quote:Op zaterdag 27 februari 2010 12:13 schreef ranja het volgende:
[..]
Die waren er 2 of 3 jaar geleden alIn Lima, wat toen nog een tent was.
Oeps..quote:Op zaterdag 27 februari 2010 12:20 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Ik heb Sons and Daughters toch echt al een keer op Lowlands gezien, hoor. 2005 of zo?
Als die al komen heb ik liever dat ze die pas bekend maken nadat het uitverkoopt... Anders krijg je weer een hoop volk dat verder weinig te zoeken heeft op Lowlands en verkoopt het alleen maar sneller uit.quote:Op zaterdag 27 februari 2010 14:38 schreef Trigalti het volgende:
Green Day op PinkPop... laat ze nou ook gewoon naar LL komen..
Klopt inderdaad, nja ga Green Day ook al zien in London in Juni. Maar ze mogen inderdaad nog wel even wachten met grote namen.quote:Op zaterdag 27 februari 2010 14:40 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Als die al komen heb ik liever dat ze die pas bekend maken nadat het uitverkoopt... Anders krijg je weer een hoop volk dat verder weinig te zoeken heeft op Lowlands en verkoopt het alleen maar sneller uit.
quote:Op vrijdag 26 februari 2010 13:26 schreef SicSicSics het volgende:
Camping 3 FTW!
En welke idioot (sorry) gaat er 12 kilo droog ijs meeslepen naar een festival_!![]()
![]()
6 packjes kopen en doorzuipen!Verder hoort lauw bier net zo goed bij Lowlands als 4 dagen niet douchen!
Gewoon alpha en grolsch vervangen door 3 extra india's en een extra charlie.quote:Op zaterdag 27 februari 2010 15:11 schreef frame-saw het volgende:
Nouja, ik vind het belachelijk dat er zoveel geld uit wordt gegeven aan namen waar minstens 50% niet op zit te wachten.
Dat was vorig jaar al volgens mijquote:Op zaterdag 27 februari 2010 15:11 schreef frame-saw het volgende:
Nouja, ik vind het belachelijk dat er zoveel geld uit wordt gegeven aan namen waar minstens 50% niet op zit te wachten. Straks komt Tokio Hotel ook nog
Precies.quote:Op zaterdag 27 februari 2010 15:16 schreef ranja het volgende:
[..]
Gewoon alpha en grolsch vervangen door 3 extra india's en een extra charlie.
Helemaal goed
+1 voor Mumford & Sonsquote:Op zaterdag 27 februari 2010 15:22 schreef leeell het volgende:
ik hoop voor Mumford & Sons, The National, The Hives en wellicht nog The Shins/The Arcade Fire
The Shins kun je sowieso vergeten. Die gaan op z'n vroegst volgend jaar pas weer iets ondernemen...quote:Op zaterdag 27 februari 2010 15:22 schreef leeell het volgende:
ik hoop voor Mumford & Sons, The National, The Hives en wellicht nog The Shins/The Arcade Fire
Lekker voor de zondagochtend in de India of Bravo.quote:Op zaterdag 27 februari 2010 15:28 schreef ScottTracy het volgende:
Beach House
Grote kans van gezien het nieuwe album.quote:Op zaterdag 27 februari 2010 15:52 schreef Grobbel het volgende:
Motorpsycho mag wat mij betreft ook wel weer eens.
Te duur en niet Lowlands genoeg.quote:Op zaterdag 27 februari 2010 17:57 schreef RSie het volgende:
Kleine voorspelling,.. Aerosmith![]()
zijn weer bij elkaar, gaan touren,.. en zou wat mij betreft echt een geniale act zijn!!
en wat zie jij onder lowlands genoeg?quote:Op zaterdag 27 februari 2010 17:58 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Te duur en niet Lowlands genoeg.
Aerosmith is leuk voor Arrow classic rock, maar natuurlijk al jaren niet actueel meer. Dat zet je niet als headliner op Lowlands. En ze zijn te duur voor een leuke Alpha-spot in de namiddag.quote:Op zaterdag 27 februari 2010 17:59 schreef RSie het volgende:
[..]
en wat zie jij onder lowlands genoeg?
elk jaar staat er van top40 tot onbekend in een heel erg groot deel van alle genres.
Ik denk dat Aerosmith een behoorlijke goede headliner zou zijn.
Ik hoop het ook, maar ik ben elk jaar vanaf 2005 naar Lowlands gegaan, en helaas waren al die edities zonder Motorpsycho - ondanks verschillende releases in de tussentijd.quote:Op zaterdag 27 februari 2010 16:25 schreef ranja het volgende:
[..]
Grote kans van gezien het nieuwe album.
Fortarock festival in Nijmegen trouwens niks voor je?quote:Op zaterdag 27 februari 2010 17:55 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Ha, lees net dat Ozzy de beoogde headliner was voor 't afgelaste Waldrock. Verder geen FoR en Sonisphere ook dit jaar. Dus ik weet al wie de ouwe lul op de Grolsch gaat worden
Neh, beetje metalmoeheid. Alleen voor een ouderwetse Dynamo ben ik nog te porren.quote:Op zaterdag 27 februari 2010 18:16 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Fortarock festival in Nijmegen trouwens niks voor je?
http://www.fortarock.nl/
Zegt me helemaal niks..quote:Op zaterdag 27 februari 2010 20:59 schreef vogelkooi het volgende:
Ik noem het gewoon ogogono!
Hier heb je een z en een d in ruil voor een squote:Op zondag 28 februari 2010 03:12 schreef vogelkooi het volgende:
triggerfinger saterdag midag om 2 uur.
David Bowiequote:Op zondag 28 februari 2010 02:13 schreef frame-saw het volgende:
Editors als headliner? Meer als vaste band inmiddels.. ben het een beetje zat :p
Doe mij maar een oude lul als Bowie of Morrissey. Of New Orderofofofof
JA een heel dure die 3 dagen geldig is.quote:Op zondag 28 februari 2010 10:28 schreef Fendy het volgende:
n00bvraag
Kun je dagkaarten kopen vooor LL?
Ok, dus nee.quote:Op zondag 28 februari 2010 10:57 schreef Basp1 het volgende:
[..]
JA een heel dure die 3 dagen geldig is.
De dagkaarten zijn relatief duur in verhouding met de weekendkaarten iigquote:Op zondag 28 februari 2010 11:15 schreef Fendy het volgende:
[..]
Ok, dus nee.
Mijn chica gaat waarschijnlijk en het leek me leuk om een dagje mee te pikken. Maar dat kan dus niet?
Er zijn gewoon helemaal geen dagkaarten verkrijgbaar.quote:Op zondag 28 februari 2010 11:48 schreef Cyclonist het volgende:
[..]
De dagkaarten zijn relatief duur in verhouding met de weekendkaarten iigIk zou zeggen, waarom ga je niet 3 dagen met je chica..
In welke vorm is dat profiteren? Ze zijn elk jaar uitverkocht?quote:Op zondag 28 februari 2010 12:36 schreef Bol_Wan het volgende:
gok dat Lowlands gaat profiteren van de andere data van Pinkpop, veel mensen zitten nu in de war met examens, ik zit er zelf ook over te denken om nu naar Lowlands te gaan
Soooooooooo vet dat is!!!..quote:Op zondag 28 februari 2010 03:12 schreef vogelkooi het volgende:
triggerfinger.
Dat zal wel meevallen, dat is wel vaker zo dat de examens rond PP vallen. En dan vraag ik mij ook af op welke manier LL hiervan profiteert? LL verkoopt toch wel uit.quote:Op zondag 28 februari 2010 12:36 schreef Bol_Wan het volgende:
gok dat Lowlands gaat profiteren van de andere data van Pinkpop, veel mensen zitten nu in de war met examens, ik zit er zelf ook over te denken om nu naar Lowlands te gaan
Omdat ik dan voor zoveelste dagen oppas voor mijn twee kids moet vinden, dus het is geen onwil... En dat dagjesmensen niet bijdragen aan goede sfeer... Tsja...quote:Op zondag 28 februari 2010 11:48 schreef Cyclonist het volgende:
[..]
De dagkaarten zijn relatief duur in verhouding met de weekendkaarten iigIk zou zeggen, waarom ga je niet 3 dagen met je chica..
Dat zeg ik niet. Ik zeg alleen dat omdat er geen dagkaarten zijn, de sfeer beter is.quote:Op zondag 28 februari 2010 12:42 schreef Fendy het volgende:
[..]
Omdat ik dan voor zoveelste dagen oppas voor mijn twee kids moet vinden, dus het is geen onwil... En dat dagjesmensen niet bijdragen aan goede sfeer... Tsja...
Maar hoe weet je dat dan?quote:Op zondag 28 februari 2010 12:49 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet. Ik zeg alleen dat omdat er geen dagkaarten zijn, de sfeer beter is.
Omdat je op PP al heel duidelijk een verschil merkt tussen weekend en dag mensen (en ZC net zo).quote:
Of hij dan na 4 dagen feesten nog zo leuk is, is een tweedequote:Op zondag 28 februari 2010 13:13 schreef frame-saw het volgende:
De leuke jongen die je donderdag ziet, kan je maandagochtend ook nog zien![]()
Ik vind ze op donderdag vaak al niet leuk omdat ze straalbezopen zijnquote:Op zondag 28 februari 2010 13:21 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Of hij dan na 4 dagen feesten nog zo leuk is, is een tweede
hmm niet eens bij nagedacht, het was dan ook een verkapte tvpquote:Op zondag 28 februari 2010 12:37 schreef Inverted_World het volgende:
[..]
In welke vorm is dat profiteren? Ze zijn elk jaar uitverkocht?
Je kunt nog gewoon zonder probleem kaarten kopen via eventim.quote:Op zondag 28 februari 2010 15:21 schreef SickBitch het volgende:
Hmm is het bijna uitverkocht ofzo? Je kan alleen nog combi-tickets kopen...
Nee hoor, probeer maar eens de gewone kaarten te bestellenquote:Op zondag 28 februari 2010 15:23 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Je kunt nog gewoon zonder probleem kaarten kopen via eventim.
Hmm, toen ik net poste kon het nog wel, nu zijn er ineens geen kaarten meer beschikbaar.quote:Op zondag 28 februari 2010 15:26 schreef SickBitch het volgende:
[..]
Nee hoor, probeer maar eens de gewone kaarten te bestellen
Dat lijkt me heel erg sterk, anders is het wel een record! Gelukkig hebben ik en mijn vrienden wel allemaal kaarten.quote:Op zondag 28 februari 2010 15:28 schreef conobram het volgende:
Na een week al uitverkocht, het zal toch niet?
RUN FOR YER' TICKETSquote:Op zondag 28 februari 2010 15:29 schreef SickBitch het volgende:
Raar... Blijkbaar is het dan toch bijna uitverkocht
quote:Op zondag 28 februari 2010 15:36 schreef ScottTracy het volgende:
HIJ STAAT AL OP ROOD!!!!!!!!!!!!111
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |