Vorig jaar ging het al sneller en hebben veel mensen er naast gegrepen. Daarom denk ik dat sowieso veel van degene die vorig jaar te laat waren nu veel eerder een kaart heben gekocht.quote:Op zondag 28 februari 2010 18:44 schreef Bayswater het volgende:
Festivals in Nederland en Belgie verkopen meestal pas uit als de lente goed begint te kriebelen en/of als er grote namen bekend worden gemaakt. Binnen een (regenachtige) week eind februari lijkt het mij het niet mogelijk puur op festivalgangers, zie het ook aan mijn omgeving. Zelfs de grote die-hardgangers zijn verrast en hebben nu deels kaartjes. Precies de situatie die de zwarthandel wil om lekker te profiterenl.
Week voor aanvang pas de kaarten opsturen en de laatste week extra kaarten verkopen.quote:Op zondag 28 februari 2010 18:40 schreef Tonio-mcdo het volgende:
[..]
Tegen te gaan? Met de schijn dat een festival uitverkocht is duw je (vooral in de eerste tijd) klanten juist naar alternatieve verkoopkanalen toe.
Dan moet je maar gewoon niet gaan, als je niet eens 150 euro achter de hand hebt...quote:Op zondag 28 februari 2010 18:48 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Dan nog, als je net een financiele tegenvaller hebt gehad ofzo. Mijn groep is geloof ik ook niet compleet.
Even voorschieten voor iemandquote:Op zondag 28 februari 2010 18:48 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Dan nog, als je net een financiele tegenvaller hebt gehad ofzo. Mijn groep is geloof ik ook niet compleet.
bekertjes rapenquote:Op zondag 28 februari 2010 18:49 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Dan moet je maar gewoon niet gaan, als je niet eens 150 euro achter de hand hebt...
Eens. Heb meer mensen dan ooit gehoord dat ze al ticket hadden gekocht.quote:Op zondag 28 februari 2010 18:47 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Het was al bekend dat je er snel bij moest zijn, een hoop mensen waren vorig jaar al geschrokken van de relatief snelle uitverkoop. Al mijn vrienden hebben ook direct kaarten gekocht om dat voor te zijn en ik denk dat er meer mensen zijn die dat gedaan hebben. Het lijkt me stug dat puur door de zwarthandel het festival nu ineens 2 maanden eerder dan vorig jaar uitverkocht is geraakt. Dat zijn dan nogal wat kaarten die ze opgekocht zouden hebben.
Dat vind ik onzin. Sommige mensen hier zijn net 16 en die hebben niet altijd 150 euro achter de hand. Veel van mn vrienden kregen morgen salaris uitgekeerd. Gelukkig hebben die al via ouders geregeld.quote:Op zondag 28 februari 2010 18:49 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Dan moet je maar gewoon niet gaan, als je niet eens 150 euro achter de hand hebt...
Tja, wacht je met kaarten kopen omdat je geen geld hebt en nu koop je extra durequote:Op zondag 28 februari 2010 18:45 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Faillisment lijkt onafwendbaar na aanschaf van 2x Walibicombo
Anders heb je niets tochquote:Op zondag 28 februari 2010 18:52 schreef ranja het volgende:
[..]
Tja, wacht je met kaarten kopen omdat je geen geld hebt en nu koop je extra dure
Voor die 16 jarigen geldt hetzelfde, wisten die pas vorige week ofzo dat ze wilden gaan? De meeste jongeren weten al maanden voordat de kaartverkoop begint dat ze willen gaan, zorg dan dat je daar voor gespaard hebt of kijk je ouders lief aan (dat lukt niet altijd dat snap ik ook nog wel), ik vind geen geld hebben altijd maar een slecht excuus.quote:Op zondag 28 februari 2010 18:51 schreef Mr.DD het volgende:
[..]
Dat vind ik onzin. Sommige mensen hier zijn net 16 en die hebben niet altijd 150 euro achter de hand. Veel van mn vrienden kregen morgen salaris uitgekeerd. Gelukkig hebben die al via ouders geregeld.
quote:De reguliere tickets voor Lowlands 2010 zijn uitverkocht.
Er zijn nog wel enkele Walibi-combi en CJP-kaarten beschikbaar. Er bestaat een mogelijkheid dat tussen nu en het festival nog kaarten van sponsors beschikbaar komen wanneer zij deze niet voor acties gebruiken. Bovendien worden kaarten die door de zwarthandel zijn gekocht zoveel mogelijk ongeldig gemaakt. De ongeldig gemaakte kaarten komen weer voor de reguliere verkoop beschikbaar. Als dit gebeurt, lees je dat op lowlands.nl
Geen kaartje kunnen bemachtigen? Laat je niet verleiden om er één in de zwarthandel te kopen. Zoals gezegd worden deze zoveel mogelijk ongeldig gemaakt en dan kom je het terrein niet op. Meer info over zwarthandel lees je op www.weetwaarjekoopt.nl
Je kan geen CJP kopen?quote:Op zondag 28 februari 2010 18:56 schreef Junkie het volgende:
Kutzooi.![]()
Ik zou ze net aankomende week gaan halen.
En ik zat net in het bestel proces waar het icoontje nog op groen was, en bij de stap voor het betalen gaf hij een fout melding. En er was nog niet eens iets van de line-up bekend.![]()
Lowlands weet die kutjeugd wel goed te hypen.
Combi tickets zijn ook al weg.quote:
Goede verhalenquote:Op zondag 28 februari 2010 18:58 schreef Meneer_Aart het volgende:
Pff, als het zo populair is is het niet eens meer de moeite waard. Waar komen al die mensen voor - voor de line-up, die ze niet kennen, of omdat het tegenwoordig hip is om naar Lowlands te gaan?
Dat vind ik zo'n bullshitargument. Als het zo populair is wil het zeggen dat het dus een goed festival is en dat steeds meer mensen besluiten te gaan of iig sneller kaarten te kopen, omdat het elk jaar eerder uitverkoopt. Ze komen - denk ik - voor het festival, voor de mensen, voor de sfeer, voor het leuk vinden van Lowlands? Dat maakt het festival niet slechter.quote:Op zondag 28 februari 2010 18:58 schreef Meneer_Aart het volgende:
Pff, als het zo populair is is het niet eens meer de moeite waard. Waar komen al die mensen voor - voor de line-up, die ze niet kennen, of omdat het tegenwoordig hip is om naar Lowlands te gaan?
http://www.eventim.nl/cgi-bin/lowlands-kaarten-biddinghuizen.html?affiliate=lol&fun=tdetaila&doc=erdetaila&key=360479quote:Op zondag 28 februari 2010 19:00 schreef Inverted_World het volgende:
EN ZE ZIJN ER WEER, DE KAARTEN!!,
quote:Op zondag 28 februari 2010 19:00 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Dat vind ik zo'n bullshitargument. Als het zo populair is wil het zeggen dat het dus een goed festival is en dat steeds meer mensen besluiten te gaan of iig sneller kaarten te kopen, omdat het elk jaar eerder uitverkoopt. Ze komen - denk ik - voor het festival, voor de mensen, voor de sfeer, voor het leuk vinden van Lowlands? Dat maakt het festival niet slechter.
quote:Op zondag 28 februari 2010 18:54 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Voor die 16 jarigen geldt hetzelfde, wisten die pas vorige week ofzo dat ze wilden gaan? De meeste jongeren weten al maanden voordat de kaartverkoop begint dat ze willen gaan, zorg dan dat je daar voor gespaard hebt of kijk je ouders lief aan (dat lukt niet altijd dat snap ik ook nog wel), ik vind geen geld hebben altijd maar een slecht excuus.
Waar zeg ik dat?quote:Op zondag 28 februari 2010 19:03 schreef Big-Ern het volgende:
[..]
Dus als je voor de muziek wilt komen ben je op LL op het verkeerde adres?
Mail voor omruilenquote:Op zondag 28 februari 2010 19:03 schreef Xeanor het volgende:
Nou heb ik zo'n kolere combiticket gekocht
Ja hij loopt toch te huilen over dat de line-up niet bekend is en dat het nergens op slaat dat mensen nu al tickets kopen. Dan ga ik niet als argument zeggen 'jamaar mensen komen voor de muziek'.quote:Op zondag 28 februari 2010 19:05 schreef Big-Ern het volgende:
[..]
Omdat ik je alles zie opnoemen, behalve de muziek.
quote:ER IS EEN FOUT GEMAAKT IN TICKETSYSTEEM: 10.000 CJP KAARTEN WAREN DUBBEL GEBLOKKEERD. ZE ZIJN NU WEER BESCHIKBAAR. ZIE SITE #LL10 1 minutes ago via TweetDeck
Oh ja, want die kaartverkoop begint nooit op hetzelfde moment en kan je je er dus niet al een half jaar op voorbereiden.quote:Op zondag 28 februari 2010 18:43 schreef CherryLips het volgende:![]()
Wel enorm klote voor de mensen die geen geld hadden om gelijk een kaartje te kopen
quote:TOCH NOG KAARTEN BESCHIKBAAR!
Er is een ernstige fout gemaakt in het ticketsysteem. De blokkade voor de CJP-kaarten is dubbel ingevoerd. De foutieve blokkade is nu opgeheven waardoor er nu nog 10.000 kaarten beschikbaar zijn.
Mensen die vanmiddag een combi-kaart hebben gekocht omdat de reguliere kaarten op uitverkocht stonden kunnen naar info@lowlands.nl mailen indien ze deze kaart willen omruilen.
Excuses voor het ongemak.
Haha inderdaad!quote:Op zondag 28 februari 2010 19:07 schreef ebeaydojraes het volgende:
ER IS EEN FOUT GEMAAKT IN TICKETSYSTEEM: 10.000 CJP KAARTEN WAREN DUBBEL GEBLOKKEERD. ZE ZIJN NU WEER BESCHIKBAAR. ZIE SITE #LL10
Idd. Iedereen gaat nu voor de zekerheid toch maar nu bestellen.quote:Op zondag 28 februari 2010 19:08 schreef frame-saw het volgende:
Ik vind de fout echt hilarisch![]()
Zal nu ook wel snel uitverkopen hoor. Arme mensen die al zaten te janken dat ze geen kaartje hadden.
Die kan je dus omwisselen.quote:Op zondag 28 februari 2010 19:10 schreef icebliss het volgende:
Haha, iedereen in paniek combitickets kopen. Veel plezier in Walibi World jongens!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |