quote:
Echt heel akelig Piefquote:Op dinsdag 2 maart 2010 19:01 schreef P.F het volgende:
Ik kijk net op de kaart en hij was echt bijna thuis EN het was maar een stukje van 2km wat hij moest lopenBah!
en dát is nou precies wat je wel moet doen. regelmatigheid is het allerbelangrijkste. als je regelmatig eet kun je vaak zelfs met meer eten afvallen. lunch skippen omdat je vol zit (fysiek of psychologisch, en dat laatste sluit ik niet uit) is vragen om problemen of overeten later op de dag... het is gewoon slecht voor je ritme...quote:Op dinsdag 2 maart 2010 16:57 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Ik doe het ook niet expres, maar als ik het nog voel zitten ga ik er ook geen 2 boterhammen bij proppen
daarom moet je in die gevallen dus niet vertrouwen op je maag, maar op je normale eetschema...quote:Op dinsdag 2 maart 2010 16:59 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Ik wel vaak hoorkan na een flinke kop cappuccino of chocomelk echt 2 uur vol zitten!
Later krijg ik dan uiteraard wel honger omdat het natuurlijk niet zo vult als een boterham oid.
Nice!!! Wat ga je er allemaal doen, weet je dat al? Er is zoveel!!!quote:Op dinsdag 2 maart 2010 18:29 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
![]()
![]()
Negativiteit: noez, donderdagochtend een opdracht inleveren, vrijdagochtend een opdracht inleveren en de week erna weer, en ik moet morgen of overmorgenavond ook nog naar Lelystad om mn oma te knuffelen![]()
Positiviteit: Rome is geboekt!We hebben een betaalbaar, centraal hotelletje en we gaan van 14 mei in de vroege avond erheen en 18 mei in de loop van de middag terug!
Oh men, wat naar!! Sterkte maar!quote:Op dinsdag 2 maart 2010 18:44 schreef P.F het volgende:
Ik hoorde net slecht nieuws, vriend van mijn ouders is waarschijnlijk gevonden, er schijnt in de telegraaf een bericht te staan maar ik kan het niet vinden
Misschien is dit dan het deel dat ik al verkloot heb, door te weinig te etenquote:Op dinsdag 2 maart 2010 19:15 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
en dát is nou precies wat je wel moet doen. regelmatigheid is het allerbelangrijkste. als je regelmatig eet kun je vaak zelfs met meer eten afvallen. lunch skippen omdat je vol zit (fysiek of psychologisch, en dat laatste sluit ik niet uit) is vragen om problemen of overeten later op de dag... het is gewoon slecht voor je ritme...
]quote:Op dinsdag 2 maart 2010 18:35 schreef Laureline het volgende:
Ik heb trouwens geen idee meer hoe je moet beginnen met punnikenDat deed de juf altijd!
jeetje PF, wat erg!quote:Op dinsdag 2 maart 2010 18:44 schreef P.F het volgende:
Ik hoorde net slecht nieuws, vriend van mijn ouders is waarschijnlijk gevonden, er schijnt in de telegraaf een bericht te staan maar ik kan het niet vinden
lekker! Die van mij wordt een aardappel tortilla met sla...quote:Op dinsdag 2 maart 2010 19:19 schreef LadyBlack het volgende:
Mijn D wordt stamppot boerenkool met vegarookworst![]()
welkom in het leven van een co-assistent en de gemiddelde afstudeer stagiairquote:Op dinsdag 2 maart 2010 18:37 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik voel me idd wel een beetje gebruikt ja, nu ik als LiO niet betaald krijg. Ze mogen dan wel voldoende docenten hebben, maar ik verlicht de lasten van die docenten wel degelijk en ik steek ontzettend veel tijd en energie in m'n lessen en ik heb straks zoveel materiaal waar de docenten volgende jaren ook nog wat aan zullen hebben. Maar goed, als ik invalwerk ga doen en dan wel betaald krijg, compenseert dat eea wel weer.
dat geloof ik simpelweg niet... ik denk dat het echt mentale weerstand is. er past echt wel meer in je maag hoor... die is onwijs rekbaar.quote:Op dinsdag 2 maart 2010 19:18 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Misschien is dit dan het deel dat ik al verkloot heb, door te weinig te eten
Maar er past dan echt gewoon niets in mijn maag
Als ik toen boterhammen had genomen was alles er weer uitgekomen (wat ook wel weer zou helpen met afvallen)
Je maag is zeer rekbaar hoor.quote:Op dinsdag 2 maart 2010 19:18 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Misschien is dit dan het deel dat ik al verkloot heb, door te weinig te eten
Maar er past dan echt gewoon niets in mijn maag
Als ik toen boterhammen had genomen was alles er weer uitgekomen (wat ook wel weer zou helpen met afvallen)
Misschien lag het gewoon aan vandaag, heb het nog een hele tijd boven in mijn maag voelen zittenquote:Op dinsdag 2 maart 2010 19:22 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
dat geloof ik simpelweg niet... ik denk dat het echt mentale weerstand is. er past echt wel meer in je maag hoor... die is onwijs rekbaar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |