag 5 maart 2010 16:50 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat hij niet moet spelen, maar zet hem dan op de flank neer.
Ik heb nou ook nog niet echt snel, bewegelijk en flitsend spel gezien met Biseswar, Wijnaldum en Cissé.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 16:57 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Nee klopt, maar met Makaay in de spits is het spel te traag en te statisch. En Been ziet liever een bewegelijke voorhoede. Dus dan is Cissé in de spits de beste optie. Met Biseswar/Wijnaldum ernaast
Maar je bereikt het er eerder mee, en het is ook met het oog op de toekomst.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 16:58 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ik heb nou ook nog niet echt snel, bewegelijk en flitsend spel gezien met Biseswar, Wijnaldum en Cissé.
www.feyenoord.nlquote:Adil Auassar wordt Feyenoorder
Adil Auassar wordt met ingang van komend seizoen Feyenoorder. De 23-jarige linkermiddenvelder komt op transfervrije basis over van VVV Venlo en zal een contract tekenen voor twee seizoenen, met een optie voor nog eens twee jaar. Trainer Mario Been is ingenomen met de versterking. ‘Wij wilden er graag een goede linksbenige speler bij hebben’, aldus Been. ‘Adil is fysiek sterk, technisch goed, heeft een goed schot en heeft bovendien de absolute wens en wil om te slagen bij Feyenoord.’ Auassar is inmiddels medisch goedgekeurd.
Adil Auassar is afkomstig uit Zwijndrecht en speelde in de jeugd van Groote Lindt en Sparta. Zijn eerste schreden in het profvoetbal zette hij namens FC Dordrecht. Na twee seizoenen aan de Krommedijk vertrok hij naar VVV Venlo, waarmee hij in zijn tweede seizoen het kampioenschap van de Jupiler League veroverde. Tijdens het huidige seizoen speelde de linkspoot inmiddels 25 duels bij het verrassend goed presterende VVV, waarin hij vier keer scoorde.
Ben benieuwdquote:Op vrijdag 5 maart 2010 17:15 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
www.feyenoord.nl
'De keuringsfiets schijnt kapot te zijn, zo hard heeft-ie erop zitten trappen' Mario Been over de fysieke conditie van Auassar (Sportweek)![]()
Komt mede door het falende middenveld, die het spel moet stroomlijnen. Wordt daar de snelheid uit het spel gehaald, dan is er ook weinig snel- en beweeglijkheid voorin. Al ben ik het me je eens dat de drie genoemde spelers meer moeten bewegen voorin.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 16:58 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ik heb nou ook nog niet echt snel, bewegelijk en flitsend spel gezien met Biseswar, Wijnaldum en Cissé.
Welke wedstrijden? Heeft amper gespeeld.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 18:05 schreef Toilutpaper het volgende:
Hij heeft in wedstrijden nog niet veel potten kunnen breken.....
Inderdaad, De Baab heeft nog geen serieuze kans gekregen. En als je 3 wedstrijden geen minuten krijgt en dan weer eens mag invallen kun je binnen 15 minuten ook niet heel veel laten zien. Zonde.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 18:29 schreef Ruud het volgende:
[..]
Welke wedstrijden? Heeft amper gespeeld.
Dat is toch vreemd, aangezien we toch genoeg aanvallende middenvelders in de selectie hebben.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 17:50 schreef Happel het volgende:
[..]
Komt mede door het falende middenveld, die het spel moet stroomlijnen. Wordt daar de snelheid uit het spel gehaald, dan is er ook weinig snel- en beweeglijkheid voorin. Al ben ik het me je eens dat de drie genoemde spelers meer moeten bewegen voorin.
Ja, die centraal willen spelenquote:Op vrijdag 5 maart 2010 18:41 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Dat is toch vreemd, aangezien we toch genoeg aanvallende middenvelders in de selectie hebben.
Ik kan me inderdaad niet druk maken om hunnie. Zonde van mijn tijd. Dachten meer fans/supporters maar aan hetgeen waar het daadwerkelijk om ging.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 22:56 schreef Ritmo het volgende:
Jou boeit het geloof ik allemaal niet veel meer de laatste maanden/jaren nee.Weer 3 maanden die dikke bek aanhoren straks van dat tuig.
Is dat een dilemma? Je gaat toch zelf gewoon voor de winst, PSV moet toch maar zelf zorgen dat ze kampioen worden. Met opzet verliezen, omdat Ajax anders kampioen wordtquote:Op zaterdag 6 maart 2010 22:47 schreef Ritmo het volgende:
Kut-NAC![]()
Dillema: We kunnen Ajax aan de titel helpen door PSV te verslaan.
Het gaat daadwerkelijk om 4e worden, en dat worden we toch wel.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 23:05 schreef Happel het volgende:
[..]
Ik kan me inderdaad niet druk maken om hunnie. Zonde van mijn tijd. Dachten meer fans/supporters maar aan hetgeen waar het daadwerkelijk om ging.
Zoals ik al zei: als er voor Feyenoord niets meer te behalen valt en je kunt Ajax ongeloofelijk naaien dan zie ik liever die schuimbekkende joden janken dat ze weer geen kampioen worden en dat PSV en Twente lucky zijn dan 3 waardeloze puntjes van ons.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 23:08 schreef stame het volgende:
[..]
Is dat een dilemma? Je gaat toch zelf gewoon voor de winst, PSV moet toch maar zelf zorgen dat ze kampioen worden. Met opzet verliezen, omdat Ajax anders kampioen wordt
't gaat toch om Feyenoord, niet om de rest?
Lees nou eens goed.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 23:15 schreef Happel het volgende:
Waarmee je aangeeft, je drukker te maken om wat er om ons heen gebeurd, dan hoe het met je eigen club gaat. Ook al halen ze met twee vingers in de neus Europees voetbal.
Ik lees goed. Het interesseert je gewoon niks.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 23:17 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Lees nou eens goed.Voor Feyenoord valt er wat betreft de competitie weinig meer druk te maken, tot volgend seizoen.
quote:Op zaterdag 6 maart 2010 23:19 schreef Happel het volgende:
[..]
Ik lees goed. Het interesseert je gewoon niks.
Waaruit zou moeten blijken dat ik niet meer fanatiek ben?quote:Op zaterdag 6 maart 2010 23:21 schreef Ritmo het volgende:
[..]
![]()
Dat kan ik beter over jou zeggen als ik de laatste tijd je posts lees. Enkele jaren terug was je tenminste nog een beetje fanatiek.
Wordt jij in je omgeving gezien als Feyenoorder danquote:Op zaterdag 6 maart 2010 22:56 schreef Ritmo het volgende:
Weer 3 maanden die dikke bek aanhoren straks van dat tuig.
Live verslagen in het live topic, niet hier graag.quote:Op zondag 7 maart 2010 13:19 schreef super-gabber het volgende:
waneer gaat feyenoord het nou is afmaken!!!!
quote:Op zondag 7 maart 2010 13:20 schreef Happel het volgende:
[..]
Live verslagen in het live topic, niet hier graag.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |