En dan gaan ze weer met het CDAquote:Op donderdag 11 maart 2010 19:08 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Wellicht dat als het puntje bij het paaltje komt, er wel wat stemmen van D66 en GroenLinks naar de PvdA gaan.
[..]
Eens, ik zie dat ook niet gebeuren. Daarbij waren Paars 1&2 niet veel beter/slechter dan de kabinetten van Balkenende dus paar 3 hoeft zeker niet terug te komen.quote:
Daar denk ik toch anders over. Paars zorgde voor een stabiel klimaat in Nederland en de gelegenheid om levensbeschouwlijke issues nu eindelijk eens bij wet te regelen.quote:Op donderdag 11 maart 2010 20:29 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Eens, ik zie dat ook niet gebeuren. Daarbij waren Paars 1&2 niet veel beter/slechter dan de kabinetten van Balkenende dus paar 3 hoeft zeker niet terug te komen.
Het klimaat tussen 94 - 2002 was relatief gezien wereldwijd een stabiele periode met enorme voorspoed. Daar heeft Paars 1&2 niks aan bijgedragen. Heck, Zalm heeft zelfs een boel om zeep geholpen in die periode. Een kabinet Balkenende had het in die periode ook vrij aardig gedaan.quote:Op donderdag 11 maart 2010 20:34 schreef remlof het volgende:
[..]
Daar denk ik toch anders over. Paars zorgde voor een stabiel klimaat in Nederland en de gelegenheid om levensbeschouwlijke issues nu eindelijk eens bij wet te regelen.
Laat Paars III maar komen.
Dat was Paars 1 ook niet, dat maakte de VVD zelfs populairder dan ooit. Want ook de VVD floreert beter in een regering zonder het CDAquote:
Nee, een kabinet Balkenende had ook dan allerlei nonsens doorgevoerd die de vrijheden van mensen zouden beperken. Zo zijn Christelijke conservatieven nu eenmaal. Daar doet een economisch goede tijd weinig aan af.quote:Op donderdag 11 maart 2010 20:44 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Het klimaat tussen 94 - 2002 was relatief gezien wereldwijd een stabiele periode met enorme voorspoed. Daar heeft Paars 1&2 niks aan bijgedragen. Heck, Zalm heeft zelfs een boel om zeep geholpen in die periode. Een kabinet Balkenende had het in die periode ook vrij aardig gedaan.
Paars 1&2 hebben gewoon het voordeel dat ze rond die periode hebben plaatsgevonden.
Jurgen verwart zijn eigen wensen en afkeer nog wel eens voor de realiteit.quote:Op donderdag 11 maart 2010 21:15 schreef du_ke het volgende:
[..]
Dat was Paars 1 ook niet, dat maakte de VVD zelfs populairder dan ooit. Want ook de VVD floreert beter in een regering zonder het CDA.
Volgens mij is het voor de langere termijn beter voor de VVD om zich te profileren als een liberale middenpartij, dan als een rechtse conservatieve schreeuwpartij. Want dan worden ze hoe dan ook toch steeds rechts ingehaald.quote:
Of een tikje naar rechts over een tijdje. Dan drukken ze het populisme wel meteen de kop in. Volgens veel mensen is de vvd op immigratie en straffen niet rechts genoeg.quote:Op donderdag 11 maart 2010 23:52 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
Volgens mij is het voor de langere termijn beter voor de VVD om zich te profileren als een liberale middenpartij, dan als een rechtse conservatieve schreeuwpartij. Want dan worden ze hoe dan ook toch steeds rechts ingehaald.
De meeste partijcongressen zijn in april, dat zal voor de meeste partijen het officiele begin van hun campagne zijn.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:22 schreef phpmystyle het volgende:
Trouwens heeft iemand enig idee wanneer de ''strijd'' echt begint? Ik gok rond half april/mei.
Het was een tijd van veel economische voorspoed waarin geen financiële hervormingen plaatsvonden. Dan is het voor 'links' en 'rechts' nog wel te doen om samen te regeren. Nu er enorm bezuinigd moet gaan worden, zal dat een stuk lastiger worden en staan partijen als GL en de VVD vaak lijnrecht tegenover elkaar.quote:Op donderdag 11 maart 2010 20:34 schreef remlof het volgende:
[..]
Daar denk ik toch anders over. Paars zorgde voor een stabiel klimaat in Nederland en de gelegenheid om levensbeschouwlijke issues nu eindelijk eens bij wet te regelen.
Laat Paars III maar komen.
Toch dicht ik een kabinet CDA/VVD/D66/GL best grote kansen toe. Een kabinet met hervormingsgezinde partijen, die onze economie en overheidsfinanciën aan een grondige revisie kunnen onderwerpen.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:26 schreef Mike het volgende:
[..]
Het was een tijd van veel economische voorspoed waarin geen financiële hervormingen plaatsvonden. Dan is het voor 'links' en 'rechts' nog wel te doen om samen te regeren. Nu er enorm bezuinigd moet gaan worden, zal dat een stuk lastiger worden en staan partijen als GL en de VVD vaak lijnrecht tegenover elkaar.
Enig idee hoe cda en de vvd zich gaan opstellen richting de pvv? En denkje dat links gaat samenwerken of dat juist pvda gaat aansturen op paars? Bos had dacht ik al aangegeven niet perse een links kabinet te willen.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:26 schreef remlof het volgende:
[..]
De meeste partijcongressen zijn in april, dat zal voor de meeste partijen het officiele begin van hun campagne zijn.
Goed om te zienquote:Op donderdag 11 maart 2010 17:19 schreef BasEnAad het volgende:
Paars III is mogelijk nu.
[ afbeelding ]
GL ook? Die is voor de ''herverdeling'' van de welvaart.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:28 schreef Jurgen21 het volgende:
[..]
Toch dicht ik een kabinet CDA/VVD/D66/GL best grote kansen toe. Een kabinet met hervormingsgezinde partijen, die onze economie en overheidsfinanciën aan een grondige revisie kunnen onderwerpen.
Met een paar mooie ministersposten in het vooruitzicht zal dat geen problemen opleveren.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:31 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
GL ook? Die is voor de ''herverdeling'' van de welvaart.
quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:42 schreef Jurgen21 het volgende:
[..]
Met een paar mooie ministersposten in het vooruitzicht zal dat geen problemen opleveren.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Laffe huichelaar
quote:Op vrijdag 12 maart 2010 11:20 schreef timmmmm het volgende:
Ik ben benieuwd wat het vertrek van Bos zal betekenen voor de peilingen. Wanneer komt er weer een nieuwe, enig idee?Zondag komt De Hond met zijn nieuwe peiling.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Pugna Pro Patria
Idd, en donderdag komt Synovate.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 11:28 schreef Jurgen21 het volgende:
[..]
Zondag komt De Hond met zijn nieuwe peiling.
quote:Op vrijdag 12 maart 2010 11:20 schreef timmmmm het volgende:
Ik ben benieuwd wat het vertrek van Bos zal betekenen voor de peilingen. Wanneer komt er weer een nieuwe, enig idee?Wordt heel interessant. Ik begrijp dat ze vanmiddag Cohen naar voren gaan schuiven... ben benieuwd of dit directe invloed heeft op de peilingen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |