Dankje! Er moet nu minstens 4kg vanaf, liever meer want dan is er wat ruimte voor speling. Maar ik mag eerst wel weer wat meer gaan trainen, laatste paar weken weinig gesport omdat ik steeds moe ben/pijntjes aan mn lichaam/slechte smoezen/huiswerk. Anders komt er uberhaupt geen wedstrijd voor mijquote:Op dinsdag 2 maart 2010 16:37 schreef shinydiscoball het volgende:
[..]
Kom op Chico Chick, je kunt het! Hoeveel kg wil je ook alweer afvallen?
Wauw!quote:Op dinsdag 2 maart 2010 17:20 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik vind trouwens dit deel van het scriptieproces wel fijn. Ik werk hard en ik zie de resultaten daarvan. Ik krijg er nu energie van in plaats van dat het het kost! Ben nu net een half uurtje thuis uit de UB en heb de kalkoen al gemarineerd en er staat verse soep te pruttelen voor vanavond. Zo naar Pilates. Happee..
Bij dat laatste kan ik me wel iets voorstellen ja!quote:Op dinsdag 2 maart 2010 17:22 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Wauw!
Ik heb dat stadium nooit echt bereikt, voor mij was de scriptie één lange lijdensweg
Ohnee, alleen het deel onderzoek doen in de bibliotheek van Florence en het bestuderen van de kapel zelf in Padua was geweldig![]()
wat goed! Ik heb mijn argument uitgewerkt..morgen een afspraak met m'n begeleider, ben benieuwd wat hij er van vind! Ik begin nu al te stressen, want de deadline is 19 mei al! En ik moet nog zooooooveel doen!quote:Op dinsdag 2 maart 2010 17:20 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik vind trouwens dit deel van het scriptieproces wel fijn. Ik werk hard en ik zie de resultaten daarvan. Ik krijg er nu energie van in plaats van dat het het kost! Ben nu net een half uurtje thuis uit de UB en heb de kalkoen al gemarineerd en er staat verse soep te pruttelen voor vanavond. Zo naar Pilates. Happee..
Volgens mij hebben wij dat ook wel geleerd dat dat ook bloedverlies kan geven, als ik mij de enorm grote en verschrikkelijke cursus goed herinner...quote:Op dinsdag 2 maart 2010 17:18 schreef DevilsAndDust het volgende:
Sjaapje, een Gynefix is eigenlijk geen spiraaltje, maar een implantaat, omdat 'ie in je baarmoederwand wordt vastgeprikt en niet zweeft. Omdat een Gynefix in tegenstelling tot gewone koperspiraaltjes geen plastic frame heeft, moet het bloedverlies ook minder zijn, omdat je lichaam niet zo hard probeert om 'm weg te krijgen. Dat gaat alleen nog even mis hier..
Oh echt? Mijn huisarts zei dat de mijne (een ordinaire koperspiraal die hij trouwens zelf geplaatst heeft terwijl ik, zoals bekend, geen kinderen hebquote:Op dinsdag 2 maart 2010 17:20 schreef LadyBlack het volgende:
Ik moet m over een halfjaar laten verwijderen, maar ik ben zo bang dat ie voor die tijd al minder betrouwbaar ishij gaat er dus waarschijnlijk eerder uit
Je hebt gisteren al gerend dus het is sowieso beter dat je vandaag niet gaat.quote:Op dinsdag 2 maart 2010 17:38 schreef MevrouwPuff het volgende:
Ben ff de motivatie kwijt om nog te rennen en het hoeft ook niet perse... Hmmm..
Ohja ik heb ook al geen slijptol en ik heb geen zin om steeds te lopen naar de uni.
Wet van Murphy is wel van toepassing op mij geloof ik
Dat dus.quote:Op dinsdag 2 maart 2010 17:42 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Je hebt gisteren al gerend dus het is sowieso beter dat je vandaag niet gaat.
Ik ben erg voorzichtig ermee omdat ik wel heel graag kinderen wil op korte termijn, dus ik wil niks riskerenquote:Op dinsdag 2 maart 2010 17:38 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Oh echt? Mijn huisarts zei dat de mijne (een ordinaire koperspiraal die hij trouwens zelf geplaatst heeft terwijl ik, zoals bekend, geen kinderen heb) waarschijnlijk juist langer werkt maar dat ze het maar voor 5 jaar garanderen ofzo. Nouja, het moet toch een keer, better safe than sorry.
Jullie hebben wel gelijk, ik voel nu mn bovenbeenspieren al een beetje.quote:Op dinsdag 2 maart 2010 17:42 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Je hebt gisteren al gerend dus het is sowieso beter dat je vandaag niet gaat.
Kan je 'm niet zoeken, dat ik 'm kan lenen vanavondquote:Op dinsdag 2 maart 2010 17:55 schreef conleche het volgende:
O god!!! Ik had die derde!! Die had ik gewoon, 10000 jaar geleden!!
Die eerste komt mij heel bekend voorquote:Op dinsdag 2 maart 2010 17:55 schreef conleche het volgende:
O god!!! Ik had die derde!! Die had ik gewoon, 10000 jaar geleden!!
Ja en dan ga je zeker zeuren dat ik al je belangrijke papiertjes en legopoppetjes weggegooid heb?quote:Op dinsdag 2 maart 2010 18:01 schreef neen het volgende:
Als je zin hebt mag je m'n kamer opruimen.
Of als je geen zin hebt.
quote:Op dinsdag 2 maart 2010 18:26 schreef Laureline het volgende:
Wat denken jullie, te weinig kcals toch? Dus er moet nog alcohol bij, ja?
Ja, en dat. Wel je goed laten betalen hoor Vik, je bent het waard! Krijg je ook meer RESTECP door, vreemd genoeg.quote:
Ik vind pinguïns best tof!quote:Op dinsdag 2 maart 2010 18:33 schreef Sjaapje het volgende:
Er heeft zojuist een 4 jarige over mijn facebookfoto gezegd: 'Kijk, een pinguin!' Is dat positief of negatief.
Ik voel me idd wel een beetje gebruikt ja, nu ik als LiO niet betaald krijg. Ze mogen dan wel voldoende docenten hebben, maar ik verlicht de lasten van die docenten wel degelijk en ik steek ontzettend veel tijd en energie in m'n lessen en ik heb straks zoveel materiaal waar de docenten volgende jaren ook nog wat aan zullen hebben. Maar goed, als ik invalwerk ga doen en dan wel betaald krijg, compenseert dat eea wel weerquote:Op dinsdag 2 maart 2010 18:33 schreef Laureline het volgende:
[..]
Ja, en dat. Wel je goed laten betalen hoor Vik, je bent het waard! Krijg je ook meer RESTECP door, vreemd genoeg.
quote:
Jaaaaa!quote:Op dinsdag 2 maart 2010 18:40 schreef conleche het volgende:
[..]
Ik ook!!! Happy Feet!!!![]()
[ afbeelding ]
Wat naar zegquote:Op dinsdag 2 maart 2010 18:48 schreef P.F het volgende:
Toch gevonden
http://www.telegraaf.nl/b(...)ter_Amsterdam__.html
Ik snap niet dat de telegraaf al weet dat het om een 65 jarige man gaat maar dat de politie het niet zeker weet!
Oi!quote:Op dinsdag 2 maart 2010 18:48 schreef P.F het volgende:
Toch gevonden
http://www.telegraaf.nl/b(...)ter_Amsterdam__.html
Ik snap niet dat de telegraaf al weet dat het om een 65 jarige man gaat maar dat de politie het niet zeker weet!
zelfs ik heb gepunnikt, en ik geloof dat Xcuzme toch een beetje ouder is dan ik. Maar, ik kom van het platteland. Misschien deden ze in de Randstad niet aan punniken..quote:
oh, en sorry Xcuzme!quote:Op dinsdag 2 maart 2010 18:59 schreef AKnynke het volgende:
[..]
zelfs ik heb gepunnikt, en ik geloof dat Xcuzme toch een beetje ouder is dan ik. Maar, ik kom van het platteland. Misschien deden ze in de Randstad niet aan punniken..
quote:
Echt heel akelig Piefquote:Op dinsdag 2 maart 2010 19:01 schreef P.F het volgende:
Ik kijk net op de kaart en hij was echt bijna thuis EN het was maar een stukje van 2km wat hij moest lopenBah!
en dát is nou precies wat je wel moet doen. regelmatigheid is het allerbelangrijkste. als je regelmatig eet kun je vaak zelfs met meer eten afvallen. lunch skippen omdat je vol zit (fysiek of psychologisch, en dat laatste sluit ik niet uit) is vragen om problemen of overeten later op de dag... het is gewoon slecht voor je ritme...quote:Op dinsdag 2 maart 2010 16:57 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Ik doe het ook niet expres, maar als ik het nog voel zitten ga ik er ook geen 2 boterhammen bij proppen
daarom moet je in die gevallen dus niet vertrouwen op je maag, maar op je normale eetschema...quote:Op dinsdag 2 maart 2010 16:59 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Ik wel vaak hoorkan na een flinke kop cappuccino of chocomelk echt 2 uur vol zitten!
Later krijg ik dan uiteraard wel honger omdat het natuurlijk niet zo vult als een boterham oid.
Nice!!! Wat ga je er allemaal doen, weet je dat al? Er is zoveel!!!quote:Op dinsdag 2 maart 2010 18:29 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
![]()
![]()
Negativiteit: noez, donderdagochtend een opdracht inleveren, vrijdagochtend een opdracht inleveren en de week erna weer, en ik moet morgen of overmorgenavond ook nog naar Lelystad om mn oma te knuffelen![]()
Positiviteit: Rome is geboekt!We hebben een betaalbaar, centraal hotelletje en we gaan van 14 mei in de vroege avond erheen en 18 mei in de loop van de middag terug!
Oh men, wat naar!! Sterkte maar!quote:Op dinsdag 2 maart 2010 18:44 schreef P.F het volgende:
Ik hoorde net slecht nieuws, vriend van mijn ouders is waarschijnlijk gevonden, er schijnt in de telegraaf een bericht te staan maar ik kan het niet vinden
Misschien is dit dan het deel dat ik al verkloot heb, door te weinig te etenquote:Op dinsdag 2 maart 2010 19:15 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
en dát is nou precies wat je wel moet doen. regelmatigheid is het allerbelangrijkste. als je regelmatig eet kun je vaak zelfs met meer eten afvallen. lunch skippen omdat je vol zit (fysiek of psychologisch, en dat laatste sluit ik niet uit) is vragen om problemen of overeten later op de dag... het is gewoon slecht voor je ritme...
]quote:Op dinsdag 2 maart 2010 18:35 schreef Laureline het volgende:
Ik heb trouwens geen idee meer hoe je moet beginnen met punnikenDat deed de juf altijd!
jeetje PF, wat erg!quote:Op dinsdag 2 maart 2010 18:44 schreef P.F het volgende:
Ik hoorde net slecht nieuws, vriend van mijn ouders is waarschijnlijk gevonden, er schijnt in de telegraaf een bericht te staan maar ik kan het niet vinden
lekker! Die van mij wordt een aardappel tortilla met sla...quote:Op dinsdag 2 maart 2010 19:19 schreef LadyBlack het volgende:
Mijn D wordt stamppot boerenkool met vegarookworst![]()
welkom in het leven van een co-assistent en de gemiddelde afstudeer stagiairquote:Op dinsdag 2 maart 2010 18:37 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik voel me idd wel een beetje gebruikt ja, nu ik als LiO niet betaald krijg. Ze mogen dan wel voldoende docenten hebben, maar ik verlicht de lasten van die docenten wel degelijk en ik steek ontzettend veel tijd en energie in m'n lessen en ik heb straks zoveel materiaal waar de docenten volgende jaren ook nog wat aan zullen hebben. Maar goed, als ik invalwerk ga doen en dan wel betaald krijg, compenseert dat eea wel weer.
dat geloof ik simpelweg niet... ik denk dat het echt mentale weerstand is. er past echt wel meer in je maag hoor... die is onwijs rekbaar.quote:Op dinsdag 2 maart 2010 19:18 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Misschien is dit dan het deel dat ik al verkloot heb, door te weinig te eten
Maar er past dan echt gewoon niets in mijn maag
Als ik toen boterhammen had genomen was alles er weer uitgekomen (wat ook wel weer zou helpen met afvallen)
Je maag is zeer rekbaar hoor.quote:Op dinsdag 2 maart 2010 19:18 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Misschien is dit dan het deel dat ik al verkloot heb, door te weinig te eten
Maar er past dan echt gewoon niets in mijn maag
Als ik toen boterhammen had genomen was alles er weer uitgekomen (wat ook wel weer zou helpen met afvallen)
Misschien lag het gewoon aan vandaag, heb het nog een hele tijd boven in mijn maag voelen zittenquote:Op dinsdag 2 maart 2010 19:22 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
dat geloof ik simpelweg niet... ik denk dat het echt mentale weerstand is. er past echt wel meer in je maag hoor... die is onwijs rekbaar.
Misselijk van de volle vadsigheidquote:Op dinsdag 2 maart 2010 19:29 schreef P.F het volgende:
Ik kan ook misselijk worden van een beker chocomel met slagroom, maar na een uurtje is dat wel over hoor!!
Ik kan ook geen twee bekers chocomel met slagroom op! (Ik vind het trouwens helemaal niet lekker)Daarentegen kan ik op mijn goede dagen wel twee borden stamppot boerenkool met worst en spekjes eten en daarna lust ik ook nog wel een toetje en een chocolaatje bij de thee.quote:Op dinsdag 2 maart 2010 19:29 schreef P.F het volgende:
Ik kan ook misselijk worden van een beker chocomel met slagroom, maar na een uurtje is dat wel over hoor!!
Ik had ook 1,5 uur daarvoor 2 boterhammen met omelet opquote:Op dinsdag 2 maart 2010 19:35 schreef sigme het volgende:
Ik eet sowieso niet iets wat me misselijk maakt. Of dat nou aan het eten ligt of aan mij; bij mij is forceren nog nooit ergens goed voor geweest.
Als een beker warme chocolademelk met slagroom zo'n aanslag is op je gestel kan je er beter van leren dat je niet weer zo'n bel chocomelk neemt. Of alleen ná een paar boterhammen - en als je dan heel lang met je chocolademelk doet is het des te gezelliger.
Dan klinkt het toch niet echt alsof het je hele voedselvoorziening in de war gemaakt heeft.quote:Op dinsdag 2 maart 2010 19:37 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Ik had ook 1,5 uur daarvoor 2 boterhammen met omelet op
Was sowieso laat wakker vandaag
Look closer..quote:Op dinsdag 2 maart 2010 16:59 schreef conleche het volgende:
Heb net een uur in het park doorgebracht met het hondje. Het was heeeeerlijk!!De zon begint al een beetje kracht te krijgen, wel merk je dat het een strenge winter was, want heb nog geen sneeuwklokje, blauw druifje of krokus gezien.
quote:Op dinsdag 2 maart 2010 19:40 schreef sigme het volgende:
[..]
Dan klinkt het toch niet echt alsof het je hele voedselvoorziening in de war gemaakt heeft.
Dus maak je niet te druk.
No pun intented?quote:Op dinsdag 2 maart 2010 19:43 schreef uniekhoorn het volgende:
Ik was lid van de vereniging: Pun ik of Pun jij??
Loof telt niet. Ik heb wel narcissenloof gezien! Ik wil couleur!!quote:Op dinsdag 2 maart 2010 19:42 schreef sigme het volgende:
[..]
Look closer..
De sneeuwklokjes zijn hier net zichtbaar, van die blauwgrijze nét te dikke grassprietjes. En ook de blauwe druifjes en krokussen heb ik al gezien - alleen nog maar loof, maar ze zijn er alwel.
En bij de inspectie bleek er ook een dode egel naast de haag te liggen.
Je veux l'amour!quote:Op dinsdag 2 maart 2010 19:45 schreef conleche het volgende:
[..]
Loof telt niet. Ik heb wel narcissenloof gezien! Ik wil couleur!!
quote:Op dinsdag 2 maart 2010 19:48 schreef sigme het volgende:
[..]
Je veux l'amour!
't Komt eraan conleche, echt! Met kleur en groene blaadjes en bloemetjes en bijtjes.
Ik ga dit jaar weer duimen dat er een ooievaar onze paal verkiest. Vorig jaar is er een paar maal eentje eventjes geland, maar ik wil een stel! Broedend, schijtend en schreeuwend. Ofzo. En dan nog een stel op de reservepaal.
D'r zijn zelfs wel foto's van die ene ooievaar die vorige lente even neerstreekquote:Op dinsdag 2 maart 2010 19:54 schreef conleche het volgende:
[..]wie niet?
![]()
Oh!! Ik wil ook dat jij een ooievaar krijgt!! En dat je dan foto's gaat maken en hier post!!
Wandelen is ook goed! Kost alleen wat meer tijd.quote:Op dinsdag 2 maart 2010 20:09 schreef Sjaapje het volgende:
Pfft ik ging vandaag gaan lopen, maar mijn stagewerk wilt helemaal niet opschieten dus ga ik wrsch de nacht door moeten werken dus ga ik niet gaan lopen maar waarschijnlijk vannacht wel een wandelingetje...
Awwwwquote:Op dinsdag 2 maart 2010 20:04 schreef XcUZ_Me het volgende:
Awwww! Lola wilde net op de krabpaal springen, maar dat mislukte en toen viel ze met paal en al. Krabpaal viel op haar en nu hinkt ze en bloedt haar pootje een beetje![]()
.
Nou, voor zover ik weet krijgt elke LiO betaald, hoor. Maar mijn medestudenten zitten dan ook allemaal op scholen waar ze om docenten zitten te springen. En ik heb niet zoveel keus natuurlijk, aangezien ik niet op het regulier onderwijs kan lesgevenquote:Op dinsdag 2 maart 2010 19:21 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
welkom in het leven van een co-assistent en de gemiddelde afstudeer stagiair
(met een beetje geluk word ik zij-instromer en dan hoef je nooit LiO te zijn... pfoeh!)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |