abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_78759091
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 02:24 schreef waht het volgende:
Dat ziet er wel aardig uit. M.u.v. dat laatste punt. Daarom moet jouw partij in een coalitie met de Volkspartij voor Weerbaarheid en Welvaart. De partij die zich sterk richt op het vergroten van de militaire macht van Nederland.
Die partij sluit ik op voorhand uit. Voor een flinke teug mercantilisme duik je maar in de geschiedenisboeken.
pi_78759257
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 02:26 schreef Bolkesteijn het volgende:

[..]

Die partij sluit ik op voorhand uit. Voor een flinke teug mercantilisme duik je maar in de geschiedenisboeken.
En de droom valt in duigen...
The problem is not the occupation, but how people deal with it.
pi_78759326
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 02:39 schreef waht het volgende:
En de droom valt in duigen...
Maar waarom ben je daar zo op gebrand? Al die interventies op buitenlands grondgebied leveren vaak alleen nog maar meer gedonder op. Zwitserland is wat mij betreft een goed voorbeeld van hoe het wel moet. Dus uit de NAVO stappen, niet meer mee doen aan VN vredesmissies en zich volledig richten op de bescherming van Nederland en Nederlanders in het buitenland (bijvoorbeeld de koopvaardij). Dan blijf je uit internationale conflicten, en dat vergroot de basis voor economische samenwerking.
pi_78759471
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 02:47 schreef Bolkesteijn het volgende:

[..]

Maar waarom ben je daar zo op gebrand? Al die interventies op buitenlands grondgebied leveren vaak alleen nog maar meer gedonder op. Zwitserland is wat mij betreft een goed voorbeeld van hoe het wel moet. Dus uit de NAVO stappen, niet meer mee doen aan VN vredesmissies en zich volledig richten op de bescherming van Nederland en Nederlanders in het buitenland (bijvoorbeeld de koopvaardij). Dan blijf je uit internationale conflicten, en dat vergroot de basis voor economische samenwerking.
Het gaat me niet puur om die buitenlandse interventies. Dat is m.i. ook niet de rol die Nederland moet spelen op internationaal gebied. Laat dat maar over aan de grootmachten. Maar we kunnen anderzijds ook niet ontkennen dat die interventies niet louter op humanitaire gronden worden begonnen maar ook om belangen te beschermen.

De NAVO is ook weer zo'n lastig punt. Het zou een gezamenlijke verdediging moeten zijn maar met het terrorisme is het hele spel door elkaar gegooid en zijn er nieuwe regels ontstaan. Een samenwerkingsverband met de Europese landen heeft misschien meer zin.

Zwitserland zie ik echter wel als voorbeeld voor Nederland. Onafhankelijk en met dienstplicht (alhoewel de geluiden tegen dienstplicht steeds groter worden aldaar). Dienstplichtigen zouden dan puur voor de verdediging van Nederland zijn. Beroepsmilitairen kunnen de zeeën bevaren en meer specialistische functies uitvoeren.

Bij nader inzien lijkt mij jouw strategie helemaal niet gek, maar ik vraag me af hoe het zal zijn als wij ons op die manier terugtrekken. Dus geen NAVO en geen VN-missies meer. Dat moet consequenties hebben.
The problem is not the occupation, but how people deal with it.
pi_78759504
Vrijheid & Verlichting (V&V)

Individuele vrijheid voorop
Staatsinterventie in de levens van mensen moet tot een minimum worden gereduceerd. De overheid gaat er niet over wat goed of fout is. Zolang de keuzes van individuen de vrijheden van andere medeburgers niet bedreigen moet men zoveel mogelijk kunnen gaan en staan waar hij of zij wil.

Trias Politica Echte scheiding der machten. Alleen dan heb je een echt evenwichtig systeem en kan de vrijheid van het individu gewaarborgd blijven. Op dit moment wordt de wetgevende macht door zowel het parlement en de regering gedragen. Ook is het buitengewoon dubieus dat Kamerleden tevens rechter kunnen zijn.

Herinrichting verzorgingsstaat Burgers moeten in staat zijn zelf een pakket samen te stellen dat bij hun omstandigheden het beste aansluit. De eisen verschillen per individu. Een overheid zal dus nooit in staat zijn om aan al deze eisen te voldoen. De markt biedt veel meer diversiteit en kan tegen even hoge of zelfs lagere kosten voldoen aan de eisen. Daarnaast moet er een einde komen aan collectieve arbeidsovereenkomsten. Dat is niet asociaal, maar sociaal. Zoals al eerder geredeneerd: de omstandigheden verschillen per individu. Om personen te beschermen tegen misbruik door bedrijven moet er veel meer geïnvesteerd worden in een onafhankelijke en sterke rechterlijke macht. Alleen dan is een plan als dit realistisch. Wel zeggen wij: de overheid moet zorgen voor een redelijk en sociaal vangnet voor werklozen. Maar de prikkel moet aanwezig blijven. Op dit moment loont een minimumbaan soms zelfs minder dan een uitkering.

Europees ideaal Europa kent een lange en bewogen geschiedenis. Nationalisme en oorlog hebben Europa verdeeld. Het continent is de afgelopen decennia vele malen stabieler geworden, maar wankelt nog steeds. De eenentwintigste eeuw kan dé eeuw van Europa worden, maar dan moeten we nationalisme over boort durven gooien. De kracht van een sterke Unie is niet alleen vanuit economisch perspectief buitengewoon gunstig, maar vooral ook vanuit politiek perspectief. Europese burgers kunnen, indien nodig, naar het Europees Hof stappen als bijvoorbeeld individuen lijden onder het machtsmisbruik van hun nationale overheden. Het gaat niet altijd even goed en makkelijk met Europa. Daarom is een kritische blik noodzakelijk. Maar het Europees ideaal blijft.

Fatsoenlijk inburgeringstraject Zij die echt in wanorde leven moeten een verblijfsvergunning kunnen krijgen. Want elk individu heeft recht op een humaan leven. Maar we moeten ook realistisch blijven. Nederland is een redelijk vol land en daarom moeten we ook een limiet durven stellen. Personen binnen de EU moeten zonder enige problemen zich kunnen verplaatsen. De partij is niet tegen de invoering van een inburgeringstoets, maar ziet wel liever een ander soort test. De test moet niet gericht zijn op de coupletten van het Wilhelmus en Sinterklaas. Het is absoluut niet de bedoeling dat men rood-wit-blauw uit de wasmachine komt. Taalbeheersing moet voorop staan. Plus de belangrijkste kenmerken van onze grondwet.

Nog meer concrete plannen:
- Belasting verlagen
- Reduceren HRA
- Stappen uit de NAVO. Is een ouderwets overblijfsel uit de Koude Oorlog
- Geen gratis kinderopvang
- Verhoging AOW-leeftijd naar 67 jaar.
- Groener beleid (mag echter niet tot betutteling leiden zoals geen verwarmers op terrassen en ook geen kilometerheffing).
- Privacy moet gewaarborgd blijven
- Zo min mogelijk camera’s op straat en zo min mogelijk preventief fouilleren. We willen niet in een politiestaat leven. Bovendien los je de problemen er niet mee op.

Dat is wel even genoeg voor vandaag .
pi_78759549
Een coalitie lijkt wel mogelijk met V&V. Alleen het Europese ideaal is een groot knelpunt.
pi_78759650
Partij van de Eerlijkheid!

- Zorgen dat er niemand meer onder de armoedegrens zit.
- Zorgen dat mensen die bijna onder de armoedegrens zitten geld erbij krijgen
- Hypotheekaftrek voor mensen die meer dan 50.000 per jaar verdienen onmiddellijk intrekken.
- Kinderbijslag voor mensen die meer dan 50.000 per jaar verdienen onmiddellijk stopzetten.
- Belasting verhogen voor mensen die meer dan een ton per jaar verdienen.
- Leger afschaffen. Is toch volkomen zinloos.
- Zorgen dat discriminatie op afkomst/geloof echt zwaar gestraft wordt. Gevangenisstraf!
- Zorgen dat door bovenstaande regel discriminerende partijen als de PVV verleden tijd zijn.
- Beter toezicht op sollicitatieplicht bij werklozen.
- Mensen die duidelijk niet willen werken, korten op hun uitkering.
- Criminelen harder aanpakken.
- Meer geld naar onderwijs en zorg.
My soul is painted like the wings of butterflies
pi_78759662
Ik vind dit echt zo erg, blijf gewoon eens van andermans eigendommen af. Je doet alsof de hele wereld van jou is, maar met andermans centen.
  vrijdag 5 maart 2010 @ 03:42:38 #39
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_78759677
Persoonlijk zou ik nooit voor een partij gaan. Maar de belangrijkste machthebber binnen een dictatuur is iets wat ik in overweging zou kunnen nemen. Alleen dan ben je instaat om maatregelen te nemen die er echt toe kunnen doen. Terwijl er binnen een democratie met een coalitie structuur als in Nederland alleen maar halve maatregelen mogelijk zijn. Omdat er alleen een compromis gesloten kan worden. Voorbeeld een dictator zegt we gaan de vervuiling stoppen. En democraat zegt we gaan de vervuiling verminderen.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
pi_78759681
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 03:39 schreef Bolkesteijn het volgende:
Ik vind dit echt zo erg, blijf gewoon eens van andermans eigendommen af. Je doet alsof de hele wereld van jou is, maar met andermans centen.
Tegen wie heb je het joh? Als je het tegen mij hebt, dan lul je in de ruimte. Je betaalt nu ook al belasting, dus wat zeik je nou? Ieder mens die van narigheid niet weet welke derde auto hij nou weer moet kopen, MOET helpen om de armoede in dit land tegen te gaan. Het is alsof jij tien appels hebt en je buurman geen enkele appel en dat je nog verdomd om te delen. Wil jij zo'n mens zijn? Zo ja, may you rot and burn in hell.
My soul is painted like the wings of butterflies
pi_78759694
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 03:43 schreef scanman1 het volgende:
Je betaalt nu ook al belasting, dus wat zeik je nou?
Ik ben voor vergaande belastingverlagingen.
quote:
Ieder mens die van narigheid niet weet welke derde auto hij nou weer moet kopen, MOET helpen om de armoede in dit land tegen te gaan. Het is alsof jij tien appels hebt en je buurman geen enkele appel en dat je nog verdomd om te delen. Wil jij zo'n mens zijn? Zo ja, may you rot and burn in hell.
Waarom zou ik enkel via de overheid in staat zijn die appels te delen? Er is ook nog altruisme.
pi_78759720
Partij Van Oranje

- investeren in infrastructuur (meer wegen)
(zelfs als de natuur hiervoor moet wijken, voor natuur ga je maar naar de ardennen)
- schiphol en de haven van rotterdam mogen zoveel uitbreiden als ze willen (levert veel geld op)
- investeren in onderwijs (de kenniseconomie is te waardevol)
- subsidies voor bedrijven om research te doen
- onderzoek naar kernfusie uitbreiden
- voorlopig inzetten op kernenergie
- het opzetten van een door de staat beheerde bank en verzekeringsmaatschappij zodat de commerciële variant wat meer onder druk staat om te concurreren (ipv prijsafspraken)
- de NS nationaliseren (het privatiseren is op niets uitgelopen)
- de taken voor de huidige ambtenaren uitbreiden ipv nieuwe / meer ambtenaren aan te nemen
- losgeslagen jeugd in militaire dienst voor een jaar, ze hebben baat bij de discipline voor de rest van hun leven
- terughoudend met ontwikkelingshulp, maar inzetten op micro kredieten
- besparen op integratie - de inzet om te integreren moet van de immigranten zelf komen
- de kosten door de immigrant zelf laten betalen
People will forget what you said or what you did,
but they'll never forget how you made them feel
  vrijdag 5 maart 2010 @ 03:51:27 #43
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_78759733
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 03:43 schreef scanman1 het volgende:

[..]

Tegen wie heb je het joh? Als je het tegen mij hebt, dan lul je in de ruimte. Je betaalt nu ook al belasting, dus wat zeik je nou? Ieder mens die van narigheid niet weet welke derde auto hij nou weer moet kopen, MOET helpen om de armoede in dit land tegen te gaan. Het is alsof jij tien appels hebt en je buurman geen enkele appel en dat je nog verdomd om te delen. Wil jij zo'n mens zijn? Zo ja, may you rot and burn in hell.
Helaas is dit een utopie. En onuitvoerbaar. Elk mens denk in de essentie aan het eigen belang. Delen hoort daar niet bij.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
pi_78759734
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 03:46 schreef Bolkesteijn het volgende:

[..]

Ik ben voor vergaande belastingverlagingen.
[..]

Waarom zou ik enkel via de overheid in staat zijn die appels te delen?
LOL.... met die laatste opmerking raak je echt meteen iedereen kwijt die het nog een beetje met je eens was.
Als jij letterlijk appels geeft aan je buurman helpt dat niet de mensen die een straat verder ook op sterven na dood zijn en zouden overleven met 1 van de vele overbodige appels die jij voor je hebt liggen.
My soul is painted like the wings of butterflies
pi_78759746
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 03:49 schreef Logical het volgende:
- de kosten door de immigrant zelf laten betalen
Ja, dan gaat het nog slechter. Goed idee man!
My soul is painted like the wings of butterflies
pi_78759757
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 03:51 schreef scanman1 het volgende:
LOL.... met die laatste opmerking raak je echt meteen iedereen kwijt die het nog een beetje met je eens was.
Dat denk ik niet. Daarvoor krijg te veel positieve feedback op mijn ideeën.
quote:
Als jij letterlijk appels geeft aan je buurman helpt dat niet de mensen die een straat verder ook op sterven na dood zijn en zouden overleven met 1 van de vele overbodige appels die jij voor je hebt liggen.
Ik ga niet de last van de hele samenleving op mij nemen, ik help waar mogelijk maar ik beslis wie, wanneer, waar en hoe ik help met mijn eigen middelen.
pi_78759781
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 03:54 schreef Bolkesteijn het volgende:

[..]

Dat denk ik niet. Daarvoor krijg te veel positieve feedback op mijn ideeën.
[..]

Ik ga niet de last van de hele samenleving op mij nemen, ik help waar mogelijk maar ik beslis wie, wanneer, waar en hoe ik help met mijn eigen middelen.
Slecht idee, want dan treedt het Dagobert Duck syndroom in werking en kunnen de mensen die het enorm zwaar hebben het vergeten. Dus NEE, jij bepaalt niet wat je afdraagt, want dan gaat een enorme groep mensen er aan onderdoor. Aanpakken die mensen die van narigheid niet weten wat ze met hun geld moeten doen. Staat je deze verzorgingsstaat niet aan, dan rot je toch lekker op naar een ander land. In dit land helpen de rijken de armen. Zo hoort het en zo zou het altijd moeten zijn.
My soul is painted like the wings of butterflies
  vrijdag 5 maart 2010 @ 03:59:49 #48
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_78759783
Ik ga mee met Bolkesteijn.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_78759790
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 03:59 schreef scanman1 het volgende:

[..]

Slecht idee, want dan treedt het Dagobert Duck syndroom in werking en kunnen de mensen die het enorm zwaar hebben het vergeten. Dus NEE, jij bepaalt niet wat je afdraagt, want dan gaat een enorme groep mensen er aan onderdoor. Aanpakken die mensen die van narigheid niet weten wat ze met hun geld moeten doen. Staat je deze verzorgingsstaat niet aan, dan rot je toch lekker op naar een ander land. In dit land helpen de rijken de armen. Zo hoort het en zo zou het altijd moeten zijn.
Waarom altijd zo vijandig?
The problem is not the occupation, but how people deal with it.
  vrijdag 5 maart 2010 @ 04:01:07 #50
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_78759792
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 03:53 schreef scanman1 het volgende:

[..]

Ja, dan gaat het nog slechter. Goed idee man!
Inburgeren? Wat is dat voor een flauwekul? Als je wilt verkassen zorg je zelf maar dat je er wat van maakt, niet iemand anders.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_78759804
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 03:53 schreef scanman1 het volgende:
Ja, dan gaat het nog slechter. Goed idee man!
Ik ben zelf naar Nieuw-Zeeland geëmigreerd en wel degelijk betaal je om hier te komen zelf de kosten.
Geen goede opleiding of gebrekkig Engels, dan kom je er d'r gewoon niet in.
Hebben ze het vermoeden dat je met verkeerde intenties komt, maar kunnen ze het niet bewijzen, pech voor je, je komt er d'r gewoon niet in.
In NL kan dit helaas niet vanwege alle wetten en regels die de EU ons inmiddels heeft opgelegd. Het is dat we daar niet zomaar onderuit kunnen...
People will forget what you said or what you did,
but they'll never forget how you made them feel
pi_78759810
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 04:01 schreef waht het volgende:

[..]

Waarom altijd zo vijandig?
Vind je dat al vijandig? Dat vind ik meer van de talloze mensen die op de frontpage en op dit forum non stop roepen dat moslims slecht zijn en eigenlijk dood moeten.
My soul is painted like the wings of butterflies
pi_78759820
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 04:02 schreef Logical het volgende:

[..]

Ik ben zelf naar Nieuw-Zeeland geëmigreerd en wel degelijk betaal je om hier te komen zelf de kosten.
Geen goede opleiding of gebrekkig Engels, dan kom je er d'r gewoon niet in.
Hebben ze het vermoeden dat je met verkeerde intenties komt, maar kunnen ze het niet bewijzen, pech voor je, je komt er d'r gewoon niet in.
In NL kan dit helaas niet vanwege alle wetten en regels die de EU ons inmiddels heeft opgelegd. Het is dat we daar niet zomaar onderuit kunnen...
En wat wil je daarmee zeggen dan? Zelfde vraag geldt voor alle mensen die maar blijven zeuren over de situatie in moslim landen. Willen ze dat het hier net zo erg wordt dan, als wraak? Ik snap het niet.
My soul is painted like the wings of butterflies
  vrijdag 5 maart 2010 @ 04:05:06 #54
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_78759826
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 04:03 schreef scanman1 het volgende:

[..]

Vind je dat al vijandig? Dat vind ik meer van de talloze mensen die op de frontpage en op dit forum non stop roepen dat moslims slecht zijn en eigenlijk dood moeten.
Het gaat in dit topic niet over moslims jij draaitol.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_78759831
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 03:54 schreef Bolkesteijn het volgende:

[..]

Dat denk ik niet. Daarvoor krijg te veel positieve feedback op mijn ideeën.
[..]
Van rechtse balletjes ja... Daar barst het van op dit forum Makkelijk scoren.
My soul is painted like the wings of butterflies
pi_78759845
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 04:05 schreef popolon het volgende:

[..]

Het gaat in dit topic niet over moslims jij draaitol.
Bij de ideeën die ik postte wel. Wel even erbij blijven hè. Als je het niet zo snel kunt volgen moet je gewoon even naar een ander topic gaan ofzo. Of anders gewoon niet reageren.
My soul is painted like the wings of butterflies
  vrijdag 5 maart 2010 @ 04:08:45 #57
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_78759857
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 04:07 schreef scanman1 het volgende:

[..]

Bij de ideeën die ik postte wel. Wel even erbij blijven hè. Als je het niet zo snel kunt volgen moet je gewoon even naar een ander topic gaan ofzo. Of anders gewoon niet reageren.
Ga je nou je eigen quotes aanvallen?
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_78759862
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 04:07 schreef scanman1 het volgende:
Bij de ideeën die ik postte wel. Wel even erbij blijven hè. Als je het niet zo snel kunt volgen moet je gewoon even naar een ander topic gaan ofzo. Of anders gewoon niet reageren.
Ga je nou jezelf quoten en het er nog steeds mee oneens zijn jij obstinaat.

<random latin phrase>
  vrijdag 5 maart 2010 @ 04:13:21 #59
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_78759896
quote:
Op vrijdag 5 maart 2010 04:11 schreef scanman1 het volgende:

[..]

HUH? Wat lul je nou? Lees het anders nog eens analfabeet.
Ga pitten kerel. 't Is voor je eigen bestwil.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_78759906
Het topic is vakkundig vergalt. Waarvoor dank.
The problem is not the occupation, but how people deal with it.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')